Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 00:15   #2001
Profa iz povijesti mi prijeti obaranjem na polugodištu.
Imam 3,4,1 i 2...Jel me ima pravo oborit?
Pahhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 00:49   #2002
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
Profa iz povijesti mi prijeti obaranjem na polugodištu.
Imam 3,4,1 i 2...Jel me ima pravo oborit?
Ako je jedinica iz neke nastavne cjeline onda sigurno. Ako nisi to ispravio, ona može šta hoće, a ti možeš drkat kurac.
Lukok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 14:40   #2003
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
Profa iz povijesti mi prijeti obaranjem na polugodištu.
Imam 3,4,1 i 2...Jel me ima pravo oborit?
mislim da ne, 3 bi ti za sad trebala biti zakljucena
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 21:50   #2004
moraš ispraviti jedinicu, jer će ti profesorica uvijek naći način da te ruši, a ti joj nesmiješ dati povoda.
IdFightForYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 02:28   #2005
jebem li im majku hahaha
SemperFidelis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 16:34   #2006
Koje tehničke preporučavate?
Jel valja ruđer išta? (ZAGREB)
Jel postoji neka škola za energetiku ili strojarstvo?
Grad zagreb.
Davor97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:08   #2007
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
Profa iz povijesti mi prijeti obaranjem na polugodištu.
Imam 3,4,1 i 2...Jel me ima pravo oborit?
I da imaš 5,5,5,5,5,5 i samo jednu 1 iz neke nastavne cjeline ona ima pravo da te sruši jer nisi zadovoljio i usvojio svo gradivo koje je trebalo i dok to ne ispraviš ona ti može dat 1.

Barem mislim da to tako ide, ali malo nastavnika radi na taj način osim ako im se nisi zamjerio na neki način ili te jednostavno ne vole :/
Tox2401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 00:42   #2008
Quote:
Tox2401 kaže: Pogledaj post
I da imaš 5,5,5,5,5,5 i samo jednu 1 iz neke nastavne cjeline ona ima pravo da te sruši jer nisi zadovoljio i usvojio svo gradivo koje je trebalo i dok to ne ispraviš ona ti može dat 1.

Barem mislim da to tako ide, ali malo nastavnika radi na taj način osim ako im se nisi zamjerio na neki način ili te jednostavno ne vole :/
Tako je.


Nažalost, obrazovni sustav po sebi zahtjeva kompletnu usvojenost znanja. Učenik ima pravo zatražiti polaganje razrednog ispita ukoliko se ne slaže s ocjenom. Ali, onda odgovara kompletno gradivo. Jebiga, trebaš ili ići po idealnom sustavu i znati kompletno gradivo, ili ići niz dlaku profesorima i odgovarati dio po dio. Ako ideš niz dlaku profesora, onda se igra po njegovim pravilima
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 01:42   #2009
Quote:
Davor97 kaže: Pogledaj post
Koje tehničke preporučavate?
Jel valja ruđer išta? (ZAGREB)
Jel postoji neka škola za energetiku ili strojarstvo?
Grad zagreb.
Ako zelis upisat Ruđer, pripremi se na mnogo rada da bi prosao sa solidnom ocjenom. Profesori znaju biti zajebani, pogotovo u 3. razredu (digitalna elektronika, sklopovi, ima ih jos..)

Ako si malo vise lijencina (poput mene), upisi Teslu ili Končar. Dobre skole koje su u standardu lakse od Ruđera jer ucis manje nepotrebnih govana kojim te trpaju u Ruđeru a vise struke i stvari vezanih uz nju. Faust, Prvomajska i ta govna zaboravi, proci ces lako a kurac ces naucit, sto je vazno ako planiras ikakav faks upisat.

Srednja skola za energetiku ne postoji, postoji faks, a strojarstvo ti je trogodisnji smjer (ako ne ciljas na fakultet, koji itekako ima).
Sretno.
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 19:19   #2010
Imaš u STŠ Faust Vrančić strojarsku, mislim zanimanje strojarski tehničar koji je 4 godine
__________________
"Moja domovina je Zemlja,a religija ljubav..."
BlackBoy :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 20:54   #2011
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
Ako zelis upisat Ruđer, pripremi se na mnogo rada da bi prosao sa solidnom ocjenom. Profesori znaju biti zajebani, pogotovo u 3. razredu (digitalna elektronika, sklopovi, ima ih jos..)

Ako si malo vise lijencina (poput mene), upisi Teslu ili Končar. Dobre skole koje su u standardu lakse od Ruđera jer ucis manje nepotrebnih govana kojim te trpaju u Ruđeru a vise struke i stvari vezanih uz nju. Faust, Prvomajska i ta govna zaboravi, proci ces lako a kurac ces naucit, sto je vazno ako planiras ikakav faks upisat.

Srednja skola za energetiku ne postoji, postoji faks, a strojarstvo ti je trogodisnji smjer (ako ne ciljas na fakultet, koji itekako ima).
Sretno.
Naravno da namjeravam ici na faks. Al dvojbim se između neke matematičke gimnazije,klaiceva za strojarstvo i ruđer. Teslu nema šanse da upišem, a končar ne želim.
Buraz mi je išao u ruđer i sada ide na Fakultet strojarstva i brodogradnje. I prilično je teško.Bodova imam za bilo koju školu, ali najviše me zanima fizika i matematika (sportaš sam).
Davor97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 22:21   #2012
Quote:
Davor97 kaže: Pogledaj post
Naravno da namjeravam ici na faks. Al dvojbim se između neke matematičke gimnazije,klaiceva za strojarstvo i ruđer. Teslu nema šanse da upišem, a končar ne želim.
Buraz mi je išao u ruđer i sada ide na Fakultet strojarstva i brodogradnje. I prilično je teško.Bodova imam za bilo koju školu, ali najviše me zanima fizika i matematika (sportaš sam).
Defintivno ti preporučam gimnaziju ako te zanimaju matematika i fizika.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 12:35   #2013
Quote:
Davor97 kaže: Pogledaj post
Naravno da namjeravam ici na faks. Al dvojbim se između neke matematičke gimnazije,klaiceva za strojarstvo i ruđer. Teslu nema šanse da upišem, a končar ne želim.
Buraz mi je išao u ruđer i sada ide na Fakultet strojarstva i brodogradnje. I prilično je teško.Bodova imam za bilo koju školu, ali najviše me zanima fizika i matematika (sportaš sam).
Matematička gimnazija ako imaš bodova BEZ dvojbe!
vitamin D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 00:09   #2014
Ovu godinu bi trebala krenut u srjednju školu, razmišljala sam o hoteljersko-turističkom vodiću, čini mi se kao zanimljivo zanimanje. Imate li kakvih iskustava vezano za tu struku?
love life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 00:13   #2015
Question Book

Ovu godinu krećem u srjednju školu, razmišljala sam o ekonomskoj, imate li kakvih iskustava vazano za tu školu? Kakav je program nastave?
love life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 01:15   #2016
legendo.. jesi razmisljala i o gimnaziji
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 01:30   #2017
ma gimnazija je jedan veliki zajeb.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 01:42   #2018
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ma gimnazija je jedan veliki zajeb.
Zašto?
Amnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 01:54   #2019
Quote:
Amnis kaže: Pogledaj post
Zašto?
upravo sam odgovorio ovdje: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=100
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 02:22   #2020
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
To su više argumenti za "nije gimnazija za svakoga" nego "gimnazija je zajeb"
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.