Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Pogledaj rezultate ankete: slažeš li se sa argumenitma?
da 9 31.03%
ne 14 48.28%
nezanima me /svejedno mije 6 20.69%
Glasovatelji: 29. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 14:20   #61
Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
Jok eto Hrvatska je. Gledaj malo HRT.
Hrvatska je jako demokratsko drustvo.

Telku gledam samo ako je nesto zanimljivo.

Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
Ili muslimanski način, da ti se sudi po zakonu za prekršaj, ili kršćanski način, kolateralne štete, masovne egzekucije, klanje, silovanje, itd.... Šta je bolje? Hajmo malo o ukupnoj praksi pričati.
Da, muslimanski nacin. Netko se zakune na kuran da si ti vjestac i odrube ti glavu. Da, ajmo pricat o ukupnoj praksi.

Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
Gdje je u tvojoj koncepciji američki (i ne samo američki) princip da se smatra da svako ko naoružan neovlašteno uđe na tvoj posjed vrši napad pa ga možeš ubiti slobodno?
Amerikanci su tak poznati po svojim pametnim zakonima da ni ne zelim pricat o tome. Samo pogledaj koliko ljudi godisnje ubiju u SAD-u a koliko u sim ostalim zapadnim zemljama zajedno pa ces vidjet da ih ludi ameri sisaju za par stotina posto.

Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
A opnaj ko je krao nek se osjeća onakvim kakav jeste. Ili da mu spomenik podignemo?
Ili da mu damo drugu sansu, mozda je ukrao jer nije imao sta za jest? Prehranit obitelj, skolovat djecu. Nema tu crno-bjelo kako vi muslimani to volite.

Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
U americi pedofilima stave tablu pred kuću "Ovdje živi pedofil", a imaju javno dostupne baze podataka da vidiš imaš li u komšiluku registrovanog pedofila.
Da, a iz baze se brisu nakon nekoliko godina ako ne ponove zlocin.

Za razliku od muslimanskih zemalja gdje je pedofilija dozvoljena i drustveno prihvacena.

Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
Jel ovo o 2 billion $ koje je platila KC? U laži su kratke noge.
O cemu ti pricas?
satori@sanitarium is offline  
Old 05.06.2008., 14:25   #62
Ovo mi je najbolje:

Omar Bakri Mohammed, the radical Muslim cleric, has said the cartoonist behind caricatures of the Prophet Mohammed that have sparked outrage across the Arab world should be tried and executed under Islamic law.



Kojem kurcu sluzi sudenje ako je kazna preodredena.

Mora da je to ona poznata muslimanska pravda.
satori@sanitarium is offline  
Old 05.06.2008., 21:32   #63
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post

Quote:
Da, muslimanski nacin. Netko se zakune na kuran da si ti vjestac i odrube ti glavu. Da, ajmo pricat o ukupnoj praksi.
Quote:
Ili da mu damo drugu sansu, mozda je ukrao jer nije imao sta za jest? Prehranit obitelj, skolovat djecu. Nema tu crno-bjelo kako vi muslimani to volite.
Quote:
Za razliku od muslimanskih zemalja gdje je pedofilija dozvoljena i drustveno prihvacena.
Pa evo htio to ili ne htio priznati, sam si rekao ono sto je kljucno ovdje, a to je muslimanski nacin, nazalost da, ali to nije seriatski nacin, kao i kako vi muslimani to volite, a ne kako Islam zahtijeva, te naravno muslimanskih zemalja, a ne Islamskih zemalja.

Uvidjas li razliku ?

Primjera radi, kad se spominje odsijecanje ruke, jedno je sta se radi, a drugo je sta se i kako se zahtijeva seriatom i kako bi trebalo da bude, gdje u ovom tvom gore primjeru covjeka koji je ukrao, a nije imao sta za jesti i sve je to izazvano krajnjom nuzdom, seriatski propis o odsijecanju ruke nikako se ne odnosi na njega, vec sve ima uzrocno posljedicni karakter, a to je da bi se nekon odsjekla ruka zbog kradje mora biti utvrdjeno da je taj covjek imao priliku da posteno radi i zaradi i da se ispita mali milion stvari koje su njega natjerale na kradju.

Tek ukoliko se utvrdi da je doticni imao sve potaman i onda opet nesto klepio, tipa sto bi iskopao kanal ili isao na posao da zaradi cvaju kad moze da krade, e to je vec druga prica i tad ruka leti. Zalosno, ali ne postupa se tako i istina, gleda se podosta crno-bijelo, sto ponovo nije ni praksa ni propis seriata.

Sto se tice vjestica i odsijecanja glave, pa eno i u Keniji koja ima kamaru misionara i u krscanskom okruzenju su ganjali nedavno i spaljivali vjestice, treba li se sad to poistovijetiti sa vjerom ili ces reci zaostali ljudi. Ja mislim da zaostalost nema veze sa vjerom ipak.


Pedofilija, opet stvar ljudskog zaostajanja, a ne vjerskih propisa i onda kako se moze kriviti vjera sto neki iskoristavaju i izvrcu nesto sto nije vjerom propisano. Podsjetit cu te na TX i desavanja u zadnjim danima gdje su i to i incest upravo pravdali vjerskim nacelima i toga ima kamara u svim dijelovima svijeta, neovisno na vjeru, rasu i naciju.

Doduse, oko definisanja pedofilije dalo bi se diskutovati u ovisnosti od tacke gledista, da li se punoljetstvo posmatra kroz zakonske okvire, dobna granica, ili kroz vjerske okvire, fizioloska granica. Ali onda i u tome Islam nije jedini, jer se slicni propisi, haman isti, oko punoljetstva i zrelosti nalaze i u Judaizmu i Krscanstvu, jer ipak svi poticemo sa istog izvora, pa je li normalno kriviti bilo koje od 3 religije sto njeni sljedbenici izvrcu nesto sto se u vjerskim propisima ipak ne nalazi onako kako bi oni zeljeli da bude ?

Dodatak :
Sto se tice smrtne kazne, potsjecam vas na propis koji nije jedini samo u Islamu, a to je oko za oko, zub za zub. I licno sam misljenja, da svako onaj ko oduzme zivot, treba oduzeti i njegov isto tako. Naravno, ovdje ne mislim da nema izuzetaka tipa nesretnog slucaja ili cega, naravno kako rekoh ne sad sve to uzeti po defaultu, jer po meni licno, nema veceg i boljeg odvracanja od zlodjela, pogotovo tog tipa, od saznanja da ce snositi istu posljedicu kao i djelo koje je ucinio. Otisao i ubio, nije znao, sipak, kad zna da i njega slijedi isto sigurno, dobro bi onda taj lik znao dobro i lose u tome.

A navest cu ti jedan jedini mali primjer. Koliko ljudi pogine u saobracajnim zbog nekih glupih vozaca koji se nalokaju kao stoka i onda ubiju necije dijete ni krivo ni duzno iako znaju da je voznja u alkoholiziranom stanju zabranjena po svim zakonima svijeta. Kad bi se znalo da za to leti glava, jer ubistvo je ubistvo nisi trebao sjedati za volan pijan i jos si znao da ne smijes, eh pasa moj solidni sto bi ko vozio u alkoholiziranom stanju ikad vise, to je vec za pricu. Tad ti ne bi trebao zakon o 0 promila.

Zadnje uređivanje kenchee : 05.06.2008. at 21:47. Reason: Dodatak
kenchee is offline  
Old 05.06.2008., 21:48   #64
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Pa evo htio to ili ne htio priznati, sam si rekao ono sto je kljucno ovdje, a to je muslimanski nacin, nazalost da, ali to nije seriatski nacin, kao i kako vi muslimani to volite, a ne kako Islam zahtijeva, te naravno muslimanskih zemalja, a ne Islamskih zemalja.
Muslimanski nacin=serijatski nacin. Sta ne kuzis?

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Uvidjas li razliku ?
Ne.

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Primjera radi, kad se spominje odsijecanje ruke, jedno je sta se radi, a drugo je sta se i kako se zahtijeva seriatom i kako bi trebalo da bude, gdje u ovom tvom gore primjeru covjeka koji je ukrao, a nije imao sta za jesti i sve je to izazvano krajnjom nuzdom, seriatski propis o odsijecanju ruke nikako se ne odnosi na njega, vec sve ima uzrocno posljedicni karakter, a to je da bi se nekon odsjekla ruka zbog kradje mora biti utvrdjeno da je taj covjek imao priliku da posteno radi i zaradi i da se ispita mali milion stvari koje su njega natjerale na kradju.


Mozes mi rec u kojem je ajetu ili hadithima to tvoje polemiziranje?

Ja mogu samo nac odsjecanje ruku za kradu, bez iznimke.

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Tek ukoliko se utvrdi da je doticni imao sve potaman i onda opet nesto klepio, tipa sto bi iskopao kanal ili isao na posao da zaradi cvaju kad moze da krade, e to je vec druga prica i tad ruka leti. Zalosno, ali ne postupa se tako i istina, gleda se podosta crno-bijelo, sto ponovo nije ni praksa ni propis seriata.
Ajet. Hadith. Daj.

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Sto se tice vjestica i odsijecanja glave, pa eno i u Keniji koja ima kamaru misionara i u krscanskom okruzenju su ganjali nedavno i spaljivali vjestice, treba li se sad to poistovijetiti sa vjerom ili ces reci zaostali ljudi. Ja mislim da zaostalost nema veze sa vjerom ipak.
Oboje. I vjera i zaostalost. Bas ono cega ne fali na bliskom istoku.

Ako mislis da vjera nema veze sa zaostaloscu mogu izvuc podatke o broju vjernika medu akademskim gradanima pa ces vidjet da ima veze.

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Pedofilija, opet stvar ljudskog zaostajanja, a ne vjerskih propisa i onda kako se moze kriviti vjera sto neki iskoristavaju i izvrcu nesto sto nije vjerom propisano. Podsjetit cu te na TX i desavanja u zadnjim danima gdje su i to i incest upravo pravdali vjerskim nacelima i toga ima kamara u svim dijelovima svijeta, neovisno na vjeru, rasu i naciju.
Zbilja? A koja to vjera dopusta pedofiliju osim islama?

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Doduse, oko definisanja pedofilije dalo bi se diskutovati u ovisnosti od tacke gledista, da li se punoljetstvo posmatra kroz zakonske okvire, dobna granica, ili kroz vjerske okvire, fizioloska granica. Ali onda i u tome Islam nije jedini, jer se slicni propisi, haman isti, oko punoljetstva i zrelosti nalaze i u Judaizmu i Krscanstvu, jer ipak svi poticemo sa istog izvora, pa je li normalno kriviti bilo koje od 3 religije sto njeni sljedbenici izvrcu nesto sto se u vjerskim propisima ipak ne nalazi onako kako bi oni zeljeli da bude ?
Kakvo punoljetstvo? O cemu ti pricas? Kakve fizioloske granice?
Tebi je normalno da se starcek jebe sa 9 godisnjakinjom i ti bi to isao opravdavat?

Danasnje krscanstvo i judaizam gotovo da niti nemaju poveznica sa svojim svetim knjigama, osim u bas fanaticnim sredinama koje ih doslovce interpretiraju, za razliku od muslimana koji svako slovo u kuranu smatraju nepromjenjivim i neoborivim zakonima koji dopustaju pedofiliju.

Tak da nemoj pricat gluposti. Cak i da druge vjere to rade islam uopce ne bi bio manje gadan.
satori@sanitarium is offline  
Old 05.06.2008., 21:59   #65
Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Dodatak :
Sto se tice smrtne kazne, potsjecam vas na propis koji nije jedini samo u Islamu, a to je oko za oko, zub za zub. I licno sam misljenja, da svako onaj ko oduzme zivot, treba oduzeti i njegov isto tako. Naravno, ovdje ne mislim da nema izuzetaka tipa nesretnog slucaja ili cega, naravno kako rekoh ne sad sve to uzeti po defaultu, jer po meni licno, nema veceg i boljeg odvracanja od zlodjela, pogotovo tog tipa, od saznanja da ce snositi istu posljedicu kao i djelo koje je ucinio. Otisao i ubio, nije znao, sipak, kad zna da i njega slijedi isto sigurno, dobro bi onda taj lik znao dobro i lose u tome.
Tipicno od vjernika da zagovara zub za zub.

Sta dobiva zrtvina rodbina/prijatelji ako ubijes ubojicu? Zadovoljstinu

Rjedak misao od jedne osobe koju bas i ne smatram pametnom:

"An eye for an eye will make the whole world blind."

Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
A navest cu ti jedan jedini mali primjer. Koliko ljudi pogine u saobracajnim zbog nekih glupih vozaca koji se nalokaju kao stoka i onda ubiju necije dijete ni krivo ni duzno iako znaju da je voznja u alkoholiziranom stanju zabranjena po svim zakonima svijeta. Kad bi se znalo da za to leti glava, jer ubistvo je ubistvo nisi trebao sjedati za volan pijan i jos si znao da ne smijes, eh pasa moj solidni sto bi ko vozio u alkoholiziranom stanju ikad vise, to je vec za pricu. Tad ti ne bi trebao zakon o 0 promila.
Naroljane budale. Ocito se nikad nisi naroljo kad ne shvacas da vecina ljudi nisu sposobni razmisljat pod utjecajem alkohola pa bi bez obzira na posljedice sjeli za volan.

Opet, kakve koristi ako smaknes takvog covjeka?
satori@sanitarium is offline  
Old 06.06.2008., 00:34   #66
Quote:
Naroljane budale. Ocito se nikad nisi naroljo kad ne shvacas da vecina ljudi nisu sposobni razmisljat pod utjecajem alkohola pa bi bez obzira na posljedice sjeli za volan.

Opet, kakve koristi ako smaknes takvog covjeka?
Iskreno molim Allaha dz.s. da niti jedan od nas dvojice u stvarnom zivotu ne dozivi da mu se u porodici desi bilo koji od primjera koje sam ja gore naveo, jer ja bih vjerovatno zalio sto nepostoji taj zakon "oko za oko", a nesto mi se ne cini da bi ti tog i takvog covjeka mogao da opravdas ovim gore rijecima ukoliko bi ti dijete izdahlo pod njegovim tockovima.

A korist, smakni jednog, drugi ponovo nece razmisljati i sjet ce za volan pa ce ubiti nekog, smakni i tog drugog, mozda nece treci, ali cetvrti sigurno hoce, jer kad ne bi bilo tako, prkosili bismo ljudskoj prirodi. Jedan smaknut mozda ne bi ucinio razliku, deset njih ...

Helem, meni moja vjera i moja uvjerenja, tebi tvoja i to je za mene kraj ove rasprave.
kenchee is offline  
Old 06.06.2008., 04:43   #67
Zbilja? A koja to vjera dopusta pedofiliju osim islama?[/QUOTE]

Ne lupetaj gluposti, a gdje se to u islamu dozvoljava.



Danasnje krscanstvo i judaizam gotovo da niti nemaju poveznica sa svojim svetim knjigama, osim u bas fanaticnim sredinama koje ih doslovce interpretiraju, za razliku od muslimana koji svako slovo u kuranu smatraju nepromjenjivim i neoborivim zakonima koji dopustaju pedofiliju.[/QUOTE]

To si u pravu, mozda da imaju poveznice sa svetim knjigama ne bi sad placali milione u odstete na nebrojene slucajeve pedofilije u svestenickim redovima

Vidi se iz prilozenog da si ti jedan isfrustriran mladic. Mozda bi trebao ponekad izaci napolje i razgovarat sa prijateljima ako ih imas da malo kanalises te svoje frustracije a ima i topic psihologija pa brobaj tamo
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Old 06.06.2008., 12:28   #68
Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Iskreno molim Allaha dz.s. da niti jedan od nas dvojice u stvarnom zivotu ne dozivi da mu se u porodici desi bilo koji od primjera koje sam ja gore naveo, jer ja bih vjerovatno zalio sto nepostoji taj zakon "oko za oko", a nesto mi se ne cini da bi ti tog i takvog covjeka mogao da opravdas ovim gore rijecima ukoliko bi ti dijete izdahlo pod njegovim tockovima.
Nemoras ga molit, ionako te nece cut, a i da te cuje sumljam da bi ista napravio. Tip je pickica.

Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
A korist, smakni jednog, drugi ponovo nece razmisljati i sjet ce za volan pa ce ubiti nekog, smakni i tog drugog, mozda nece treci, ali cetvrti sigurno hoce, jer kad ne bi bilo tako, prkosili bismo ljudskoj prirodi. Jedan smaknut mozda ne bi ucinio razliku, deset njih ...
To sranje "smakni jednog, dva, tri pa ce cetvrti mozda skuzit" se u praksi pokazalo da je beskorisno. Od SAD-a do kine ljudi uopce ne rade manje zlocina iako ih se tisuce smakne svake godine za raznorsne zlocine. Cjela povjest govori protiv te gluposti oko za oko ali ocito su neki ljudi nesposobni razumjet.

Statisticki gledano, u zemljama bez smrtne kazne ima manje zlocina od zemalja sa smrtnom kaznom.

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:D..._World_Map.png

Iz ove karte iskljucis J. Ameriku i J. Afriku, buduci da je standard gradana nizak i to se isto ocituje u stopi kriminala.

Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Helem, meni moja vjera i moja uvjerenja, tebi tvoja i to je za mene kraj ove rasprave.
satori@sanitarium is offline  
Old 06.06.2008., 12:31   #69
Quote:
BOSNIAN#1 kaže: Pogledaj post
Ne lupetaj gluposti, a gdje se to u islamu dozvoljava.
Hm.....muhamed je jebao devetgodisnjakinju? Mozda tu?

Quote:
BOSNIAN#1 kaže: Pogledaj post
To si u pravu, mozda da imaju poveznice sa svetim knjigama ne bi sad placali milione u odstete na nebrojene slucajeve pedofilije u svestenickim redovima
Ne bi oni placali nego bi vjesali i spaljivali ljude u ima kretena koji ne moze podnjet konkurenciju.

Quote:
BOSNIAN#1 kaže: Pogledaj post
Vidi se iz prilozenog da si ti jedan isfrustriran mladic. Mozda bi trebao ponekad izaci napolje i razgovarat sa prijateljima ako ih imas da malo kanalises te svoje frustracije a ima i topic psihologija pa brobaj tamo
Bucibucibuuuuuuuuu.............. ja nemam frustracije, samo jedan odlican nacin za povremenu zabavu - podjebavanje religioznih fanatika.
satori@sanitarium is offline  
Old 06.06.2008., 14:39   #70
Quote:
BOSNIAN#1 kaže: Pogledaj post
Ne lupetaj gluposti, a gdje se to u islamu dozvoljava.
Quote:
that the Prophet married her when she was six years old and he consummated his marriage when she was nine years old, and then she remained with him for nine years
Khm.
Blitz66 is offline  
Old 06.06.2008., 16:15   #71
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Bucibucibuuuuuuuuu.............. ja nemam frustracije, samo jedan odlican nacin za povremenu zabavu - podjebavanje religioznih fanatika.
Po meni je i ovo frustracija, kad neko nema drugog nacina zabave, kad si zadnji put vidio zensko, za izlazak ne smijem da pitam ipak ili si jos uvijek na razini playstationa.

Ovdje vidim malo i egoizma posto mislis da nekog nesto kao podjebajes. Moguce da ti nisu ukazivali pretjerano paznje pa sad ovdje to nadoknadjujes.

Onda tu su naznake i raznoraznih kompleksa kontriranja, vjerovatno su te puno usutkivali iz malena. Hudo dijete, neka neka, samo ti necemo ti mi nis zamjeriti, cak sta vise radosni smo ako mozemo kome pomoci da se psihicki ustabili.

Deder ti nama jos koju gukni. De ...

Ma jest, tako je, ti si nama najpametniji ...
kenchee is offline  
Old 06.06.2008., 16:28   #72
-da napomjenem ja nisam pripadnik Islamske vjeroispvesti ali
sam za: DA SE OVA TEMA ZALJUCA!!!!!!
harec is offline  
Old 06.06.2008., 16:35   #73
Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Po meni je i ovo frustracija, kad neko nema drugog nacina zabave, kad si zadnji put vidio zensko, za izlazak ne smijem da pitam ipak ili si jos uvijek na razini playstationa.
Po tebi je sve frustracija cim ti neko kaze neku kritiku

Prije 5 min, FYI zadnju igru koji sam igrao je bio red alert jedinica.

Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Ovdje vidim malo i egoizma posto mislis da nekog nesto kao podjebajes. Moguce da ti nisu ukazivali pretjerano paznje pa sad ovdje to nadoknadjujes.
Mozda, a mozda volim zajebavat fanatike poput tebe.

Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Onda tu su naznake i raznoraznih kompleksa kontriranja, vjerovatno su te puno usutkivali iz malena. Hudo dijete, neka neka, samo ti necemo ti mi nis zamjeriti, cak sta vise radosni smo ako mozemo kome pomoci da se psihicki ustabili.
Bucibucibuuuuuuu................

Quote:
kenchee kaže: Pogledaj post
Deder ti nama jos koju gukni. De ...

Ma jest, tako je, ti si nama najpametniji ...
Sve u svemu, samo jedan jadan ad hominem. Jadno.
satori@sanitarium is offline  
Old 06.06.2008., 16:35   #74
Quote:
harec kaže: Pogledaj post
-da napomjenem ja nisam pripadnik Islamske vjeroispvesti ali
sam za: DA SE OVA TEMA ZALJUCA!!!!!!
Da napomenem, JEBE MI SE!!!!!!!!!!!!!!1

Nije ti oo islambosna da se brisu postovi koji su kriticni prema islamu.
satori@sanitarium is offline  
Old 06.06.2008., 16:45   #75
zašto islam nevalja

Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Da, u svakom narodu postoje extremisti ali samo u muslimanskim drustvima su gluposti tipa bicevanje, odsjecanje ruku i slicne gadosti jos uvjek legalne u skladu sa serijatom.

Nemoj mi pricat da je narod koji podrzava ubijanje u ime tamo nekog imaginarnog dedice normalan.
ako izuzmemo one na filipinima koji se zakucavaju na križ.vidim da ti je dosadilo soliti pamet na indexu.hr
pyrus22 is offline  
Old 06.06.2008., 16:56   #76
Quote:
o izuzmemo one na filipinima koji se zakucavaju na križ
Kakve veze ima kamenovanje-bicevanje-odsijecanje ruku -atve svih vrsta sa dobrovoljnim cinom (koliko god nije normalan)...tipa sta Sije rade, samo sto jos nisam vidjela da kod Filipinaca, mama klinca pribija na kriz...no mozda grijesim...


http://www.answering-christianity.com/ashura2.jpg

ili ovo

ili ovo

o my

ili ovo
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 06.06.2008., 17:01   #77
zašto islam nevalja

Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima kamenovanje-bicevanje-odsijecanje ruku -atve svih vrsta sa dobrovoljnim cinom (koliko god nije normalan)...tipa sta Sije rade, samo sto jos nisam vidjela da kod Filipinaca, mama klinca pribija na kriz...no mozda grijesim...


http://www.answering-christianity.com/ashura2.jpg

ili ovo

ili ovo

o my

ili ovo
u redu zar je zbog par primitivaca Islam zaostala i nevaljala religija.
__________________
Nije važno.Ne trudite se.
pyrus22 is offline  
Old 06.06.2008., 17:08   #78
Quote:
pyrus22 kaže: Pogledaj post
u redu zar je zbog par primitivaca Islam zaostala i nevaljala religija.
Religija i napredno je oksiomoron...u proslosti se nije ni krscanstvo puno razlikovalo, od danasnjeg Islama. Bilo je brutalno i totalan brein drein. No, ipak su se prilagodili i odbacili, koliko toliko prahistorijske, necivilizirane obicaje.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 06.06.2008., 17:30   #79
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Religija i napredno je oksiomoron...u proslosti se nije ni krscanstvo puno razlikovalo, od danasnjeg Islama. Bilo je brutalno i totalan brein drein. No, ipak su se prilagodili i odbacili, koliko toliko prahistorijske, necivilizirane obicaje.
baš svi sumnjam od kažnjavanja pa do seksualnog iskorištavanja.svugdje se može nači samo crno ako to tražiš.ipak nađe se svugdje i nešto ljepo i pametno.
netreba biti kao muha i ići na dr......A ni znanstvenici nisu baš daleko oprosti ja sam priprost momak pa možda te ne razumijem.Sve nedostatke šta vidimo u drugima na neki način su odraz nas samih.
__________________
Nije važno.Ne trudite se.
pyrus22 is offline  
Old 06.06.2008., 17:31   #80
Quote:
pyrus22 kaže: Pogledaj post
ako izuzmemo one na filipinima koji se zakucavaju na križ.
Dobrovoljno se zakucavaju na kriz, nitko ih ne tjera.

Quote:
pyrus22 kaže: Pogledaj post
vidim da ti je dosadilo soliti pamet na indexu.hr
Vise nisam banan na forum.hr
satori@sanitarium is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.