Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2021., 09:52   #1
Influencerice i instagramuše vol. 10: Mogao je ovo biti dobar naslov, ali nije. PAF! PAF! PAF!

NAPOMENA:
Moderiranje na temi je umjereno, ali molim vas da se suzdržite od pretjeranog vrijeđanja, pogrdnih naziva i sličnog. Pogotovo kad su u pitanju djeca.

Hvala.

Prethodni vol: Influencerice i instagramuše vol. 9: Rodi pa prihodi!

Quote:
Za lakše snalaženje, nadimci:
Snejpa - _luxlucis_
Smella - elladvornik, ostatak obitelj su Vepar, Bala i Hrenovka
GreenfluenSerica Glavata Širokostopalić, koja iza sebe ima propali brak s bratom Jelene Veljače - anita__dujic
Plju, PreljuBka, Poopka - ljupka_tanevska
Ladičarka - marinamamic
Biblimeketalo, ovca - bibliovca
TakiNaki - Suzana Emes
tugy4plaky, štakorka - Click4Chick
Gebis, Blaža, IBM - Ivana Blažoti Mijoč
Smorica - Dorica Predojevic
Spamela - Pamela Smoljanic


I obrazloženja:

Lux Lucis - Snejpuša/Snejp (ne pratim sagu o njoj ali valjda je forumašicama na nekoj slici ličila na Snejpa iz filmova o Harry Potteru)

Ella Dvornik - Smella (jer se ne kupa i smrdi)
Njen muž Charles - Vepar (jer je sav zarastao i debeo kao vepar)
Balie - Bala (jer sam je tako nazvala iz zlobe)
Lumi Wren - Hrenovka (ja sam u početku mislila da bude Renata jer se 'Wren' čita bez ovog 'w' kao ren, ali neko drugi je izvalio hren- Hrenovka i to se uhvatilo, ponekad uleti i naziv Wudy jer je to marka nekih hrenovki/kobasica


Anita Dujić - Glavata (jer ima veliku tikvu koju pokušava kamuflirati prebacivanjem kose preko lice i facetune-om), kad god se spomene dodaje se da ima propali brak sa bratom Jelene Veljače jer su jednom neki članak o njoj napisali i na kraju dodali da se razvela od Veljače pa je ona popizdila i napisala na story kako ih nije sramota napisati o njoj tako nešto i još 'dodati da imam propali brak iza sebe'
njen novi dragi Duncan Broadfoot - Stopalo Širokostopalo (jer prezime)
njihova kćer Lily - Ljilja Širokostipalić (jer živi u hrvatskoj i neophodno joj je domaće ime)


Ljupka Tanevska - LjuBka (jer je nepismena), Pupka (ne znam zbog čega ali meni zvoni nečija pjesmica 'Ime mi je Ljupka punijeg sam pupka'), Ljubka Preljubka (varala Totoa), Plju (jer pljucka nešto stalno)
Filip Tot (njen ex) - Toto (jer prezime), Totko Fotko (novi insta naziv)


Suzana Emes (bar mislim da je to ime ove što je ranije rodila i snima neke videe kako čisti i pegla) - takinaki (ne znam zašto jer ne pratim sagu o njoj)


Ljupka Gojić Mikić - Ljubica (navodno joj je to pravo ime ali krije). Đoli Petit (to joj je naziv onih krpa sa horor lutkama a i naziv slastičarne)
njena najmlađa kćer Mari Dana - Marinada (neko izvalio da će je tako djeca sprdati u školi i ja je tako zovem)

Dorica505 - Smorica (jer je dosadna i gadna)


Lana Biželj - Kate Moss (valjda joj kažu da liči na nju), ja je zovem Smellina podguzna muva jer je Ellina služavka

Dramakrava je napokon dobila kaznu jer nije bila vezana i zbog koristenja mobitela. I sad se buni jer joj nitko nikad nije napisao kaznu, uvijek se izvukla pricom.
lunalumarti is offline  
Old 30.06.2021., 09:55   #2
Boze baci ciglu

Gesendet von meinem NOH-NX9 mit Tapatalk
trixiepp is offline  
Old 30.06.2021., 09:57   #3
Quote:
lunalumarti kaže: Pogledaj post
Dramakrava je napokon dobila kaznu jer nije bila vezana i zbog koristenja mobitela. I sad se buni jer joj nitko nikad nije napisao kaznu, uvijek se izvukla pricom.
Koja luđakinja, trebalo bi ju zatvoriti da se svijet malo odmori od nje
betty boop 1 is offline  
Old 30.06.2021., 09:58   #4
Trebao bi ju netko podbost da ocito zivot u kontejneru ostavlja traga na ljepoti
TweetyBirdy is online now  
Old 30.06.2021., 10:03   #5
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Trebao bi ju netko podbost da ocito zivot u kontejneru ostavlja traga na ljepoti
betty boop 1 is offline  
Old 30.06.2021., 10:05   #6
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Trebao bi ju netko podbost da ocito zivot u kontejneru ostavlja traga na ljepoti
SNEČ!!!
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 30.06.2021., 10:11   #7
Quote:
lunalumarti kaže: Pogledaj post
Dramakrava je napokon dobila kaznu jer nije bila vezana i zbog koristenja mobitela. I sad se buni jer joj nitko nikad nije napisao kaznu, uvijek se izvukla pricom.
Koja ženska, hvali se da su je toliko puta zaustavili i nije platila kaznu. Sramota za policiju koja ju NIJE kaznila, ženska očito non stop ponavlja prekršaje.

Nek se ljuti na policiju, slobodno. Rade svoj posao.
BitterSweet is offline  
Old 30.06.2021., 10:12   #8
Quote:
rikoksni kaže: Pogledaj post
ja sam imala jednu koja osim sto je obozavala pricati kad bi se pojebala, je jako voljela i opisivati njegov kurac (bio je zakrivljen), i to ne biranim ljudima - iako mislim da ni ne postoje birani ljudi za tako nesto. Okrene mobitel onako bez najave i samo te zabljesne slika njevovog kurca. Puno godina kasnije, on radi na mjestu gdje ljudi cesto idu, nisu zajedno, a ja svaki put kad ga vidim gledam u pod. Sto je najgore jadan je strucan u svom poslu, al jbga, cim ga vidim, slike iskacu u glavi i strah me da cu se opalit smijat ak ga pogledam u lice
Imala sam i ja nekoliko kolegica s faksa/fakseva.
Sva sreća pa tad mobiteli i nisu imali neke kamere niti je baš bilo soc.media pa su se slabo i koristili u te svrhe, al kod ove jedne, cijela grupa je znala kolko puta su se, gdje, koja poza, kako je on svršio (ona jadna niti jednom). A nitko ju nije nikad nikaj pitao
__________________
bez elle i glavate ova bi tema usahnula ko volja za životom kod tugy4plaky by Nemrem
fileri, filteri meni ti je to sve isto... by zaboravljena
Vicky LeaXX is offline  
Old 30.06.2021., 10:12   #9
Ni đozefina ne veže dijete u sjedalici

https://postlmg.cc/T5fhgp0v



Stvarno ne razumijem te ljude
lirla is offline  
Old 30.06.2021., 10:13   #10
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Trebao bi ju netko podbost da ocito zivot u kontejneru ostavlja traga na ljepoti
Auuuuuu

Kakva osoba. Jer zašto koristiti pojas i obje ruke u vožnji.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
Shojo is offline  
Old 30.06.2021., 10:14   #11
koji ce mi kurac slike kurceva u telefonu?
pa i da je kurac od rodjenog mi muza???




ubicu se





__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 30.06.2021., 10:14   #12
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Ova je aseksualna i jebe joj se jednom godišnje, a stalno piše o seksu i kako joj fali Koji kurac?
Da aseksualna


NE MOGU VISE.

Internetmater obrijala glavu da izgleda kao bolnicki pacijent samo da je ova aseksualna uspaljenica ostavi na miru.
isadora w. is offline  
Old 30.06.2021., 10:22   #13
Neće im oprostiti što su joj napisali kaznu

Neprestano krši zakon i sad se buni na policiju koja ga provodi. Ta stvarno nije normalna
Snow Fairy is offline  
Old 30.06.2021., 10:27   #14
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Ni đozefina ne veže dijete u sjedalici

https://postlmg.cc/T5fhgp0v



Stvarno ne razumijem te ljude
bas gledam i ne vjerujem. tupacetina
forzaMILAN is offline  
Old 30.06.2021., 10:29   #15
https://ibb.co/Cvpx7vR


O Vale, jadna nebila, zrno soli nemas u glavi
piccola is offline  
Old 30.06.2021., 10:36   #16
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
bas gledam i ne vjerujem. tupacetina
Ni nagib nije pravilan postavila pa je bebici pala glavica naprijed, nit je dijete vezano u sjedalici. Pa može ju onda u rukama držat ili samo hitit na zadnji sic. Strašno.
lirla is offline  
Old 30.06.2021., 10:41   #17
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Ni đozefina ne veže dijete u sjedalici

https://postlmg.cc/T5fhgp0v



Stvarno ne razumijem te ljude
Ovo je baš kriminalno loše 🤦‍♀️
Lina2021 is offline  
Old 30.06.2021., 10:42   #18
Di ce drama sad primat dostave. Hoce nac sluzbe tu njihovu livadu
Ruralna is offline  
Old 30.06.2021., 10:48   #19
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Di ce drama sad primat dostave. Hoce nac sluzbe tu njihovu livadu
Jucer je jela pizzu u tom svom dvoristu.. ili je sama otisla po nju ili su ju ioak nasli.
lunalumarti is offline  
Old 30.06.2021., 10:50   #20
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Di ce drama sad primat dostave. Hoce nac sluzbe tu njihovu livadu
Zato je objesila ves, da ih se vidi
TweetyBirdy is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.