Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 13:23   #1041
hvala na brzom odg.
lijep pozdrav
boakill is offline  
Old 29.06.2011., 15:39   #1042
prestala sam raditi 04/2011 zanima me dali ću ubrzo početi raditi , tražim bolji posao , ukoliko ne upali , najvjerojatnije idem za njemačku za mjesec dana.
pa me zanima ako sam ok postavila pitanje , može li se iz ove divne karte nešto naslutiti

http://tinypic.com/r/2e5k5g0/7
Nikolina is offline  
Old 29.06.2011., 17:24   #1043
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
da to je problem koji trebaš s vremenom osvijestiti i naći načina da ga prebrodiš...

...a radi se o Ur 180 Mo aspektu koji traži upravo slobodnije odnose i / ili neuobičajene tipove

Znači uvijek će te privlačiti takva vibra a osvješćenjem možeš kontrolirati i podjednako trošiti pojedinačne strane ove klackalice ( opozicije Ur i Mo ) na način da nađeš nešto kroz što bi ispunila potrebu za čudnim i neuobičajenim, da bi mogla s druge strane uživati i u sigurnosti i trajnosti, znači u onom čega se sada sablažnjavaš.... kontaš?
Kontam. Naći načina da klackalica stoji u ravnoteži umjesto dopuštati da čas preteže jedna strana, čas druga.
Hvala još jednom!
Tritogeneia is offline  
Old 29.06.2011., 18:41   #1044
Quote:
Nikolina kaže: Pogledaj post
prestala sam raditi 04/2011 zanima me dali ću ubrzo početi raditi , tražim bolji posao , ukoliko ne upali , najvjerojatnije idem za njemačku za mjesec dana.
pa me zanima ako sam ok postavila pitanje , može li se iz ove divne karte nešto naslutiti

http://tinypic.com/r/2e5k5g0/7
ako je bilo kakvih naznaka za posao početkom 6 mj, onda može bitijoš jedna mogućnost krajem godine u 11 , 12 mj.

ima još jedna mogućnost u 8/9 mj.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 29.06.2011., 18:52   #1045
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Kontam. Naći načina da klackalica stoji u ravnoteži umjesto dopuštati da čas preteže jedna strana, čas druga.
Hvala još jednom!
teško će ta klackalica biti u ravnoteži, odnosno ravnotežu bi predstavljalo upravo ovo što si rekla da nije ravnoteža...

Naime ravnoteža je upravo naizmjenično trošenje jedne i druge strane, znači i treba da pretegne čas jedna , čas druga strana, jer je to puno bolje nego da se dugo vremena troši samo jedna od strana, a zatim dugo vremena sdruga strana

Point je u raspoređivanju odnosno trošenju pojedinog dijela klackalice na određene životne sfere, odnosno određena životna polja znači uranske karakteristike kroz poslovnu sferu a mjesečeve kvalitete kroz obitelj odnosno dom

Jer to što si rekla upravo pokušavaš da napraviš ravnotežu što je nemoguće zato i jesi tako rastrzana između osjećaja da je tip prava osoba za cijeli život a s druge strane diže ti se kosa na glavi kad se spomene čvrsta veza....

Nadam se da sam sad bio jasniji...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 29.06.2011., 19:08   #1046
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

pitanje vezano uz ne tako blisku budućnost, ako može

od diplome radim na istom radnom mjestu u struci i trenutno sam relativno zadovoljna

međutim, trudna sam i nakon što rodim i odradim rodiljni vraćanje na posao može predstavljati problem jer ću doma imati malo dijete, a radno vrijeme je po 10 - 11 sati dnevno

osim toga, pitanje je kakva je mogućnost povećanja plaće na tom radnom mjestu

zanima me da li postoji kakva mogućnost da u budućnosti pokrenem vlastiti posao (odvjetništvo) ili možda čak nešto drugo kao obiteljski posao (s mužem), odnosno da li postoji vjerojatnost da ću (uspješno) biti sam svoj gazda ili ću i dalje raditi za nekog drugog (u tom slučaju me zanima hoće li takva situacija biti financijski zadovoljavajuća)

unaprijed hvala, nadam se da pitanje nije preširoko
upucaj ga sad is offline  
Old 29.06.2011., 20:20   #1047
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

pitanje vezano uz ne tako blisku budućnost, ako može

od diplome radim na istom radnom mjestu u struci i trenutno sam relativno zadovoljna

međutim, trudna sam i nakon što rodim i odradim rodiljni vraćanje na posao može predstavljati problem jer ću doma imati malo dijete, a radno vrijeme je po 10 - 11 sati dnevno

osim toga, pitanje je kakva je mogućnost povećanja plaće na tom radnom mjestu

zanima me da li postoji kakva mogućnost da u budućnosti pokrenem vlastiti posao (odvjetništvo) ili možda čak nešto drugo kao obiteljski posao (s mužem), odnosno da li postoji vjerojatnost da ću (uspješno) biti sam svoj gazda ili ću i dalje raditi za nekog drugog (u tom slučaju me zanima hoće li takva situacija biti financijski zadovoljavajuća)

unaprijed hvala, nadam se da pitanje nije preširoko
Prve promjene na svakodnevnom polju života vide se od 10 mj. pa je to ili prestanak rada radi trudnoće ili možda termin trudnoće... nakon toga prve promjene vide se tek u 11 mj 2013..

Kako se ti periodi uklapaju u tvoje planove?
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 29.06.2011., 22:22   #1048
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Prve promjene na svakodnevnom polju života vide se od 10 mj. pa je to ili prestanak rada radi trudnoće ili možda termin trudnoće... nakon toga prve promjene vide se tek u 11 mj 2013..

Kako se ti periodi uklapaju u tvoje planove?
uklapa se guba

na rodiljni bih trebala ići krajem listopada / početkom studenog 2011, a roditi trebam krajem prosinca / početkom siječnja 2012

što znači da se na posao vraćam u siječnju 2013

a vidi li se kakvog su karaktera promjene u 11 mj 2013?
upucaj ga sad is offline  
Old 29.06.2011., 22:53   #1049
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
uklapa se guba

na rodiljni bih trebala ići krajem listopada / početkom studenog 2011, a roditi trebam krajem prosinca / početkom siječnja 2012

što znači da se na posao vraćam u siječnju 2013

a vidi li se kakvog su karaktera promjene u 11 mj 2013?
pa praktički tad od kraja 2013 pa narednih nekoliko godina cca 3,5 - 4 godine označava ili otežavajuće uvjete svakodnevnog rada ili preuzimanje veće odgovornosti na polju svakodnevnice...

Možda će i meni biti jasnije ako odgovoriš da li si radila 2006 godine u 7/8 mjesecu i što je bilo vezano za područje vrijednosti??
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 30.06.2011., 06:28   #1050
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
pa praktički tad od kraja 2013 pa narednih nekoliko godina cca 3,5 - 4 godine označava ili otežavajuće uvjete svakodnevnog rada ili preuzimanje veće odgovornosti na polju svakodnevnice...

Možda će i meni biti jasnije ako odgovoriš da li si radila 2006 godine u 7/8 mjesecu i što je bilo vezano za područje vrijednosti??
počela sam raditi krajem studenog 2006 godine, a diplomirala sam mjesec dana prije toga

to znači da sam nekih pola godina prije toga - od travnja pa do rujna zapela na najjače uz učenje (osim što sam bila na moru 2 tjedna kraj 7. / početak 8. mjeseca 2006) - doslovno sam se zatvorila doma dok nisam položila sve preostale ispite

ne znam što bi bilo "područje vrijednosti" -učenje, faks?

da li ovo znači da će od 2017 (Isuse, kad je to ) stvari poslovno i financijski biti bolje nego sada ili bolje nego od 2013 do 2017?

Zadnje uređivanje upucaj ga sad : 30.06.2011. at 06:37.
upucaj ga sad is offline  
Old 30.06.2011., 09:19   #1051
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
počela sam raditi krajem studenog 2006 godine, a diplomirala sam mjesec dana prije toga

to znači da sam nekih pola godina prije toga - od travnja pa do rujna zapela na najjače uz učenje (osim što sam bila na moru 2 tjedna kraj 7. / početak 8. mjeseca 2006) - doslovno sam se zatvorila doma dok nisam položila sve preostale ispite

ne znam što bi bilo "područje vrijednosti" -učenje, faks?

da li ovo znači da će od 2017 (Isuse, kad je to ) stvari poslovno i financijski biti bolje nego sada ili bolje nego od 2013 do 2017?
Da li to znači da si između 7 i 9 mj već znala gdje ćeš raditi? jedino mi to pada napamet jer su tad bili klasični aspekti za rad odnosno "idem raditi da bih zaradila" za zaradu...

U svakom slučaju do kraja 2013 ima još dosta pa je i prerano govoriti a naročito o 2017

Pitao sam za 2006 jer je 2013 sličan aspekt kao i 2006... jedna od varijanti koje mi sad pada napamet je produljenje porodiljskog do tada u 2013 godine... no kao što rekoh ima fore do tada...

I da ti odgovorim na onaj drugi dio pitanja , DA postoji mogućnost pokretanja obiteljskog posla s mužem tijekom života
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 30.06.2011., 09:56   #1052
ako mogu postavila bih jedno pitance vezano za ljubav...
trenutno prolazim čudno razdoblje s dečkom, malo smo si dobri, a malo se svađamo...
već smo skupa oko dvije godine i lijepo nam je u vezi sve dok se ne počnemo svađati...
a kad se svađamo, svađamo se zbog sitnih gluposti koji onda odjednom postaju veliki problemi...
da li je ta veza vrijedna truda s obzirom da smo karakterno vrlo različiti?
moja natalna karta je... http://tinypic.com/view.php?pic=apfsqe&s=7
galateich is offline  
Old 30.06.2011., 10:26   #1053
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
teško će ta klackalica biti u ravnoteži, odnosno ravnotežu bi predstavljalo upravo ovo što si rekla da nije ravnoteža...

Naime ravnoteža je upravo naizmjenično trošenje jedne i druge strane, znači i treba da pretegne čas jedna , čas druga strana, jer je to puno bolje nego da se dugo vremena troši samo jedna od strana, a zatim dugo vremena sdruga strana

Point je u raspoređivanju odnosno trošenju pojedinog dijela klackalice na određene životne sfere, odnosno određena životna polja znači uranske karakteristike kroz poslovnu sferu a mjesečeve kvalitete kroz obitelj odnosno dom

Jer to što si rekla upravo pokušavaš da napraviš ravnotežu što je nemoguće zato i jesi tako rastrzana između osjećaja da je tip prava osoba za cijeli život a s druge strane diže ti se kosa na glavi kad se spomene čvrsta veza....

Nadam se da sam sad bio jasniji...
Eh pa da, ja to pokušavam riješiti na način koji sam opisala i to me izluđuje i iscrpljuje psihički a i fizički, toliko da nekad ne mogu jesti od težine u želudcu.

Nije mi palo na pamet trošiti te energije na način koji ste vi opisali, jednu kroz posao a drugu kroz dom...Nova perspektiva!
Hvala, puno mi je jasnije sada.
Tritogeneia is offline  
Old 30.06.2011., 10:26   #1054
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Da li to znači da si između 7 i 9 mj već znala gdje ćeš raditi? jedino mi to pada napamet jer su tad bili klasični aspekti za rad odnosno "idem raditi da bih zaradila" za zaradu...

U svakom slučaju do kraja 2013 ima još dosta pa je i prerano govoriti a naročito o 2017

Pitao sam za 2006 jer je 2013 sličan aspekt kao i 2006... jedna od varijanti koje mi sad pada napamet je produljenje porodiljskog do tada u 2013 godine... no kao što rekoh ima fore do tada...

I da ti odgovorim na onaj drugi dio pitanja , DA postoji mogućnost pokretanja obiteljskog posla s mužem tijekom života
između 7 i 9 mjeseca 2006 sam učila za zadnji ispit na faksu i to je bio kraj "ere" učenja i školovanja. znala sam gdje želim raditi i to se i ostvarilo bez problema jer tada nije bio problem naći posao u mojoj struci

drugi bold: ništa od mog vlastitog ureda ? a dobro

znači obiteljski posao? odlično, to mi miriši na ispijanje kava dok se muž grbači tada će stvari konačno sjesti na svoje mjesto

da li možda taj 11. mjesec 2013. može značiti pokretanje tog novog obiteljskog posla ili novi posao?

puno ti hvala na brzom odgovaranju
upucaj ga sad is offline  
Old 30.06.2011., 10:57   #1055
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
između 7 i 9 mjeseca 2006 sam učila za zadnji ispit na faksu i to je bio kraj "ere" učenja i školovanja. znala sam gdje želim raditi i to se i ostvarilo bez problema jer tada nije bio problem naći posao u mojoj struci

drugi bold: ništa od mog vlastitog ureda ? a dobro

znači obiteljski posao? odlično, to mi miriši na ispijanje kava dok se muž grbači tada će stvari konačno sjesti na svoje mjesto

da li možda taj 11. mjesec 2013. može značiti pokretanje tog novog obiteljskog posla ili novi posao?

puno ti hvala na brzom odgovaranju
Pa pokušavam da te se čim prije "riješim" dok mi je friško u glavi da nemoram svaki put otvarati ponovo horoskop

Taj 11 je više vezan za polje vrijednosti odnosno zaradu, zato sam i rekao da je jedno od mogućih objašnjenja produžetak porodiljnog dopusta...

Prvo sačekaj početak 2013 da vidiš da li ćeš tada se vratiti na posao ili ne pa ćemo onda biti pametniji i za 11 mj 2013 i njegovo moguće značenje, da ne opterećujejem ni tebe sa svim mogućim varijantama niti sebe s tipkanjem istih...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 30.06.2011., 10:58   #1056
Quote:
galateich kaže: Pogledaj post
ako mogu postavila bih jedno pitance vezano za ljubav...
trenutno prolazim čudno razdoblje s dečkom, malo smo si dobri, a malo se svađamo...
već smo skupa oko dvije godine i lijepo nam je u vezi sve dok se ne počnemo svađati...
a kad se svađamo, svađamo se zbog sitnih gluposti koji onda odjednom postaju veliki problemi...
da li je ta veza vrijedna truda s obzirom da smo karakterno vrlo različiti?
moja natalna karta je... http://tinypic.com/view.php?pic=apfsqe&s=7
Kad je točno počela veza ?
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 30.06.2011., 10:59   #1057
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Eh pa da, ja to pokušavam riješiti na način koji sam opisala i to me izluđuje i iscrpljuje psihički a i fizički, toliko da nekad ne mogu jesti od težine u želudcu.

Nije mi palo na pamet trošiti te energije na način koji ste vi opisali, jednu kroz posao a drugu kroz dom...Nova perspektiva!
Hvala, puno mi je jasnije sada.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 30.06.2011., 13:35   #1058
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Kad je točno počela veza ?
Iskreno, neznam točno kad je veza započela, ali 25.07.09. smo se spetljali na tulumu i počeli izlazit. Veza je započela koji tjedan, dva kasnije...
galateich is offline  
Old 30.06.2011., 16:48   #1059
Quote:
galateich kaže: Pogledaj post
Iskreno, neznam točno kad je veza započela, ali 25.07.09. smo se spetljali na tulumu i počeli izlazit. Veza je započela koji tjedan, dva kasnije...
Svađe se dešavaju iz razloga što je sad prvi termin, od početka veze, kad je vezu moguće izdići na viši nivo i učvrstiti odnose još više ... uobičajeno je da jedan od partnera, sasvim svejedno tko, bilo ti bilo partner u takvim razdobljima pokušava učvrstiti vezu...

Kod tebe je taj period počeo još krajem 2010, a na psihološkom nivou mogao se osjetiti i nekoliko mjeseci ranije...

Taj period preispitivanja odnosa ( jer u suštini to i jest preispitivanje veze ) trajati će do skoro kraja 10 mjeseca, s time da je najnapetije bilo praktički u 1 i 2 mjesecu ove godine...

Znači sve je apsolutno u vašim rukama kako si postavite odnos, a ukoliko ne nađete zajednički jezik može doći do zahlađenja odnosa i prekida, a situacija koja se zatekne krajem 10 mjeseca je trajna situacija...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 30.06.2011., 16:57   #1060
Quote:
linola kaže: Pogledaj post
Zanima me opcenito moja natalna karta. Posao, brak, zdravlje... Za par tjedana trebam roditi prvu bebu pa me zanima dal ce to proci ok, neznam dal se to
vidi. Nezaposlena sam vec godinu dana pa me zanima dal ima kakve šanse za godinu dana za neki posao, financije u braku su nam trenutno isto dosta loše.....
http://tinypic.com/r/2elgh8g/7
Trebalo bi biti sve sasvim ok osim financijske situacije , ali to nije ništa novo... samo već stari poznati problemi, koji će biti najizraženiji u 11-12 mj 2011, no očito će se barem malo popraviti situacija u maju mjesecu 2012... da li je to neki posao, nebih znao reći, ali je to prva situacija za popravak obiteljskog budžeta...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.