Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2012., 18:07   #61
Quote:
hotel11 kaže: Pogledaj post
Za prestat pušit treba početi pit alkohol.
E ovo je živa istina, jedanaesti hotel se možda zajebava, al' to je moj recept. I konačno mi je uspjelo nakon 407 neuspjelih pokušaja.
Dakle, svaki put kad bi mi se pušilo, mrkn'o bih pivu. I tako je to trajalo mjesecima, dok se nisam oslobodio nikotina i navuk'o na alkohol. Nije bilo dana ispod 10 pivi, poslije mi ni to nije bilo dosta, pa sam sjek'o sa žestokim, u svakom slučaju, postao sam polualkos. Al' pljuga bye bye. A poslije se skinut' s alkohola je p-dim u odnosu na pljuge. Evo sad mi je 19-i dan da sam suh.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:12   #62
Motive tipa novac, zdravlje, smrdež, (ne)primjer djeci zaboravite. Eventualno zdravlje, al' mora te nešto pokosit' poštenski.
Evo jedna dobra za prestat' - prestanite jesti. Budite gladni k'o ona crnačka djeca u Africi s izraženim trbuščićima i oko kojih lete muhe i garantirano nećete mislit' na pljugu. Stvar je prioriteta hhh. Nakon tri mjeseca su ubijene dvije muhe s jednim šutom i pretvorite se u biće koje nikad ni'ko nigdje nije vidio - smršavjelog novopečenog nepušača.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:17   #63
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ovisnost o nikotinu vrlo je jaka i skidanje nije tek takvo.

Ako si želiš smanjiti apstinentsku krizu, pokušaj s nikotinskim flasterima. Prilično su djelotvorni. To ne znači da ti neće trebati snaga volje da ne zapališ i da se nećeš udebljati (doduše, ako budeš grickao mrkvu i slične stvari umjesto da se trpaš čipsom, neće to biti tako strašno), ali će ti omogućiti da ne posustaneš kad te tvoj vlastiti mozak počne najebavati da zapališ podsjećanjem na okus cigarete; dobivat će nešto nikotina i manje će te jebati da zapališ na sve moguće načine.

U principu, jednom kad se skineš s cigarete, moći ćeš skinuti i kile ako ih pritom nabiješ. Ali rješavaj jedan po jedan problem.
Ne slušajte ga ljudi, ovo nisu riječi bivšeg pušača, ovo je nepušački uljez, soli vam pamet ko Đorđević. Ne postoji nijedan koji se skinuo s pljuge a da nije min 10 kg dobio. Ja znam neke primjerke koji su natukli 35 kg. Pa ti vrati poslije ako možeš.
A i dvojbeno je što je nezdravije, biti debel il' pušač. Penzionera na klupici koji kartaju od cca 70god naviše nema ni pušača, al' bogami nema ni debelih. Obje vrste završavaju igru cca 10-ak godina prije ako imaju sreće i dobru genetiku.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:22   #64
Ja sam nekad davno imala faze sa cigaretama (svi kad su mladi misle da nikad neće ostariti), ali sad ne bih zapalila cigaretu pod ne znam kojim prijetnjama, ne znam koliko će to muškarcima pomoći (ali zašto ne i vama) meni je, uz općenito zdravlje, glavna pomisao izgled kože, kolagen i elastin se ubrzano troše kod pušača, i to je, bez nekih žešćih zahvata, nemoguće prikriti.
Tako da, da bi bili dulje zdravi i lijepi, ne cigaretama, manje izlaziti na sunce i redovito eksfolirati kožu.

A i kad te novce zbrojiš, nevjerojatno mi je pomisliti da bi netko toliko plaćao da bi se trovao, bljak.
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 22:10   #65
Quote:
DustyPink kaže: Pogledaj post
Ja sam nekad davno imala faze sa cigaretama (svi kad su mladi misle da nikad neće ostariti), ali sad ne bih zapalila cigaretu pod ne znam kojim prijetnjama, ne znam koliko će to muškarcima pomoći (ali zašto ne i vama) meni je, uz općenito zdravlje, glavna pomisao izgled kože, kolagen i elastin se ubrzano troše kod pušača, i to je, bez nekih žešćih zahvata, nemoguće prikriti.
Tako da, da bi bili dulje zdravi i lijepi, ne cigaretama, manje izlaziti na sunce i redovito eksfolirati kožu.

A i kad te novce zbrojiš, nevjerojatno mi je pomisliti da bi netko toliko plaćao da bi se trovao, bljak.
Mislim da će sad svi muškarci na ovoj temi prestat' pušit'. Stvarno motivčina i pol'. Osim toga ti si jedina žena za koju sam čuo da je prestala pušit'. Istih osoba suprotnog spola znam barem 30.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 00:32   #66
Recimo da je kutija 20 kn.Pušiš kutiju dnevno.Umjesto da ideš kupiti cigarete stavi si tih 20 kn u jedan paket,za pola godina vidjet češ koliko će se napuniti.To bi trebao biti dovoljan razlog
__________________
There is no faith but what we make for ourselves
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 00:44   #67
Quote:
Cruces kaže: Pogledaj post
Recimo da je kutija 20 kn.Pušiš kutiju dnevno.Umjesto da ideš kupiti cigarete stavi si tih 20 kn u jedan paket,za pola godina vidjet češ koliko će se napuniti.To bi trebao biti dovoljan razlog
ali, kad je želja/ovisnost 1000 puta jača.
treba imat jak karakter i reć ne pušim od sad i ostat dosljedan i to je to.
nikakvo skupljanje kuna ni lipa ne pomažu ako čovjek nema strhovitu volju.
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 00:58   #68
Quote:
Guy Gadbois Dva kaže: Pogledaj post
Ne slušajte ga ljudi, ovo nisu riječi bivšeg pušača, ovo je nepušački uljez, soli vam pamet ko Đorđević. Ne postoji nijedan koji se skinuo s pljuge a da nije min 10 kg dobio. Ja znam neke primjerke koji su natukli 35 kg. Pa ti vrati poslije ako možeš.
Ja znam jednoga koji jest nešto malo natukao, ali je sada mršaviji nego što je bio kad je bio pušač.

A ti mi oprosti što nisam bio toliko glup da uopće počnem s tom smrdljivom i odvratnom ovisnošću i što sad nekome tko se s tog smeća želi skinuti prenosim pozitivna iskustva ljudi iz svoje okoline. Da ne velim: odjebi u troskocima.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 14:43   #69
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ja znam jednoga koji jest nešto malo natukao, ali je sada mršaviji nego što je bio kad je bio pušač.

A ti mi oprosti što nisam bio toliko glup da uopće počnem s tom smrdljivom i odvratnom ovisnošću i što sad nekome tko se s tog smeća želi skinuti prenosim pozitivna iskustva ljudi iz svoje okoline. Da ne velim: odjebi u troskocima.
Lastane puk'o si k'o što je puk'o Giovanni Černogoraz. Smiri živce, zapali jednu.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 15:00   #70
Quote:
Guy Gadbois Dva kaže: Pogledaj post
Dakle, svaki put kad bi mi se pušilo, mrkn'o bih pivu. I tako je to trajalo mjesecima, dok se nisam oslobodio nikotina i navuk'o na alkohol.
I ti si puko ko kokica... pa jebeš pivo bez cigaretlina, i kako, KAKO si uz pivo uspio se odreći cigaretlina.

Kod mene su uvjetovani jedan drugim već 25 godina, nešto kao Al i Peggy Bundy.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 15:19   #71
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
I ti si puko ko kokica... pa jebeš pivo bez cigaretlina, i kako, KAKO si uz pivo uspio se odreći cigaretlina.

Kod mene su uvjetovani jedan drugim već 25 godina, nešto kao Al i Peggy Bundy.
Stvarno jest čudno al' istinito. I ta kombinacija pive i cigareta je mit. Recimo tri sata nakon tri pive cigareta ne ide da jebe rak vodenjaka. Nije problem ni nakon kave, pive, sexa i sl. to je samo na početku, refleksna radnja, prođe to za tjedan-dva. Problem je durat' poslije idućih 4-5 mjeseci. Zapušiti se u pola 6 navečer iz čista mira, razlog: crni vrag ispod šešira to traži. Prestat' pušit' je lako, održat' stanje nepušenja je pos'o.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 15:21   #72
Jedno zlo zamijeniš s drugim zalima, pa se ne osjećaš da tratiš život k'o neki trezvenjak. Evo ja sam počeo enormno piti, visit' na fejsu i kladari, kurvaluk neki otvorio. Porocima protiv poroka svih poroka i uspjeh ti je zagarantiran. Poslije se skineš s novozapočetih poroka i dalje tratiš život k'o trezvenjak.
__________________
Ženske gaće, vel'ke daće, črni cucek, lepi pucek, pokraj plota jaši popa, je'na pura, dva pandura, svakom dojde smrtna vura.
Guy Gadbois Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 15:40   #73
Sva sreća pa ne volontiraš u nekoj komuni... njih bi navukao na samoubijanje bombama?!
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 23:04   #74
Quote:
Guy Gadbois Dva kaže: Pogledaj post
Mislim da će sad svi muškarci na ovoj temi prestat' pušit'. Stvarno motivčina i pol'. Osim toga ti si jedina žena za koju sam čuo da je prestala pušit'. Istih osoba suprotnog spola znam barem 30.


A ovo sa ženama, kako to da ih nema koje su prestale?
Dobro, ja nisam bila neki ovisnik, ni ne sjećam se kad sam zapalila zadnju ni gdje je to bilo, mislim da to ovisnici uglavnom zapamte, tako da se možda ni ne računam, ali sigurno ima puno žena koje su prestale...
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 23:08   #75
Nisam izdrža,sjedio u bircu s kolegama,nude mi benston walter ovo ono,sam sebi rekoh zavaravaš se,otisao po kutiju crvenog,bolje od seksa
rackupacku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 17:12   #76
Quote:
Mr. Relentless kaže: Pogledaj post
Ovako:

Imam 45 g., i pušim 24 godine 2 i pol kutije na dan. U par pokušaja probao prestajati, nikako. Najviše izdržao 1 dan. Probao sa Nicorette, ništa. Čak sam i dalje pušio dok sam ih žvakao.
Jednostavno ne znam pronaći način kako bi prestao. Ako pokušam odjednom sve sasjeć u korjenu, znam da ću po****t i počet sve terat u p*** m*** radi nervoze. Ne znam...

Ima li tko kakav savjet?
Neka se i jave bivši pušaći sa svojim iskustvima odvikavanja.
jedna zanimljiva..znaci uzme se cigareta i uroni se u mlijeko...ostavi se da se posusi na radijatoru, moze i na suncu...
zatim se lijepo ode u vozit autom bez otvorenih prozora i ventilacije...tak da nestane zraka unutra..popusi se ta cigareta..evo iskreno rigao sam ko malo dijete kad se prenajede, znojio ko sivonja, bilo mi hladno a vani +30 nakon toga ni prismrditi dim (pozeljno da netko drugi vozi)
__________________
dragi Božek! dok nekome daš stopalo broj 46, daj mu onda i pimpača adekvatne dužine, a ne kaj se moram naginjati dok idem pišat kaj nebu sve po patikama. hvala!
CowboyLucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 17:49   #77
Kako prestati pušiti?

odštekaš se
pizdekalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:16   #78
Podižem dobru, staru, ofucanu i ispranu temu.
Prestajala sam stotine puta, najduži period u trudnoći, ali se opet i opet vraćala. Pušim kutiju dnevno i to kutiju dok sam na poslu. Doma ne pušim osim kada dođu prijatelji ili mi odemo nekamo van. Zadnji pokušaj je bio prije mjesec dana kada sam prestala na 2 tjedna. I onda dođe godišnji i odem s prijateljima na more. Svi puše. I opet sam zapalila, i opet pušim svoju kutiju na poslu i očajnički pokušavam smoći snage prebroditi prvi dan. To mi je najteže iako nemam fizičke krize u smislu znojenja, drhtanja i sl. Moj je problem sama pomisao na to da npr. od sutra kada dođem na posao nema jutarnje kave i brdo cigareta. Toga me je unaprijed strah, iako znam da kada sutra dođe to i ne bude tako teško. Teško je samo donijeti odluku da sutra nema jutarnjeg rituala.
Eto..... ako netko ima takvih teškoća neka se pridruži pa mi možda bude lakše :-)
Marmika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:18   #79
pridruži u pušenju ili ?
rovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:19   #80
hahaha, u kukanju i samooplakivanju
Marmika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger