Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 21:31   #421
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
gavrana imaš i za manje i za veće. moj je volio obje.

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
moj ima 4,5 i još igramo gavrana za male, tek tak nekako oko 3,5 ga je uopće počeo doživljavati tako da mislim da bi bilo bolje da mu kupiš za malene pogotovo ako mu je prva igra
Aha, znaci ima i manja. Super, ustedjele ste mi i koji novcic.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 21:55   #422
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Koja je razlika izmedju Monopolija obicnog i junior? ...
Nismo ga jos otvorili, za pod bor je Ovak izvana vidim da ima 4 figure i jednostavniji je.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 09:40   #423
pala je odluka, kupujemo forbidden desert i legend of drizzt a prodajemo catan junior i das magische labyrinth
s time da bu desert bas za bozic a drizzt bude ovako, za nista
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 21:41   #424
RushHour


Hvala onome koji je preporučio, nikad ne bih kupila, al eto, bila sam bezidejna za sv. Nikolu i to uzela, sad svi igramo

Za one koji se sjećaju onih malih pločica na kojima je bilo 12 dijelova koji su se pomicali lijevo-desno-gore-dolje dok nisi složio sliku, e ovo je nešto slično, samo u verziji za novi milenij
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 00:05   #425
Kod nas se igra Ubongo Junior

Svi smo odusevljeni, mala (5g) rastura. Planirala sam kupit Ubongo pa kombinirat, ali pobjedjuje nas i u ovome (a ne pustamo ju namjerno)
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 09:37   #426
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
RushHour
jel'da? :klap:
zaista je odličan a posebno volim što zaista upregne i moždane vijugice uz zabavu. Imamo ga već 2-3 godine i još uvijek ga znaju izvaditi i slagati.
Kao što sam već napominjala, stvarno volim mozgalice. Još kad su uz to i zabavne, sreći nema kraj

Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Kod nas se igra Ubongo Junior

Svi smo odusevljeni, mala (5g) rastura. Planirala sam kupit Ubongo pa kombinirat, ali pobjedjuje nas i u ovome (a ne pustamo ju namjerno)
Još jedan od naših hvaljenih favorita
Ali, Rea, pobogu, kako vas uspije curka pobijediti u junioru
Meni bi Junior bez original verzije bio naporan, ovako kad igramo kombinaciju nam je svima stvaaarno napet. Love this game
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 23:57   #427
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
Još jedan od naših hvaljenih favorita
Ali, Rea, pobogu, kako vas uspije curka pobijediti u junioru
Meni bi Junior bez original verzije bio naporan, ovako kad igramo kombinaciju nam je svima stvaaarno napet. Love this game
Izvjezbala se prvo na 3 little piggies (netko je pred par stranica spominjao tu igru), i sad Ubongo rastura - nekad joj treba 3 sec, nekad minutu.. Isto kao i meni, nekad odmah slozim, nekad me nejde pa dugo kombiniram I tako smo ravnopravni u 5+ igri

Definitivno cemo kupiti i Ubongo, jako volim taj tip igara

Za rockas je vec kupljen Magicni labirint.
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 12:54   #428
Pomoć! Prijedlozi za poklon za 5.-njake

Ćao. Gdje kupujete sve te igre? Tipa, ta ubongo junior? A da su odmah dostupne jer nemam vremena naručivati preko e-baya i odasvud.

Tvinsi mi imaju ročkas 24.12., Božić je 25.12. Svi pitaju što da kupe a ja bih htjela da bude i nešto od igara, da se navuču na društvene igre jer i mama i tata to vole, a i mislim da su super za razvijenje moždanih vijuga.

Trebam prijedloge što se svidjelo vašim klincima, a što nije. Gdje ste kupili ubongo, tj. ima li ga kod nas za kupiti?

Tražim neobične igre za mozganje, ali za koje znate da su djeci interesantne.
Hvala
crna misao is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 13:50   #429
otkud si, crna misao?
Najveći izbor igara imaš u muelleru ako ti je dostupan
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 13:58   #430
Iz KC-a. Imamo Mueller, ali toliko toga ima u njemu da bih voljela suziti izbor jer mi dosta vremena treba da nađem nešto ciljano a kamoli da čitam na svakoj igri upute i razmišljam je li to-to ili ne. Ako više vas spomene neku igru da je njihovima bila interesantna, velika je vjerojatnost da će se i mojima svidjet...ili?...
crna misao is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 17:21   #431
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pala je odluka, kupujemo forbidden desert i legend of drizzt a prodajemo catan junior i das magische labyrinth
s time da bu desert bas za bozic a drizzt bude ovako, za nista
a to si ti bila! jbmu kako mi je taj catan promakao
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 17:26   #432
Quote:
crna misao kaže: Pogledaj post
Ćao. Gdje kupujete sve te igre? Tipa, ta ubongo junior? A da su odmah dostupne jer nemam vremena naručivati preko e-baya i odasvud.

Tvinsi mi imaju ročkas 24.12., Božić je 25.12. Svi pitaju što da kupe a ja bih htjela da bude i nešto od igara, da se navuču na društvene igre jer i mama i tata to vole, a i mislim da su super za razvijenje moždanih vijuga.

Trebam prijedloge što se svidjelo vašim klincima, a što nije. Gdje ste kupili ubongo, tj. ima li ga kod nas za kupiti?

Tražim neobične igre za mozganje, ali za koje znate da su djeci interesantne.
Hvala
ako se radi o razvijanju moždanih vijuga onda ubongo junior.
inače, moja voli i tier auf tier..
a za tu dob ti je super i drecksau, imamo i ona luda jaja s kojima se ganjaju oko stola, voli i gavrana..

mi smo svojoj šestogodišnjakinji kupili dječiji carcassonne, jedva čekam Božić
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 17:30   #433
e da, mi imamo i HEy! That's my fish. Klinci je vole, a meni je bezveze.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 18:18   #434
Quote:
crna misao kaže: Pogledaj post
Iz KC-a. Imamo Mueller, ali toliko toga ima u njemu da bih voljela suziti izbor jer mi dosta vremena treba da nađem nešto ciljano a kamoli da čitam na svakoj igri upute i razmišljam je li to-to ili ne. Ako više vas spomene neku igru da je njihovima bila interesantna, velika je vjerojatnost da će se i mojima svidjet...ili?...
potpisujem sve prijedloge Jelice Izjelice.

Jelice, gdje ste nabavili dječji carcassone?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 21:06   #435
Prijavljujem da je mali jako zadovoljan sa Geister Geister... Dovoljno komplicirano za 6-godisnjaka da mu drzi paznju i da mu nije dosadno, odlicno to sto nema medjusobnog natjecanja vec gubimo/dobijamo kao tim (pa nema ljutnje i suza) i bas mu je fora smisljat strategiju i planove

Prva je zavrsila tako da su nas spukiji (oni crveni) pobjedili taman kad sam ja bila korak do izlaza sa zadnjim draguljem Mali mi je rekao - "drugi put neces igrati s figurom curice nego si uzmi nekog decka"
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 19:21   #436
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
potpisujem sve prijedloge Jelice Izjelice.

Jelice, gdje ste nabavili dječji carcassone?
Na philibertu, preko udruge.
Podijelimo postarinu pa bude oko 5kn po osobi.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 19:24   #437
Jeli itko isprobao Hanabi sa šestogodišnjacima? Kakve su mi šanse?
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 11:32   #438
nisam igrala hanabi pa stvarno ne znam... misliš na ovu igru? Ako da, ljudi su glasali čak da je za 10+ (ne za 8+ kako navodi proizvođač)- klikni ispod Age: 8+ imaš link: Community: 10+ s rezultatima glasovanja
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 13:10   #439
To je ta, jako je jednostavna. Dajes hintove suigracima o boji ili broju na njihovim kartama pa oni to pamte i svi zajedno slazete nizove karata u odredjenoj boji. To su vatrometi na svecanosti. Pogreske se kaznjavaju munjom bogova i kada skupite tri to zavrsava igru. Procitala sam na par mjesta da su ljudi igrali s mladjom djecom, pa sam se ponadala da bi mogli s nasom curkom. Vec je s nama igrala Keltis i Catan za odrasle, mozda nam podje za rukom i ovo. Co-op je pa ce joj sigurno biti draza od ovih drugih u kojima smo mm i ja zakleti neprijatelji.

Slijedece joj uzimam zooloretto i geistera.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:42   #440
Gdje u zagrebu mogu kupiti ovu igru http://boardgamegeek.com/boardgame/1...easure-hunters ??
žajo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.