Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 20:13   #901
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma ti si sad ni vrit, ni mimo. Nemoš proć pod sexpertnog junca čekičara, a još si premlad da bi ti imovina onako fino legla uz šarm. Banana i cuclaj
Sta tebe briga ljubomorna babo, ne kuvam tebe nego Orak. Tvrdis da nismo svi isti a sad zadajes pravila. Tko zna mozda Orak sjednem taman kada me poblize upozna..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:27   #902
samo da ipak priupitam, jel te krize srednjih godina vataju i žemskinje
ako vataju, upravo mi se suze cakle u očima dok razmišljam kako sam propustila"poludit"
želim letit i skočit iz avijona s padobranom i čak sam nedavno čula da to košta samo 400 kuna
a godine poošle
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:50   #903
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
samo da ipak priupitam, jel te krize srednjih godina vataju i žemskinje
ako vataju, upravo mi se suze cakle u očima dok razmišljam kako sam propustila"poludit"
želim letit i skočit iz avijona s padobranom i čak sam nedavno čula da to košta samo 400 kuna
a godine poošle
Frenda je uhvatila kriza srednjih godina. Ima više od 100 skokova s padobranom iz aviona. Sve ti je to isti palac.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:56   #904
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
menscini da tebe zema drzi na lancu...prezategnuto jel ides sa frendovima na putovanja, strip klubove, zwka peka ko u mladim danima znas sto mislim? Muskarac doma popizdi sa zenkm i djecom

Viš, ti bi bio dobar kandidat za podijelit s nama kak se jedan neubračeni bori s krizom...valjda jesi neubračen?

Bez uvrede, al dok sam vidio na onoj gej temi kakvo krplje mećeš na sebe, možda ne ti ne bi bilo loše da te kakva žena malo usmjeri...

Eminentni primjer brutalne krize je neimanje osjećaja za pojam "u skladu s godinama".

Digresija s oblekom je zapravo baš dobar primjer. Labudova koji pjevaju posljednji pjev, a nametali su paperje po sebi da se zakamufliraju se vani uvijek nađe.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:02   #905
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
samo da ipak priupitam, jel te krize srednjih godina vataju i žemskinje
ako vataju, upravo mi se suze cakle u očima dok razmišljam kako sam propustila"poludit"
želim letit i skočit iz avijona s padobranom i čak sam nedavno čula da to košta samo 400 kuna
a godine poošle
Kako ne...
Jedan od razloga zbog kojih mi frend trenutno prolazi proces rastave...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:30   #906
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

Viš, ti bi bio dobar kandidat za podijelit s nama kak se jedan neubračeni bori s krizom...valjda jesi neubračen?

Bez uvrede, al dok sam vidio na onoj gej temi kakvo krplje mećeš na sebe, možda ne ti ne bi bilo loše da te kakva žena malo usmjeri...

Eminentni primjer brutalne krize je neimanje osjećaja za pojam "u skladu s godinama".

Digresija s oblekom je zapravo baš dobar primjer. Labudova koji pjevaju posljednji pjev, a nametali su paperje po sebi da se zakamufliraju se vani uvijek nađe.
uh vidim Dr. Sox ce ovdje imat posla ;suce rukave i hrani ribice u akvariju:

Prvo, da bi nastavili, iskreno mi odgovori: zasto si otvorio temu i što je definicija "krize srednjih godina" za tebe? Koji su simptomi, što misliš?

Edit: ček, oces reć da ti se moje krplje ne sviđa? MA STERAM TEBE I TVOJ PRED FERRY I TVOJE DJAMAJKAN STAJL TENESICE U TRI PICKEMATERNE! 
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.11.2017., 08:02   #907
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 08:08   #908
e bogme si zaslužio crveni za ove tenEsice. nemreš tak ni trolat.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 08:15   #909
obrazloži
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 10:33   #910
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
samo da ipak priupitam, jel te krize srednjih godina vataju i žemskinje
ako vataju, upravo mi se suze cakle u očima dok razmišljam kako sam propustila"poludit"
želim letit i skočit iz avijona s padobranom i čak sam nedavno čula da to košta samo 400 kuna
a godine poošle
Jesi gledala ovaj film? http://m.imdb.com/title/tt1675434/

Nije niš kasno. Al ako ti baš je, ti na konja pa u galop. Nije isto, al nema veze.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:11   #911
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
To ti dođe gotovo preko noći..
Najedanput te pičoke više ne obadavaju, pitaš se što nije u redu samnom jebote, pa nisam valjda tako star..pogledaš se u ogledalo i vidiš da jesi jebi ga, imaš bore oko očiju i dlake ti rastu iz ušiju i nosa..
A onda vidiš da ti učestalo izbijaju sijede i ćelaviš..
I škina te boli, nisi više jak i poletan kao prije i umjesto da piješ sa ekipom do sitnih sati ideš umoran leć nakon dnevnika..
Povremeno ti se više ni kurac ne diže na ženu, kažu testosteron
Lista troškova je sve veća, žena, dite, kuća, auto, kredit, struja, vođa, đubar, mater se razbolila, dijetetu treba novi mobitel i patike..
Dijete te više ne jebe dva posto, kažu pubertet
Ženi više nisi napet, imaš osjećaj da je heklanje više zanima..aj draga popuši mi kurac dat ću ti dvjesto kuna da si sutra sa curama izađeš vanka.. aj molim te.. svejedno ne želi.. bulji u mobitel i kači filtrirane slike na instagram

I onda kažeš boli me kurac, šta mi to treba, dok sam bio mlad izbacio bi u autu lakat kroz prozor, ili stavio kacigu na glavu, sjeo na motor i otišao u pičku materinu ševiti Mađarske šiparice.. I onda ti se takve misli roje glavom i kupiš si auto i motor, odjebeš ženu i dicu tko ih jebe ionako im nije stalo do tebe nego do para, staviš kacigu na glavu i otprdiš u Mađarsku...
Ali skužiš da šiparice više nisu kao što su nekad bile, da te zovu deda, može ti dati pičke ali ništa više od toga, vratiš se doma i skužiš da si sam.. i odeš u birtiju i utopiš tugu u alkoholu...

Eto to ti je kriza srednjih godina...

tu se tema trebala zaključat!
kakav car! ahahahahhahahha :klap::klap::klap:
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:20   #912
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
tu se tema trebala zaključat!
kakav car! ahahahahhahahha :klap::klap::klap:
Kao da nije dosta tih plahti, još ih treba kvotat. Ak ovo nije za žuti, ja ne znam.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:27   #913
pičke bi uvodile reda na muškom kutku
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:30   #914
Picke vec godinama “uvode red” na MK.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:32   #915
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
uh vidim Dr. Sox ce ovdje imat posla ;suce rukave i hrani ribice u akvariju:

Prvo, da bi nastavili, iskreno mi odgovori: zasto si otvorio temu i što je definicija "krize srednjih godina" za tebe? Koji su simptomi, što misliš?

Edit: ček, oces reć da ti se moje krplje ne sviđa? MA STERAM TEBE I TVOJ PRED FERRY I TVOJE DJAMAJKAN STAJL TENESICE U TRI PICKEMATERNE! 
Ko je Pred Ferry?
Tema nije zbog mene nego zbog susjeda


Kad si me ozbiljno pitao, ozbiljno ću ti i odgovoriti..


Reći ću samo da imam genetske predispozicije za ući u krizu...
Vidim neke natruhe obrazaca ponašanja kakve je imao moj pokojni otac, a on je opako proživljavao svoju. Nije kupovao automobile, nije se kurvao, nije skakao s padobranom, ali je cugao. Kriza je kod njega bila ponajviše prisutna zbog nekih vlastitih frustracija i nezadovoljstava postignutim u životu.
Ja se ne deprimiram, ali preispitujem neke stvari i odluke...
Spomenuo sam ranije da si postavljanjem nerealnih ciljeva "bluram" one dostižnije + što si "bluram" neka mala životna zadovoljstva.

A što se tiče šablonskih predispozicija iz udžbenika, skoro sve su tu:

Oženio se u kasnim dvadesetima.
Prije nego što sam se oženio smo se stambeno situirali (relativno, jer je stan na kredit)
Imamo dijete.
Zarađujemo dovoljno za otplaćivanje kredita i korištenje dva automobila.
Na poslovnom planu sam postigao relativno puno, mogu i više, ali prilike koje su mi se pružile za sobom povlače odvajanje od obitelji, a to ne želim.
Dodatno sam se školovao uz posao i dosta izbivao iz kuće, baš u periodu kad mi je sin kretao u školu...i to se osjetilo na njemu. Kombinacija obaveza na poslu, fakulteta i drugih briga rezultira kaosom u glavi koji nije jednostavno omogućavao da se u potpunosti posvetim sinu, a bogami ni ženi.

Da li želim ševiti druge žene? Ne
Da li želim izlaziti? Ne
Skakati s padobranom? Ne
Voziti bijesan motor/auto? Možda, ali financije ne dozvoljavaju
Da li se osjećam neiživljeno? Ne, sasvim mi odgovara provoditi vikende s familijom.
Da li se premalo seksam s ženom? Po nekim glupim statistikama možda da, ali da mogu reći da mi fali seksa, ne fali mi. Kad ga poželimo ili ja ili ona ili oboje, seksamo se.

Ne znam pravu definiciju krize srednjih godina.
Ovo što sam napisao je iskreno i bez kamufliranja.

Reci ti meni da li sam u krizi ili nisam?
Moje mišljene je da je moj problem u boldanom...i na tome pokušavam raditi.

A kad mene nešto muči, a nema nekog direktnog uzroka od strane okoline, ja pokušavam o tome saznati što više. Iz različitih izvora...
Pa i iz foruma.hr...

Unatoč sranjima i glupostima koje se valjaju ovdje, ja sam ipak uspio ubrati neke misli koje su mi pomogle da malo korigiram svoj smijer.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:43   #916
ja mislim da si ti ok, ne samo zbog ovoga što tu pišeš nego i ostalog na što naletim. hoću reć, ne njušim frustraciju. ovo boldano nije karakteristično samo za muškarce određene dobi, to je do karaktera i odlično je da si osvijestio gdje se eventualno lažeš. mislim da je to tajna lozinka, za sve te introspektivne procese - nema laganja, ni sebe ni drugih.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:15   #917
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

Unatoč sranjima i glupostima koje se valjaju ovdje, ja sam ipak uspio ubrati neke misli koje su mi pomogle da malo korigiram svoj smijer.
Ti se samo preispituješ što je normalno za sve godine života a naročito srednje kada malo stanemo i pogledamo iza sebe, promisliš da li je dobro, jesi zadovoljan, da li je moglo drugačije i kako naprijed. To je normalno. Kriza srednjih godina ne mora pogoditi svakoga, netko tko je čvrsto na zemlji i zbrojen je u glavi ne mora prolaziti kroz istu. No moraš znati da nisu svi takvi, mnogo ljudi je nezadovoljno i to trpe iz XY razloga, pa se nasade godine, očaj i nezadovoljstvo i onda se puca po šavovima.

I ja se osjećam kao i ti, u životu mi kuc kuc kuc ništa ne fali, neke stvari bih volio da su bolje ali to je život. Tako je i kod tebe i mislim da je to normalno. Inače život muškarca u zrelim godinama je jako jako zahtjevan, moraš biti jako dobro složen u glavi, preispitivati sebe i svoje odluke i konstantno raditi na sebi kako te život ne bi jednostavno pregazio bilo kroz nezadovoljstvo i nemogućnost da se osjetiš zadovoljno, bilo kroz gubitak žene, posla, bilo kroz bolest i slično.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:18   #918
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
tu se tema trebala zaključat!
kakav car! ahahahahhahahha :klap::klap::klap:
Imam i simpatizera ovdje...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:34   #919
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Imam i simpatizera ovdje...
Meni si isto baš super.


Sviba, koji su to tvoji nerealni ciljevi? Makar reci općenito.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:35   #920
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Picke vec godinama “uvode red” na MK.
Hvala, Mirko.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger