Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2008., 12:19   #21
Quote:
slesnjak kaže: Pogledaj post
idem radit za jednu švicarsku firmu.
prvo idem sam dok se ne snađem malo a tada ću dovest i ženu.
zašto je koma?
ABB
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 14:23   #22
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
ABB
što ti ovo znači,prevedi????
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:31   #23
to ti je jedna velk'a firma
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:45   #24
Spekuliram da ide raditi za www.abb.ch. Oni imaju dosta projekata u Kataru.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:59   #25
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Spekuliram da ide raditi za www.abb.ch. Oni imaju dosta projekata u Kataru.
Aaa tako,...
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:01   #26
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
to ti je jedna velk'a firma
,...doći ću ti i ja na ubrzo....
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:06   #27
Quote:
angelina39 kaže: Pogledaj post
,...doći ću ti i ja na ubrzo....

Hoces i mene povest..??
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:08   #28
Quote:
vavi kaže: Pogledaj post
Hoces i mene povest..??
A što ne bi moglo???
Možda kao kućnog mezimca?
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:14   #29
Quote:
angelina39 kaže: Pogledaj post
A što ne bi moglo???
Možda kao kućnog mezimca?
Dogovoreno..!!
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:17   #30
Vidiš kako se mi brzo dogovorimo
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 11:04   #31
Halo svima! Uf, malo od jučer skačem sa jednog na drugi topic pod dijasporom... Ovak dečko mi radi u Riyadu, ali postoji mogučnost da će ga seljakat po regiji, uključujući i Katar.
Pošto nismo oženjeni pa ja ne mogu ni uć u Saudijsku mislili smo da ako ode u Katar ili Kauvajt da ja mogu doć na nekoliko mj. Kako je tamo sa tim ulaskom neudane žene u zemlju i mogućnosti da zajedno živimo u istom stanu? Imaju li i oni neku muttavu (sam uopće dobro rekla?)?
Koliko se kreću cijene garsonijera sa full opremom izvan compounda? Pretpostavljam da je skuplje od SA
Vandalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:08   #32
Cijena garsonjera u Qataru je oko 3000 do 6000 QAR (4500 - 9000 HRK). Ali imas vise na http://www.qatarliving.com/classifieds ili na http://www.gulf-times.com (classifieds).
Postoji velikih razlika u standarima zato takav rang.
A da se vi ozenite...???
Dosta je komplicirano oko neudanih zena osim ako nisu iz par zapadnih zemalja tipa US i UK. Mozes uci kao turist 9preko hotelske agencije) al to dosta kosta i moras za 21 dan van. Druga je opcija business viza sto je opet dosta komplicirano jer trebas naci sponzora. Sve u svemu, vjerujem da je lakse neg u Saudijskoj al jos uvijek nije bez problema.
Perozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 14:00   #33
Sve u svemu, ženi se ženo!!! :-)))
Vidim, i tu je komplicirano. A svi nam na početku rekli da za Katar nema problema za mene. Svi ga uspoređuju sa Singapurom. Šteta...
Pokušavam nać neku zemlju u regiji za koju bi se moglo navijat da ga presele tamo.
Vandalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:11   #34
Emirati definitivno,
Zatim Bahrain
Pa recimo Oman

Al ako se ozenite, dobro dosli ovamo... (imas pravo raditi i ti..0
Perozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 20:27   #35
Sad kad gledam kako se cijene kreću po cijeloj regiji, zapravo se najviše isplati biti u Rijadu. Govorim o tome zaradi i odi ća. Makar, dragi mi kaže da baš pričal sa jednim poljakom koji živi u compoundu sa ženom i djecom i da mu je žena oduševljena jer ona si ej našla društvo prijateljice u compoundu i očito joj u životu ne treba karijera. A i za muškog nije loše. Kaže mi da on zapravo nema nikakvog straha, šeće se di hoće i kada hoće i kaže da ako podigne glas na nekog da bi odmah svi pobegli. Nadam se da ga takvo mišljenje ne bu došlo glave...
Zato se ja i raspitujem ovjed... jer on meni svaki dan priča kak je njemu sasvim u redu osim kaj mu fale neke stvari akko alkohol i malo bolje zabave
Vandalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 23:23   #36
Quote:
Vandalka kaže: Pogledaj post
Sad kad gledam kako se cijene kreću po cijeloj regiji, zapravo se najviše isplati biti u Rijadu.
Ovo ide na temu o Riyadu.

Inače,moji prijatelji su u Katru u Dohi i kažu da je sasvim dobro.Imaju društvo,često navečer gradelaju,alkohola imaju,vina također,...hr dućana sa hr hranom također,čak i katolička crkva ima,....život je skroz uredan.Nešto kao i doma,ali bez familije.
Bazen je skoro isprid svake kuće,šiša se uživa i tako,...voze se dobra kola,živi se u lijepim kućama ili stanovima,....sve u svemu kažu,jako zadovoljni.
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:19   #37
Pa jasno da su najbolje place u Saudiji. Tamo je para ko blata a nece bas svatko tamo ici. Za malo bolji posao recimo nekakav manager odrzavanja u srednje velikom postrojenju neke multinacionalke moze dobiti $200k godisnje tax free plus house and car. To je $17k mjesecno plus house and car. Emirati i Bahrain su privlaciniji pa je lakse dobiti ljude automatski ih se mora manje platiti.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:23   #38
Ocu i ja dje je toplo. Dosta mi kanacke zime i toga svega

A tamo kod vas nema bejkona ni sosidza na pici
bijesna glista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:48   #39
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Tamo je para ko blata a nece bas svatko tamo ici. Za malo bolji posao recimo nekakav manager odrzavanja u srednje velikom postrojenju neke multinacionalke moze dobiti $200k godisnje tax free plus house and car. To je $17k mjesecno plus house and car.
ja bi isao samo uz uvjet house and car plus helicopter... ako neće, nek si žene stave na managerske pozicije.
kingshat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 14:55   #40
Quote:
bijesna glista kaže: Pogledaj post
Ocu i ja dje je toplo. Dosta mi kanacke zime i toga svega

A tamo kod vas nema bejkona ni sosidza na pici

Ne plači,ja ću te povest.
Ko kaže da nema sosiđa na pici i bejkona,...ako nema lako mi tebi to stavimo,...nemaj ti konta!
home made pizza
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.