Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2022., 23:25   #1
Prijava vjencanja

evo, posto naravno hr ambasada nije odgovorila na mail ni 6 mj kasnije a na drzavnim stranicama je jako detaljno objasnjeno sve naravno

https://mpu.gov.hr/o-ministarstvu/us...jencanih/22258

kako prijaviti brak u maticu kad mi je prebivaliste vani
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2022., 20:01   #2
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
evo, posto naravno hr ambasada nije odgovorila na mail ni 6 mj kasnije a na drzavnim stranicama je jako detaljno objasnjeno sve naravno

https://mpu.gov.hr/o-ministarstvu/us...jencanih/22258

kako prijaviti brak u maticu kad mi je prebivaliste vani
kakav mail?! nazovi ih

ili kad veleposlanik ide u obilazak po gradovima pa se najavi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2022., 20:03   #3
probao nazvati, ne javljaju se, a eto ni vrijeme nije prilagodeni bas nama na zapadu

nemam vremena za gledati i ici okolo, vaznije mi je gledati susenje boje na zidu
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 00:16   #4
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
probao nazvati, ne javljaju se, a eto ni vrijeme nije prilagodeni bas nama na zapadu

nemam vremena za gledati i ici okolo, vaznije mi je gledati susenje boje na zidu
pa veleposlanik svako malo dolazi u Calgary i Vancuver

makar mi nije jasno u USA imam čak 4 veleposlanstava: Washington, NY, Chicago, LA i još negdje ak se ne varam

a u CAN koja je mrcina od države samo 2

izvor: https://mvep.gov.hr/diplomatske-misi...966?country=62
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 00:17   #5
Konzularni dani u organizaciji Veleposlanstva Republike Hrvatske u gradovima Calgary, Edmonton i Vancouver predviđeni su za mjesec ožujak, lipanj, rujan i prosinac 2022. godine.
U gradu Victoria, Britanska Kolumbija konzularni dan je previđen u mjesecu ožujku 2022. godine.
U gradu Halifax, Nova Scotia, konzularni dan je previđen u mjesecu travnju 2022. godine.
Mjesec dana prije najavljenih mjeseci održavanja konzularnih dana biti će objavljeni točni datumi održavanja konzularnih dana i mjesto na kojima će se održati, čime će započeti postupak prijave za termin sastanka.

Održavanje konzularnih dana u organizaciji Veleposlanstva Republike Hrvatske u Kanadi za mjesec ožujak:
Calgary - u četvrtak, 10. ožujka 2022. u prostorijama u prostorijama Hrvatsko kanadskog kulturnog centra, 3010 12th Street NE, Calgary, Alberta.
Edmonton, petak, 11. ožujka 2022. u radnom prostoru Hotela Ramada, 15004 Yellowhead Trail, Edmonton, Alberta.
Vancouver, subota i nedjelja, 12. i 13. ožujka 2022. u prostorijama Konzulata Republike Hrvatske, 720 Robson Street, 5. kat, Vancouver, British Columbia.
Victoria, ponedjeljak, 14. ožujka 2022. u radnom prostoru hrvatske župe Svetog Leopolda Mandića, na adresi 4081 Gordon Head Road, Victoria, BC, V8N 3X7
Za sastanak je potrebno zakazati termin te dobiti potrebne obrasce i upute, putem e-maila [email protected]. Termin je moguće zakazati najkasnije do 4. ožujka 2022. po principu tko se prvi javi, prvi će biti uslužen.
Stranke bez zakazanog termina i ispravno pripremljenih isprava nećemo moći primiti.
Slijedom trenutne situacije, te provođenja obaveznih mjera zaštite od širenja bolesti COVID-19 napominjemo da sve stranke moraju nositi zaštitne maske, te koristiti vlastite kemijske olovke. Dolazak je najranije 5 minuta prije zakazanog termina, uz pridržavanje svih mjera koje su u tom trenutku na snazi.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 17:39   #6
opa, postoji i konzulat

ko sto reko, previse je ovo papirologije potrebno, narucivanja i ne pase mi za vikend

posebno jer eto, nema odgovora na email

pricekati cu, pa jednom kada dodem u hr mozda to obavim
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.