Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2014., 22:21   #121
Eto. Ispovijest mene. Ne valja se zaljubiti previše. Iako je žena super itd itd.
Uvijek imati na distanci iako je to teško. Sve svoje greške znam. Ona svoju ni jednu ne doživljava.
Ljubav je nešto najljepšlje i na kraju najgore.

Upm toliko konfuzno da nema pametnog odgovora.
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 06:18   #122
Nije ni to rjesenje..treba biti iskren i pokazat osjecaje... Ipak sve je to zivot.
Evo bas i jutros..probudile me suze jer sam sanjala da kad sam ga pitala na tel jel ima drugu on je spustio slusalicu... Eto i snovi me muce..

A jednostavno iam pozive za izlazak, ali jedan dio mene ocito ne zaboravlja.

I da..on ima drugu i sve sto mogu reci je.. Svakom zelim dobro i svatko radi pp svojoj savjesti i zeljama...ljubav se ne moli..ponekad se ona izgubi..a ponekad vrati....jos jaca..

__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 10:35   #123
I ja sam nocas sanjala ex muza.Kao ide stalno da se vidja sa nekom djevojkom i to vise i ne krije i ja mu kazem da zapise dan jer me vidi zadnji put i da nemam vise zivaca za njega.
Eto mi opet glasa o njemu.Kad god ga sanjam neko mi nesto o njemu kaze
Sreca pa se ne desava bas cesto
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 12:55   #124
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Nije ni to rjesenje..treba biti iskren i pokazat osjecaje... Ipak sve je to zivot.
Evo bas i jutros..probudile me suze jer sam sanjala da kad sam ga pitala na tel jel ima drugu on je spustio slusalicu... Eto i snovi me muce..

A jednostavno iam pozive za izlazak, ali jedan dio mene ocito ne zaboravlja.

I da..on ima drugu i sve sto mogu reci je.. Svakom zelim dobro i svatko radi pp svojoj savjesti i zeljama...ljubav se ne moli..ponekad se ona izgubi..a ponekad vrati....jos jaca..

I ja ga sanjam i ludim. Sanjam ga da je s drugom al i da je jedan dan samo došao na vrata da se pomirimo..sveprisutan je.

I do kada ovo stanje će trajati, do kada?!!
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 14:53   #125
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
I ja ga sanjam i ludim. Sanjam ga da je s drugom al i da je jedan dan samo došao na vrata da se pomirimo..sveprisutan je.

I do kada ovo stanje će trajati, do kada?!!
Ovo kao da sam ja napisala. Od prve do zadnje rečenice. Ne mogu vjerovat da mogu toliko sanjat neku osobu. I ne mogu vjerovat da mogu toliko tugovat bez obzira što on uživa. I onda ono što si i ti pitala. Do kada takooo? Do kadaaaa?
dora705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 15:54   #126
Isti uzorak ponašanja pa tako i osjećaja. Niš, lupajmo glavom od zid..lupat ce i oni.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 20:59   #127
Ja sam ubrzo nakon prekida kontakta sanjala kako se on ženi tom ženom s kojom mi je rekao da je u vezi, iako ju ne poznam, neki lik sam stvorila, san je bio tako realan da cijeli sutrašnji dan nisam mogla sebi doći. Šta psiha i podsvijest rade!
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 21:25   #128
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
I do kada ovo stanje će trajati, do kada?!!
to ce te trajat onoliko koliko ti samu sebe budes drzala u tom stanju. dok god ti ne shvatis da ta osoba nije bila za tebe, i ono najvaznije za buducnost: da ti kao jedinka za sretni zivot ne trebas nikoga - uvijek ces biti u depresiji.

price o idealnoj ljubavi i o tome da covjek ima sretan zivot samo ako je sretan u ljubavi su bajke koje smo svi slusali kao djeca a danas se projiciraju u samom zivotu.

ti moras puno poraditi na sebi jer tebe ne muci raskid, tebe muci tvoje uvjerenje o samom raskidu i zivotu nakon njega
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:11   #129
čitam vaše postove i u svakom pronalazim nešto slično...imao sam ja i prekida i prije ali mi nisu tako teško padali kao ovaj zadnji i nikako se ne mogu izvući iz te rupe, jednostavno ništa mi ne pomaže, a da stvar bude gora radimo u istoj firmi i kontakti su nam svakodnevni, onda možete zamislit kako je...njoj je vjerojatno ok, već je stigao novi dečko i ona se trudi što više to javno pokazati iako ne vidim smisao toga...pokušavam ja glumit macho muškarčinu i ponavljati si tko ju j..., ali kad ostaneš sam sa svojim mislima ipak te to sve stigne...
pretender1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:07   #130
Quote:
Regul kaže: Pogledaj post
to ce te trajat onoliko koliko ti samu sebe budes drzala u tom stanju. dok god ti ne shvatis da ta osoba nije bila za tebe, i ono najvaznije za buducnost: da ti kao jedinka za sretni zivot ne trebas nikoga - uvijek ces biti u depresiji.

price o idealnoj ljubavi i o tome da covjek ima sretan zivot samo ako je sretan u ljubavi su bajke koje smo svi slusali kao djeca a danas se projiciraju u samom zivotu.

ti moras puno poraditi na sebi jer tebe ne muci raskid, tebe muci tvoje uvjerenje o samom raskidu i zivotu nakon njega
Jbt ga, snove a tako i osjećaje kontrolirati ne mogu. Nekome treba više a nekome manje vremena da preboli a meni ocito vise jer sam po prirodi preemotivna šta mi nekad baš otežava određene situacije.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 17:55   #131
Još jedan dan. Ujutro sam se probudio i odlučio dalje hrabro. I osjećao sam se bolje.
I sada pada noć. I ta tama. Ubija me. I tama mi je u srcu i glavi.
Večeras ostajem sam doma. Dovoljno sam se opijao ovih dana. Previše
I te misli. Sječanja. Uuuhhhhhhhhhhhhh
Znam koji je lijek i gdje je. Svega par kilometar od mene, ali ništa......jedna velika praznina ostaje
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 19:41   #132
Najbolje krenit dalje...ne znaci naci novu osobu... Nego polako graditi zivot bez bivsih...
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 19:49   #133
Ja mislim da cu pogledati Vječni sjaj nepobjedivog uma još jednom. Dan je bio ispunjen. Idemo dalje. Dan po dan. We can do it!
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 19:55   #134
Ja mogu..jednostavno sam navikla.. Jednostavno shvatis bar u mom slucaju..da sam dala sve od sebe..i to je to..svatko je kovac svoje srece. I svi me pitaju da li bi mu se vratila.. Neznam...prrvise me stvari povrijedilo..i vise me povrijedio kao covjek..a ne kao osoba kojz volim... Nikad za ljubav ne treba moliti...
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 20:40   #135
"Ne valja krpit ni haljinu a kamoli ljubav." I držat se toga. Nema vraćanja. Dovoljno je bilo patnje, mučenja i vrijeđenja a ljubav to nije.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 20:49   #136
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
"Ne valja krpit ni haljinu a kamoli ljubav." I držat se toga. Nema vraćanja. Dovoljno je bilo patnje, mučenja i vrijeđenja a ljubav to nije.
Toga sam se i drzala do sad..al sam poneke stvari i naucila. Svaka veza ima svoju pricu..poneka dobije drugu sansu a poneka ne (ovo govori m opcenito). Svatko zna svoju pricu..i jednostavno..ici dalje..pa kamo te to odvede...nikad neznas
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 21:08   #137
A naša priča je tako divno počela, lagano, bez ikakvih očekivanja...pa razdvojenost, kroz koju sam mislila da će bit puna kušnji al za mene nije već je ljubav rasla svakim danom sve više i više. Al trebalo mi je i to, jer sam naučila da znam i mogu voljeti.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 00:24   #138
Ja sam se bar danas nadala da ce biti covjek pa cestitati.Ako ne meni bar mojoj mami ili sestri.Ali nije.Nikome.,Toliko o njegovom karakteru
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 07:56   #139
Ovo ću napisati posljednji put. Jako me bolio prekid, pogotovo način jer se to nisam nadala od njega. Netko tko je bio 2 god drugaciji najednom se promjenio. Razlog odlska(barem je to on tak rekao) da odlazi si srediti zivot. Da budemo na čisto. Ja sam ga voljela takvog kakav je..i bez posla...i sa svim manama i vrlinama. Njih svi imamo. I trudila sam se da se iskopamo iz takvog stanja da si nadjemo posao i da odemo od svih problema. I sve bi bilo ok da je mozda mrvicu ranije bio iskren , a ne me drzao u nadi. I sve je krenilo prošle god za Božić..prestao se javljat..nisam dobila ni čestitku za Božić..da bi onda za staru godinu saznala da me čeka operacija, a povrh svega toga dobijem i otkaz. I da budemo jasni. Mogao je otici kad god je htio ... ako me ne voli nema sta raditi samnom jelda? Ali me povrijedio kao čovjek.. onak..ispalo je da odlazi..da zapravo nikad nismo ni bili..i to me najvise bolilo...jer trebala sam ga..pa makar ko frenda... jer u jednu ruku je znao kroz sta prolazim i sam je neke stvari osjetio. Isplakala sam se ko nikada..prijatelji mi pomagali...i to je to...prošlo me je. SAgledala sam to ovako...moj obraz je čist..tako je kako je..i treba kreniti dalje...polako sama...s prijateljima.pa kamo me to odvede. I da..ne mrzim ga... Posvetila sam se preseljenju u Zagreb...razmisljam kak cu uzivat u šetnjama, voziti bicikl... I napisala sam mu sve(jer nije htio stati mi pred oči) da mu želim sreću šta god radio i gdje god bio i s kojom god da je...

I ne treba sad pokleknuti... ako nas je jedna ljubavna priča razočarala ne mora znaciti da ce i druga... Samo polako...život zna iznenaditi
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:15   #140
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Ovo ću napisati posljednji put. Jako me bolio prekid, pogotovo način jer se to nisam nadala od njega. Netko tko je bio 2 god drugaciji najednom se promjenio. Razlog odlska(barem je to on tak rekao) da odlazi si srediti zivot. Da budemo na čisto. Ja sam ga voljela takvog kakav je..i bez posla...i sa svim manama i vrlinama. Njih svi imamo. I trudila sam se da se iskopamo iz takvog stanja da si nadjemo posao i da odemo od svih problema. I sve bi bilo ok da je mozda mrvicu ranije bio iskren , a ne me drzao u nadi. I sve je krenilo prošle god za Božić..prestao se javljat..nisam dobila ni čestitku za Božić..da bi onda za staru godinu saznala da me čeka operacija, a povrh svega toga dobijem i otkaz. I da budemo jasni. Mogao je otici kad god je htio ... ako me ne voli nema sta raditi samnom jelda? Ali me povrijedio kao čovjek.. onak..ispalo je da odlazi..da zapravo nikad nismo ni bili..i to me najvise bolilo...jer trebala sam ga..pa makar ko frenda... jer u jednu ruku je znao kroz sta prolazim i sam je neke stvari osjetio. Isplakala sam se ko nikada..prijatelji mi pomagali...i to je to...prošlo me je. SAgledala sam to ovako...moj obraz je čist..tako je kako je..i treba kreniti dalje...polako sama...s prijateljima.pa kamo me to odvede. I da..ne mrzim ga... Posvetila sam se preseljenju u Zagreb...razmisljam kak cu uzivat u šetnjama, voziti bicikl... I napisala sam mu sve(jer nije htio stati mi pred oči) da mu želim sreću šta god radio i gdje god bio i s kojom god da je...

I ne treba sad pokleknuti... ako nas je jedna ljubavna priča razočarala ne mora znaciti da ce i druga... Samo polako...život zna iznenaditi
Baš tako ! ! ! Ako smo mogli toliko voljeti krivu osobu ... onda kako tek možemo onu pravu ...
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.