Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2016., 14:48   #21
Znakovi preljuba:
nezainteresiranost za komunikaciju, nezainteresiranost za seks, nezainteresiranost za zajedničke trenutke, loš seks, drastična promjena ponašanja, npr. iznenadno uređivanje, izlaženje van (samostalno) u vidu druženja sa prijateljicama koje do tada nije radila...kupovanje novog veša, skrivanje mobitela, čudni razgovori, povlačenje u sobu kada sa nekim razgovara (može biti i razgovor sa prijateljicom)...odsutnost...nervoza, stalno prigovaranje, nezadovoljstvo...itd
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:49   #22
ti meni djeluješ baš kao neki kontrolfrik tak da me ne cudi što te se zasitila
da, vjerovatno se zasitila rutine, svaki dan sve isto takav dojam si ostavio na mene. trebao bi se malo skulirat i posvetit joj više pažnje i pokazati joj da ti je stalo do nje ako baš želiš spasit taj brak jer, ne želim te sad plašit il nešta, ali ako se tako nastavi možeš očekivat skori razvod
Matrixova kći is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:50   #23
Koje promjene ponašanja si primijetio osim nezainteresiranosti za seks?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:51   #24
Quote:
Matrixova kći kaže: Pogledaj post
ti meni djeluješ baš kao neki kontrolfrik tak da me ne cudi što te se zasitila
da, vjerovatno se zasitila rutine, svaki dan sve isto takav dojam si ostavio na mene. trebao bi se malo skulirat i posvetit joj više pažnje i pokazati joj da ti je stalo do nje ako baš želiš spasit taj brak jer, ne želim te sad plašit il nešta, ali ako se tako nastavi možeš očekivat skori razvod
Na temelju čega si zaključila da joj ne posvećuje dovoljno pažnje?

Možda se žena jednostavno odljubila tokom vremena bez obzira na njegovu pažnju...ili se zaljubila u nekog drugo bez obzira na njegovu pažnju?
I kako možeš zaključiti da im slijedi razvod?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:53   #25
svakako volio bi ako bi i neke djevojke, zene s foruma napisale ako su varale svog muza, decka, iskustva i na koji nacin su uspjele odrzavati vezu s ljubavnikom a da to muz, decko ne otkrije.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:56   #26
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Na temelju čega si zaključila da joj ne posvećuje dovoljno pažnje?

Možda se žena jednostavno odljubila tokom vremena bez obzira na njegovu pažnju...ili se zaljubila u nekog drugo bez obzira na njegovu pažnju?
I kako možeš zaključiti da im slijedi razvod?
Jelena ja sam njoj zbilja pokllanjao puno paznje i ona zna da mi je najvaznija, cak sam ponekad bio sam na sebe ljut, jer mi se cinilo da je sve moja krivica i da sam je u biti previse razmazio i da sam joj zbog toga s vremenom mozda postao i neinteresantan.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:58   #27
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Koje promjene ponašanja si primijetio osim nezainteresiranosti za seks?
posljednih mjeseci, je pocela uzimati knjige iz knjiznice, i to cita, ode u sobu i tamo cita,kad sam joj nedavno rekao, vidim ti zbilja uzivas citat te ljubice( ljubavne romane) ona je rekla nisu to ljubici, nego novele
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:59   #28
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Na temelju čega si zaključila da joj ne posvećuje dovoljno pažnje?

Možda se žena jednostavno odljubila tokom vremena bez obzira na njegovu pažnju...ili se zaljubila u nekog drugo bez obzira na njegovu pažnju?
I kako možeš zaključiti da im slijedi razvod?
dobro, da to je moguce

to je samo moje razmišljanje kako bi žena postupila, očito je da je nezaineteresirana pa ne vidim što bi neka žena radila u braku ako nije zainteresirana za taj brak?
Matrixova kći is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:00   #29
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
svakako volio bi ako bi i neke djevojke, zene s foruma napisale ako su varale svog muza, decka, iskustva i na koji nacin su uspjele odrzavati vezu s ljubavnikom a da to muz, decko ne otkrije.
Dobrim skrivanjem.
Mobitel je uvijek bio na stolu...sa njime se nikada nisam dopisivala kada sam kod kuće.
Susreti su bili pomno organizirani, sve sam unaprijed pripremila i dogovorila, znala gdje je muž i napravila eventualnu procjenu mogućnosti da me provjeri.

S obzirom da sam imala određene dodatne aktivnosti koje su bile vezane u predavanja navečer imala sam veliku mogućnost da na temelju istih imam dobro pokriće.

No, njegova sumnja je postojala zato što sam: bila stalno ljuta, stalno sam mu prigovarala, izrazita nervoza i pomanjkanje zainteresiranosti za druženje sa njim u bilo kojem pogledu, izbjegavanje seksa do krajnjih granica dakle po par mjeseci i slično...makar nam seksualni život nikada nije bio dobar niti učestal, pa prema tome možda i nije mogao povlačiti neku paralelu.

No, mislim da je znao...samo nije htio kopati. Da je htio saznao bi. Sve se može saznati, tim više što sam ja bila luda za drugim i mislim da sam napravila mnoge vidljive greške. Ali pravili smo se ludi...i ostali i dalje ludi...eto...jednostavno je, zapravo osjetiš velike promjene kod partnera, nemoguće ih je sakriti!!!!
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:01   #30
Quote:
Matrixova kći kaže: Pogledaj post
dobro, da to je moguce

to je samo moje razmišljanje kako bi žena postupila, očito je da je nezaineteresirana pa ne vidim što bi neka žena radila u braku ako nije zainteresirana za taj brak?
Ostaju u braku jer...ne znaju što bi same sa sobom van tog sigurnog utočišta, ljubavnika ili nema ili nije zainteresiran za nešto više od povremenog druženja, djeca, obitelj, financije, navika, strah, nedostatak odlučnosti i masa drugih manje ili više važnih razloga.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:04   #31
Dragovoljc mislim da briješ. . Ako je tvoja žena nezadovoljna vašom komunikacijom, a obično u tom grmu leži zec, provjeravanjem, uhodjenjem, optužbama ćeš ju samo otjerati.

Često žene koje su toliko dugo u braku se osjećaju asimilirane. Koliko je nje u vašem braku? Iskren budi. Ne onog što ti misliš da je za nju ok, nego nje. Koliko njenih želja ona uspije realizirati, a da pri tom ti uživaš u njenom izboru? Ako si ljubomoran pomalo, vjerujem malo. Kad su ljudi dugo zajedno, čak i ako se izbore za njima bitne stvari, ne uživaju u novonastaloj pobjedi, ako je partner obješena nosa. Tad se samo kupaju u grizodyšju i tonu.

Ženu ti hvata depra i tone. To nema nikakve veze s klimaksom. On samo potencira postojeću problematiku.

Da li možeš s njom razgovarato bez inputiranja i optuživanja. Bez ti si ovo i ono rečenica? Mislim, ako želiš od nje istinu, a ne obrambenu reakciju.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:21   #32
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Dobrim skrivanjem.
Mobitel je uvijek bio na stolu...sa njime se nikada nisam dopisivala kada sam kod kuće.
Susreti su bili pomno organizirani, sve sam unaprijed pripremila i dogovorila, znala gdje je muž i napravila eventualnu procjenu mogućnosti da me provjeri.

S obzirom da sam imala određene dodatne aktivnosti koje su bile vezane u predavanja navečer imala sam veliku mogućnost da na temelju istih imam dobro pokriće.

No, njegova sumnja je postojala zato što sam: bila stalno ljuta, stalno sam mu prigovarala, izrazita nervoza i pomanjkanje zainteresiranosti za druženje sa njim u bilo kojem pogledu, izbjegavanje seksa do krajnjih granica dakle po par mjeseci i slično...makar nam seksualni život nikada nije bio dobar niti učestal, pa prema tome možda i nije mogao povlačiti neku paralelu.

No, mislim da je znao...samo nije htio kopati. Da je htio saznao bi. Sve se može saznati, tim više što sam ja bila luda za drugim i mislim da sam napravila mnoge vidljive greške. Ali pravili smo se ludi...i ostali i dalje ludi...eto...jednostavno je, zapravo osjetiš velike promjene kod partnera, nemoguće ih je sakriti!!!!
Jeste li jos uvijek u braku ili?
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:22   #33
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
posljednih mjeseci, je pocela uzimati knjige iz knjiznice, i to cita, ode u sobu i tamo cita,kad sam joj nedavno rekao, vidim ti zbilja uzivas citat te ljubice( ljubavne romane) ona je rekla nisu to ljubici, nego novele
Gledaj, ne bih htjela biti gruba, ali s obzirom na ovo što si opisao djeluje mi kao da njoj treba nešto novo.
U nekim trenucima u životu može se dogoditi da jednostavno ovo što imamo postane monotono, dosadno, beskrajno isto...i unatoč tome što se ti trudiš, ako su emocije na jednoj strani nestale, teško ih je vratiti natrag.

S obzirom da žena nigdje ne izlazi...ako je to jedina promjena, možda je samo u nekoj fazi traženja sebe. Nadam se samo da ta potraga neće završiti sa nekim drugim u krevetu.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:26   #34
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
posljednih mjeseci, je pocela uzimati knjige iz knjiznice, i to cita, ode u sobu i tamo cita,kad sam joj nedavno rekao, vidim ti zbilja uzivas citat te ljubice( ljubavne romane) ona je rekla nisu to ljubici, nego novele
Sirota ta tvoja žena. Čitaj se kako posprdno pišeš o tome
Ona je gladna za nježnošću, razumijevanjem, romantikom...i to nalazi u ljubavnim romanima. Tužno za ženu u braku.
Meni se čini da si ti užasan suprug. Da te vara ne bi joj zamjerila a mislim da ni itko ovdje... kaj ne ljudi ?
Mislim da kada shvati da nisu svi kao ti dobil buš Jupiterski vritnjak iz braka. Ne poznaješ ni žene a time ni dušu svoje žene i sve ti je za sprdnju i okretanje očima.
Tužno.
Mislim da te još ne vara.Šteta. prije bi izašla iz braka.
Ti misliš da je dovoljno biti zgodan i mladolik, imati plaću, biti muž na papiru da bi usrećio ženu ? Daj malo dođi pameti.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:31   #35
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Sirota ta tvoja žena. Čitaj se kako posprdno pišeš o tome
Ona je gladna za nježnošću, razumijevanjem, romantikom...i to nalazi u ljubavnim romanima. Tužno za ženu u braku.
Meni se čini da si ti užasan suprug. Da te vara ne bi joj zamjerila a mislim da ni itko ovdje... kaj ne ljudi ?
Mislim da kada shvati da nisu svi kao ti dobil buš Jupiterski vritnjak iz braka. Ne poznaješ ni žene a time ni dušu svoje žene i sve ti je za sprdnju i okretanje očima.
Tužno.
Mislim da te još ne vara.Šteta.
pa i ja čitam o uzgoju rajčica-pa ne mora značiti da je to zbog
lošeg braka.
bez veze je trošiti vrijeme na stražu hoće li tko skočiti u nečiji krevet-
treba pospremiti sve ono što su gurnuli pod tepih u svom odnosu.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:39   #36
Koliko vidim, ona je nezainteresirana za druženje i za seks s tobom.

Zbilja ne vidim koliko je bitno jebe li se s nekim drugim.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:48   #37
Jelena mozes li napisati koji je razlog bio tvoje nevjere, kako se to dogodilo, jesi li jos u vezi s ljubavnikom, u braku?
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:48   #38
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
posljednih mjeseci, je pocela uzimati knjige iz knjiznice, i to cita, ode u sobu i tamo cita,kad sam joj nedavno rekao, vidim ti zbilja uzivas citat te ljubice( ljubavne romane) ona je rekla nisu to ljubici, nego novele
mislim da si trebao oženit neku nepismenu i ne bi imao problema u braku
Matrixova kći is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:53   #39
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
posljednih mjeseci, je pocela uzimati knjige iz knjiznice, i to cita, ode u sobu i tamo cita,kad sam joj nedavno rekao, vidim ti zbilja uzivas citat te ljubice( ljubavne romane) ona je rekla nisu to ljubici, nego novele
Gdje joj mobitel stoji dok cita sama knjige?
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:54   #40
Svako odstupanje od prijašnjeg, njenog uobičajenog ponašanja može značiti da te vara.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.