Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2013., 13:38   #1
Montessori osnovna škola

Ima li netko dijete u montessori osnovnoj? Kakva s vam iskustva? Razmišljamo o tome da upišemo dijete, pa bih rado čula vaše dojmove.
tehnička olovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 20:50   #2
Quote:
tehnička olovka kaže: Pogledaj post
Ima li netko dijete u montessori osnovnoj? Kakva s vam iskustva? Razmišljamo o tome da upišemo dijete, pa bih rado čula vaše dojmove.
i mene bi to zanimalo
kukulele110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 14:37   #3
Quote:
kukulele110 kaže: Pogledaj post
i mene bi to zanimalo
Uvijek sam mislila da ta škola ne ukalupljuje djecu, no prošle mi je godine došla učenica iz te škole u 5. razred. Dijete je dozlaboga predisciplinirano, ukalupljeno, prestrašeno. Naravno, na osnovi jednoga djeteta ne može se zaključivati o školi jer su kod svakoga i drugi čimbenici koji utječu na razvoj (obitelj, osobnost, sposobnosti, interesi...), no zapitala sam se.
Zašto vas zanima ta škola?
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 08:29   #4
Montesorri osnovna škola

Pozdrav svima!
Trebao bih upisati klinca u 1. razred OŠ, a dijete teško prilagodljivo. Zbog svega toga razmišljamo da ga upišemo u neku privatnu školu, makar prvih godinu - dvije.
Za oko mi ja zapela Montesorri osnovna škola pa molim one čija djeca stvarno idu tamo da mi iskreno kažu kakva su iskustva njihova i dječja, isplati li se upisati dijete i kakva je razlika u odnosu na državne osnovne škole.
Hvala vam!
dr Duerf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 14:04   #5
Quote:
dr Duerf kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Trebao bih upisati klinca u 1. razred OŠ, a dijete teško prilagodljivo. Zbog svega toga razmišljamo da ga upišemo u neku privatnu školu, makar prvih godinu - dvije.
Za oko mi ja zapela Montesorri osnovna škola pa molim one čija djeca stvarno idu tamo da mi iskreno kažu kakva su iskustva njihova i dječja, isplati li se upisati dijete i kakva je razlika u odnosu na državne osnovne škole.
Hvala vam!
Možda ovo kao opcija:
http://www.waldorfska-skola.com/
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 18:18   #6
Ja imam dijete u toj školi i mogu reći samo riječi hvale za cijelu školu i sve one koji tamo rade. Dijete mi je sretno, a mi roditelji smo bez brige i sigurni da su klinci u dobrim rukama.
tehnička olovka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.