Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 19:45   #4041
fakat ljudi,ako vam bol predstavlja toliki problem,nemojte se tetovirati,što da vam kažem.

nitko ti ne može reći koliko će što boljeti jer je svaka osoba individua. ja sam tetovirala rebra dobrih sat vremena u komadu a da nisam ni zucnula dok se poznanik skoro srušio dok je radio rebra a ima 30kg više od mene.

ako hoćeš tetovažu, istrpit ćeš, u svakom slučaju nije neka svemirska bol, više se nagnjavim prvi dan menge što se bolova tiče nego što sam se za sve tetovaže skupa.

i dižem temu da podsjetim na event za Crnog!
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:57   #4042
glasam da za sva iduca pitanja 'koliko boli?' odgovaramo da boli k'o najbolnija smrt.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:41   #4043
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
glasam da za sva iduca pitanja 'koliko boli?' odgovaramo da boli k'o najbolnija smrt.

Moze!

Evo liste pitanja koja iritiraju tetovirane osobe:

http://studentski.hr/zabava/students...-ne-zele-cuti/
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 15:40   #4044
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Moze!

Evo liste pitanja koja iritiraju tetovirane osobe:

http://studentski.hr/zabava/students...-ne-zele-cuti/
11. Što znači tvoja tetovaža?
za ovo pitanje bih sustavno cupala nokat po nokat.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 15:45   #4045
Po stupnju iritantnosti:

1. Jel te boljelo?
2. Kaj ti to znaci?
3. Koliko si platila?

__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 19:27   #4046
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
nije najgore mjesto, navodno su gora rebra
tetovirala sam se na stopalu, poveca tetovaza koja je trajala 2 i pol sata sa puno detalja i sjencanja. ima dijelova gdje samo pecka (blizu prstiju), a sredina i gornji dio stopala su bili dosta bolni, ali ne nesto sto nebi mogao izdrzati.
a usporedit bol mogu sa peckanjem, zabijanjem, probadanjem, rezanjem, ispadanje ociju od muke, suze, krv i znoj
Ma koliko boli boli, vrijedno jee hvala ti na odgovoru
Anmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 01:25   #4047
Quote:
Anmare kaže: Pogledaj post
Ma koliko boli boli, vrijedno jee hvala ti na odgovoru
ma nis, sretno!
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 22:47   #4048
Gdje se tetovirati?

Pozdrav ljudovi!
Daklem, želim si napraviti tetovažu, najobičniju crnu mačku, oko 10x10 cm, negdje na rebrima, bez nekih detalja, sjenčanja, bojanja, ništa posebno, samo da je crna.
E sad, može li mi netko preporučiti neki studio u Zagrebu gdje će napraviti dobru tetovažu a da ne naplate milijarde? Zna li netko koliko bi to uopće okvirno koštalo?
Nemam niti jednu tetovažu i ne kužim se u tetovaže, zato i postavljam ovako blesava pitanja.
Hvala unaprijed
starijaseka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 23:09   #4049
prije godinu dana sam kod zeleta( radio mi je onaj amerikanac) napravila na unutarnjoj strani podlaktice crnu mačku, 9x6 cm otprilike, 700 kn
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:13   #4050
Tetovirala sam se na ljeto i sad sam nesto isla preko tetovaze i osjetila da je outline na jednom mjestu dosta izbocen. Od kad sam se tetovirala poceo me i bolit dio misica pored toga, ali sam mislila da je normalno jer je misic prozivio traumu. Molim vas recite da je to normalno i da se dogada, sad sam u panici.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:49   #4051
Evo moje od danas, Senf je bio umjetnik, ja prezadovoljan

__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 16:57   #4052
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Tetovirala sam se na ljeto i sad sam nesto isla preko tetovaze i osjetila da je outline na jednom mjestu dosta izbocen. Od kad sam se tetovirala poceo me i bolit dio misica pored toga, ali sam mislila da je normalno jer je misic prozivio traumu. Molim vas recite da je to normalno i da se dogada, sad sam u panici.
Uf. Mene nisu bolili mišići, a cijela tetovaža je bila blago izbočena nekih tjedan dana nakon tetoviranja, kasnije sve ok.
Ja bih na tvom mjestu nazvala salon, a ako ne budu od pomoći i doktora.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 21:00   #4053
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Tetovirala sam se na ljeto i sad sam nesto isla preko tetovaze i osjetila da je outline na jednom mjestu dosta izbocen. Od kad sam se tetovirala poceo me i bolit dio misica pored toga, ali sam mislila da je normalno jer je misic prozivio traumu. Molim vas recite da je to normalno i da se dogada, sad sam u panici.
moguće je da osjetiš izbočenost tetovaže i mjesecima/godinama nakon ako je loše napravljena a što se tiče mišića zaista sumnjam da je povezano jer ne vidim kako bi tetovaža mogla oštetiti mišić
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 07:22   #4054
a ja mislim da je izbočenost tetovaže i do kože.
Ja sam u dva različita salona radila (jedan je na dobrom glasu ) i izbočene su mi tetovaže na nekim mjestima.

fretless, super je tetovaža
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 09:09   #4055
Hvala pas prijateljice, ide i silueta frenchija sljedeci put ����
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 13:58   #4056
Hvala svima puno, sad mi je lakse
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 13:08   #4057
Bok svima
Vec neko vrijeme razmisljam ozbiljnije o tetovazi i najvise me brinu posljedice. Bojim se da ne dobijem kakvu infekciju ili nesto slicno jer ne planiram reci roditeljima sve dok se to malo ne slegne i unormali(onda nece bas moc prigovarati). Naravno da bi mi nuzan odlazak doktoru malo pokvario plan xD zato molim vas iskusne s tetoviranjem da mi zaista iskreno kazete kako to izgleda nakon tetoviranja, jeste li imali neki problem(pa i najmanji), jesu ceste upale itd. Takoder mi je bitna higijena u studiju pa molim neku preporuku!
Hvala ^^
Spoonk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 16:00   #4058
ma ne bude nista tragicno...poslat cu ti ja sliku moje direktno nakon tetoviranja... izgleda kao da si se pocesala malo jace ali da... inzistiraj da iglu novu otvori pred tobom, da ciste rukavice stavice da ne hoda okolo... ako duze traje i ide negdje zapalit i sl. ponovno nek mjenja rukavice i sl. ja sam uvijek cangrizalo pa sam ga opominjala stalno ako se javio na mob....stoooop rukavice... pa kad sam isla na popravak izgrebao me majmun hahah
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 00:59   #4059
Moj uredno svaki put frisko zamota mob u foliju pa da ne prtlja okolo s rukavicama...
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 12:20   #4060
Quote:
Spoonk kaže: Pogledaj post
Bok svima
Vec neko vrijeme razmisljam ozbiljnije o tetovazi i najvise me brinu posljedice. Bojim se da ne dobijem kakvu infekciju ili nesto slicno jer ne planiram reci roditeljima sve dok se to malo ne slegne i unormali(onda nece bas moc prigovarati). Naravno da bi mi nuzan odlazak doktoru malo pokvario plan xD zato molim vas iskusne s tetoviranjem da mi zaista iskreno kazete kako to izgleda nakon tetoviranja, jeste li imali neki problem(pa i najmanji), jesu ceste upale itd. Takoder mi je bitna higijena u studiju pa molim neku preporuku!
Hvala ^^
za koji grad pitaš?
nisam imala problem jer sam se tetovirala kod jednog od najboljih i znala sam da higijena nije upitna. svaki studio koji drži do sebe pazi na te stvari
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.