Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 19:31   #1
Srednja škola

Ja na jesen krecem u srednju i vjerujem da vas dosta ima koji ste bili ili cete bas na jesen biti u istoj situaciji kao i ja . Ja iskreno jedva cekam srednju! Zanima me kakav ce mi novi razred biti jer je ovaj sadasnji tak-tak
jana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:11   #2
Samo nemoj MIOC(kao sto sam ja) i bit ce ti super
k4rl0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:13   #3
hehe i ja sam nekad jedva čekao srednju da se maknem iz osnovne... pa sam požalio hahaha .. .sad bi se odmah vratio u osnovnu
u osnovnoj te tjeraju da učiš, jednostavno moraš ... a u srednjoj nikog nije briga za tebe profesoru je bitno da ti imaš ocjenu a sad dal je ona 1 ili 5 to njima nije bitno, možeš otić iz škole kad oćeš ... samo ti neopravdani napišu itd.. uglavnom vjerujem da ćeš u 1. učit i sve super al prema 4. razredu sve ćeš manje učit i sve će te manje bit briga za školu
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:32   #4
i ja cu na jesen u srednju,bas me zanima kakva ce mi bit ekipa,malo se bojim,najradje bi ostala u osmom
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:35   #5
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
hehe i ja sam nekad jedva čekao srednju da se maknem iz osnovne... pa sam požalio hahaha .. .sad bi se odmah vratio u osnovnu
u osnovnoj te tjeraju da učiš, jednostavno moraš ... a u srednjoj nikog nije briga za tebe profesoru je bitno da ti imaš ocjenu a sad dal je ona 1 ili 5 to njima nije bitno, možeš otić iz škole kad oćeš ... samo ti neopravdani napišu itd.. uglavnom vjerujem da ćeš u 1. učit i sve super al prema 4. razredu sve ćeš manje učit i sve će te manje bit briga za školu
ma nije istina ... srednja je deset puta bolja ... jebote pa svi se zajebavaju cjeli dan samo sprdancija, a već si dovoljno odrasao da se sam znaš natjerat na učenje ....





 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:45   #6
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
u srednjoj nikog nije briga za tebe profesoru je bitno da ti imaš ocjenu a sad dal je ona 1 ili 5 to njima nije bitno, možeš otić iz škole kad oćeš
U mojoj školi nije tako, molim lijepo, ima i srednjih škola u kojima je profesorima
itekako stalo do učenika, čak na mnoge načine znatno više nego u osnovnima, postoje i bolje i lošije srednje škole i po tome i po svemu ostalome. To je meni najbolje kod prijelaza iz osnovne u srednju, što su u osnovnoj svi skupa, i oni koji žele učiti i koji ne žele, i najveći štreberi i najgori propaliteti, pa taj suživot zna biti dosta težak, a srednju ipak možemo birati prema svojim željama i mogućnostima pa se skupi ekipa koja ima mnogo sličnije interese. A najgore je, dakako, što treba mnogo više učiti ako želiš uspjeti...
Začetnice teme, dakle, vjerujem da će ti što se tiče društva biti znatno bolje, iako ništa nije idealno. Ja sam prošla to ove školske godine i nije bilo lako, ali našla sam svoje mjesto i sada mi je super. Sretno!
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 22:01   #7
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
hehe i ja sam nekad jedva čekao srednju da se maknem iz osnovne... pa sam požalio hahaha .. .sad bi se odmah vratio u osnovnu
u osnovnoj te tjeraju da učiš, jednostavno moraš ... a u srednjoj nikog nije briga za tebe profesoru je bitno da ti imaš ocjenu a sad dal je ona 1 ili 5 to njima nije bitno, možeš otić iz škole kad oćeš ... samo ti neopravdani napišu itd.. uglavnom vjerujem da ćeš u 1. učit i sve super al prema 4. razredu sve ćeš manje učit i sve će te manje bit briga za školu
Ovisi. Ima nekih ljudi koji se opuste u 1. jer im je dosadilo učit kao u osnovnoj pa se sljedeće godine malo više potrude. Ja sam jedva čekao srednju i sad mi je dobro, društvo je bolje a i profesori su bolji.
__________________
Kiss my ass
Džukela15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:10   #8
Quote:
jana_ kaže: Pogledaj post
Ja na jesen krecem u srednju i vjerujem da vas dosta ima koji ste bili ili cete bas na jesen biti u istoj situaciji kao i ja . Ja iskreno jedva cekam srednju! Zanima me kakav ce mi novi razred biti jer je ovaj sadasnji tak-tak
Oke, a sta ti mislis je nekoga zanima kakav ce ti biti razred u srednjoj? Sta da ti odgovorim?

Bit ce ti los razred.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:41   #9
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Oke, a sta ti mislis je nekoga zanima kakav ce ti biti razred u srednjoj? Sta da ti odgovorim?

Bit ce ti los razred.
ko ti je kriv što si freak i nigdje se ne uklapaš
zidane21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:42   #10
Quote:
Štreberica :) kaže: Pogledaj post
U mojoj školi nije tako, molim lijepo, ima i srednjih škola u kojima je profesorima
itekako stalo do učenika, čak na mnoge načine znatno više nego u osnovnima, postoje i bolje i lošije srednje škole i po tome i po svemu ostalome. To je meni najbolje kod prijelaza iz osnovne u srednju, što su u osnovnoj svi skupa, i oni koji žele učiti i koji ne žele, i najveći štreberi i najgori propaliteti, pa taj suživot zna biti dosta težak, a srednju ipak možemo birati prema svojim željama i mogućnostima pa se skupi ekipa koja ima mnogo sličnije interese. A najgore je, dakako, što treba mnogo više učiti ako želiš uspjeti...
Začetnice teme, dakle, vjerujem da će ti što se tiče društva biti znatno bolje, iako ništa nije idealno. Ja sam prošla to ove školske godine i nije bilo lako, ali našla sam svoje mjesto i sada mi je super. Sretno!

kažeš postoje bolje i lošije srednje, ja idem u elektrotehničku u A razred (on je najteži)... koja je 2. najbolja škola u rijeci ... i tamo je situacija sve kako sam napisao ... znači nisam u nekoj shit školi


neko je rekao ... da si dovoljno star da se sam natjeraš na učenje - pa da to je istina... al dođe vrijeme kad ti se neda učit pa ništa ne učiš a u osnovnoj toga nema... evo iskreno ja bi se vratio odmah u osnovnu .. a opet... sve ima svoje čari tako i srednja...
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:54   #11
Da, i ja na jesen krećem u srednju....
Ne znam trebam li zbog toga biti tužna, ili sretna...
Kraj jednog prekrasnog, bezbrižnog razdoblja, početak nečeg sasvim novog, stranog....
Sada imam prekrasnu ekipu, koju ne bih mjenjala ni za što....
No, nitko od njih neće otići u moju srednju...
Sve se raspada...
Ja idem živjeti u učenički dom.. Veći grad, veća ekipa....
I lagala bih kada bih rekla da mi je svejedno...
Tu su sada pitanja tipa hoću li se uklopiti ili ne...
Hoće li mi škola biti pre teška...
Hoće li me ljudi prihvatiti...
hoću li se snaći u drugom gradu....
A, okeey..
Umjesto da se sada i dalje zamaram svim tim pitanjima, uživati ću još ovih mjesec dana, i iskoristiti ih što bolje mogu...
Jer, tko zna što nova godina donosi..
Sve je to okeey, ali uza sve to, nemojte nikad zaboraviti uživati..
razmaženo_derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:06   #12
ah..vi u skolu,ja iz skole..

na jesen faks..

i nemojte se previse veselit srednjoj..ja sam isto kad sam bio 8 razred samo cekao da odem u srednju..al ipak ekipa koju ti znas 8 godina,s kojima si usao u pubertet,prosao prva nalokavanja,prve cigarete zapalio..to ti nista nemoze srednja zamjenit..
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:12   #13
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
kažeš postoje bolje i lošije srednje, ja idem u elektrotehničku u A razred (on je najteži)... koja je 2. najbolja škola u rijeci ... i tamo je situacija sve kako sam napisao ... znači nisam u nekoj shit školi
nemoj pričat gluposti, etš iliti ga sada sšer je nekada bila teška škola, danas je sorry...hm, neću komentirat...uglavnom, dečko mi je završio tu školu i ta škola je živa sprdnja, sve zbog profesora koji vam sve živo dopuštaju...osim možda Sarafa ili tako još pokojeg izuzetka...škola nije shit, ali prolazite na lijepe oči i onda kada dođete na fax bude loše...vidjet ćeš i sam jednog dana, svi koji su završili etš i upisali neki teži fax, npr. Tehnički, muče se itekako

inače, što se teme tiče...niš se ti nemoj bojat, srednja škola ti je jedno od ljepših, ako ne i najljepše razdoblje u životu i uživaj koliko god možeš!
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 01:24   #14
meni je osobno ljepše bilo u srednjoj nego osnovnoj...
iako traje duplo manje od osnovne, u srednjoj su prijateljstvar puno čvršća, ljudi su NEŠTO ozbiljniji, i rade malo, malo ozbiljnije stvari.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 10:44   #15
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
nemoj pričat gluposti, etš iliti ga sada sšer je nekada bila teška škola, danas je sorry...hm, neću komentirat...uglavnom, dečko mi je završio tu školu i ta škola je živa sprdnja, sve zbog profesora koji vam sve živo dopuštaju...osim možda Sarafa ili tako još pokojeg izuzetka...škola nije shit, ali prolazite na lijepe oči i onda kada dođete na fax bude loše...vidjet ćeš i sam jednog dana, svi koji su završili etš i upisali neki teži fax, npr. Tehnički, muče se itekako

inače, što se teme tiče...niš se ti nemoj bojat, srednja škola ti je jedno od ljepših, ako ne i najljepše razdoblje u životu i uživaj koliko god možeš!


haha imam sarafa evo već 3. godinu, iskreno sad ga cijenim ko profesora i divim mu se... a u prvoj godini sam svaki odmor smišljao kako ću ga ubit sad kad se sjetim mi je sve smiješno

a pitaj malo dečka za štajduhara, semenčića, onda hrvatski - badurinu, pa matetića ...bolića-.--domančića da dalje ne nabrajam

škola je dosta teška i nemožeš reć da nije, a to da prolazimo na lijepe oči je čista LAŽ i ko kaže da je tako ti sere... osim možda u nekim predmetima jer ima dosta recimo "čudnih" profesora kod kojih doslovno na satu kartamo i radimo šta nas je volja ...




edit: na faksu što se tiče fizike i matematike ja mislim da nijedna škola osim gimnazije nemože parirat etš...


edit2: ovo sšer mi se gadi bolje zvuči ETŠ
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:33   #16
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
a pitaj malo dečka za štajduhara, semenčića, onda hrvatski - badurinu, pa matetića ...bolića-.--domančića da dalje ne nabrajam

škola je dosta teška i nemožeš reć da nije, a to da prolazimo na lijepe oči je čista LAŽ i ko kaže da je tako ti sere... osim možda u nekim predmetima jer ima dosta recimo "čudnih" profesora kod kojih doslovno na satu kartamo i radimo šta nas je volja ...

edit: na faksu što se tiče fizike i matematike ja mislim da nijedna škola osim gimnazije nemože parirat etš...


edit2: ovo sšer mi se gadi bolje zvuči ETŠ
ne moram pitat ni dečka ni bilo koga drugog, a stvarno znam dosta dečkiju koji su tu školu završili, kad bi se sve skupa zbrojilo sigurno jedan cijeli razred i svi priznaju da škola više nije što je nekad bila i da se lijepo zajebavate...da,da, hrvatski vam je tako težak da vas nije ni opismenila kako treba, ali dobro...
što se faxa tiče...gimnazijalci prolaze, etš-ovci se muče, svi do jednog valjda
da, i meni bolje zvuči etš, ne znam ni zašto su vam to išli mijenjat, al ajde...uglavnom, ajde uživaj tamo još godinu dana i super
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 15:03   #17
Quote:
jana_ kaže: Pogledaj post
Ja na jesen krecem u srednju i vjerujem da vas dosta ima koji ste bili ili cete bas na jesen biti u istoj situaciji kao i ja . Ja iskreno jedva cekam srednju! Zanima me kakav ce mi novi razred biti jer je ovaj sadasnji tak-tak
Tako je i meni bilo. I u srednjoj sam se preporodila. Profesori su mi bili dosta dobri i u osnovnoj, ali s ljudima u razredu, srednja je bila pun pogodak.
Što se tiče onih iz drugih gradova, ne brinite se. Mi imamo u razredu (još 2 dana ) dvije cure iz Slunja. I nisu imale nikakvih problema s uklapanjem. Vjerujte, sve to klikne. Srednja škola je jedno predivno iskustvo.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 15:09   #18
vi u srednju
a ja u srednjoj jos sam 3 dana
juhu
__________________
Legio patria nostra
Mlero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:51   #19
Quote:
razmaženo_derište kaže: Pogledaj post
Da, i ja na jesen krećem u srednju....
Ne znam trebam li zbog toga biti tužna, ili sretna...
Kraj jednog prekrasnog, bezbrižnog razdoblja, početak nečeg sasvim novog, stranog....
Sada imam prekrasnu ekipu, koju ne bih mjenjala ni za što....
No, nitko od njih neće otići u moju srednju...
Sve se raspada...
Ja idem živjeti u učenički dom.. Veći grad, veća ekipa....
I lagala bih kada bih rekla da mi je svejedno...
Tu su sada pitanja tipa hoću li se uklopiti ili ne...
Hoće li mi škola biti pre teška...
Hoće li me ljudi prihvatiti...
hoću li se snaći u drugom gradu....
A, okeey..
Umjesto da se sada i dalje zamaram svim tim pitanjima, uživati ću još ovih mjesec dana, i iskoristiti ih što bolje mogu...
Jer, tko zna što nova godina donosi..
Sve je to okeey, ali uza sve to, nemojte nikad zaboraviti uživati..

sta je to ucenicki dom i kako funkcionira?

ja iden u srednju na jesen,nazalost!
Kurt Cobain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:55   #20
Quote:
Kurt Cobain kaže: Pogledaj post
sta je to ucenicki dom i kako funkcionira?

ja iden u srednju na jesen,nazalost!
učenički dom je mjesto gdje uglavnom žive učenici koji dolaze u srednju školu iz nekog manjeg mjesta (npr.iz Gerova u Gorskom kotaru u Rijeku) i onda tamo imaju 1,2,3 cimera/ice i to ti je to...tamo imaju sve potrebno...dakle, sobu, kupaonu, prostoriju za učenje, tamo se hrane i tako...
nemoj se žalostit šta ideš u srednju, to ti je super...ja bi se sad vratila da mogu
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.