Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 17:16   #1181
Za te slike znam,to su uostalom studijske fotke,zapravo nisi niti real life fotografije. To su i jedine slike koje su na internetu od kad je auto predstavljen u Ženevi i to je to. Unutrašnjosti nema,vanjštine nema ništa.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 15:39   #1182
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Za te slike znam,to su uostalom studijske fotke,zapravo nisi niti real life fotografije. To su i jedine slike koje su na internetu od kad je auto predstavljen u Ženevi i to je to. Unutrašnjosti nema,vanjštine nema ništa.
Meni se čini da su Turčini pri sklapanju nešto debelo zasrali, pa sve skupa kasni i nisu mogli poslati aute u takvim stanjima na testove i reviewe, jer bi to bio potpuni fijasko.

... ili se možda problem pojavio u odnosu motor/mjenjač pa nastoje to srediti na brzaka ...

Drugog objašnjenja nema.
Marius-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 16:10   #1183
Ajde, koja bi još mogla biti teorija zavjere???

Čekaju da dovrše proizvod za prodaju, izbacili su slike, a prodaja kreće kasnije. Ništa čudno, to je uobičajeno za današnju autoindustriju i predstavljanje novih proizvoda...

Kaj bi onda rekli za Fiestu ST??? Najavili su ju prije 4 godine, onda su krenule špekulacije o motorizaciji i mjenjaču, pa su izašle prve slike, pa je najzad skroz poznato kako auto izgleda i sve oko pogona, a auta još nigdje u prodaji. A fiesta se prodaje već 4-5 godina...
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 12:18   #1184
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Ajde, koja bi još mogla biti teorija zavjere???

Čekaju da dovrše proizvod za prodaju, izbacili su slike, a prodaja kreće kasnije. Ništa čudno, to je uobičajeno za današnju autoindustriju i predstavljanje novih proizvoda...

Kaj bi onda rekli za Fiestu ST??? Najavili su ju prije 4 godine, onda su krenule špekulacije o motorizaciji i mjenjaču, pa su izašle prve slike, pa je najzad skroz poznato kako auto izgleda i sve oko pogona, a auta još nigdje u prodaji. A fiesta se prodaje već 4-5 godina...
Da nejdemo u off za fiestu st se nema šta reći. Žalosno je da je nakon 4-5 god. izbačena st verzija tog auta,koja uostalom izgleda fenomenalno meni(bolje i od Clia RS i od 208GTi-a)....
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 20:11   #1185
http://www.autoportal.hr/index.php/testc/6619 by Ž. Marušić
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 20:29   #1186
ma koji test, samo prepisano od drugih novina. Osobna iskustva iz vožnje gotovo da se i ne vide. Tko zna jeli i vozio taj auto ili ga je samo gledao i listao brošure
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 20:42   #1187
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
ma koji test, samo prepisano od drugih novina. Osobna iskustva iz vožnje gotovo da se i ne vide. Tko zna jeli i vozio taj auto ili ga je samo gledao i listao brošure
Vidiš da se i slikao pokraj njega
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 21:05   #1188
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Pa to sam mogao i ja napisat na temelju svih informacija sa foruma,interneta,auto časopisa...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
creator8690 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:40   #1189
Ufff, koji šalabajzer ...

... spominje rafalno šaltanje 0,15 s koji je brži od DSG-a

Dok svi ekipa iz Top geara koji su ga testirali govore da je puuno sporiji od DSG-a i da je baš uočljivo kako sporo šalta ... (DSG 80 ms, a EDC 150-170 ms)

Ovo spada u rubriku "naručenih" tekstova ...
Marius-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:55   #1190
Octane magazin takodjer kudi EDC



Zanimljivo, njima je od trojca 208 GTI/Fiesta ST/Clio 200T najbolji Peugeot.


U francuskom testu, 200T se pokazao neznatno sporijim od starog 197/200 na stazi

__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:10   #1191
Opet vi o EDC-u i njegovoj "sporosti"...
A Nissan GT-R ima još sporiji mjenjač, koja kanta?!?

BTW, Renault Štarkelj u Utrinama, danas je s kamiona iskrcan prekrasan metallic žuti Clio R.S. pa koga zanima, može ga doć pogledat.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:16   #1192
Čitao sam da je odličan po ovim našim sama-jama cestama i tramvajskim prugama zahvaljujući novom tipu amortizera bez obzira na sportsko podvozje
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:41   #1193
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Opet vi o EDC-u i njegovoj "sporosti"...
A Nissan GT-R ima još sporiji mjenjač, koja kanta?!?

BTW, Renault Štarkelj u Utrinama, danas je s kamiona iskrcan prekrasan metallic žuti Clio R.S. pa koga zanima, može ga doć pogledat.
Si ga vidjela? Jel bollje uživo izgleda nego na slikama ?
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:54   #1194
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Si ga vidjela? Jel bollje uživo izgleda nego na slikama ?
Vidjeo/vidio
Baš su ga istovarivali s kamiona kad sam prolazio i da, izgleda sjajno, puno bolje nego na fotkama.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 15:48   #1195
Vidio sam ga i ja prije par dana na zelenom valu.E sad ne znam jeli to već neko kupio ili je to test primjerak za novinare,ali auto uživo izgleda puno,puno bolje nego na slikama.
Skužio sam ga u retrovizoru i baš opako izgleda,dok mi na slikama izgleda prednji kraj mlak,ovo malo što sam vidio je odlično,također i stražnji dio baš izgleda mišičavo.Stvarno me iznenadio uživo

Inače danas sam na semaforu vidio i karavana crvenog,imo je neku reklamu na sebi mislim Atlantis plovidba ,al nisam siguran i također lijepo izgleda uživo.Pravi komad auta .
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 13:03   #1196
O.k. ljudi fino je što Vi hodate ulicom i vidite Clia IV, te odlazite u salone i opet vidite to isto vozilo ...!!!???

Fino se zabilježite za test vožnju i napravite cca 100 km. sa vozilom i nastojte voziti kao da ga imate namjeru sutra uplatiti i želite biti sigurni što sve vozilo može, (dinamika vožnje, potrošnja u dinamičnom režimu vožnje po gradskoj vrevi, otvorena cesta ..., udobnost, buka, mjenjač, položaj vozača ....), pa onda stavite Vaš nepristrani i objektivni post!

Ovako, jednostavno nema smisla ...
Marius-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 13:43   #1197
nekako mi se ne ide isprobavati ga kad znam da ga neću kupit. Nije fer da ih maltretiram.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 13:53   #1198
Pa onda nije fer ni da komentiras, zar ne?
mrachni hajduk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 14:42   #1199
Quote:
Marius-Split kaže: Pogledaj post
O.k. ljudi fino je što Vi hodate ulicom i vidite Clia IV, te odlazite u salone i opet vidite to isto vozilo ...!!!???

Fino se zabilježite za test vožnju i napravite cca 100 km. sa vozilom i nastojte voziti kao da ga imate namjeru sutra uplatiti i želite biti sigurni što sve vozilo može, (dinamika vožnje, potrošnja u dinamičnom režimu vožnje po gradskoj vrevi, otvorena cesta ..., udobnost, buka, mjenjač, položaj vozača ....), pa onda stavite Vaš nepristrani i objektivni post!

Ovako, jednostavno nema smisla ...

Aha,znači nema komentiranja ako nije isporbano,dobro hvala kaj si reko sad znam za ubuduće pa ću pazit.

Jebote,rekoh svoje mišljenje o autu kojeg trenutno možeš samo vidjet.Vidio ga po prvi puta uživo na našim cestama.Probat ga se ne može,ali dobio sam informacije da će doći jedan testni model kojeg će se moći isprobati .
Tako dok ne dođe mogu samo laprdat o izgledu.
Probat slabije modele ne želim jer me ne zanimaju i nemam ih namjeru kupovat trenutno,a ne želim trošit svoje i tuđe vrijeme bezveze.
Inače di si dobio 100 kilometara testne vožnje ?
Osobno najviše kaj sam iskamčio bilo je četrdesetak kilometara .
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 21:28   #1200
zašto se uopće zamaraš sa trolom
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.