Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2012., 10:34   #1
Red face Bijeg od ISTINE !

Ponukana mnogim temama na forumu, pogotovo na LJES- u i US-u, vidim da mnogi problemi u međuljudskim odnosima, proizlaze iz toga jer ljudi ne žele vidjeti istinu, bježe od nje. Pitam se - zašto? Na primjer, prijateljica vam ima vezu sa jebivjetrom koji sa njom vješto manipulira. Ona ga "ne čita", ne procjenjuje ispravno. Vi joj pokušate pomoći, "otvorit joj oči". Ali onda ispadnete u njenim očima, zli ili ljubomorni, pa čak vas može proglasiti i ludima. Da li se isplati ljudima "otvarat oči" ili mudro šutjeti, jer čini mi se da takvi ljudi progledaju tek kad se dobro, dobro, opeku od te osobe, koju ispravno ne procjenjuju ? Ovo se ne mora odnositi samo na ljubavne odnose, već i na prijateljske, poslovne i sl.
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 13:31   #2
Pusti ih da uče na vlastitim greškama. Mora da si i ti bar jednom bila u situaciji kad si osjećala da ti netko soli pamet, pa se na kraju ispostavilo da je osoba imala pravo. Kad si ti dio situacije, teško ju je sagledati objektivno, jer su tu upleteni svakakvi osjećaji i vezanost.

To je kao ovisnost o narkoticima. Svi ti govore da to ne valja, da se uništavaš. Ali tebi je lijepo, pa ajmo uzeti još malo, neće nam štetiti... Onda kad se počneš raspadati i završiš na rehabilitaciji, shvatiš da su oni "svi" ipak bili u pravu. (Iako, neki ne shvate ni tada.)
Astralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 14:11   #3
Zato šta su programirani i žive u strahu i misle da je drukčije ne normalno, jer većina tako živi .. Za razumjet takve ljude treba razumjet sebe, društvo, zakone svemira, zakone duhovnosti itd ..
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 02:53   #4
Naravno da se isplati. Posebno ako se radi o velikim stvarima. Pravi čovjek govori od srca a ne šuti, pa nece nekome škoditi savjet i mišljenje drugog.
McDon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 05:34   #5
Arrow

Quote:
emilyy kaže: Pogledaj post
Ponukana mnogim temama na forumu, pogotovo na LJES- u i US-u, vidim da mnogi problemi u međuljudskim odnosima, proizlaze iz toga jer ljudi ne žele vidjeti istinu, bježe od nje. Pitam se - zašto? Na primjer, prijateljica vam ima vezu sa jebivjetrom koji sa njom vješto manipulira. Ona ga "ne čita", ne procjenjuje ispravno. Vi joj pokušate pomoći, "otvorit joj oči". Ali onda ispadnete u njenim očima, zli ili ljubomorni, pa čak vas može proglasiti i ludima. Da li se isplati ljudima "otvarat oči" ili mudro šutjeti, jer čini mi se da takvi ljudi progledaju tek kad se dobro, dobro, opeku od te osobe, koju ispravno ne procjenjuju ? Ovo se ne mora odnositi samo na ljubavne odnose, već i na prijateljske, poslovne i sl.
mudro šuti i gledaj svoja posla. ako ti je to prijateljica logično je da joj želiš pomoći, ali moraš znati da svaki put kad u nekome pronađeš manu i fokusiraš se na nju, automatski u sebi aktiviraš istu vibraciju i u svoje iskustvo počinješ privlačiti još takvih osoba kojima ćeš morati "otvarati oči" i pitat ćeš se zašto ti svima moraš biti psiholog. nismo ovdje došli da popravljamo potrgani svijet, da druge ljude prilagođavamo sebi ili da sebe prilagođavamo drugim ljudima da bismo se osjećali dobro. imamo pravo, slobodu i što je najvažnije - moć osjećati se dobro neovisno o tome što drugi misle i osjećaju prema nama, prema sebi ili prema drugima.

"otvaranje oči" nekome je kontraproduktivno i može samo pogoršati odnos s tom osobom jer te ta osoba neće slušati. koliko god da se neka osoba čini udaljena od istine i od sebe same, ona ipak barem intuitivno osjeća da je rođena slobodna sama stvarati svoje iskustvo i zato će često ignorirati tuđi "dobronamjerni" savjet. ne postoji univerzalna istina ni univerzalna procjena koja je ispravna i koja vrijedi za sve, svatko je stvaratelj svog iskustva i svoje procjene koja je za njega istinita (jer osjeća da ima to pravo). kao što se njezino iskustvo tebi čini patnjom zbog neznanja, isto tako netko drugi vidi tvoje iskustvo.

ništa se ne događa slučajno, svatko dobiva ono što zaslužuje i u svoje iskustvo privlači ono što mu u tom trenutku najviše treba, bilo to u očima drugih pozitivno ili negativno. ta tvoja prijateljica nije puno drukčija od tog "jebivjetra", da vibrira na drukčijoj frekvenciji od njega, on nikad nebi mogao doći u njezino iskustvo. osim toga ne možemo misliti tuđe misli i osjećati tuđe osjećaje i ono što se tebi čini patnjom, nekome drugome nije.

ne pomažeš joj tako što brineš zbog nje, svojom negativnom vibracijom samo pojačavaš njezinu negativnu vibraciju. pomoći joj možeš samo svojim pozitivnim primjerom, neka vidi tvoju vezu koja je drukčija, pa to možda u njoj pobudi želju za nekom promjenom, ali čemu to sve? ako joj baš želiš dati savjet jer se zbog toga bolje osjećaš, tada ju savjetuj samo informativno, bez vezanosti za plodove tog savjeta, tako se nećeš razočarati. odradi ono što smatraš ispravnim, a njoj prepusti njezin dio, neka ti bude potpuno svejedno sluša li ona tvoj savjet ili ne.

ako njezina veza loše utječe na vaš odnos, tada je najbolje da nađeš drugu prijateljicu zbog koje se nećeš osjećati loše jer uvijek imaš izbor, a to i jest naša svrha ovdje - u mnoštvu različitosti naučiti fokusirati se na ono što želimo, a ne na ono što ne želimo. živi i pusti druge da žive. živi život koji si odabrala dok istovremeno dopuštaš drugima da žive život koji su oni odabrali.

Zadnje uređivanje 56923 : 16.10.2012. at 05:44.
56923 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 10:22   #6
Ljudi ne idu u veze zbog racionalnih razloga (doduse moze i tako) vec zbog instikata, stoga nije nista cudno da su ti izbori naizgled "nelogicni": Vjerojatno su "kemijski logicni".
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 10:57   #7
Quote:
56923 kaže: Pogledaj post
mudro šuti i gledaj svoja posla. ako ti je to prijateljica logično je da joj želiš pomoći, ali moraš znati da svaki put kad u nekome pronađeš manu i fokusiraš se na nju, automatski u sebi aktiviraš istu vibraciju i u svoje iskustvo počinješ privlačiti još takvih osoba kojima ćeš morati "otvarati oči" i pitat ćeš se zašto ti svima moraš biti psiholog. nismo ovdje došli da popravljamo potrgani svijet, da druge ljude prilagođavamo sebi ili da sebe prilagođavamo drugim ljudima da bismo se osjećali dobro. imamo pravo, slobodu i što je najvažnije - moć osjećati se dobro neovisno o tome što drugi misle i osjećaju prema nama, prema sebi ili prema drugima.

"otvaranje oči" nekome je kontraproduktivno i može samo pogoršati odnos s tom osobom jer te ta osoba neće slušati. koliko god da se neka osoba čini udaljena od istine i od sebe same, ona ipak barem intuitivno osjeća da je rođena slobodna sama stvarati svoje iskustvo i zato će često ignorirati tuđi "dobronamjerni" savjet. ne postoji univerzalna istina ni univerzalna procjena koja je ispravna i koja vrijedi za sve, svatko je stvaratelj svog iskustva i svoje procjene koja je za njega istinita (jer osjeća da ima to pravo). kao što se njezino iskustvo tebi čini patnjom zbog neznanja, isto tako netko drugi vidi tvoje iskustvo.

ništa se ne događa slučajno, svatko dobiva ono što zaslužuje i u svoje iskustvo privlači ono što mu u tom trenutku najviše treba, bilo to u očima drugih pozitivno ili negativno. ta tvoja prijateljica nije puno drukčija od tog "jebivjetra", da vibrira na drukčijoj frekvenciji od njega, on nikad nebi mogao doći u njezino iskustvo. osim toga ne možemo misliti tuđe misli i osjećati tuđe osjećaje i ono što se tebi čini patnjom, nekome drugome nije.

ne pomažeš joj tako što brineš zbog nje, svojom negativnom vibracijom samo pojačavaš njezinu negativnu vibraciju. pomoći joj možeš samo svojim pozitivnim primjerom, neka vidi tvoju vezu koja je drukčija, pa to možda u njoj pobudi želju za nekom promjenom, ali čemu to sve? ako joj baš želiš dati savjet jer se zbog toga bolje osjećaš, tada ju savjetuj samo informativno, bez vezanosti za plodove tog savjeta, tako se nećeš razočarati. odradi ono što smatraš ispravnim, a njoj prepusti njezin dio, neka ti bude potpuno svejedno sluša li ona tvoj savjet ili ne.

ako njezina veza loše utječe na vaš odnos, tada je najbolje da nađeš drugu prijateljicu zbog koje se nećeš osjećati loše jer uvijek imaš izbor, a to i jest naša svrha ovdje - u mnoštvu različitosti naučiti fokusirati se na ono što želimo, a ne na ono što ne želimo. živi i pusti druge da žive. živi život koji si odabrala dok istovremeno dopuštaš drugima da žive život koji su oni odabrali.
Jako lijepo receno.
Duga2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 13:24   #8
Ovo mi je zanimljiva tema. Ja osobno mislim da smo odgovorni, do neke mjere, za sve ljude koje srećemo u životu, pa tako i onog prosjaka na cesti, a pogotovu za dobra prijatelja!

Osobno mislim da joj, pogotovu ako ste dobre prijateljice, trebaš ukazati na problem. Ali samo jednom i na primjeren način. Nakon toga više ne!

To govorim iz vlastitog iskustva i onoga tko je slušao tuđe savjete i onoga tko ih je davao. JEdnom je meni moja jako dobra prijateljica ukazala na moju vezu i nisam to nešto super primila, ali sam poslije razmišljala - ako mi ona to govori, a znam ju 100 godina i stvarno joj vjerujem, onda sigurno ima nešto u tome. I tako mi je pomogla da ja sama, po malo otvorim oči.

Ali isto tako sam ja sama znala biti nasilna s tim "otvaranjem očiju" drugima i mogu ti reći da sam naučila lekciju. Više to ne radim. Treba znati kome i s kojom mjerom!
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 11:53   #9
Quote:
56923 kaže: Pogledaj post
mudro šuti i gledaj svoja posla. ako ti je to prijateljica logično je da joj želiš pomoći, ali moraš znati da svaki put kad u nekome pronađeš manu i fokusiraš se na nju, automatski u sebi aktiviraš istu vibraciju i u svoje iskustvo počinješ privlačiti još takvih osoba kojima ćeš morati "otvarati oči" i pitat ćeš se zašto ti svima moraš biti psiholog. nismo ovdje došli da popravljamo potrgani svijet, da druge ljude prilagođavamo sebi ili da sebe prilagođavamo drugim ljudima da bismo se osjećali dobro. imamo pravo, slobodu i što je najvažnije - moć osjećati se dobro neovisno o tome što drugi misle i osjećaju prema nama, prema sebi ili prema drugima.

"otvaranje oči" nekome je kontraproduktivno i može samo pogoršati odnos s tom osobom jer te ta osoba neće slušati. koliko god da se neka osoba čini udaljena od istine i od sebe same, ona ipak barem intuitivno osjeća da je rođena slobodna sama stvarati svoje iskustvo i zato će često ignorirati tuđi "dobronamjerni" savjet. ne postoji univerzalna istina ni univerzalna procjena koja je ispravna i koja vrijedi za sve, svatko je stvaratelj svog iskustva i svoje procjene koja je za njega istinita (jer osjeća da ima to pravo). kao što se njezino iskustvo tebi čini patnjom zbog neznanja, isto tako netko drugi vidi tvoje iskustvo.

ništa se ne događa slučajno, svatko dobiva ono što zaslužuje i u svoje iskustvo privlači ono što mu u tom trenutku najviše treba, bilo to u očima drugih pozitivno ili negativno. ta tvoja prijateljica nije puno drukčija od tog "jebivjetra", da vibrira na drukčijoj frekvenciji od njega, on nikad nebi mogao doći u njezino iskustvo. osim toga ne možemo misliti tuđe misli i osjećati tuđe osjećaje i ono što se tebi čini patnjom, nekome drugome nije.

ne pomažeš joj tako što brineš zbog nje, svojom negativnom vibracijom samo pojačavaš njezinu negativnu vibraciju. pomoći joj možeš samo svojim pozitivnim primjerom, neka vidi tvoju vezu koja je drukčija, pa to možda u njoj pobudi želju za nekom promjenom, ali čemu to sve? ako joj baš želiš dati savjet jer se zbog toga bolje osjećaš, tada ju savjetuj samo informativno, bez vezanosti za plodove tog savjeta, tako se nećeš razočarati. odradi ono što smatraš ispravnim, a njoj prepusti njezin dio, neka ti bude potpuno svejedno sluša li ona tvoj savjet ili ne.

ako njezina veza loše utječe na vaš odnos, tada je najbolje da nađeš drugu prijateljicu zbog koje se nećeš osjećati loše jer uvijek imaš izbor, a to i jest naša svrha ovdje - u mnoštvu različitosti naučiti fokusirati se na ono što želimo, a ne na ono što ne želimo. živi i pusti druge da žive. živi život koji si odabrala dok istovremeno dopuštaš drugima da žive život koji su oni odabrali.
Hvala na iscrpnom i odličnom odgovoru. U potpunosti se slažem sa tobom.
Ali, nisam ovdje mislila samo na prijateljicu, već općenito. Npr, u firmi šef je dobar manipulator,sklon razno raznim malverzacijama, varalica, lažljivac, muljator, vidite da firma ide u propast, ali njegove pristaše to ne vide ili ne žele vidjeti. Kako se tada ponašati, i što imate od toga ako nekome pokušate "otvarat oči"?Možda je bolje onima površnima, naivnima koji ne vide realnost, kojima je procjena izuzetno loša.

Zadnje uređivanje emilyy : 20.10.2012. at 12:04.
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 17:25   #10
Arrow

Quote:
emilyy kaže: Pogledaj post
Hvala na iscrpnom i odličnom odgovoru. U potpunosti se slažem sa tobom.
Ali, nisam ovdje mislila samo na prijateljicu, već općenito. Npr, u firmi šef je dobar manipulator,sklon razno raznim malverzacijama, varalica, lažljivac, muljator, vidite da firma ide u propast, ali njegove pristaše to ne vide ili ne žele vidjeti. Kako se tada ponašati, i što imate od toga ako nekome pokušate "otvarat oči"?Možda je bolje onima površnima, naivnima koji ne vide realnost, kojima je procjena izuzetno loša.
draga emilyy, taj šef ne bi mogao biti privučen u tvoje iskustvo, da to već nije aktivno u tvojoj vibraciji

nemaš koristi od toga da nekome pokušavaš "otvoriti oči" jer se tu nužno fokusiraš na nečiju manu/nedostatak i time joj samo pridodaješ svoju energiju i ona postane još veća. tvoja energija teče prema onome čemu pridaješ svoju pozornost.

što se tiče šefa, pusti ga neka radi što hoće, ako želi upropastiti firmu neka ju upropasti, moraš prestati osjećati odgovornost za tuđe postupke. čak i ako mu počneš "otvarati oči" i to isprva pokaže dobre rezultate, takva uvjerenja/vjerovanja će postati tvoj dominantni energetski pečat i svaki put ćeš naletjeti na sličnog šefa sa sličnim osobinama

lakši način je promijeniti svoj fokus čime mijenjaš i svoju vibraciju, fokusiraj se na suprotno, na pozitivu, pronađi u svom šefu i poslu pozitivne karakteristike (ako ih ima), bilo što od čega se osjećaš dobro. na taj način pomažeš i njemu i sebi. ako to ne postoji, tada uopće ne razmišljaj o njemu i njegovim postupcima i više se posveti stvarima od kojih se osjećaš dobro. ovo nije obično guranje glave u pijesak i bježanje od problema maštajući o cvjetnim livadama, već stvara snažan potencijal za promjenu na razinama koje ne razumiješ.

u cijeloj toj priči je najvažnije to kako se osjećaš jer je to pokazatelj tvoje vibracije, a ona je zaslužna za tvoje iskustvo. ako ostaneš pozitivna i neopterećena, stvari će se uskoro početi mijenjati u tvoju korist. bez obzira što se dogodi s firmom (jer nad tim nemaš kontrolu) ako ostaneš u pozitivnoj vibraciji, nećeš se naći u negativnoj situaciji, spasit će te "neočekivani" obrati, promijenit će se šef, završit ćeš u boljem radnom okružju ili će nastupiti bilo koja druga za tebe pozitivna promjena.

kada shvatiš na koji način ti u život dolazi ono što ti dolazi, oslobodit ćeš se te nemoguće potrebe da kontroliraš sve oko sebe, da kontroliraš svoje bližnje, svoje prijatelje, svog šefa, stanje na cesti itd.

spomenula si da je bolje onima koji ne vide "realnost".

moraš znati da je riječ realnost pogrešna jer "realnost" nije tako stvarna i fiksna kao što se čini. to je samo trenutno stanje vibracije, vrlo živ fluid, koji se za pojedinca može promijeniti/preoblikovati u bilo kojem trenutku, ovisno o njegovim prevladavajućim uvjerenjima/vjerovanjima.
ako gledaš samo "ono što jest", dobivat ćeš još više toga "što jest". ako želiš promijeniti "ono što jest" moraš naučiti gledati onkraj "onoga što jest" i početi pričati drukčiju priču.

to mnogima nije lako jer su misli i osjećaji većine ljudi automatski odgovor na ono što opažaju oko sebe, pa uvijek iznova stvaraju istu realnost, iako samo stvaranje ne vide, pa im se čini da se ništa ne mijenja.
nije lako gledati trenutno - neželjeno stanje, a biti fokusiran na drukčije - željeno stanje, ali to je uvjet za promjenu
56923 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 21:45   #11
Zasto ja bezim od istine ?
Znam li uopste sta je istina ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 12:19   #12
Quote:
emilyy kaže: Pogledaj post
Ponukana mnogim temama na forumu, pogotovo na LJES- u i US-u, vidim da mnogi problemi u međuljudskim odnosima, proizlaze iz toga jer ljudi ne žele vidjeti istinu, bježe od nje. Pitam se - zašto? Na primjer, prijateljica vam ima vezu sa jebivjetrom koji sa njom vješto manipulira. Ona ga "ne čita", ne procjenjuje ispravno. Vi joj pokušate pomoći, "otvorit joj oči". Ali onda ispadnete u njenim očima, zli ili ljubomorni, pa čak vas može proglasiti i ludima. Da li se isplati ljudima "otvarat oči" ili mudro šutjeti, jer čini mi se da takvi ljudi progledaju tek kad se dobro, dobro, opeku od te osobe, koju ispravno ne procjenjuju ? Ovo se ne mora odnositi samo na ljubavne odnose, već i na prijateljske, poslovne i sl.
Istina je da svatko treba pomesti ispred svoga praga.
Istina je da svoju zbrku prepoznajemo u zbrci drugih.
istina je da želimo imati utjecaj i biti važni drugima.

Ipak najistina je slušati disanje u samoći.
što se onda vrti srcem, tijelom, umom.

najistina je kad se krećeš i nitko ne vidi i ne zna o čemu misliš, što osjećaš i želiš.

šutjeti je najteže.

volim šutjeti i pričati kako volim šutjeti. jebemu miša, nema kraja izlascima na nekonstruktivno tlo.

pusti se frendice.
tihuj.
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 22:18   #13
Quote:
56923 kaže: Pogledaj post
ne postoji univerzalna istina ni univerzalna procjena koja je ispravna i koja vrijedi za sve, svatko je stvaratelj svog iskustva i svoje procjene koja je za njega istinita
To je proračunato hladna filozofija. Život su i emocije....i ako ih pravilno,psihološki smisleno oblikuješ i preneseš drugoj osobi (o zlu njenog prijatelja),isto može puno pomoći....da ne bude "gdje mi je bila pamet", "nije mi niko znao pomoći i ukazati..."

Quote:

ništa se ne događa slučajno, svatko dobiva ono što zaslužuje i u svoje iskustvo privlači ono što mu u tom trenutku najviše treba,
...stoga nije ni slučajno znati i htjeti postupiti i na gornji izneseni način

Quote:

ne pomažeš joj tako što brineš zbog nje, svojom negativnom vibracijom samo pojačavaš njezinu negativnu vibraciju.
ejjjjjj.... odakle ti pravo !
Anonimni xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 20:32   #14
Gdje je istina? Pa valjda u tebi, jedino tamo i može biti. Pa kud bježat onda, pa to je apsurd.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 14:30   #15
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Zasto ja bezim od istine ?
Znam li uopste sta je istina ?
Udarac u sridu.

Na prostoru naše ljudske svijesti, istina se dogovara.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 15:44   #16
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Udarac u sridu.

Na prostoru naše ljudske svijesti, istina se dogovara.
Meni to sve deluje kao da nema šanse da pobegnemo od istine, da je veća šansa da se tim "begom" približimo istini.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 17:25   #17
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Meni to sve deluje kao da nema šanse da pobegnemo od istine, da je veća šansa da se tim "begom" približimo istini.
Moramo se prvo u svakom slučaju dogovoriti što je istina, onda možemo od nje bježati
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 17:32   #18
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Moramo se prvo u svakom slučaju dogovoriti što je istina, onda možemo od nje bježati
Ali mi smo pobegli od nje čak i neznajući od čega bežimo, možda ako nastavimo da bežimo možda napravimo krug i vratimo joj se, međutim, i tada nećemo baš znati o čemu se radi.

No, slažem se da je tema ipak bespredmetna.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 19:45   #19
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Ali mi smo pobegli od nje čak i neznajući od čega bežimo, možda ako nastavimo da bežimo možda napravimo krug i vratimo joj se, međutim, i tada nećemo baš znati o čemu se radi.

No, slažem se da je tema ipak bespredmetna.
Bespredmetna tebi, a ne nama
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 20:09   #20
Quote:
emilyy kaže: Pogledaj post
Bespredmetna tebi, a ne nama
Bespredmetna u smislu koji spominje Nemrut, što je činjenica. A da li se može pisati o tome, svakako, nikad dosta rečenica.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.