Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 23:53   #1081
A jeste vidjeli kako ju je otpilio po kratkom postupku (René Marife),ona sva sretna:"Hvala ti na pismu koje si mi napisao,prekrasno je",a on njoj:"aha,super" i puf,spusti slušalicu,mislim da pojma nije imao o ćemu ona prića .
Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:01   #1082
Da njega valjda brine sta ce biti kad mu stari ode na faks i vidi kako je on odlican student
Sebas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:03   #1083
o da i to će biti zanimljivo vidjeti...pretpostavljam da će stari popizditi isto kao što je popizdio kada mu je Alma rekla za ocjene,ali joj naravno nije povjerovao.
Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:10   #1084
Hahahaha jadan, sta ce onda za pare kad se stari razljuti
Sebas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:25   #1085
Znala sam ja da će Miranda doživjeti živčani slom kad sazna za vjenčanje Cielo i Marca,kako ju je on izbacio iz kuće.Stigao je Lázaro u San Carlos .Miranda je rekla Cielo da su ona i Marco ljubavnici.Cielo i Miranda su se počupale.Lazaro Marcu o Cielo:"Ti si za nju samo još jedna kozica" ,odlićan je.Cielo i Sergio se još uvijek vole .Carlota ,glavna baba tračerica u cijelom San Carlosu,ne podnosim je,živci mi prorade ćim ju vidim na ekranu i najradije bi ju .Nicolás prigovara zbog vjenćanja Cielo i Marca,a Brisi je odmah dopustio da se uda za Sergija,koja je maloljetna,a starijoj pametuje i drži prodike zbog brzopletog vjećanja .
Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:40   #1086
Lazaro dosao sam da te sprijecim od pogreske nemoj to raditi
Idem na veceru da vidim kako ces raditi budalu od sebe

Cielo volim ga ne mogu to napraviti Brisi

a tvoja draga sestrica nije mislila na tebe kad je bila s njim

Miranda popizdila a Marco joj ocitao bukvicu

Sergiu ispale oci kad je vidio kiss
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:44   #1087
ali koji prijevod..pa kad je reko Lazaro "ti si samo još jedan škamp za nju" a ne kozica pa ja bolje znam španjolski od ovih sa Dome

ali Lazaro i Marco

Miranda i Cielo-sve neke sarkastiče rečenice u igri

danas je Cielo zamalo dala kiss na odlasku Marca al se u zadnji tren odlučila pravit fina ali ju je bar nakraju pred svima uhvatio

a Marca uvjek spušaju za to šta je siroće kad mu je Miranda rekla "ni sav novac na svjetu ti nemože kupit prezime i uglednu obitelj"

a Marco ipak neželi priznat da se zaljubio

ja sam očekivala da će Rene zapalit onaj kompjuter a ne ga samo vodom zalit i još kaj je najbolje mislim da je samo ekran i tipkovnicu zalio
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:55   #1088

x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 19:15   #1089
Ahhhh koji kisssss

mislim da ce Cielo ostati bez rijeci nakon njega

Hvala iksice na prijevodu
ovo je jos smijesnije od kozice
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 19:21   #1090
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

Hvala iksice na prijevodu
ovo je jos smijesnije od kozice
sam da još kažem da je i logičnije pošto se Cielo i njezina obitelj bave škampima,pa je komentar više na mjestu kad Lazaro vrati da je on još jedan škamp u prolazu nego kozica
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 19:54   #1091
Ljudi sta je jucer bilo u seriji,ajme jesaam li nesto propustila?????
Katarina5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 20:15   #1092
Quote:
Katarina5 kaže: Pogledaj post
Ljudi sta je jucer bilo u seriji,ajme jesaam li nesto propustila?????
evo sažeto u videu samo M&C http://www.youtube.com/watch?v=wGD341oTjjA
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:08   #1093
Poljubac Marca i Cielo

Sergio je dosadan, sam je kriv što nije sa Cielo i sad sere protiv Marca

Brise mi je sad već postalo žao, ona Carlota

Jel Marife sad trudna ili??
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:43   #1094
Ajme kraj Poljubac Marca i Cielo
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:46   #1095
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post

Jel Marife sad trudna ili??
pa ako povraća mislim da je logično

Miranda "glupa seljančico" Lazaro se Marcu samo smije,ono za kozice/škampe

Marci i Cielo bilo mi je slatko kad se odmakla od njega kad ju je zamalo poljubio prvi put ali onda ono na kraju
Petra66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:48   #1096
Danas je bilo predobro Joj kako mi je drago da je Lazaro opet tu, on mi je pravi kralj
Sebas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:52   #1097
Bem ti moje goste...koji dođu 5 minuta prije kraja serije...i sad moram čekati sutra reprizu da se podsjetim famoznog besosa "uživo" ne samo na slici

E nisam komentirala..bilo mi glupo kad je Sonia pričala Nicolasu da se nije udala i to jer je pazila na sestru kad su im roditelji umrli/poginuli..ne sjećam se točno.
Mislim ja sam skužila da su one možda 2-3 godine razlike...a sad po tome ispada kao da je Sonia ne znam ni ja koliko starija od nje pa ju je kao pazila i žrtvovala svoj život za nju.

A i Cielo...mislim kak može ona voljet onu kišnu glistu od Sergia kraj ovakvog škampa haahah..ipak su škampi skupi na meniju a gliste baš i nisu

Raquell sa svojim ponašanjem riga vatru ko zmaj..samo joj treba pištolj
A kako se Marco smijao i podhebavao kad je odlazio od njih pa rekao Abigail nek pozdravi mamu iako ga ona ne podnosi a on ne zna zašto
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:12   #1098
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Bem ti moje goste...koji dođu 5 minuta prije kraja serije...i sad moram čekati sutra reprizu da se podsjetim famoznog besosa "uživo" ne samo na slici

E nisam komentirala..bilo mi glupo kad je Sonia pričala Nicolasu da se nije udala i to jer je pazila na sestru kad su im roditelji umrli/poginuli..ne sjećam se točno.
Mislim ja sam skužila da su one možda 2-3 godine razlike...a sad po tome ispada kao da je Sonia ne znam ni ja koliko starija od nje pa ju je kao pazila i žrtvovala svoj život za nju.

A i Cielo...mislim kak može ona voljet onu kišnu glistu od Sergia kraj ovakvog škampa haahah..ipak su škampi skupi na meniju a gliste baš i nisu

Raquell sa svojim ponašanjem riga vatru ko zmaj..samo joj treba pištolj
A kako se Marco smijao i podhebavao kad je odlazio od njih pa rekao Abigail nek pozdravi mamu iako ga ona ne podnosi a on ne zna zašto
a post ti je

ma Sonia glumi patnicu da se malo uvali Nicu nije ona glupa, zna šta pali kod takvog frajera.


podjeba Marca da pozdravi mamu

a zaboravila sam kometirat da mi je najsmješnije u tim starim serijama da je grijeh ako nisi djevica prije brakaNicholas se tako razočaro šta je njegova ODRASLA kćer spavala sa muškarcem i odmah nakon toga pristo na brak

aj danas je bar malo liznula škampa
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:15   #1099
Da to sam si i ja pomislila..ono WTF......nismo još u kamenom dobu da mora biti virgen prije braka al dobro žive u malom selu pa ajd kao svi se znaju.
A najbolja mi je bila scena kad su Marco i Cielo išli iz onog restorana kad je Sergio pobrao šamarčinu i svi govore da je San Carlos malo i mirno mjesto...a ovi se voze u autu a iza njih još minimalno 20 auta u 2 trake..baš se vidi da je snimano u Meksiku u gužvi hahah
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:20   #1100
Zakon epizode, i jedna i druga Koji beso sad na kraju

Cielo je luda što cendra za Sergijom kak ne vidi da je Marco tisuću puta bolji od njega Onaj šarm, glas, pa koga on ne bi s tim očarao Moju mamu je, on joj je televizijska simpatija, kad ga vidi veli da joj je zgodan Bome ja ne bih imala ništa protiv da imam tako šarmantnog očuha

Ma ja mislim da Cielito ipak nije baš toliko ravnodušna prema Marcu kao što veli, osjeća ona nešto, ali si to ne želi priznati ili još nije toga svjesna, ono to je valjda u podsvjesti... Koji pogled ima kad se Marco skroz približi, to mi je najbolje Ono, kao da joj baš paše Marcova pusa

Uuuu, sad će biti svašta, jedva čekam to vjenčanje

Marifé je naivna i glupa, baš živcira, pa i budala bi vidjela da je ovaj neiskren, pa ne zna n i glumiti da voli... Mali Jesús mi je sad simpatičniji, pametniji je milju puta od svoje sestre, iako je znatno mlađi od nje
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.