Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2016., 13:20   #1
Nevidljivu lozinku u vidljivu

Pozdrav !

Dakle, imam jednu jako bitnu lozinku koja mi je inace zapisana na papiru kojeg sam izgubila, ali sam s tim accountom vec ulogirana na mobu,sto je super osim sto mi mob steka + nepregledno je i htjela bih se ulogirati preko kompa. Nadalje, moje pitanje je, da li mogu lozinku koja je nevidljiva uciniti nekako vidljivom a da se pitom ne odlogira na neku foru? I skoro zaboravih, mob je samsung galaxy s3 mini.
ana1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:29   #2
ne mogu se sjetiti ikoje usluge/aplikacije koja trazi prijavu s userom i passwordom, a da nema opciju "zaboravljena lozinka". klikni na to, upisi email kojim si se registrirala i dobiti ces mail za promjenu passa.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:35   #3
Ucinila bih to da postoji ta opcija, ali na zalost ne postoji nego bih trebala direktono otici na lokaciju gdje sam dobila lozinku i korisnicko ime kako bi mi dali novu lozinku, jel.
ana1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 14:46   #4
Mislim da većina stvari koje nude mijenjanje lozinke prvo traže upisivanje stare.
Sad, hoće li ti automatski ponuditi staru (ako je uopće u browseru)...

Koliko znam, ne postoji drugi način tako da ćeš morati pitati toga koji ti je dao.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 15:16   #5
Kuzim, ali ja ne pokusavam promijeniti lozinku. Dakle, ja jesam preko mobitela ulogirana u svoj akaunt, odnosno, lozinka mi je sejvana i mogu normalno uci. Samo kaj je lozinka takva da ne vidim koja je nego su one tockice, pa sam mislila ako se mogu promijeniti na neku foru te tockice u slova. Eto, ako netko zna kako, tenkju Ako ne, morat ce pricekati jer trenutno fizicki ne mogu po novu lozinku
ana1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 20:33   #6
Quote:
ana1302 kaže: Pogledaj post
Kuzim, ali ja ne pokusavam promijeniti lozinku. Dakle, ja jesam preko mobitela ulogirana u svoj akaunt, odnosno, lozinka mi je sejvana i mogu normalno uci. Samo kaj je lozinka takva da ne vidim koja je nego su one tockice, pa sam mislila ako se mogu promijeniti na neku foru te tockice u slova. Eto, ako netko zna kako, tenkju Ako ne, morat ce pricekati jer trenutno fizicki ne mogu po novu lozinku
U pravilu se to na većini browsera može, ali bi na mobitelu bilo daleko kompliciranije i vjerojatno bi trebalo spajati na komp i raditi debug.

Boldano: jedini razlog zbog kojeg ti promjena lozinke ne bi riješila problem je ako nisi vlasnik accounta, pa bi stvarni vlasnik tako otkrio da mu lozinka ne radi (po uvjetom da uopće imaš pristup mailu).
MrBlc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 21:05   #7
Ili je to lozinka za neki custom poslovni sustav koji nema običnu opciju zaboravljena lozinka.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 22:41   #8
Kao sto rekoh, nemam pristup mailu i ne mogu sama putem maila zatraziti novi lozinku. Evo : "Za pristup sustavu za online učenje Loomen potreban vam je elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr.

Elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr je virtualni identitet na CARNet mreži kojega dobivaju pojedinačni korisnici iz ustanova članica CARNeta (učenici, nastavnici, studenti, profesori i zaposlenici ustanova članica) i koji im omogućuje korištenje CARNetovih usluga.

Ako ne znate koja je vaša korisnička oznaka ili zaporka, za pomoć se trebate obratiti administratoru elektroničkog (LDAP) imenika vaše matične ustanove."

Svejedno hvala
ana1302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 00:16   #9
ustvari možeš zatražiti lozinku putem maila (ili čak samog korisničkog imena), ali ako nemaš pristup mailu opet ništa od toga

jesi ulogirana putem chrome preglednika? ako jesi, zar ne postoji mogućnost da sinkroniziraš chrome na kompu i mobitelu i onda na taj način dobiješ sve lozinke (i bookmarke i ostalo, jel)?

postoje i ovakve aplikacije -> klik, pa si probaj potražit. mislim ovo je basic google stuff, ne mogu ti ja niš više pomoć, lakše ćeš sama nać kad znaš koji browser koristiš i sve ostalo .

a ak ti je mobitel rootan onda bi to trebalo biti super lako
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 06:44   #10
Spajas li se na tu uslugu preko chromea ili je u pitanju zasebna App?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.