Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 19:24   #3701
hajojj
Beggar90 is offline  
Old 18.09.2014., 23:49   #3702
Kad ti se ucini da na vodici za zube pise stay alive umjesto stay white jasno mi je kolko je sati. Kako god, shvatit cu to kao pozitivnu stvar. Ovo su totalno neke druge dimenzije rijeci "uciniti se". bolesno. nadam se da mi je dr. bila u pravu kad je rekla da necu ja nikad poludit.
__________________
i ne želim niti jedan suvišan podatak...
Mmps is offline  
Old 19.09.2014., 00:18   #3703
https://www.youtube.com/watch?v=Y_ZLSgpZqq0
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Old 19.09.2014., 13:00   #3704
Kako mi na kurac idu konobari koji su toliko iskompleksirani svojim zanimanjem da ga uzdižu do tri nebeske pičke materine.
Da razjasnimo odmah. Svaki je posao vrijedan. Svaki. Znači, od smetlara na ulici, čistačice pa do nuklearnog fizičara ili farmaceuta koji traži lijek za rak. Netko vam mora napraviti kruh i prodati ga...jer bili vi liječnik interne medicine ili profesor morate jesti da biste funkcionirali.
Svaki zaposlenik ima svoju ulogu koja nije manje vrijedna od druge.
Kako bi jedan kirurg radio kad ne bi iza sebe imao čistačice/čistače i medicinske sestre koje obavljaju posao koji on kao kirurg prije i poslije operacije praktički ne bi smio jer onako.. prčka po tuđoj utrobi pa nije baš poželjno da riba wc školjku prije nego što nekome izvadi bubreg.
Ali jebote... kava... ono... retardirani ste. Jebeno ste retardirani.
Jeli mlijeka ima 0,0000003 centilitra manje ili više jebeno nije bitno.
Ono, šta pizdiš koji kurac? Ako ti se ne da raditi ko' konobar makni se...doći će netko željan posla. Poanta konobarenja nije napraviti savršenu kavu nego uljudno uslužiti goste i dati im do znanja da su, eto, barem na toj kavi posebni i počasni gosti.
I 99% gostiju boli kurac je li im esspreso kava kraća ili duža za pola nokta.
Joj, da..i jel se piva otvara na madagaskarski ili azijski način ili wtf kurac pička dinamo otvaranje pive nije ovako nego onako...??? koga ti jebeš????
Mislim, šta si vi umišljate... da je glupa kava ravna poslu anesteziologa koji gura epiduralnu anesteziju u kičmu ženi koja rađa i ako fula samo milimetar može od žene napraviti tetraplegičara za čitav život?
Da je uporaba glupe metle u jebenoj birtiji jednaka proizvodnji nuklearnog reaktora?
Ono...dajte se samoubijte više. Idete mi na kurac. aj bok
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 19.09.2014., 13:05   #3705
A i ja imam pametne poteze u životu da je to fenomenalno.
Npr....strefi me ova glupa viroza koja hara okolo i potrošim 200 kuna u apoteci na septolete za grlo, andole, sprejeve za čišćenje nosa, vitamine i minerale... i onda dođem kući i popušim uz kavu 3 cigarete da se odmorim nakon šopinga.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 19.09.2014., 15:43   #3706
osjećam se kao najgore govno na kugli zemaljskoj. hvala, mama.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Old 19.09.2014., 21:04   #3707
Like a shadow, I am and I am not.
Thamoo is offline  
Old 19.09.2014., 22:33   #3708
Svaki dan : https://www.youtube.com/watch?v=yqxHWZ4GOVc
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Old 20.09.2014., 01:39   #3709
__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Old 20.09.2014., 01:54   #3710
__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Old 20.09.2014., 10:08   #3711
divljak si bio, divljak si ostao. Uvijek se dereš kad pričaš, večini ideš na živce iako si uvijek u pravo. Sviđaš mi se al tolko smo jebeno drugačiji i umjesto da mi bude lijepo s tobom to me ubija, jer nemožemo se kliknut.iako postoji nešto između nas

Želim ti sreću, toliko si puno ispred svih, toliko inteligentniji, toliko bolji a opet sam jer si iskren. Željela bi te skužit al nemrem kad se ni sam nekužiš, tolko si jebeno daleko iako djeluješ prisutan. odi nekoj koja će te skužit, ja nemrem jer mi nedaš
jelenkoo28 is offline  
Old 20.09.2014., 15:06   #3712
Ne da mi se više ... Počinjem zaboravljati što je to normalan i običan život.
Tox is offline  
Old 20.09.2014., 23:41   #3713
I evo me opet tu na onom istom starom dobrom početku ko da se nisam ni makla, sranje, živo sranje.
maiam is offline  
Old 21.09.2014., 13:02   #3714
-Kavu s mlijekom s više pjene.
-U redu.
-To nije kava s pjenom. Ja hoću samo pjenu.
-To se onda zove kapučino.
-Gledaj. Ja sam ugostitelj po struci i TOČNO ZNAM ŠTO ŽELIM U ŽIVOTU.
-Aha...kul...a jesi li unificirao elektromagnetizam i gravitaciju?
Dobila sam otkaz... Šmrc



I sad ću vam reći jednu stvar...
O kavi. Zove se...
Oda Kavi s mlijekom.
Za početak.
Jebite si mater usranu bila mrtva ili živa boli me kurac ako je nećete jebat vi jebat ću vam je ja.
Hoću pjenu. Neću pjenu. Ja pijem vodu iz one čaše, a ne iz ove čaše.
Ja kad pijem vodku želim da limun bude na dnu, a led iznad.
Ja hoću da mi Amaro bude natočen u čašu od Pelinkovca.
I užasno sam ljut zbog toga. Užasno sam ljut jer mi ne čitaš misli i jer si mi dala vodu u običnoj čaši, a ne u čaši na kojoj piše Ginger. Buuuhuuuuuu keeeeenj..
Ja od svoje četvrte godine gledam što je ŽIVOT. I što je bolest.
Moj otac je bio paraplegičar. Slušala sam ga svaki dan kako stenje od bolova.
S pet godina sam znala koliku dozu normabela mora popiti da mu ublaži grčeve.
U isto to vrijeme sam znala što je dekubitus i kako se tretira.
S 10 godina sam gledala kako umire. U bolovima. Jebenim bolovima.
Nakon svoje 20e sam volontirala u domu za nezbrinutu djecu. I djecu s posebnim potrebama.
Presvlačila sam pelene čovjeku koji je bio tetraplegičar i morala u milimetar paziti kako ću mu staviti gazu da mu se rana ne raširi i da ne dobije sepsu.
I onda mi dođeš ti... usrani jebeni maloumni mediokritetu...mater ti jebem..jesi li svjestan koji luksuz u životu imaš kad možeš svaki dan otić u birtiju i popit pet piva?... i idući dan pit svoju usranu kavu s malo pjene. bez pjene.... s govnom i pizdom materinom...i čitati novine u miru?
Dabogda se srao u gaće idućih 10 dana od svoje jebene kave.
Dala bih ti u ruke dijete od pet godina koje je tek rođeno bilo ostavljeno u kontejneru i koje je slijepo i gluho. Kojeg sam hranila na bočicu sat i pol vremena.
Nahrani ga ti manijače jebeni nakon što popiješ svoju usranu kavu. Bez pjene. S pjenom. I vodu. Ne u ovoj čaši. Nego u čaši od Gingera.
Poslala bih ti snimku plača jednogodišnjeg djeteta koje plače za mamom koja se NEĆE VRATITI.
Poslala bih ti sliku djece koja žive od donacija i kojima je čokolada ko ukazanje Djevice Marije u Međugorju.
Pokazala bih ti ljude koji se bore sat vremena da pomaknu ruku i palcem natipkaju pet riječi teksta na kompjuteru.
Jebeni usrani narode...kad vas slušam i gledam jasno mi je koje su dobrobiti nuklearne bombe i zašto ljudima koji ih proizvode treba dati jebenu Nobelovu nagradu.
Mrš u tri pičke materine.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 21.09.2014., 14:27   #3715
Ti si moj idol/heroj!
Nisam konobar/bio.. ali jedan dugogodišnji; bio mi je blizak.
Kad sam uživo vidio izdrkavanj3 tipa : "Kavu, molim..".. Bez molim naravno.. I na to suvislo pitanje, kakvu kavu, "gospodine"..
[u glavi vjerujem : "ne čitam misli retardu"..].. "Odgovor" uz gestikulaciju rukama tipa : "Mrš u 3.."; i pogledom tipa : "Jeb3m ti pitanje i tebe, i...."....
: "S mlijekom {naravno}.."
Uz trenutak spoznaje/percepcije; žaljenja/žalosti, empatije.... Došlo mi je ne da pucam.. metak košta.
Da zabijem nešto veliko i tupo.. Gledajući u {te} svinjeće, prazne oči, koje se samo pitaju "a što.." {meni/mene}.....
Dođe čovjeku svašta.. kad obraća pažnju na druge.. "čovjeke"..
Nije da mu je na izbor.... Makar..

+

nije "oftopičarenje".. kako to moderatori vole klasificirati.
Samo istresam svoju dušicu.
Na ovaj, kao.. obraćajući [samome sebi/istresanje dušičice] način ["chat/troll/offtopic.."]..

+

Između ostalih, prije i/ili povrh svega, potpisujem zadnju rečenicu..
Svim egotripnim parazitima ovog jebe3nog postojanja...........
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Old 21.09.2014., 14:38   #3716
Ili naj/bolje ne.. zapravo.
Ako je nekim slučajem neke reinkarnacije u postojanju..
To bila "kletva" od 3 nastavka tog dotičnog oblika postojanja..

"Mrš u 3 tatina čmarića"..
Bolje/smislenije/pogodnije/dobnije.......
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Old 21.09.2014., 17:15   #3717
Imam toliko problema a neznam koji ni kako početi rješavati i kako riješiti, mrzim ovaj usrani život, nikako da se igdje nađem niti da me itko prihvati.
maiam is offline  
Old 22.09.2014., 00:05   #3718
Meni samo trebaju estetske operacije da bi bila sretna.
Lost-soul is offline  
Old 22.09.2014., 00:28   #3719
Fali mi moj čopor... Triki, Luna, Pjegica, Pikulica, ŽMirko, Fredi, Pahuljica, Bela, Žuti, Debeli, Mica, njeni maleni, Bumbi, Medeni... fale mi
haram is offline  
Old 22.09.2014., 00:54   #3720
mrzim sve sto me prati

mrzim sto za svaki korak napred odem 3 koraka nazad

mrzim ovaj nebalansirani univers
Kukulkan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.