Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 08:32   #1
Seks bez obaveza i zene

Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega. A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali. Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom. A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.

Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:38   #2
Heh, ima istine ali nije bas sve tako. Itekako se zene mogu sexat bez obaveza i da se ne zaljube. Sve vise i vise. Sto mladje, to ludje. Pa pogledaj novu generaciju sto dolazi. Emocija u tragovima, sex, sex, sex....mrak...
Don_Homer is offline  
Old 19.08.2009., 08:40   #3
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Muškarci su bezosjećajna bića ?

Quote:
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega.
Here comes the . To znači da se ti zaljubiš u ženu koja samo dobro izgleda. Čim dobro izgleda iskre fracju na sve strane Nema veze što joj je IQ manji širine prosječne wc pločice , samo da dobro izgleda.

Quote:
A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali.
A prakticirao si sex bez obaveze koliko puta? Pri tome ne mislim na cybersex

Quote:
Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom.
Oprosti al ovako nešto odavno nisam čuo.
Iste hormone ''za zbližavanje'' kako ti kažeš, luči i muški ženski btw organizam a ne tijelo.

Quote:
A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.
Prvi sex bez obaveze očito nije dobro završio. Samo se nadam da nije cybersex. Čim žena nastoji zadržati istoga , a pri tome ne mislim na ono budi i dalje moj fuck friend jer jebeš ko jumbo jet, nema tu ništa od onoga ''bez obaveze''.

Quote:
Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
Ne rezumjem što hoćeš s ovim reć al nek bude kako je već sročeno. iskreno mislim da ti prvi sex bez obaveze nije sobro završio. Opet se nadam da nije cyber sex
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:42   #4
Evo opet ove dosadne Piramide. Jesi, brate mili, kao kakvo zensko.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:43   #5
I necu da te demantujem ali uzmi malo literaturu, pa vidi sta luci musko tijelo prilikom seksa a sta zensko tijelo.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:44   #6
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Evo opet ove dosadne Piramide. Jesi, brate mili, kao kakvo zensko.
Možda to moja ženska strana govori. Za razliku od ''nas'' one barem znaju diskutirat

Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
I necu da te demantujem ali uzmi malo literaturu, pa vidi sta luci musko tijelo prilikom seksa a sta zensko tijelo.
Oćeš da ti nabrojim količine svih kemijskih sastava koje luči ženski organizam za vrijeme sexa . Samo mi daj neke osnovne varijable. Ne trebaš mene učit o organizmima
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:45   #7
Quote:
Don_Homer kaže: Pogledaj post
Heh, ima istine ali nije bas sve tako. Itekako se zene mogu sexat bez obaveza i da se ne zaljube. Sve vise i vise. Sto mladje, to ludje. Pa pogledaj novu generaciju sto dolazi. Emocija u tragovima, sex, sex, sex....mrak...
Jeste, mogu se par puta ili par mjeseci...a onda se zaljube. SVE I JEDNA CURA, sa kojom sam imao seks bez obaveza, zaljubila se u mene. Samanta iz Seks i grada, je na filmu...Uzivo ih skoro da i nema.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:52   #8
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Jeste, mogu se par puta ili par mjeseci...a onda se zaljube. SVE I JEDNA CURA, sa kojom sam imao seks bez obaveza, zaljubila se u mene.
to sto TI nisi u stanju razviti dublje osjecaje za nekog skim se redovno vidjas i sexas i zblizis je TVOJ propus a ne problem zena opcenito
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 19.08.2009., 08:56   #9
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
to sto TI nisi u stanju razviti dublje osjecaje za nekog skim se redovno vidjas i sexas i zblizis je TVOJ propus a ne problem zena opcenito
Muskarci mogu razdvojiti seks i ljubav, a isto tako, nakon seksa, musko tijelo luci hormone koje nas u neku ruku i odljubljuju od te zene.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:57   #10
Prilikom svakog seksualnog odnosa i muško i žensko tijelo luči hormon oxytocin Hormon oxytocin,koristan je jer kemijskim reakcijama oslobađa endorfin, poznatiji kao hormon sreće. Upravo zbog ovoga hormona javlja se želja za sexom ,a javlja se i ovisnost o sexu.

Prilikom svakog seksualnog osnosa i muško i žensko tijelo luči hormon DHEA koji štiti imunološki sustav, poboljšava vidi di što je najvažnije u slučaju sex-a djeluje kao antidepresiv. Još jedan od razloga zbog kojih podsvijesno želimo sexualne odnose.

Estrogen koji se luči kod žena je bitan faktor borbi protiv srčanih bolest , jel ima netko da prakticira sex jer se boji infrakta

To što lučenje hormona povećaje sklonost zaljubljivanju nije osobnina samo ženskog organizma jer u jednom i u drugom organizmu ključ je oxytocin koji oslobađa endrofin koji je opet uzrok sreće i sklonosti zaljubljivanju.

Seksualna je aktivnost važna osnova za psihičku stabilnost upravo zbog endrofina koji pospiješuje pamćenje i čini vas pametnijim

Kemija ja odredila pravila i prije nego si ti otovorio temu.

Ako misliš da si poseban slučaj mogu ti propisat koliko ćeš tvari unosit u organizam pa ćeš se i ti zaljubit bez problema. Imaš problema s oxytocinom što nije zdravo po tvoje psihofizičko stanje.

Ukoliko imaš sumnje u moje tvrdnje , popij antidepresiv kad ti ponestane sex-a , ako i dalje budeš želio sex natuči se kalcijem na nećeš imati problema.

Izvoli, stručno mišljenje
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:01   #11
Ima jos jedan hormon, koji se luci kod muskarca, pa nakon seksa se smanjuje interes prema toj zeni sa kojom su spavali.

Glavni krivci za umor nakon seksa kod muškaraca su hormoni. Nakon što muškarac doživi orgazam tijelo oslobađa prolaktin i nastupa umor, kaže Dr. David McKenzie, seksualni terapeut.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 09:03   #12
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Ima jos jedan hormon, koji se luci kod muskarca, pa nakon seksa se smanjuje interes prema toj zeni sa kojom su spavali.

Glavni krivci za umor nakon seksa kod muškaraca su hormoni. Nakon što muškarac doživi orgazam tijelo oslobađa prolaktin i nastupa umor, kaže Dr. David McKenzie, seksualni terapeut.
Prolaktin se luči i nakon cjelodnevnog istovaranja kamiona Jel to razlog zbog kojega imamo sex
Prolaktin

Isti se luči i kod žena jer vjerovao ili ne prolaktin proizlazi iz hipofize koju imamo i mi i one , u žena je to malo veći problem nego kod nas , ako je isti u velikim količinama može dovesti do problema s jajnicima u manjim količinama probleme s sisama i bubrezima

Pokakim se takom terapeutu u kutu ako mu je to razlog zašto se žena zaljubljuje u tebe
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:03   #13
Hormoni ljubavi

Nemojte odmah početi paničariti. Bitno je da ste prepoznali problem i da se možete koncentrirati na pronalaženje načina kako da ga riješite. Sigurno se pitate zašto je podjela tako nepravedna i zašto je vaša želja za seksom splasnula dok njegova nije. Zato što smo po prirodi drugačije ‘kemijski smućkane’ od muškaraca.
žensko tijelo luči velike količine oksitocina, hormona koji izlučuje mala žlijezda u stražnjem režnju hipofize, a koji nazivaju i hormonom ljubavi. Njegova je osnovna uloga u porođaju i pri dojenju jer izaziva kontrakcije maternice i laktaciju te jača vezu između majke i djeteta. No kako se otkrilo, to nije sve. Naime, on je zaslužan i za leptiriće u trbuhu koje osjećamo kad smo zaljubljeni. Dovoljan je jedan poljubac vašeg dragog da počne strujati tijelom i da osjetite povezanost. Vi. Ali ne nužno i on. Nemojte ga odmah zasuti drvljem i kamenjem te ga optužiti da vas ne voli. Tijelo vašeg dečka jednostavno ne proizvodi istu količinu oksitocina pa ga zagrljaj neće zadovoljiti. No zato proizvodi velike količine dopamina, hormona euforije, koji nastaje u onom dijelu mozga zaduženom i za stvaranje seksualne želje.
Na početku veze i vi i on bili ste na istoj startnoj poziciji: s visokom razinom dopamina u krvi, gotovo ‘na bacanje’, no dvije ili tri godine kasnije, u fazi vezivanja, ti se nivoi počinju obrušavati. Za vas to ne predstavlja problem jer tu ‘uskače’ oksiticin, no vaš se dečko teško nosi s manjkom dopamina. A njegovo tijelo ne luči dovoljno oksitocina. Jedino redoviti seks može vratiti njegov nivo u organizmu na prethodnu, zadovoljavajuću razinu. Možda se pitate što uopće znači redoviti seks.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 09:09   #14
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
[B]Seksualna je aktivnost važna osnova za psihičku stabilnost upravo zbog endrofina koji pospiješuje pamćenje i čini vas pametnijim
A zato sam ja toliko zaboravan!! :O
Don_Homer is offline  
Old 19.08.2009., 09:10   #15
Evo, i iz ovog clanka se to moze vidjeti. Zensko tijelo luci oksitocin, koji potice na zblizavanje sa partnerom sa kojim su imali seks, a musko tijelo luci dopamin koji potice na seksualnu zelju, ali ta seksualna zelja se odnosi na sve zene.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 09:12   #16
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega. A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali. Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom. A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.

Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
ja sam ti živi dokaz da ti teorija pada u vodu
__________________
uništili su mi puno toga..ali mi krila ne mogu slomit...
vipovka is offline  
Old 19.08.2009., 09:14   #17
Quote:
vipovka kaže: Pogledaj post
ja sam ti živi dokaz da ti teorija pada u vodu
Garant se on zaljubio u tebe i zelio pravu vezu? Ako je to slucaj, onda je to u skladu onog sto sam napisao.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 09:14   #18
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Hormoni ljubavi
Copy paste s nekog kvazi sajta ha ? Pa hajmo...


Quote:
žensko tijelo luči velike količine oksitocina, hormona koji izlučuje mala žlijezda u stražnjem režnju hipofize, a koji nazivaju i hormonom ljubavi. Njegova je osnovna uloga u porođaju i pri dojenju jer izaziva kontrakcije maternice i laktaciju te jača vezu između majke i djeteta.
Mislim da sam istu stvar naveo 2 posta ispod

Quote:
No kako se otkrilo, to nije sve. Naime, on je zaslužan i za leptiriće u trbuhu koje osjećamo kad smo zaljubljeni.
Glupost, za leptiriće u trbuhu je zaslužan skroz drugi hormon koji među ostalim uzrokuje i napetost.

Quote:
Dovoljan je jedan poljubac vašeg dragog da počne strujati tijelom i da osjetite povezanost. Vi. Ali ne nužno i on. Nemojte ga odmah zasuti drvljem i kamenjem te ga optužiti da vas ne voli.
Glupost opet Svaki organizam se razlikuje, da nije tako istraživačka medicina bi odavno bila mrtva a nebi bilo ni ovoga foruma

Quote:
Tijelo vašeg dečka jednostavno ne proizvodi istu količinu oksitocina pa ga zagrljaj neće zadovoljiti.
Što ako tijelo njenoga dečka manjka kemijskim tvarima koje proizvode oksitocin. Naprimjer kisika. Zaljubit će se prije nego onaj čiji plućne kapilare rade bolje. Jel to znači da će tip s rakom pluća imat velikih problema u zaljubljivanju: - DA ! Zašto ? zaoto što njegovo tijelo luči druge hormone koji pomažu u bolesti protiv bolesti. Ne zaboravimo da je kisik uz ugljik ključ života.

Quote:
No zato proizvodi velike količine dopamina, hormona euforije, koji nastaje u onom dijelu mozga zaduženom i za stvaranje seksualne želje.
Dopamin ,C8H11NO2 , najprije se mislilo da je riječ o adrenalinu ali ipak nije, jedan od meni omiljenih hormona Luči ga i muški i ženski organizam jer je bitan za upravljanje srcem.

Quote:
Na početku veze i vi i on bili ste na istoj startnoj poziciji: s visokom razinom dopamina u krvi, gotovo ‘na bacanje’, no dvije ili tri godine kasnije, u fazi vezivanja, ti se nivoi počinju obrušavati.

O boga ti , što to znači da je tip nakon 2 / 3 godine postao srčani bolesnik.

Quote:
Za vas to ne predstavlja problem jer tu ‘uskače’ oksiticin, no vaš se dečko teško nosi s manjkom dopamina
Nosio bi se i ti da si doživio infrakt. Jer manjak dopamina uzrokuje nepravilan rad srca što može dovesti do predinfrantnog stanja.

Zadnje uređivanje Piramida : 19.08.2009. at 09:25.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 09:15   #19
To sve ovisi od osobe.
Tko kaže da se ona neće zaljubit u njega, ako se i on zaljubio u nju?

Tko kaže da se on nemože zaljubiti u nju?

Ona se ne mora zaljubiti u njega, ali ako se on zaljubi i ne uzvraća mu, što je onda on? Hladnokrvna kučka?
A u obratnom slučaju, on je bezosjećajan?

Seks bez obaveza funkcionira jedno mjesec dana, ali poslije toga mora izbit emocija bar ja jednoj strani i to se onda raspada.
Taj seks mora biti bez emocija, a kakav je to seks bez emocija? Ono, evo ti rupa, isprazni se tu i to je to
__________________
E520 DZK
BaracudaVk is offline  
Old 19.08.2009., 09:18   #20
Čuj ako ti manjka dopamina uvijek možeš na hitnu da ti daju intravenske injekcije dopamina , samo pokušaj objasnit dežurnom da nemaš predinfraktno stanje nego eto treba ti zbog sexa ''bez obaveze''

Je da riskiraš aritmiju i visoki tlak ali ko ga hebe

Prije nego ti da dopamin provjeri jel imaš povećanu prostatu , glaukom s uskim uglom ili nedaj Bože tumor nadbubrežne žlijezde
Piramida is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger