Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 21:02   #61
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
da, da, trauma s kojom se muškarac ne zna nositi.

to je njegov problem. njegov! n j e g o v!

je li netko pročitao ono što sam napisao o ljudima sa stvarnim bolovima?
to bi nas sve trebalo zaustavit pa da pomislimo.

i još nešto. jedno je da se žališ bliskim prijateljima, o bilo čemu. zato oni postoje.

žaliti se nepoznatim ljudima o stvarima o kojima ne bi se smio žaliti, hm, da, da sam žena, ja bih se takvog klonio.
Trauma ili ne, zna biti takva da zbilja odvrati bilo kakav pokušaj nekih uleta. Kužiš, mene to ne dira da sad probam. Pitam, prođe, ne prođe, sve i da me isprdaju naveliko - ne tangira me.

Ja sam samo reagirao na ovaj dio priče o plačipiĆkama, čisto jer znam iz iskustva kako to može izgledati. Ovo ostalo nisam dirao i ne petljam se u to.

Ima tu još nekih stvari za popričati, a radi se o stereotipima. Muške odgajaju da budu čvrsti i sav taj jazz, a kad im se dese stvari i ljudi se slome, onda također dobiju plačipiĆka...eeee....

Ali, ne ja, nisam. Čisto zato jer mi se živo jebe za tuđa mišljenja.

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:04   #62
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Po čemu se o takvim stvarima ne bi smio žaliti?
Šta bi svi trebali glumiti da im odjebi nisu problem i da su iznad toga.
Puno više mi se gade ljudi koji se bahate,preseravaju i glume da ih odjebi ni najmanje ne diraju.
niš ne treba glumiti. zar ti nisi nikad nešto zadržavao u sebi i rješavao sam sa sobom zbog pukog stida?

ja sam imao hiljadu takvih stvari. i bilo je to OK. a nije bilo OK kad je dolazilo dok se moram žaliti i jadikovati.

ova moja zadnja depresija je počela isključivo zato što sam jadikovao i kukao o mojim bolovima. pfuj! sramim se sebe.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:04   #63
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
najlakše u drugima tražiti razlog za svoje probleme.
thats what she said
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:07   #64
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
thats what she said
lijepo! ako si bio u pravu, odlučuješ da li da se boriš ili da gutaš, i ideš naprijed.

ako si bio u krivu, stidiš se, postaneš bolji, zamoliš oproštaj (ne znači da će ti ga primiti) i ideš naprijed.








samo da znate...ja sam bio skroz drugog mišljenja.

ali sad sam se svačega nagledao i načuo, i evo, dođoh dovdje.

i nemojte misliti da bih na takvo jadikovanje prostački odgovorio ili namjerno vrijeđao čovjeka kojem je loše.

ali u duši znam što bih o njemu pomislio. i to je sve u njegovim rukama. nitko ga ne tjera da se žali o svojem duševnom bolu tako da bi svi naokolo, i žene i muškarci, mislili da je slabić.
__________________
~v

Zadnje uređivanje Meadow : 03.10.2012. at 22:00. Reason: multiquote
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:12   #65
meni su funny bar imam sta za citat dok odmaram
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:16   #66
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
meni su funny bar imam sta za citat dok odmaram
tajfunska meri
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:16   #67
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Dovoljno ti 2-3 puta naletjeti na takvu situaciju da ćeš si dobro razmisliti hoćeš li ikada prići ženi. Ja osobno nakon par takvih situacija nikada, ali ama baš nikada nisam uletavao ženi, barem ne u bircevima, klubovima i tako to.


http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-...86236888_n.jpg


Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
žaliti se nepoznatim ljudima o stvarima o kojima ne bi se smio žaliti, hm, da, da sam žena, ja bih se takvog klonio.
Na forumu smo. I na US. Ovdje smo svi ravnopravni i smijemo cendrati.

A na temu, nemam niš protiv muškaraca koji su osjećajni i u doticaju sa svojom ženskom stranom (jel o tom pričamo ). To mi je privlačno. Ali. Ima i ali naravno. Koliko se sjećam takvi su me znali i najviše sjebati.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:18   #68
razlika između prijatelja i stranca na forumu je jasna.

prijatelj je onaj čovjek koji tebe poznaje, kojeg ti poznaješ. koji stoji uz tebe u loše vrijeme i raduje se zbog tebe u dobro vrijeme.

takvom čovjeku možeš reći sve, svaku misao svoju najskroveniju, koliko god sramna ili jadna bila.

kad se čovjek nađe bez takvih prijatelja, on pribjegne forumima. javnim forumima. Znate kaj? i to ja mogu razumit -- kad čovjek bez prijatelja (kao što ja sam bio jedno vrijeme) dođe da se žali.

ali ako on dođe da se kuka o svojoj slabosti i nemoći, da optužuje svijet, da krene s tom pjesmom jadan ja ja ja...onda prizor postaje smješan i prezirljiv.

što ranije on shvati da je vrijeme za preduzimati nešto, a ne za jadikovati -- to ranije će naći pravo olakšanje svojim bjedama.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:18   #69
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
tajfunska meri
reci
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:20   #70
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
A na temu, nemam niš protiv muškaraca koji su osjećajni i u doticaju sa svojom ženskom stranom (jel o tom pričamo ). To mi je privlačno. Ali. Ima i ali naravno. Koliko se sjećam takvi su me znali i najviše sjebati.
Naravno. Čim im popustiš, oni odmah osjećaju svoju jačinu, i počnu da se koriste tvojom slabošću prema njima.

Odnos mora biti give-take. Uzajaman. Ako nema uzajamnosti, nema pravog odnosa...ima samo ja se koristim tvojim milosrđem i žalošću prema meni. Kako to može dopustiti čovjek s dostojanstvom, kome je bar donegdje stalo da hoda sa glavom gore?..
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:21   #71
E, tako nešto u tom stilu.

No, davna prošlost, barem za mene. Da je bilo ugodno, baš i ne, a po onoj "sve se vraća, sve se plaća", ne bi čovjek vjerovao, ja se sad nalazim u prilici da sam na strani kojoj se prilazi.

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:23   #72
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
reci
ma reko evo da pozdravim jerbo nijesam tamo na četu
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:31   #73
muškarci nemaju svoju žensku stranu, ez mač ez aj nou
Ako se netko žali, plače, kuka radi nečega, ovisi u čemu je problem, ako nije nikad imao curu niti se poljubio ili pojebao do 25 godine, kao ja, onda mu je oprošteno, jer nije lako izdržati takav društveni pritisak, a pritom je i jako sexy i zgodnički, ofc
btw. ja nisam plačipička, ja sam tough girl....morala sam, sorkač
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:34   #74
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
Mijenjam ja hrpu stvar na sebi, i ja nikoga nikada nisam krivio za svoje probleme niti mislim
Možeš li mi nabrojati stvari koje si izmijenio na sebi?

Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa što si onda mene ubrojila u to? :ne zna
Ti si se isticao u kuknjavi nekad.. a sad tvrdiš da si se promijenio i drugima soliš pamet, pa me zanima, što se kod tebe drastično promijenilo osim što si usput nešto pojebo'. Imaš li sad curu? Da li su cure promijenile mišljenje o tebi i prihvaćaju li te? Misliš li i dalje da si luzer? (pusti ego i iskreno mi odgovori)

Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
šteta što ti nekako nevjerujem

no eto

ne čitam,ne prilazim,ne radim

možda sam zrel az suicid
to mi ionako i je možda jedini izbor na kraju krajeva
Zapitaj se zašto ne čitaš, zašto nemaš samopouzdanja, zašto ne prilaziš...i u konačnici......zašto meni ne vjeruješ? Kao da ti ja nešto značim u životu pa da mi trebaš vjerovati! Vjeruj sebi Samo tek onda kad sam sebe zavoliš!
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:36   #75
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post

I da stvar bude još gora, sve svoje neuspjehe i frustracije, svaljuju na žene Sve su one kurve, sve one žele samo novce, sve one žele samo crne i visoke itd......
Krivo. Sve one žele plave i visoke. Po mogućnosti s minivalom.
__________________
This time next year...
nepoderivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:52   #76
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Ti si se isticao u kuknjavi nekad.. a sad tvrdiš da si se promijenio i drugima soliš pamet, pa me zanima, što se kod tebe drastično promijenilo osim što si usput nešto pojebo'.
Postao sam bolja osoba, nadogradio sam se, osjećam se bolje, proširio sam mnoge vidike i to je i više nego pohvalno. Tebi valjda to nije.
A ono što ja pišem nije soljenje pameti već je ponuda uzmi ili ostavi. Nudim svoja rješenja za takvu vrstu problema, svoje iskustvo i to je sve, nikome ne solim pamet, no tako to drugi vide. i ja sam nekad to tako gledao, pa sam na vrijeme razmislio malo o svemu tome...
Quote:
Imaš li sad curu?
Nemam, ali ne bunim se i sa trenutnim solo stanjem.
Quote:
Da li su cure promijenile mišljenje o tebi i prihvaćaju li te?
Da
Quote:
Misliš li i dalje da si luzer? (pusti ego i iskreno mi odgovori)
Zašto bih pobogu mislio tako o sebi?
Tako jedino o sebi misle nesigurne osobe.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:55   #77
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
da, da, trauma s kojom se muškarac ne zna nositi.

to je njegov problem. njegov! n j e g o v!
Da, njegov problem jest ukoliko ne zna/ne može prihvatiti normalan odjeb ili curino nezainteresirano ponašanje, pa od toga radi bauk.

No, ovdje nije bilo o tome riječi. Strile se referirao na jedan od razloga muškog neupadanja: neopravdani bezobrazluk. Ti na to kažeš, 'njegov je problem'. Oprosti, ali npr. kad naletiš par puta da te netko iz čista mira izvrijeđa, naravno da će ti pasti volja za uletima.

S druge strane, ne treba kriviti muškarce, u toj situaciji, što više ne upadaju. A bogme, ni cure. Problem je društvenog stanja; nitko nije isključivo kriv, već je posrijedi začarani krug: neki muškarci su bezobrazni; nakon xy takvih uleta vani, cure postaju zmije (obrambeni mehanizam) i pritom nastrada i neki OK lik. Kolateralne žrtve, jebiga.

Ali tu je potrebno da se obje strane osvijeste, da muškarci, kad sljedeći put u društvu neki njihov krene s bezobraznim upadanjem/ismijavanjima i sl., reagiraju, da kažu dotičnom da se tako ne ponaša. Kad bi se tu klima malo promijenila, i cure bi s vremenom postale manje oprezne i skinule bitch shield.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 22:10   #78
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Da, njegov problem jest ukoliko ne zna/ne može prihvatiti normalan odjeb ili curino nezainteresirano ponašanje, pa od toga radi bauk.

No, ovdje nije bilo o tome riječi. Strile se referirao na jedan od razloga muškog neupadanja: neopravdani bezobrazluk. Ti na to kažeš, 'njegov je problem'. Oprosti, ali npr. kad naletiš par puta da te netko iz čista mira izvrijeđa, naravno da će ti pasti volja za uletima..
onda sam ja krivo intuirao značenje riječi plačipička (koju, priznajem, prvi put vidim )

stekao sam dojam da se radi o žalenju? o krivljenju drugih?

ja kad vidim da nisam kriv nečemu, probam to stoički podnjeti i, ukoliko mogu izbjegavati ubuduće. ali znaš, ipak ne mislim da ću uspjeti.

jednostavno zakon ovog života je da ćemo ponekad s najboljim namjerama nešto uraditi -- i biti zato bijeni.

slažem se, onaj tko o drugom ne vodi računa, kvari ga. dešavalo se meni opet i opet, kad sam hrabro i radosno nečemu prilazio, i onda hladan odgovor ili odnos me je udarao kao željezni direk u srce. Na primjer, smislim neku novu ideju...oduševljeno ispričam drugim ljudima...i umjesto da shvate mene i moju genijalnost, što ti li oni rade nego mi se smiju?

samo što, kad odrasteš iz tinejđerstva, shvatiš da je po tebe najbolje da ne uzimaš ove stvari previše na dušu.

a da te ovo spriječi da razgovaraš s curom koja ti se sviđa, definitivno je tvoj problem, ne slažeš li se?
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 22:44   #79
Sad tek vidjeh tvoj post, oslabio si nešto u plakanju pa te nisam odmah zamijetila, oprostit ćeš mi

Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Kao prvo kakva je sad to šema, "muške plačipičke"? Ako je muško valjda je plačipimpač barem, ako već nije plačikurac.
Kad bi bio plačipimpač, zvučalo bi premuževno, slažeš se

Quote:
A zašto ne čitaš i ženske teme? Predosadne ili? "Ostavio me.." kuku, "Još ga volim" kuku, "Da li je zainteresiran" kuku i "Gdje su pravi muškarci" lele..
Ne kažem da nema žena koje su plačipičke ali sad je tema o muškim plačipičkama, ako dozvoliš

Quote:
Jer samodijagnoza je uvijek bolje rješenje nego pita nekog tko zna, jelda? Vjerojatno bi 90% njih zaključilo da im treba xanax i zoloft, ali si ih ne bi mogli propisat pa bi pali u depresiju..
Vidim da tebi samodijagnoza i kojekakvi xanaxi i zolofti, nisu pomogli pa zato pokušavam ljudima dokučiti da samo plakanje ne vodi ničemu nego do tih :antitkoznačega:

Quote:
Ti stvarno svaki put znaš točno kad si loše koji te dio boli i koji je simptom najvažniji i kojeg bi trebala riješit, koju tabletu uzet?
Naravno da znam, dovoljno sam stara da poznajem svoje tijelo i sve njegove potrebe

Quote:
Žene vole sjebane
Znam primjer plačipičke koji kupi lopatom po forumu
Sumnjam da taj uhvati nešto kvalitetno
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 23:04   #80
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Inače se klonim US-a, ali na ovo moram reagirati....
Priznaj, US-ovac u duši.
(otvori si klona pa dođi, slobodno )
-----------------------------


Dojma sam da je tema krenula u smjeru plačipička = muško koje ne uletava.
Zašto?

Ne pada mi napamet uletavati random ženama, da bi joj uletio stvarno mora biti neka specifična situacija. Što uopće ne znači da mi manjka ženskog društva, samopouzdanja i svačeg nečeg što se već spominje na ovoj temi.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.