Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 20:33   #561
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
svašta treba biti, ali često stvari nisu idealne

ti si kao jedan moj bivši koji je govorio da mu je potreban seks da bi osjećao bliskost, a ja njemu da se ne mogu seksati ako ne osjećam bliskost
i što sad, je bio u pravu?
i onda se nismo ni seksali, a ni komunicirali ......i tako dosta dugo
Ja uvijek komuniciram i pitam kaj je ako vidim da nesto ne stima.

Nije mi potreban uvijek seks da bih osjecao bliskost, ne smeta mi da postoje razdoblja suse, ali ako je redukcija normalno stanje, onda bolje da ode svatko svojim putem.

Nisam durilo. Lijepo kazem da bi vise seksa pa mozemo popricati, ako vidim da je trend uzlazan, ne zalim se vise.

Smatram da je za svaku vezu seks vazan da se odrzi bliskost. Dugorocno bez dobrog i redovnog seksa, veza ode u ocat.
Ostalo su racionalizacije. Dobar dokaz za to je sa se zelja vrati ako se pojavi netko treci, ali prema trrcemu.

Seksualnost je nesto sto zelim da prozima svakodnevicu i samo takva moze opstati.

Mozda nisu svi za seks?

Moja draga ima misljenje kao i ja. Ona je sama postavila pricu tako, prije mene.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 20:55   #562
Quote:
Flat;64571083]Smatram da je za svaku vezu seks vazan da se odrzi bliskost. Dugorocno bez dobrog i redovnog seksa, veza ode u ocat.
Ostalo su racionalizacije.
ne nužno
slažem se da veza bez seksa nije potpuna, ali može biti bliskosti i bez seksa (po mom iskustvu)
Quote:
Mozda nisu svi za seks?
ne znam, većina ljudi ipak misli da seks je za njih
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:18   #563
Koliko je trajala ta bliskost bez seksa?

Naravno da su svi za seks, ali ne i dobar seks i seksualnost koja raste i raste.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:19   #564
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Koliko je trajala ta bliskost bez seksa?

Naravno da su svi za seks, ali ne i dobar seks i seksualnost koja raste i raste.

Sent from my D2403 using Tapatalk
par godina
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:27   #565
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
svašta treba biti, ali često stvari nisu idealne

ti si kao jedan moj bivši koji je govorio da mu je potreban seks da bi osjećao bliskost, a ja njemu da se ne mogu seksati ako ne osjećam bliskost
i što sad, tko je bio u pravu?
i onda se nismo ni seksali, a ni komunicirali ......i tako dosta dugo
ovo i nije baš tako rijetko.
nekome je potrebnija veća bliskost i kvalitetna komunikacija
da bi se sexao,drugome je dobar sex odraz bliskosti.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 18:51   #566
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ovo i nije baš tako rijetko.
nekome je potrebnija veća bliskost i kvalitetna komunikacija
da bi se sexao,drugome je dobar sex odraz bliskosti.
Istina. Moja logika je da ako nema seksa, onda smo cimeri, prijatelji, tako nešto. Opet, mnogi parovi dobro funkcioniraju i tako, a za neke je rješenje u otvorenoj vezi, tako da ne bih davala univerzalne savjete o tome kako je nejebica razlog za rastavu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 22:52   #567
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Istina. Moja logika je da ako nema seksa, onda smo cimeri, prijatelji, tako nešto. Opet, mnogi parovi dobro funkcioniraju i tako, a za neke je rješenje u otvorenoj vezi
Of kors. Meni bi stvarno otužno djelovalo cijeli život ševit samo jednu ženu
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 07:18   #568
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Žena sam od cca 30 g. Ukupno 10g živim s mužem, i Sex nam je, ako izuzmemo prvu godinu, izuzetno rijedak, bolje rečeno da ga nema. Ako se i dogodi jednom u 2-3 mjeseca onda je to isključivo na moju inicijativu.
Sve i braku drugo zštima, dobar je otac, radi, ne izlazi, pomaže oko djece i NE VARA ME, u to sam sigurna.
1000 puta sam pokretala razgovor, on ga i nakon toliko godina ili izbjegava i pravi se da je umoran, ili plane da ga poštedim filozofije, da ja želim bajku itd.
Prije bi se, nakon toga, uglavnom danima ljutio, sad zna doći i reći da me voli i zašto mi stalno to mora dokazivati, da je umoran.. Ok, puno radi, jebogamiš, može li netko biti umoran 7-8 godina? I još mu kažem da ne mora on ništa raditi, kužite jel.., ali Ne!

Uglavnom, ja sam vrlo empatična osoba, u privatnom i poslovnom okruženju dobro funkcioniram s ljudima i dobro čitam između redaka, i frustrirana sam jer ne mogu doprijeti do osobe s kojom živim 10 g.

Sinoć smo opet imali epizodu... E sad- prošli tjedan smo se seksali ČAK 2 puta �� (naravno na moju inicijativu, a da vam još kažem- prije toga sredinom 12 mj, i jednom u 10mj. - fakat sam nezasitna ������ ) , i kaj bi ja sad opet!
Nakon toga je krenuo odmah njegov napad-kako više nisam bolesna (imala sam virozu dan dva prije) kakve su to moje bolesti, i ne sjećam se.. Uglavnom je planuo kao nikad do sad i rekao da hoće razvod. I tu sam osjetila olakšanje! bilo je tu još besmislenih izjava s njegove strane, kao ona o mojoj virozi, izbjegava temu, traži povod za svađu ne bi li izbjegao odgovor na pitanje. I tako godinama..
Jutros kao pomirljivo došao nešto me pitati.. I sve je opet kao da se ništa nije dogodilo..

E sad vi meni recite što ne valja s tim čovjekom? Ili samnom?
Ona očite razloge sam odbacila, ne vara me, nije zaljubljen ni u koga drugog, ne pokazuje Gay sklonosti (mislim i to sam ga pitala u ljutnji ����������)

P.S. Pokaže on prema meni nježnost i zagrli me, da mi pusu, ali to sve u prolazu u toku dana, a na večer kad klinci zaspu ne daj bože da ne bi do nečeg došlo
Pozdrav,

znači našao sam se u ovom postu 100%.
Isto tako oboje smo u 30-tima, imamo jedno dijete, drugo je na putu, oboje smo od prve dobili, znaci ni tu me sreca ne mazi hehe
Ljubavnika nema...
Isto tako 1000 pokretao temu seksa, ona nezainteresirana, guši ju dok pričamo o tome i opterecuje, a i kada dode do seksa onda 101 problem, pa nemoj ovako pa daj ondako, pa boli, tek kada se malo razradi krene bez kvocanja...

Evo sada vec apstinencija 4 mjeseca, za pucat si u glavu...

Baš me zanima kako je završilo sa autoricom teme...
inzinjer007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 08:16   #569
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
kada dode do seksa onda 101 problem, pa nemoj ovako pa daj ondako, pa boli, tek kada se malo razradi krene bez kvocanja...
Ako ju boli, znači da predigra nije dobra i nije ni čudo da se ne želi seksat. Pošto ne možete pričat, predlažem lubrikant.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 08:16   #570
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

znači našao sam se u ovom postu 100%.
Isto tako oboje smo u 30-tima, imamo jedno dijete, drugo je na putu, oboje smo od prve dobili, znaci ni tu me sreca ne mazi hehe
Ljubavnika nema...
Isto tako 1000 pokretao temu seksa, ona nezainteresirana, guši ju dok pričamo o tome i opterecuje, a i kada dode do seksa onda 101 problem, pa nemoj ovako pa daj ondako, pa boli, tek kada se malo razradi krene bez kvocanja...

Evo sada vec apstinencija 4 mjeseca, za pucat si u glavu...

Baš me zanima kako je završilo sa autoricom teme...
Istina

Edit:


Osim problema razrađivanja
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 08:16   #571
Vidim da pises da je trudna.
Vjerojatno je to uzrok.
Nemoj trudnicu uznemiravati.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 09:54   #572
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vidim da pises da je trudna.
Vjerojatno je to uzrok.
Nemoj trudnicu uznemiravati.

Sent from my D2403 using Tapatalk
nisam znao da je trudna zadnjih 5-6 godina


što se tice razrađivanja, ima dosta predigre ali njoj je alatka prevelika (tako kaže, spadam u neki viši prosjek), probao sam masaže, mozika, svijece, romantika, ništa ne pali, jednostavno kaže da se ne može opustiti...

Ne zeli nikakve strane stvari u sebi, tako ni lubrikante
inzinjer007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:30   #573
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
nisam znao da je trudna zadnjih 5-6 godina


što se tice razrađivanja, ima dosta predigre ali njoj je alatka prevelika (tako kaže, spadam u neki viši prosjek), probao sam masaže, mozika, svijece, romantika, ništa ne pali, jednostavno kaže da se ne može opustiti...

Ne zeli nikakve strane stvari u sebi, tako ni lubrikante
i na sve to si isel najebati jos jedno dete?

ja bi to po kratkom postupku.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:36   #574
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
i na sve to si isel najebati jos jedno dete?

ja bi to po kratkom postupku.
Imam dijete sa njom i sve ostalo savrseno funkcionira, tako da ne vidim zašto bi to "po kratkom postupku".

Zanima me način na koji da riješim problem, a ne da pobjegnem od problema
inzinjer007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:38   #575
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
Imam dijete sa njom i sve ostalo savrseno funkcionira, tako da ne vidim zašto bi to "po kratkom postupku".

Zanima me način na koji da riješim problem, a ne da pobjegnem od problema
onda uzivaj i dalje ako vam je sve ostalo savrseno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:51   #576
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
onda uzivaj i dalje ako vam je sve ostalo savrseno.
Hvala na savjetu

netko drugi, po mogučnosti autorica teme?
inzinjer007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:53   #577
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu

netko drugi, po mogučnosti autorica teme?
jesi probao rjesiti problem?
nejde zadnjih 5-6 godina?

koji savjet ti treba? ocekujes neko cudo ili?
sad ti je drugo dijete na putu. ne bi bilo lijepo da odes.
sad trpi bar par godina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:59   #578
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
Imam dijete sa njom i sve ostalo savrseno funkcionira, tako da ne vidim zašto bi to "po kratkom postupku".

Zanima me način na koji da riješim problem, a ne da pobjegnem od problema
pa to ti ovisi o ženi i njenoj osobnosti, svaka tika na nešto drugo. kako ju mi možemo bolje znati od tebe? ženama hormoni i libido variraju, al ajmo reći da je generalno pravilo da obraćaš više pažnju na nju izvan spavaće sobe (sitne geste, komplimenti, putovanja, osluškuj je). opet ima žena koje se lože seksualno kad ih se ignorira, pa zato rekoh ne mogu dati generalan savjet

meni osobno je jako odbojno i hladi me kad muškarac forsira seks a kad ga kulira (ili se pravi da ga ne zanima) mene to krene intrigirati. drugim riječima moglo bi se reći da volim da on ponašanjem uradi sve prema seksu a da kad treba konkretnu inicijativu da se zaustavi, e onda ja moram inicirati
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 14:01   #579
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
nisam znao da je trudna zadnjih 5-6 godina


što se tice razrađivanja, ima dosta predigre ali njoj je alatka prevelika (tako kaže, spadam u neki viši prosjek), probao sam masaže, mozika, svijece, romantika, ništa ne pali, jednostavno kaže da se ne može opustiti...

Ne zeli nikakve strane stvari u sebi, tako ni lubrikante

Sexualno niste kompatibilni ,jel tako od uvijek ili?
Desi se i ovo
https://en.wikipedia.org/wiki/Vaginismus
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 14:05   #580
Quote:
inzinjer007 kaže: Pogledaj post
nisam znao da je trudna zadnjih 5-6 godina


što se tice razrađivanja, ima dosta predigre ali njoj je alatka prevelika (tako kaže, spadam u neki viši prosjek), probao sam masaže, mozika, svijece, romantika, ništa ne pali, jednostavno kaže da se ne može opustiti...

Ne zeli nikakve strane stvari u sebi, tako ni lubrikante
odgovori na ovo:

tokom predigre idu razne neseksualne stvari recimo ljubljenje, grljenje, dodiri, masaža (bez intimnih dijelova), ko se prvi prebaci na intimne i seksualne dijelove u predigri - ti ili ona?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.