Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 20:24   #1
Prekinuli smo :(

evo dogodilo se i meni..

bili smo zajedno dvije i pol godine..ja imam 20 a ona 19..uglavnom
mene najvise zanima tko je vise kriv zbog prekida..
pred kojih tjedan dana javio joj se na fejsu lik za kojim je ona uvijek uzdisala kad ga je vidjela..ja nisam imao nista protiv jer sam joj vjerovao i znao sam da nebude nis vise od tog: jaao,..,vidi ga..,,inace lik ima oko 27 godina
on joj je napisao da mu se ona svidja i kako bi htio s njom ici na kavu i da bi htio biti s njom u vezi..meni je to izgledalo malo djetinjasto i nisam to ozbiljno shvacao,,i znao sam je pitat svakih par dana ako joj pise...ona je rekla da ju zove na kavu..i da mu ne ogdovara na poruke..

u subotu smo bili na rodjendanu zajedno, malo smo se opili, posvadjali nes, i ja sam joj rekao nek ide doma..na to je ona izasla van, a ja za njom..htjela je zvat tatu da dodje po nju,.. rekao sam joj da ocu razgovarati al je ona zivcanila i nije me htjela slusat i zvala,,ja sam joj htio uzet mobitel i uhvatio sam ju za ruke malo jace..ona se nije dala pa sam je uhvatio za bradu i povikao na nju da prekine..
prekinula je, pomirili smo se i sve je bilo "ok"..
ja sam joj se od te subote do jucer ispricao bezbroj puta, i obecao joj da se to nece ponoviti..al ona ko da ne shvaca..

bilo je ok sve do danas..vratio sam se s posla i nazvao je..lijepo smo razgovarali i dogovorili se kad se vidimo..i na kraju razgovora rekla je da moramo razgovarati..
meni vrag nije dao mira i logirao sam se na njen fejs.(nikad prije nisam ni pomislio na to,a znam joj lozinku vec dugo)..
i imao sam sto vidjeti..dosta razgovora od tog lika i nje, i to sve nes kao upucavanje, i to najvise s njene strane.,meni je skoro srce puknulo od razocaranja..
pred sat vremena smo se vidjeli i pitao sam je o cemu moramo razgovarati. veli ona da ne moze proci prek toga kaj se u subotu dogodilo, bla,bla,,
i ja je pitam ako to znaci da je gotovo,,nije rekla ni da ni ne..onda sam ju pitao ako joj pise ovaj..veli da da..i rekao sam joj neka mi oprosti al sam joj bio na fejsu..ona popizdila i rekla da je gotovooo..

najvise me boli to sto me lagala da joj ne pise, pa da ona nece nista s njim, itd..

i kaj vi mislite.. ona se sad "izvukla" na subotu jer se bojala reci istinu?


oprostite na duugom tekstu,al nekome sam se morao izjadati...
$$THUG$$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:29   #2
Hahaha prvo si je uhvatio za ruku i bradu
Tad si se logirao na njen fejs, vidio sve poruke i poslije joj rekao da se sve vidio
I što si mislio, da će to "lijepo" prihvatiti?
Zajebao si stvar, garant ti nema više povratka...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:31   #3
mislim da te i ovako mislila ostaviti a ti si joj u subotu samo dao savršen izgovor
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:33   #4
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Zajebao si stvar, garant ti nema više povratka...
zar bi se trebao vratiti žesnkoj koja ga mulja i koja se upucava drugome???
k.r.i.s.t.i.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:34   #5
mislim da je razmišljala šta učinit, izać s tim likom ili ne, flertala je s njim, a nakon tih događaja na rođendanu, ti si joj pomogao da se odluči za njega.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:35   #6
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
mislim da te i ovako mislila ostaviti a ti si joj u subotu samo dao savršen izgovor
Potpis. Dogodilo se mnogima, pa i meni. Makni se od nje, tak i tak te htjela napucat, samo je tražila razlog s kojim se može opravdat frendicama.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:36   #7
dobro si napravil kopkalo te, pogledal si na fejs valjda da smiriš duhove i saznal to kaj si saznal.... nisi kriv! ona te laže u facu jebote! a ovo kaj si ju primil za ruku, normalna stvar, al za bradu ipak malo too much....
__________________
They are unaware of you. You are everything, they are nothing.
Attila666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:38   #8
Quote:
k.r.i.s.t.i.y kaže: Pogledaj post
zar bi se trebao vratiti žesnkoj koja ga mulja i koja se upucava drugome???
Pa normalno da ne, ali to su ionako mladi ljudi, naučit će. Kad više nije to to, fino se nađu, razgovaraju i raziđu, a ne da jedno mulja, a drugo provjerava i reagira fizički. Za ovo su i jedno i drugo krivi. On, zato što je onako reagirao, a ona, što je planirala biti s drugim, a ovoga vuče za nos...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:41   #9
Kako si prostro tako sad i spavaj

A ona je izgleda ionako imala drugoga na nišanu.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:43   #10
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
mislim da te i ovako mislila ostaviti a ti si joj u subotu samo dao savršen izgovor
Slazem se s ovime.


Samo mi nije jasno kako si dopustio,da dok si s njom ona "uzdise" za tim frajerom,i govori kako joj je dobar.

Ja bih je bio zbog tih stvari odjebao vec davnih dana.
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:45   #11
ma nikad mi se nije dogodilo da sam takav prema zenskoj osobi..al u zadnijh mjesec dana sam cjelo vrijeme zivcan zbog posla, pa jos i ovo...jednostvano sam puko..i stvarno mi je zao zbog toga kaj sam napravil

morao sam je ostavvit prije kad sam joj reko nek ide na kavu,,a ona na glas razmislja bi ili nebi,,ma najradje bi al necu zbog tebe..:S

a nije ovo prvi put da sam je uhvatio u lazi,,,kaj je najgore nebi priznala da je lagala za nis,,
$$THUG$$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:46   #12
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Slazem se s ovime.


Samo mi nije jasno kako si dopustio,da dok si s njom ona "uzdise" za tim frajerom,i govori kako joj je dobar.

Ja bih je bio zbog tih stvari odjebao vec davnih dana.
imao sam povjerenja u nju..uzdisao sam i ja za drugim curama,,zajedno smo komentirali jesu li zgodne ili ne..tak da nisam ozbiljno to shvacao..
$$THUG$$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:48   #13
Quote:
$$THUG$$ kaže: Pogledaj post
ma nikad mi se nije dogodilo da sam takav prema zenskoj osobi..al u zadnijh mjesec dana sam cjelo vrijeme zivcan zbog posla, pa jos i ovo...jednostvano sam puko..i stvarno mi je zao zbog toga kaj sam napravil

morao sam je ostavvit prije kad sam joj reko nek ide na kavu,,a ona na glas razmislja bi ili nebi,,ma najradje bi al necu zbog tebe..:S

a nije ovo prvi put da sam je uhvatio u lazi,,,kaj je najgore nebi priznala da je lagala za nis,,
Pa kaj nisi onda tak napravio i gotovo? Vidiš da te cura vuče za nos, govori o tom dečku, znaš i sam da joj ti nisi na pameti. Idući put malo bolje otvori oči...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:51   #14
Quote:
$$THUG$$ kaže: Pogledaj post
imao sam povjerenja u nju..uzdisao sam i ja za drugim curama,,zajedno smo komentirali jesu li zgodne ili ne..tak da nisam ozbiljno to shvacao..
To vase zajednicko komentiranje,je bezazleno prema njezinim uzdisajima za tim frajerom i ti to dobro znas,ali ponekad zavaravamo sami sebe.


Ubuduce smanji malo "toleranciju" ,neces ispasi posesivan,nego pametan.
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:53   #15
good riddance! get over it
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:53   #16
Quote:
$$THUG$$ kaže: Pogledaj post
morao sam je ostavvit prije kad sam joj reko nek ide na kavu,,a ona na glas razmislja bi ili nebi,,ma najradje bi al necu zbog tebe..:S
to se odmah kanta dalje

Quote:
$$THUG$$ kaže: Pogledaj post
a nije ovo prvi put da sam je uhvatio u lazi,,,kaj je najgore nebi priznala da je lagala za nis,,
čini se da je ona tebe lijepo vozala
__________________
They are unaware of you. You are everything, they are nothing.
Attila666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 00:45   #17
i recimo da ju taj lik napuca nakon nekog vremena..sigurna sam da ce se htjet vratit tebi
__________________
Talk is cheap...
->Callisto<- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 00:52   #18
Prika, od rakije nema bolje žene... Druži se s njom neko vrijeme

Ako te imalo tješi, razjebalo se u pravo vrijeme, imaš 20 godina, luduj i uživaj, ne zamaraj se s ničim, naići će već neka bedevija koja bu kak treba
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 01:46   #19
Quote:
->Callisto<- kaže: Pogledaj post
i recimo da ju taj lik napuca nakon nekog vremena..sigurna sam da ce se htjet vratit tebi
Tako to obično i je

Nisi joj možda trebao reći odmah
da si joj pregledao fejs .
Nego , kada si shvatio da je radila
budalu od tebe .. bilo bi lijepo da
je smišljala priču dalje .
Da se nakon svog tog muljanja osjeća
kao zadnje smeće

Znam da u trenutku nije lako tako
razmišljati i da se neke stvari kažu i
dogode u afektu , ali ako sljd put budeš
bio u takvoj situaciji .. go for it
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 01:50   #20
Mark Zuckerberg, kreator facebooka, je peti jahač apokalipse
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.