Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2015., 20:00   #10001
lee loo ja imam mačka već više od 9 godina i psa 3. Obaveza je to ogromna ali naviknes se i kad ih nema onda fale. Ali više mi odgovara pas jer ipak sluša i ne skače po namještaju a uz to ne pušta ni dlake jer je takva vrsta.

Mačke nikad više u kući. Vječita borba s dlakama.

Angie možda glupo pitanje ali zašto kremu i ispod odjeće? Ja baš gledam na novoj kojoj sam kupila i piše da ostavlja fleke

Bila sam danas na pregledu i ništa pametnija nisam jer mi nalazi još nisu gotovi. Opet sam vadila krv, ANA i još par, al u drugom laboratoriju. Idem 20.8. kad će valjda sve biti gotovo, svi nalazi.
Al danas je bila druga doktorica koja kaže da po njoj nije lupus jer da je, te fleke, taj osip ne bi otišao samo od kreme. Ja još imam sve crveno i ružno izgleda ali nije oteceno i ne boli/svrbi.

I dalje moram bježati od sunca ali se ne smijem više mazati pa ako krene opet oticati onda hospitalizacija.

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
lali79 is offline  
Old 30.07.2015., 21:57   #10002
Quote:
lali79 kaže: Pogledaj post
lee loo ja imam mačka već više od 9 godina i psa 3. Obaveza je to ogromna ali naviknes se i kad ih nema onda fale. Ali više mi odgovara pas jer ipak sluša i ne skače po namještaju a uz to ne pušta ni dlake jer je takva vrsta.

Mačke nikad više u kući. Vječita borba s dlakama.

Angie možda glupo pitanje ali zašto kremu i ispod odjeće? Ja baš gledam na novoj kojoj sam kupila i piše da ostavlja fleke

Bila sam danas na pregledu i ništa pametnija nisam jer mi nalazi još nisu gotovi. Opet sam vadila krv, ANA i još par, al u drugom laboratoriju. Idem 20.8. kad će valjda sve biti gotovo, svi nalazi.
Al danas je bila druga doktorica koja kaže da po njoj nije lupus jer da je, te fleke, taj osip ne bi otišao samo od kreme. Ja još imam sve crveno i ružno izgleda ali nije oteceno i ne boli/svrbi.

I dalje moram bježati od sunca ali se ne smijem više mazati pa ako krene opet oticati onda hospitalizacija.

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
I kroz odjecu prolaze UV zrake, ne u tolikim kolicinama kao kroz kozu no prolaze.. A i drugi je problem sto sam na poslu u kratkim rukavima, a na poslu imam fluo svijetlo koje ima malu emisiju UV zraka. Bolje sprijeciti nego lijeciti..
Problem je sto ja muku mucim s tim osipom vec 2 godine i primam se za sitnice poput ovih.
Mozda prolazi kroz odjecu UV..
Mozda mi je problem sto sam pod lampama na poslu koje imaju minijaturnu emisiju UV zraka zato i imam osip cijele godine..

Sve moguce pokusavam iskljuciti, da vidim sto mi je okidac.
..angie.. is offline  
Old 20.08.2015., 09:27   #10003
Moderatorska obavjest:

budući da je ova tema prešla limit od 10000 postova, otvorena je nova tema o lupusu, a ova se zaključava. Ova tema će se i dalje moći normalno čitati ali se na ovoj temi više neće moći pisati.

Link na novu temu je: Sistemski lupus eritematosus (SLE) - vol. 3
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.