Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2006., 13:07   #81
Lightbulb ovo nije apokalipsa, ovo je samo svemir....

Quote:
IsusBog kaže:
ma njima je svaki dan apokalipsa
apokalipsu radimo mi sam,a ovo ja neki prijelaz iz jednog svijeta u drugi, gdje materija više nije važna....x i y dimenzija neće nestati samo ćemo ih ostaviti za nama,a mi ćemo se ''prebaciti negdje'' drugdje...vrijeme nije četvrta dimenzija, ono je samo posljedica četvrte dimenzije,pa ne može ni nestati! recimo da je vrijeme nešto što smo mi imenvali, nešto trajno, nešto što je postojalo prije. četvrta dimenzija jest vrijeme, ali ne ovo naše. četvrta dimenzija je vrijeme koje postoji oduvijek, ne ono koje mi poznajemo! skrenuh s teme.....
Lintu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 14:05   #82
Quote:
skeptik kaže:
Krivo. Postoji i negativna zakrivljenost. Negativne energije uzrokuju negativnu zakrivljenost. To sto si ti ne mozes predociti negativnu zakrivljenost, ne znaci da ista ne postoji.
A negativna zakrivljenost je? Tj., kako se manifestira u prostoru?
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 14:21   #83
Quote:
Galileo kaže:
A negativna zakrivljenost je? Tj., kako se manifestira u prostoru?
http://en.wikipedia.org/wiki/Pseudosphere
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 14:23   #84
thnx
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 20:11   #85
Zanima me Galileo, dali si promjenio mišljenje o mogućnosti postojanja negativne mase u normalnom svemiru?
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 21:33   #86
Quote:
apokalipsu radimo mi sam,a ovo ja neki prijelaz iz jednog svijeta u drugi, gdje materija više nije važna....x i y dimenzija neće nestati samo ćemo ih ostaviti za nama,a mi ćemo se ''prebaciti negdje'' drugdje...vrijeme nije četvrta dimenzija, ono je samo posljedica četvrte dimenzije,pa ne može ni nestati! recimo da je vrijeme nešto što smo mi imenvali, nešto trajno, nešto što je postojalo prije. četvrta dimenzija jest vrijeme, ali ne ovo naše. četvrta dimenzija je vrijeme koje postoji oduvijek, ne ono koje mi poznajemo! skrenuh s teme.....
e ovakih stvari sam se stvarno nasluso previse, kaki prijelazi iz dimenzija .
a i 3D nije x i y vec x, y i z
IsusBog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:50   #87
Quote:
Daniels kaže:
Zanima me Galileo, dali si promjenio mišljenje o mogućnosti postojanja negativne mase u normalnom svemiru?
Nisam.... Svemir je zakrivljen.... Barem lokalno.... Nisam nigdje (barem tamo gdje sam tražio, ne računajući wikipediu) našao ništa o negativnoj masi u svemiru, tako da....
Jebiga, u svemiru su nađene određene količine antimaterije, poznato je i njezino međudjelovanje s materijom, ali negativna masa.... Nigdje ništa....
Sorry, al ne ide mi. Iako bi negativna masa otvorila mogućnost nadsvjetlosnih putovanja u svemiru, al, svejedno....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:34   #88
A da ukucas u google "negative mass"?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:50   #89
Quote:
blue bird kaže:
Dakle, na taj datum - kako Maye predvidaju, nase Sunce ce biti u konjunkciji sa centrom nase Galaksije, po teoriji da je nasa evolucija rukovodena 'precesijom ekvinocija' -koji govori o 24 000 godina ciklusu rotacije kroz Galaksiju.

Hoćeš reći da su Maye poznavali pojam "galaksije"?

Imaš li neke reference za tu tvrdnju.
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 16:52   #90
Quote:
kundalini kaže: Pogledaj post
Dakle 2012, prema Mayanskom kalendaru, trebao bi se zbiti kraj trece dimenzije

Prijelaz u cetvrtu za mnoge ce biti grozan, naravno, za one ovisnike o materijalnom

na naki nacin jedva cekam


.... materija koja nije proizvod prirode samo ce pocet postupno nastajati

no cekaju nas jos mukotrpnih 6 godina
E NIJE VIŠE 6 SADA SAMO 4 GODINE0
SimeCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 01:31   #91
Pa 2012. godine vjerovatno će svi biti Indigo i Kristalni ljudi

Bit ćemo inteligentniji i način života će se bitno promijeniti
__________________
" Hello motherfucker " I said to Edip :S
Šejtan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 17:10   #92
evo proslo je i 8 godina.. nista se nije promjenilo osim sto smo dobili predsjednicu
gumbica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.