Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2009., 09:58   #801
pozdrav,
evo da se i javim s novim vijestima
dok većina vas uživa (pretpostavljam) na odmorima i sl. Bella je negdje pokupila mikrosporozu.
na vratu smo primjetili neki dan crveni lišaj veličine 2 kune, na tom mjestu nema dlake, prvo smo pomislili da je izgrebana od ogrlice, zatim da je u igri s ostalim psima zaradila neku ogrebotinu i sl....
na žalost ipak nije bilo tako
dobili smo lijek, vitamine, canesten itd... upute da se ne smijemo družiti s ostalim psima, što manje s ljudima (jer i oni to mogu pokupiti),
povisili stupanj higijene za 200%....upozoreni smo da oporavak traje dugo
mene sada zanima da li netko ima iskustva s tim od prije, pa da mi opiše svoja iskustva
koliko dugo je Bella zarazna?
a da vam ne govorim kako je tužna i nesretna jer sada ne smije među svoje prijatelje kao svaki dan
Veky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 22:48   #802
ljudi help,sutra idem po westya i zanima me s cim da ga hranim??ima 2 mj... od pocetka keksice i sto jos s tim ili...??? hvala unaprjed
-Tuki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 14:42   #803
Quote:
Veky2 kaže: Pogledaj post
pozdrav,
evo da se i javim s novim vijestima
dok većina vas uživa (pretpostavljam) na odmorima i sl. Bella je negdje pokupila mikrosporozu.
na vratu smo primjetili neki dan crveni lišaj veličine 2 kune, na tom mjestu nema dlake, prvo smo pomislili da je izgrebana od ogrlice, zatim da je u igri s ostalim psima zaradila neku ogrebotinu i sl....
na žalost ipak nije bilo tako
dobili smo lijek, vitamine, canesten itd... upute da se ne smijemo družiti s ostalim psima, što manje s ljudima (jer i oni to mogu pokupiti),
povisili stupanj higijene za 200%....upozoreni smo da oporavak traje dugo
mene sada zanima da li netko ima iskustva s tim od prije, pa da mi opiše svoja iskustva
koliko dugo je Bella zarazna?
a da vam ne govorim kako je tužna i nesretna jer sada ne smije među svoje prijatelje kao svaki dan
Ajme jadnička mala.. ja mislila da se mikroporoza većinom prenese preko mačke..hm... Ma bit će okej. Izdržite! Pusa Belli!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 08:12   #804
Hitan odgovor po pitanju malene Mone

Quote:
Lola. kaže: Pogledaj post
Evo nas opet s jako lošim vijestima. Mona je ostala nepokretna.

Nitko ne zna zašto, dr. Pirkić rekao da je vjerojatno urođeno. Ostaje misterij zašto je normalno hodala do svog 2.mjeseca.

Ovdje i ovdje sam pisala više o tome, pa koga zanima...

Nikada mi nije bilo teže. Na meni je odluka da li će Mona živjeti ili ne. Pomozite sa savjetima, teško mi je gledati kako ne može ustati, samo spava siroče...

Hvala svima na podršci!
Jadno maleno preslatko stvorenje.....nadam se da ce na kraju biti sve dobro....
Slusaj ja sam iz Osijeka,ovdje ima jedan odlican veterinar koji je posebno dobar sa problemima bas koje ima tvoja mala slatkica.Cak su iz Zagreba slali ljude kod njega.nazovi informacije i trazi broj telefona veterinarske ambulante Vetosan u Osijeku.On se zove Matija Skulac i stvarno je strasno dobar.Ili idi na njihovu stranicu www.vetosan.hr pa posalji mail,mislim da tamo ima i broj telefona.
Mislim da neces pozaliti sto ces ga nazvati....eto ako cu tak pomoci bit ce mi drago...
Ti se drzi i nedaj svoju Monu nikome.....
pusa
mala_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 15:35   #805
Pozz!
Evo ja padam s neba sa pitanjem koje se vjerovatno postaviljo x puta...Zanima me može li mi tko preporučiti nekog uzgajivača westija sa razumnijim cijenama, znači do 3500kn jer mi netreba pas šampion pošto me ne zanimaju izložbe i sl...zvao sam uzgajivačnice zoom-zoom, white bunch, of white satin i nemaju ništa u skorom planu...


Hvala!
zosopage is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 17:06   #806
Quote:
zosopage kaže: Pogledaj post
Pozz!
Evo ja padam s neba sa pitanjem koje se vjerovatno postaviljo x puta...Zanima me može li mi tko preporučiti nekog uzgajivača westija sa razumnijim cijenama, znači do 3500kn jer mi netreba pas šampion pošto me ne zanimaju izložbe i sl...zvao sam uzgajivačnice zoom-zoom, white bunch, of white satin i nemaju ništa u skorom planu...


Hvala!


isto to i mene zanima. ja bi također htjela westyja i to da ga kupim do 10 mjesca.
meni su isto preporučili zoom-zoom.
sad kad sam ovo vidjela neznam ni sama gdje da kupim.
mala/zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 15:15   #807
Quote:
mala_os kaže: Pogledaj post
nadam se da si draga nasa vlasnice Mone procitala moj odgovor i da si zvala veterinara....
javi nam....
Mone na žalost više nema ...

http://hr.uniteddogs.com/dog/moniii/blog/63529
Veky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 17:10   #808
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 15:54   #809
jadno maleno stvorenje..... stvarno mi je beskrajno zao...
mala_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:35   #810
pitanje.. zasto moj pas podivlja kad ga se okupa???
-Tuki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 08:09   #811
A na koji nacin podivlja?
moja poludi nakon kupanja na taj nacin da juri po sobi i cijelo tijelo trlja po krevetu i glavu o pod ili krevet...i taj proces traje jedno petnaestak minuta....
mala_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 15:37   #812
Quote:
-Tuki- kaže: Pogledaj post
pitanje.. zasto moj pas podivlja kad ga se okupa???
pitanje-- zašto već kupaš psa?

mislim da ne bi smio pretjerivati s time, pa pas je kod tebe nekih tjedan dana, zar ne?
ako si zaprlja nožice dok ste vani - isperi ih rađe samo u vodi i dobro posuši
Veky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 17:00   #813
Quote:
Veky2 kaže: Pogledaj post
pitanje-- zašto već kupaš psa?

mislim da ne bi smio pretjerivati s time, pa pas je kod tebe nekih tjedan dana, zar ne?
ako si zaprlja nožice dok ste vani - isperi ih rađe samo u vodi i dobro posuši
na to i mislim..jos nisam sampon koristio.. neg je bio ispod auta i onda sam samo s krpom mokrom po njemu lagano proso al ne iznad vrata... i onda podivlja XD
-Tuki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 11:16   #814
Quote:
Veky2 kaže: Pogledaj post
Mone na žalost više nema ...

http://hr.uniteddogs.com/dog/moniii/blog/63529
Jako jako mi je žao, ovo je beskrajno tužno.
Bez riječi sam...
blueye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 15:06   #815
Quote:
mala_os kaže: Pogledaj post
moja poludi nakon kupanja na taj nacin da juri po sobi i cijelo tijelo trlja po krevetu i glavu o pod ili krevet...i taj proces traje jedno petnaestak minuta....
Tako je i kod nas. Plus neko presmiješno roktanje/kihanje/režanje, valjda jer je ljut, za popišat se
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 16:25   #816
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Tako je i kod nas. Plus neko presmiješno roktanje/kihanje/režanje, valjda jer je ljut, za popišat se

to sam ja pitanje postavio.. lud je.. isto po sobi juri sve zivo grize XD...

pitanje:
kako psu ocistit usi? s toplom vodom ili?? smrd ko ... :S
-Tuki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 11:39   #817
Quote:
-Tuki- kaže: Pogledaj post
pitanje:
kako psu ocistit usi? s toplom vodom ili?? smrd ko ... :S
Mi mu čistimo s komadićem vatice, nekad malo sa štapićem, one krivine, ali nikad ne gurat štapić u uho, to smije samo vet! Postoji nekakva specijalna tekućina za čišćenje ušiju, no to ne koristimo.

Ne znam zašto mu smrde uhe? Možda ima šugu? Jer onaj cerumen kad je pas zdrav treba bit bijelkasto-žućkast, nikako taman.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 22:47   #818
Joooj,jako mi je zao Mone......=((
Preslatka je.....
WIKYY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 01:38   #819
Quote:
-Tuki- kaže: Pogledaj post
to sam ja pitanje postavio.. lud je.. isto po sobi juri sve zivo grize XD...

pitanje:
kako psu ocistit usi? s toplom vodom ili?? smrd ko ... :S
uši čistiš sa otifree-em. ali ako smrdi možda su neke gljivice. odi vetu obavezno. takvi simptomi su bili kod mojeg westie-a, čak je bio oglušio.
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 16:06   #820
Quote:
Veky2 kaže: Pogledaj post
pitanje-- zašto već kupaš psa?

mislim da ne bi smio pretjerivati s time, pa pas je kod tebe nekih tjedan dana, zar ne?
ako si zaprlja nožice dok ste vani - isperi ih rađe samo u vodi i dobro posuši
Pa ja opet imam misljenje da su to gluposti sto govore da ih treba sto manje kupati....sta ju trebam setati prljavu?!
Ja svoju imam od kada je imala dva mjeseca,sad ima devet.i redovno ju kupam,u samponu....idemo na trimanje svaka dva mjeseca i evo bile smo prije par dana i gospoda mi je rekla da ima savrsenu dlaku.....
tako da tvrdim da njih valja kupati......neki dan sam srela zenu sa muzjakom kojem je dlaka zuto narancaste boje....zar je to lijepo?!
mala_os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.