Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2011., 00:13   #81
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Jebeno haha! Ne znam, al ludjaci su mi tak kul!
Zbog narkolepsije si imala halucinacije jelda? Kao paraliza san?
To ja izazivam svjesno.
Bas me zanima kak je to sve imati, daj pricaj xD

Ja imam tipicnu neurozu. OKP, anksioznost, sociofobiju(osim na netu), ponekad depresija i to. Imam i turetov sindrom, ali ga uspijem kontrolirati pred ljudima nekak. Al kad sam sam to je urnebes.
I valjda 24h dnevno pricam sam sa sobom... Ljudi me znaju skuzit na ulici pa se cude. Sta ces, smrtnici.
A ja si zamislim da sam u filmu pa si često zabrijem nekaj kaj nema veze sa stvarnim stanjem pa se DOSLOVCE zagubim i neznam kaj je stvarno, a kaj je ono moje iz glave...
A to da pričam sama sa sobom, oduvijek
Pa tu i tam čovjek mora porazgovarat sa istomišljenikom, ne?
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 08:04   #82
a vi mislite da je to nešto jako cool i fora imati dijagnozu i biti u psihijatrijskoj bolnici? ne dao vam bog nečeg ozbiljnijeg, pa da morate biti tamo mjesecima.
odrastite!
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 08:10   #83
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Ja bi da me neke zgodne psihijatrice zatvore i isprobavaju na meni elektrosokove. To mi je isto jedna od zelja..

perkins, ilegalno naravno.
O daaa,ima tamo jako zgodnih i lijepih doktorica da ti usta padnu do poda
kad ih vidis!
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 08:14   #84
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
a vi mislite da je to nešto jako cool i fora imati dijagnozu i biti u psihijatrijskoj bolnici? ne dao vam bog nečeg ozbiljnijeg, pa da morate biti tamo mjesecima.
odrastite!
Bio dva puta(Rebro i Jankomir)nije bilo lose,no nikad vise!Prebolno iskustvo!
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 10:50   #85
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
a vi mislite da je to nešto jako cool i fora imati dijagnozu i biti u psihijatrijskoj bolnici? ne dao vam bog nečeg ozbiljnijeg, pa da morate biti tamo mjesecima.
odrastite!
Pa mi i imamo dijazgnozu, više njih samo neznamo točno koje!
Znam po obiteljskoj situaciji, svi ispalili na živce!
I ja nemogu bit odraslija nego kaj sam sad!
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 11:50   #86
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
a vi mislite da je to nešto jako cool i fora imati dijagnozu i biti u psihijatrijskoj bolnici? ne dao vam bog nečeg ozbiljnijeg, pa da morate biti tamo mjesecima.
odrastite!
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:28   #87
...

Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
a vi mislite da je to nešto jako cool i fora imati dijagnozu i biti u psihijatrijskoj bolnici? ne dao vam bog nečeg ozbiljnijeg, pa da morate biti tamo mjesecima.
odrastite!
Ti si apsolutno u pravu..puno ljudi ovdje se na neki način ismijava sa psihičkim bolestima a nisu svjesni koliko je to veliki problem za same oboljee a i za njihove obitelji..ustvari za oboljele nije problem jer oni ionako po svom mišljenju nisu bolesni...dok se ne suoče sami sa sobom..a to je dugačak put..
kamelija28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:05   #88
Pa da, najlakše je samo doć na topic i srat po zadnja 2-3 posta (koja i jesu zajebancija) s tim da se ne pročitaju ovi svi ostali prethodni...

Ako netko misli napadat druge onda nek pročita CIJELI topic od 1. posta pa do kraja zadnje strane pa će vidjet kaj ljudi pišu i koji su njihovi problemi...

Da ne bi tam išli iz zajebancije... Nego iz nekih drugih razloga!
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:11   #89
Quote:
Darko7 kaže: Pogledaj post
Mislio sam na akutne odjele.Pozdrav desetom odjelu,no nikad vise tamo jednom je bilo i previse!
Pa nisam pročitala da si bio na desetki
Podbanom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:12   #90
Quote:
kamelija28 kaže: Pogledaj post
Ti si apsolutno u pravu..puno ljudi ovdje se na neki način ismijava sa psihičkim bolestima a nisu svjesni koliko je to veliki problem za same oboljee a i za njihove obitelji..ustvari za oboljele nije problem jer oni ionako po svom mišljenju nisu bolesni...dok se ne suoče sami sa sobom..a to je dugačak put..
Ima i među njima takvih,al oni se srame jer su ko fol normalni
Podbanom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:13   #91
Quote:
Podbanom kaže: Pogledaj post
Pa nisam pročitala da si bio na desetki
Bio sam preko puta na petici!Znali su doci kod nas ljudi sa desetke.
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:19   #92
Quote:
Darko7 kaže: Pogledaj post
Bio sam preko puta na petici!Znali su doci kod nas ljudi sa desetke.
Aha.Posjete susjeda
Podbanom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 21:15   #93
Quote:
Podbanom kaže: Pogledaj post
Aha.Posjete susjeda
posjete susjeda i onda razne kombinacije.. od toga da si međusobno posuđuju novac..pa ono..ti si u zatvorenome pa onaj iz otovrenog ti dođe pod prozor..ima mob...pa ti žicaš da ti posudi da natzoveš nekog..pa dobiješ..al to košta platiš 6 kuna 10 kuna... to bi trebalo jako kontrolirati jer to je omalovažavanje i iskorištavanje..
kamelija28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 23:20   #94
Kaj na jedinici smiješ imat mob?
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 00:43   #95
Quote:
The Perkins kaže: Pogledaj post
Kaj na jedinici smiješ imat mob?
Jedinica je ženski odjel tako piše u Wikipediji
Podbanom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 08:43   #96
Quote:
The Perkins kaže: Pogledaj post
Kaj na jedinici smiješ imat mob?
Pogledaj prvu ili drugu stranicu,tamo sam nabrojao odjele i sto se gdje nalazi.
Na zatvorenom odjelu svejedno bila jedinica ili dvojka,mob mozes imati izmedju 11-12 i 17-18 sati!Ostalo vrijeme su zakljucani u ambulanti.
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 08:46   #97
Quote:
kamelija28 kaže: Pogledaj post
posjete susjeda i onda razne kombinacije.. od toga da si međusobno posuđuju novac..pa ono..ti si u zatvorenome pa onaj iz otovrenog ti dođe pod prozor..ima mob...pa ti žicaš da ti posudi da natzoveš nekog..pa dobiješ..al to košta platiš 6 kuna 10 kuna... to bi trebalo jako kontrolirati jer to je omalovažavanje i iskorištavanje..
Ako naletis na kretene onda da,inace nije praksa dapace cigarete se prodaju
po cijeni nabavljenoj kod svercera.Uvijek mozes kupit kutiju motanih za 10kn.
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 15:00   #98
evo mene opet..ja sam danas otišla do muža..zvao dođi što prije.. dođem potegnem 30 km tamo i budem 5 minuta..odmah me "napao" riječima ...kao.. što meni fali..blabla.. a nije svjestan da ja ne kupim sebi za jesti već tankam benzin da odem do njega....izvrijeđao me i otišao pušiti..a ja izašla iz sobe i doma otišla.. odlučila sam da mu se neću ni na telefon javiti kad zove i da neću nekoliko dana ni ići do njega...baš se osjećam jadno..
kamelija28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 15:23   #99
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
a vi mislite da je to nešto jako cool i fora imati dijagnozu i biti u psihijatrijskoj bolnici?
a tebi su njihovi postovi cool i fora?
meni su samo dirljivi
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 16:20   #100
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
a tebi su njihovi postovi cool i fora?
meni su samo dirljivi
svi postovo ovdje ljudi koju boluju od bilo kakve bolesti ili se nalaze u problemima..isto tako postovi njihovih bljižnjih..prijatelja a jesu dirljivi..kako ko gleda na to.. ja sam ovdje čitajući postove na neki način pronašla i mir i utjehu...jer eto...nije sve crno kako izgleda.. uvijek postoji nada i šansa... treba biti strpljiv..
kamelija28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.