Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 23:41   #121
Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
A što sam mu to učinila, točno? Sugeriraš da sam trebala dat pičke pa šta bude, ha?
Malo razmisli što si napisala. Evo, da ti pomognem:

Quote:
Što me podsjetilo, nedavno sam upoznala dečka koji nije bio nigdje van Zagreba 30 godina. Ne znam. Bio mi je instant turnoff. Jebiga, putovanja ti isto modeliraju karakter na nekoj razini. Makar i vikend u Crikvenici ili izlet u jebeni Varaždin.
Quote:
Konkretno primjer, meni je s navedenim dečkom bilo toliko dosadno da sam u punom kafiću skoro zavezala pletenicu s ovo sitno dlaka na svojoj sramnici () što imam. Ja sam imala što za reći i ispričati, dok je on s druge strane bio blank. Nikakvog iskustva, kako u vezama, tako i u uzimanju stvari u svoje ruke, a da nije ona stvar.
I što kažeš ?

OT:
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Mislim da jedino sto netko OBAVEZNO mora nauciti u zivotu je da pobijedi svoj ego. To znaci biti poucljiv, spreman stalno uciti i menjati se, propitivati svoje misljenje, NE VRIJEDATI SE kad ti daju kritiku, etc.. Tek tada mozes biti sretan i imati ispunjen zivot.
Upravo to. Nije lagano i uvijek osciliramo na tom putu, ali to i je život. Dokle god postoji cilj u tebi i želja za napredovanjem, sve navedeno postepeno dođe u hodu...
arctica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:47   #122
Quote:
arctica kaže: Pogledaj post
I što kažeš ?
I dalje čekam odgovor. Što sam mu to napravila?
Old 14.11.2017., 23:49   #123
Quote:
Ma čak nije toliko bitno što on nema nekog kulturnog iskustva za ispričati. Stvar je u tome da se za putovanje treba odlučit, trgnut, planirati, skupiti neke novce, all that jazz. A za to je potrebna doza avanturizma, smjelosti, odgovornosti i odlučnosti, šta itekako govori o osobi.
Malo ste svi jumpali to conclusions here.
Ja znam ljude koji su obisli cijeli svjet, bukvalno, a toliko dosadni da te ubace u komatozno stanje nakon 20 minuta u njihovom drustvu.
Nemaju nista od gore navedenog.... jedino sto mozda imaju su financijske mogucnosti, kameru i facebook account gdje je svaki korak njihovih 'avantura' po svijetu ovjekovjecen za siru publiku.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:52   #124
Quote:
1. InstantOFF, nisi mu ni dala sansu da ga upoznas i da se rasprica.
2. Pljujes po njemu jer se niste "nasli". Ti super jer si putovala a on drek.

Sad osim krvne grupe, papira o zdrastvenoj ispravnosti, potvrde o nekaznjavanju, radne knjige, nosim i putovnicu na dejt. Da se odmah vidi karakter jel?
Old 14.11.2017., 23:56   #125
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Sad osim krvne grupe, papira o zdrastvenoj ispravnosti, potvrde o nekaznjavanju, radne knjige, nosim i putovnicu na dejt. Da se odmah vidi karakter jel?
Nije joj ni to neko mjerilo ako si se ogranicio samo na EU drzave
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:56   #126
Quote:
Dam ti ja i svoju frequent flayer karticu. Za svaki slučaj ako ne padne na šarm.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:00   #127
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Nije joj ni to neko mjerilo ako si se ogranicio samo na EU drzave
Bil sam u sopingu u Madarskoj prije nego je EU postojala, jel se to racuna?
Old 15.11.2017., 00:01   #128
Quote:
A što sam mu to učinila, točno? Sugeriraš da sam trebala dat pičke pa šta bude, ha?
Ti si očito nova ovdje.

Nemaš ti šta sad tu nešto odjebavat muške. Daj šansu. Ili barem pičke. Nikad ne znaš hoće li se nakon dvadeset godina ukazati tračak života u čovjeku.
Lord Byron is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:02   #129
Quote:
1. InstantOFF, nisi mu ni dala sansu da ga upoznas i da se rasprica.
2. Pljujes po njemu jer se niste "nasli". Ti super jer si putovala a on drek.

Ne znam zašto uopće odgovaram na ovo, ali dobro.

Ne.

Šansu je dobio. Među ostalim proljevastim izjavama i pilanama kojima je isijavao, činjenica da nije bio nigdje mi je samo bila cherry on top.
I opet, molim da prestaneš izvrćati riječi i izmišljati jer se u nijednom kontekstu nisam postavila superiornijom samo zato jer sam više toga vidjela od njega u životu. Osobno mi je to veliki bonus jer kao što rekoh, ukazuje na mnoge druge karakterne kvalitete.

Kapiš? Pariii mi kaaa da imaš PTSP od nekih munjara tu s foruma.

Čirz.
Old 15.11.2017., 00:03   #130
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ti si očito nova ovdje.

Nemaš ti šta sad tu nešto odjebavat muške. Daj šansu. Ili barem pičke. Nikad ne znaš hoće li se nakon dvadeset godina ukazati tračak života u čovjeku.
Old 15.11.2017., 00:05   #131
Quote:
Bil sam u sopingu u Madarskoj prije nego je EU postojala, jel se to racuna?
A vidis, treba prvo doznat da li samo validne putovnice dolaze u obzir ili i one probuzane koje su istekle
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:07   #132
Quote:
Dala si mu slobodu pretraživanja na search bar s time da je ograničen na grad Zagreb

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ja znam ljude koji su obisli cijeli svjet, bukvalno, a toliko dosadni da te ubace u komatozno stanje nakon 20 minuta u njihovom drustvu.
Nemaju nista od gore navedenog.... jedino sto mozda imaju su financijske mogucnosti, kameru i facebook account gdje je svaki korak njihovih 'avantura' po svijetu ovjekovjecen za siru publiku.
Zaboravio si još Instagram, Twitter, a to ti je dodatnih 5 min više u njihovom društvu, kako te nije sramota
arctica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:10   #133
Quote:
I opet, molim da prestaneš izvrćati riječi i izmišljati jer se u nijednom kontekstu nisam postavila superiornijom samo zato jer sam više toga vidjela od njega u životu.
Quote:
Pariii mi kaaa da imaš PTSP od nekih munjara tu s foruma.
Velis, puj puj puj taj PTSP-ovski sljam s foruma. Dok ti ovak sjajna krasna.
Old 15.11.2017., 00:17   #134
Quote:
Velis, puj puj puj taj PTSP-ovski sljam s foruma. Dok ti ovak sjajna krasna.

Dobar pokušaj poklapanja! Znam kako je to kad ti rečenice počinju sa Back in 'nam..., ksks.
Hoćeš reći da lažem i da je kvocijent inteligencije većine forumaša veći od cijene ZET-ove karte od 4 kune?

Zadnje uređivanje Airport Hobo : 15.11.2017. at 00:41.
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 01:06   #135
Glupo je nekoga odjebati jer nije nigdje išao. Nismo svi živjeli iste živote, imali iste mogućnosti, nije svima grah u ključnom trenutku dobro pao. Možda bi baš s takvom osobom putovanja na neka stara mjesta bila posve novi doživljaj.
No brzo se kroz razgovor vidi jel kriv grah ili u nekome nema života i s njime nikada nećeš nigdje. Mnogi koji za sebe misle da su savršeni su jebeno dosadni. I muškarci i žene. Nije tragedija, samo se trebaju upariti s nekime tko to neće doživljavati kao manu.
A ovima koji to nisu pa ih odbiju ne treba zamjerati. Čine oboma uslugu.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 01:11   #136
Jedno je kad nemas mogućnosti, a drugo je kad ne zelis i dobro ti je samo u gradu kojem jesi bez da se maknes bilo di... Meni su takve osobe isto turn off, neovisno o spolu.

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 01:13   #137
Genijalno! Kaj je ovo romansa stjuardese i klošara s pešće?
josuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 03:26   #138
Uvijek se sjetim jednog našeg pisca koji je proputovao svijet, a putopisi mu zvuče kao žvrljarije prosječnog gastarbajtera. Moguće je ostati siromašan duhom i da vidiš sva čuda svijeta.
Kao oni ljudi koji misle da su duhoviti jer znaju pričati viceve. Nije čovjek skup anegdota niti mu to nužno daje na vrijednosti kamoli zanimljivosti.

Meni je uvijek najzanimljiviji bio nečiji unutrašnji svijet. A to se ne da kupiti kartom za Indoneziju.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 03:49   #139
proputovao sam puno, takav mi je posal.
jesam li vidio išta?
onako, drugačije gledaš kad ideš na brod nego kad putuješ s nekim opuštenoj atmosferi.
jedno bi izdvojio; imali smo projekt prije nekoliko godina na sahalinu, putovanje odavde do vječnosti, avionom do moskve, potom 10 vremenskih zona do južnosahalinska a onda pola dana na sjever s vlakom....
to mi je bilo fascinantno.... tajga, željeznica ista ka u bivšoj jugi, kondukteri ruskinje i moja suputnica u kupeu, postarija milfača s kojom sam se sporazumijevao dijelom na ruskom dijelom na engleskom.
zanimljivo iskustvo....
Old 15.11.2017., 10:25   #140
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Jedno je kad nemas mogućnosti, a drugo je kad ne zelis i dobro ti je samo u gradu kojem jesi bez da se maknes bilo di... Meni su takve osobe isto turn off, neovisno o spolu.
Eto vidiš, i tebe bi ja odjebo ekspresno. 150 iljada besplatnih milja sam spizdio u lufthansa šopu na gađente, a umjesto toga sa mogao besplatno obletiti zemaljsku kuglu. Mogao sam ali nisam htio.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.