Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2009., 20:09   #21
americka kopija lily allen.
ali dobra mi je hot n cold.
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:21   #22
Dođe mi da nekog ubijem kad čujem i kissed a girl.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:03   #23
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Dođe mi da nekog ubijem kad čujem i kissed a girl.

da, stvarno, na svakom koraku i kissed a girl i like it....
al zarazna je pjesma..
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 09:01   #24
Igrao bih se doktora s njom. O da.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 09:11   #25
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Igrao bih se doktora s njom. O da.
I ja. O da.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 09:22   #26
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
I ja. O da.
Možeš poslije mene.


I ako ja mogu gledati kako se igrate.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 09:58   #27
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I ako ja mogu gledati kako se igrate.
Naravno
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 10:22   #28
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 21:29   #29
Volim je zbog toga što je drugačija, od pjesama do stila i ponašanja. Ona je jedna od onih djevojaka koja se ne srami priznati da podruguje, pije pivo, etc. što više cijenim od nekih koje se prave dobrice. Sviđa mi se taj neki njezin trashy stil jer je drugačija od ostalih. Međutim, ne mogu je slušati kad pjeva live više od 1 minute...Too much for me
Tiky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 23:08   #30
Quote:
Tiky2 kaže: Pogledaj post
Volim je zbog toga što je drugačija, od pjesama do stila i ponašanja. Ona je jedna od onih djevojaka koja se ne srami priznati da podruguje, pije pivo, etc. što više cijenim od nekih koje se prave dobrice. Sviđa mi se taj neki njezin trashy stil jer je drugačija od ostalih. Međutim, ne mogu je slušati kad pjeva live više od 1 minute...Too much for me
slažem se
Perdita_Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 00:18   #31
Quote:
buba svaba kaže: Pogledaj post
evo vam je kao plavusa...
Da, to je bilo u njezinoj kršćanskoj fazi, prije nego je postala popularna.

Evo jednog pjesmuljka iz 2001., naziva "Faith won't fail", tada se zvala Katy Hudson.

Quote:
For He'll prevail
In the midst of all my trials and tribulations
And He'll prevail
In the midst of all my sin and temptations
Čini mi se da Mu nije uspjelo ovo zadnje
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 00:26   #32
simpa je cura... nije mi neka ljepotica ali da je zgođušna jest... a i pjesmice su joj melodične... nadam se da skoro neće biti nekih skandala kako to već biva kod tih instant zvjezdica...
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 17:53   #33
Pa bilo je skandala....priznala je da se ljubila s curama, da je probala drogu, jezičava je, direktna, psuje javno, kritizira ostale pjevače...roditelji bi je se naradije odrekli jer je i o njima svašta pričala.. I nije instant zvjezdica.

Nisu svi koje se pojave na sceni, a da mi za njih prije nismo čuli, instant zvijezde.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 19:26   #34
Quote:
joolz kaže: Pogledaj post
americka kopija lily allen.
ali dobra mi je hot n cold.
To.

I ne mogu vjerovati da ima ljudi koji kažu 'da je ona totalno drukčija od drugih'. Kaj vam je. Bila bi drukčija da je ostala pjevat u crkvenom zboru.

Al uostalom, ne dira me previše, nek piva, ko voli nek sluša.
vermicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 19:33   #35
Sam kaj Lily Allen više repa nego pjeva, ona ima taj narativni stil kao recimo The Streets. Meni to nije ni blizu popa alla Katy Perry, al ok.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 22:27   #36
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Sam kaj Lily Allen više repa nego pjeva, ona ima taj narativni stil kao recimo The Streets. Meni to nije ni blizu popa alla Katy Perry, al ok.
ne usporedjivat lily sa skinnerom, on je ipak
nisam mislila cisto glazbeno, enivej, lily mi je po tom pitanju par klasa iznad. upravo ono sto sam htjela reci je ono sto je po wikiju i sama lily rekla (guglala sam perrycu):
Allen retaliated and told a British radio station that, "I happen to know for a fact that she was an American version of me," because their record company needed, "to find something controversial and 'kooky' like Lily Allen."

upravo to. obje imaju preglupe izjave i forsiraju se da ispadnu sto kookier ali lily mi je ipak puno draza. posebna je.
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 22:31   #37
Lily Allen wannabe
Glupa & iritantna.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:25   #38
ok je zenska, ima dobre pjesme i sviđa mi se stil oblacenja.
i bas je nekako ko stvorena za slikanje i scenu, po faci i to. fora je
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 02:57   #39
ove 3 pjesme koje sam cula dosad su mi ok, onako catchy,lako pamtljive...a ona mi je slatka al nemrem si pomoc ima mi taj neki friki pogled neznam jel to samo meni
calienna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 03:08   #40
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Pa bilo je skandala....priznala je da se ljubila s curama, jezičava je, direktna, psuje javno, kritizira ostale pjevače...
Što je od ovog konkretno problem?
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.