Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2012., 19:39   #61
oš reći nema producent straha za sebe? udao se za albu?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:43   #62
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
oš reći nema producent straha za sebe? udao se za albu?

Mislim da Alba više ne zarađuje neki novac, bar ne veći od njega, pa su se malo uravnotežili. Ona prelijepa, on bogat. Perfect match. Uz ljubav, nadam se.
Šteta što je prva mala cijeli on To je baš peh.
Come undone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 12:02   #63
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
nista. natuku se para dok su jako zgodne i ostatak zivota - laganini dalje...
Jooj, ja bih tako, imal' neka posebna škola za to ili se uvažavaju samo prirodni talenti ?

Jer ipak, prelijepih žena u Hollywoodu ima na lopate, a uspije možda jedna od njih tisuću. Kako uspiju curke tipa naše Jess, koje jesu krasne, ali im je izgled jedini adut, a na uštrb nekih koje su jednako lijepe a možda čak znaju i nešto odglumiti ?

Najveći mi je zbunj po tom pitanju Jennifer Lopez - jest lijepa, ali ima gomila ljepših, pjeva onako li-la, a glumi isto tako, jel' to taj X faktor or what
Caprice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 14:38   #64
Quote:
Come undone kaže: Pogledaj post
Mislim da Alba više ne zarađuje neki novac, bar ne veći od njega, pa su se malo uravnotežili. Ona prelijepa, on bogat. Perfect match. Uz ljubav, nadam se.
Šteta što je prva mala cijeli on To je baš peh.
holivudska a klasa glumice koja glumi u hitovima zarađuje manje od producenta?



ala je lijep ovaj svijet...

prva mala je predivna, nikakva šteta nije... barem ne što se diteta tiče.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 23:41   #65
Da udala se za Cash Warrena on je producent ma osigurala se ona kako tako..Mala Honor mi je slatka ali me bas zanima na koga ce druga mala licit...Ona mala Honor me podsjeca na mene dok sam ja bila mala hahahah
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 19:33   #66
Najlipsa zenska za sva vrimena . Prirodna je cila je da trenira svaki dan ali nije operisana ka 90% ljudi danas.
Cyberskurk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 15:12   #67
Ta ženska po meni nema mane.Preeeee lijepa mi je.Vidjela sam je i u badiču bez šminke i dalje je se nisam mogla nagledat.Baš prirodna ljepota.



Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 15:13   #68
U mom slučaju to skoro graniči s opsesijom A kako sam na MK napisao, izgleda mi kao netko tko bi mogao biti i iz mog susjedstva, a ne kao neki superstar, dok je u isto vrijeme komad. Primjerice, Megan Fox, Eva Longoria mi u filmu ne izgledaju kao prosječne djevojke, iako su zgodne. Ajde,Eva se stopi s ulogom, jer i glumi manekenku, al Megan mi kao prosječna definitivno ne sjeda

Jessica u svim ulogama MENI izgleda kao jednostavna djevojka, s iznimkom onog fantastic four. Ok, nije više djevojka, sad je MILF, al ako se ne varam, jedini profil koji pratim na FB
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 19:00   #69
Lijepa je, ali ima mi u njoj nekaj užasno iritantno
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 19:48   #70
Meni je Jess prelepa, i vrlo simpatična - ne deluje mi umišljeno poput nekih. :klap:

Obožavam je još otkako sam kao klinka gledala Dark Angel i Honey.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 23:46   #71
Jessica mi je Nr. 1






__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 00:39   #72
Prelijepa je.
Baš joj zavidim na toj savršenoj facici.
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:10   #73
http://www.newsgab.com/attachments/c...july_26_28.jpg http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-co...mic-con-04.jpg

Istinska ljepotica.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:44   #74




Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:52   #75
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post




Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:55   #76















Zadnje uređivanje Afro Dita : 15.04.2013. at 20:06.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 12:30   #77
Edit Magazine:









http://25.media.tumblr.com/11da2d923...6ono1_1280.jpg


Zadnje uređivanje Ruralna : 04.05.2013. at 12:52. Reason: img kod
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 17:16   #78
jel moze biti ljepsa?
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 17:37   #79
Rekli bi oni koji je ne vole da nema struk. I iskreno, ne znam kaj osim toga njoj fali. Eto, ja sam joj čak oprostila te čobe koje mi se uopće ne sviđaju.

Ali mogu shvatiti da je ljudima već poprilično dosadna. I da ju ne vole jer ipak žena zarađuje, a nije neka glumica. I da se non stop igra u parku s svojim curicama.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 19:57   #80
nema struk, ali osim njega nema ni druge mane...

samo ona je meni tako bezlična u glumi, nema ništa u njoj što bi me se dojmilo. no, izvan toga, čini mi se baš kao dobra mama i osoba, a i jedna je od najljepših žena... definitivno
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.