Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 14:32   #1
Neprilagođena

Bok svima, prva tema i prvi post...eto imam problemčić i zanima me kako drugi gledaju na to...
Dakle konkretno, imam novi posao. Dobro nije baš novi, radim skoro 3 mjeseca. Firma je ok, dinamično radno okruženje, kolege uglavnom oko 30-ak godina, ali nije sve to bitno (zašto onda pišem ,neznam) uglavnom....osjećam se kao da sam pala s Marsa i tresnula tu za taj stol. Nemogu se prilagodit, ubih se pokušavajući. Znate ono, kao da tu ne pripadam. I radim ja taj svoj posao korektno i valjda odgovorno, i plaća je na vrijeme (mizerna ali na vrijeme), i svi se nude za pomoć novoj kolegici i sve je to ok. Ali nemogu doživjeti te ljude i sve to skupa, kao da gledam neki loš film zato jer imam samo jedan program, pa kao, nije film tako loš a biti znam da je. Promijenila sam već gro poslova i fakat mi nikad nije bilo ovak bezveze...očito rješenje je da si tražim drugi posao ili....????
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 19:55   #2
Treba te poslati na moj bivši posao pa će ti taj tvoj izgledati ko satelitska s 30 programa
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 20:11   #3
Quote:
DON'T_PANIC! kaže: Pogledaj post
Bok svima, prva tema i prvi post...eto imam problemčić i zanima me kako drugi gledaju na to...
Dakle konkretno, imam novi posao. Dobro nije baš novi, radim skoro 3 mjeseca. Firma je ok, dinamično radno okruženje, kolege uglavnom oko 30-ak godina, ali nije sve to bitno (zašto onda pišem ,neznam) uglavnom....osjećam se kao da sam pala s Marsa i tresnula tu za taj stol. Nemogu se prilagodit, ubih se pokušavajući. Znate ono, kao da tu ne pripadam. I radim ja taj svoj posao korektno i valjda odgovorno, i plaća je na vrijeme (mizerna ali na vrijeme), i svi se nude za pomoć novoj kolegici i sve je to ok. Ali nemogu doživjeti te ljude i sve to skupa, kao da gledam neki loš film zato jer imam samo jedan program, pa kao, nije film tako loš a biti znam da je. Promijenila sam već gro poslova i fakat mi nikad nije bilo ovak bezveze...očito rješenje je da si tražim drugi posao ili....????
ja te kuzim potpuno.been there,done that.svi su bili ok ali jednostavno nije bilo klika.a time ni klika sa poslom.jel licno,ako ti atmosfera ne lezi,i posao ti vremenom pocne biti mrzak.jer,ruku na srce-na radnom mjestu si pola dana,a mi u usa i trifrtalja-pa ako mi ne lezi,uzasno me zamara i smeta.postajem zivcana i mrzim svaki ponedjeljak,utorak,sredu etc.i kad dodes do onog osjecaja-kad ti je ujutro pri ulasku u kancelariju(firmu)mrsko oko srceka-znas da moras mjenjati.sta je lose-da je kadkad nemoguce mjenjati poslove kak ti se sprdne a od necega se treba zivjeti.onda camis,radis,zderes se..ali pokusaj bar one sate nakon posla srediti potpuno pozitivno jer u protivnom stvar moze biti jako gadna.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 16:18   #4
Neprilagođena

hvala Afrodita, mislim da si me skužila a to mi puno znači, čisto da znam da se to i drugima dešava, jer je meni evo, prvi put. Možda i ako pogledam iz druge perspektive, kao da se nalazim u toj situaciji da bi poradila na toleranciji, možda i na nekim predrasudama ....sve ima svoj razlog, brijem da nije da se ovoliko mučim bezveze
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.