Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2004., 14:46   #21
Quote:
Drito Konj kaže:
meni ste vi super kak se kurčite sa DRM, ali kad si s nekim u ozbiljnoj vezi i fakat ga voliš, malo je teško realizirat taj drm iako znaš da bi trebao...
Sve to ovisi...ali koliko sebe poznam, ja bi to odmah srezao.. i tesko da bih preko toga mogao preci. Da li zbog ega ili zbog cinjenice da mi ne treba uz mene osoba kojoj ne mogu vjerovat - ne znam... ali onoliko koliko poznam sebe - bilo bi DRM!

A vjerojatno i ovisi i o osobi... i koliko cvrst karakter ima...

Kako se ono kaze? Bolje i sam nego u losem drustvu

Prevara je zajebana stvar, ali danas se sve uzima olako... pa tako i prevara...

Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 14:47   #22
E da... on topic... vjerojatno bi htio znat, ali ne bi pitao... jer znam da mi to sta znam ne bi donijelo nista dobroga, niti bi se bolje osjecao... so just
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 14:54   #23
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Nije možda upitno da će mi se sa 50 godina dizat na neku sisojku koja prođira Tkalčom u uniformi USAF (United Sponzoruša Armed Forces) i da ako se 'pustim otkraja' uz alkohol i dobru 'vibru' bez bolje polovice će mi doć da joj ga utrpam. Ali tu onda trebam žrtvovat svoj poriv, po meni, jer ono što ću sa takvom boljom polovicom imat izgrađeno kad budem imao 50 je po meni vrijedno toga.
Danas očito nisi kewl ako nemaš nešto "sa strane". To ti je najbolji primjer sjebanosti društva. Masovni sport - varanje partnera.

E, a najbolja mi je ona spika o odvajanju seksa od ljubavi. Kao - nju volim, al - jebiga s ovom drugom se volim jebat. I tu jel'te nema sukoba interesa.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 14:55   #24
Gnothi, tvojem stavu svaka cast

Ali, kao sto si imao prilike procitati, ja mislim malo drugacije. Bitno je naravno naglastiti da ne stoji to da sam u otvorenoj vezi vec da sam bio u takvoj vezi. I ona je propala, naravno. Uglavnom, ja vjerujem da su te tzv. otvorene veze samo poza i laz - iako bi potencijalno mogle biti... Sto bi bilo kad bi bilo... U glavnom nije bilo.

Ovdje samo hocu reci da je prevara precjenjana, a po prevarom ovdje ne podrazumjevam afere s ljubavnicama koje traju godinama. No, ono sto mene muci je to da je iskrenost podcijenjena, ljudi bjeze od iskrenosti, jer se na taj nacin ootvaraju prema drugima, a to ih ocito plasi.

Mozes me varat, mozes mi radit kaj god hoces, ali nemoj mi lagat - reci mi sve.
A naravno da isto ide i za mene.
Naavno, nije da ja, kad sam u vezi okolo trazim koke za one night stand ili tako nesto - naravno da ne, ali ne bi smatrao prevaru tako tragicnom - ako je sve iskreno, ne bih ni mogao - jer do nje ili ne bi doslo jer bi pukla veza znatno prije, ili bi sve bilo rjeseno iskrenim i razumnim dijalogom (ili ne bi ).

Iskrenost i amen - to je najbitnije.
BOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 14:55   #25
On the point. To odvajanje ... bjednici.

edit: To je ono igranje 'bolje išta nego ništa'... kao 'a dobro, ak se ona želi samo jebat sa mnom, a ne pojavljivat u javnosti i dijelit svoj život i ispreplitat ga s mojim i voljeti se u punom smislu riječi, onda je bar imam u krevetu... bolje išta nego ništa'. Rekooo zaaaaaa'jebi.

To je totalno ukurčevito u današnjem društvu, a to toliko 'pljušti' iz medija i 'najkuljeg stila života' da se teško tome odhrvat. A kamoli odsrbin.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 14:57   #26
Quote:
On the point. To odvajanje ... bjednici.
Papci - poza, laz.



Jad i bjeda
BOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 14:58   #27
Pa kaj nisi ti jedan od tih sa svojom 'otvorena veza' brijom
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 15:07   #28
Ovako, meni je muka na samu pomisao na to da sam bila prevarena (što ne znam, tj. nemam nikakvih konkretnih dokaza) ili da se samo viđao s nekim dok je bio samnom. Kad kažem muka, mislim doslovno na fizički osjećaj mučnine u želucu kao da ću povratiti.

Da saznam tko je to bio, ili da ne daj bože upoznam tu osobu, mislim da bi joj se izrigala na cipele.

U prijevodu - bolje da ne znam. Nije da me ne kopka, ali sam sigurna da mi je bolje da ništa ne znam i tjerati dalje u nadi da ću zaboraviti i ono malo što znam, ili slutim.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 19:54   #29
Less you know, more you beLIEve
macphisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 21:04   #30
I dont wann aknow ILI?

Postoje ljudi koji to znaju napraviti, tako da njihov partner nikada ne sazna, znaci prema toj osobi su divni, krasni, ali sa starne to rade zbog neke svoje potrebe, ali znaju da im je partner najvažniji. Ok, ako mi takav to napravi i ne znam, nema veze. Ali, ako to napravi osjećajima, znači da mu ta osoba počne značiti nešto više nego ja, onda bi htjela odmah znati. Odmah. I naravno želim saznati sve o toj osobi. Najgora stvar koja vam se moze dogoditi je da vam se partner vuče sa nekom osobom okolo, a vi to ne znate, dok svi ljudi okolo to znaju. Odvratno, nemam riječi....
U svakom slučaju, to je gadno, kako god okreneš i voljela bi to znati.
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 22:46   #31
Re: I dont wann aknow ILI?

mene bi zanimalo puno toga

Quote:
lucy333 kaže:
Ok, ako mi takav to napravi i ne znam, nema veze.
a ako mu prenese npr. herpes pa on tebi, je l onda ima veze?
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:24   #32
ne bi htjela znati, nema sanse
to bi me samo pokopalo.
naravno, ako se odnosi na nesto tipa jedna vecer-dovidenja.
a ljude koji sjede mjesecima/godinama na dvije stolice uopce ne kuzim: zasto, cemu? to je kao zavrtanje noza u leda svom partneru, onako zabijes ga pa svaki dan vrtis i zakopavas sve dublje. dvolicnost. kukavicluk. ukratko odvratno.
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:49   #33
Htio bih znati tko, koliko dugo i ZASTO? Detalje ne.... fuj.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:02   #34
Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
*Girlie* kaže:
znate onu pjesmu od m.winansa sta se vrti po mtv-u i slicno? ugl, da skratim...

hmm...
Dammit!!! gledam MTV, ali nikad cuo

Quote:

kad ste bili prevareni, ili kad biste bili prevareni, da li zelite znat detalje? ozbiljno je pitanje, ne detalje u nekom perverznom smislu nego da li zelite sve znat, s kojom osobm je bilo, gdje, kada, kolko je trajalo i dal ste ili da li biste puno zapitkivali ili jednostavno ne? mislim kad se to prvi put desi vjerovatno je drugacije nego kad te netko tako sjebe (ne mora te prevarit, moze bit slicno, da upozna nekog samo bez da briju al da se kontaju) iznaci drugacije je valjda kad ti ta osoba ista priusti nekoliko puta sranja...

kako se moze ne zeljet znat?
Pa ne znam, really.
Ali mislim da je to dio covjekove znatizelje i neke cudne potrebe da sazna takve stvari, iako zna da ce ga to samo jos vise povrijediti...
Vecina ljudi je takva, vjerojatno bi se jos vise "samokaznjavali "raznim pitanjima s kim, kako, kada, zasto...


Quote:
a ja bas zelim znat kolko je ta avantura znacila i dal druga strana nesto ocekuje nakon svega toga. i ne, ni sam sad bil aprevarena nisam zbog toga topic otvorila i ne trazim savjete nego me zanima od vas koje su sjebali ili slicno, kakvi ste nakon toga bili. ako me kuzite! dal vam je dosta bila cinjenica da su vas prevarili ili vas je zanima s kim je to bilo, kako je ta osoba izgledala, blablablaaaaaaaaaaaa...

Ne kuzim zasto se ista tu mijenja.
Prevara je prevara. A uostalom, vrloo je lako kasnije reci "nije nista znacilo"...a u biti onaj koji vara nije imao na umu svoju curu/decka, koji mu zapravo nista nije znacio/la, jer je ugrozio vezu zbog necega sto "nije nista znacilo"...
Meni je zapravo to suvisno.
Osobno, nisam nikad prevario curu, a bio sam jednom prevaren, i to rijesio s njom, odnosno ostavio je.
Pricala je zasto se to desilo, poanta je da ona ni sama ne zna sta osjeca prema meni, blabbllalalaablah, ja samo reko "Screeew you bitch, I'm going home ".
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:08   #35
Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
"nije nista znacilo"
ajme, nek mi ovo ne govori jer ću mu vrat pregrist
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:44   #36
Re: Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
omexochitl kaže:
ajme, nek mi ovo ne govori jer ću mu vrat pregrist

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:47   #37
neka te tjesi da je, ako te stvarno 'vara', njemu mnogo teze nego tebi, i fizicki i psihicki
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 01:17   #38
hm... varala sam i bila prevarena...odvratno u oba slučaja
zanimalo me sve i postavila sam mali milion pitanja...
ne ponovilo se
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 02:42   #39
volio bih (sam) znati s kim me (je) prevarila. ne znam zašto, nekako se bolje osjećam . i da li je bolji od mene
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 10:32   #40
meni se to dogodilo dvaput u životu ... prevario me jedan dečko kojeg nisamm voljela pa mi je bilo ionako svejedno ( barem sam imala razlog da srežem tu jadnu vezu ) ... a drugi put je to bilo u jednoj ozbiljnoj vezi ... i to mi je slučajno rekla frendica ... koja je mislila da ja to znam ... i tad mi nije bilo svejedno ... zanimalo me tko je bila ta cura i tako to ... ali, sad kad malo bolje razmislim : bolje je ne znati ništa o tome ... samo te još više boli ...
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.