Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 16:17   #121
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Leteća, pogledaj ovdje o biljkama i gljivama.
https://erowid.org/splash.php


Zadnji put sam sam na Erowidu bila negdje 1998-99. Čitala sam o DMT-u prije spavanja i to mi je bilo dovoljno da me lansira u 3PM. Prošla sam kroz opnu koja dijeli donji svijet od gornjeg (izlazak iz granica poznatog svemira), prilično se usrala i doživjela negdje 3 lažna buđenja za redom. A onda još nisam imala pojma o šamanizmu pa si nisam znala objasniti koji je to kuki bio. Tu sam se negdje prestala igrati s lucidnim snovima da mi ne skure nešto u mozgu.

Ne usudim se pomisliti što bi bilo da sam stvarno uzela to čudo, kao što sam planirala. Srećom, tada toga nije bilo na tržištu. Sada mi ne treba jer mijenjam stanja svijesti češće nego čarape.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2019., 11:53   #122
Question

Vidio sam da se spominje ovdje Nikola Varenina a.k.a - šaman. Gospodin kaže kako je Crkva negativna ,a svećenici mu dolaze na liječenje i osobno mu nose opremu s kojom liječi prema putu do mjesta gdje liječi. S tim da je i batina dobio prije nekoliko godina od Adventističke crkve. Također radi i egzorcizme u grupnoj terapiji . Na čijoj je strani? ili na obje?
som34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2019., 14:50   #123
Quote:
som34 kaže: Pogledaj post
Vidio sam da se spominje ovdje Nikola Varenina a.k.a - šaman. Gospodin kaže kako je Crkva negativna ,a svećenici mu dolaze na liječenje i osobno mu nose opremu s kojom liječi prema putu do mjesta gdje liječi. S tim da je i batina dobio prije nekoliko godina od Adventističke crkve. Također radi i egzorcizme u grupnoj terapiji . Na čijoj je strani? ili na obje?
Tako sam čuo... Da li je to istina ili ne, nemam pojma...
som34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 20:46   #124
Bok.. mene zanima da li Nikola Varenina jos radi i ako da, gdje mogu kontakt naci? Netko je napisao kontak i lokaciju ali post je star 10 godina pa me zanima da li se promjenilo?

Hvala
erlagen2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 16:27   #125
Pozz svima!
Je li netko bio na divinaciji (oriša), kakva su iskustva?
Znate li kako se kreću cijene istog?

Isprike ako je offtopic i hvala unaprijed!
Jelki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.