Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 23:17   #41
ova le mika je dost dobra, skroz drukciji stil od svih ostalih u gradu, neces se nazderat nuzno od jedne palacinke tam, ali kak je receno spoj okusa i sam dizajn je vrh, i sastojci su ofc kvalitetniji
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:32   #42
Le mika, ništa posebno, takve bi trebale biti sve palačinke. stvarno ništa ekstra. dobri sastojci i smjesa. ništa više od toga. prekočit ću ubuduće. za 35 kn koliko im je prosječna palačinka, napečem si ih doma koliko me volja
darkilla is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:09   #43
Dala sam jos jednu sansu Choco cafeu, medutim nakon ocajnog kolaca ostala sam razocarana i palacinkama.
Usluga u Teslinoj je losa, cekala sam na palacinku vise od pola sata, prostor je definitivno premal i ekipa je sjedila i vani na terasi, a ulazna vrata su bila otvorena non-stop. Kuzim da je tako lakse konobarima koji ulaze-izlaze, al bila je vecer i temperatura je bila oko 6-7 stupnjeva pa je malo bizarno da su sirom otvorena vrata. Sjedila sam unutra s jaknom na sebi i smrzavala se iscekujuci palacinke.
Osoblje balavo, zafrkavaju se iza sanka, a palacinke osrednje, dosta skrtare na nadjevima.
Sve u svemu, probala i ne vracam se.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:52   #44
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
meni su užasne....tijesto žilavo, gumeno, debelo, neukusno, bez jaja....nikad gore palačinke....bila jednom i nikad više...

odlične sam jela u celju u hotelu europa.....kad god sam tamo, obvezno idem na kavu i palačinke.....
slazem se. galapagos najlosija palacinkarnica ikad. sad mi je blizu i bio nedavno. i sumnjam da cu opet. tijesto onak i full siromasno namazana palacinka za van. vise namazem i kad ih nastancam 30 nabrazaka za goste. dodje mi da otvorim odmah pored duplo bolje palacinke

milky je zakon. to je palacinka da se zasitis slatkog. ne uzimam s puno svega. linolada i neki dodatak eventualno. ali volim da bude dobro namazana palacinka, a ne za 20tak kn dobit prst namaza.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.