Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2013., 17:24   #21
Da, da, nisu ništa službeno rekli, ali su neslužbeno pustili golubove pa čekaju reakcije i onda se čeka reakcija javnosti i nakon toga kao demantiraju da nešto nije točno i da oni nisu ništa rekli. Dobri stari M$.

A kad se imaju čime kurčiti onda to lupaju na sva zvona. Ovaj put je konferencija trajala samo sat vremena i sve je bilo tivi, tivi,tivi,tivi, sports, sport, sport, sport, tivi, tivi, cod.


p.s. da ne bi bilo zabune, imao sam i prvi Xbox, i drugi (čak 4 komada a prvi je kupljen na prvi dan prodaje, putovalo se u Graz po njega). Dakle, nisam nikakav mrzitelj marke, naprotiv.


Ovaj put ću konzolu propustiti. Imam dovoljno godina (čitaj premalo vremena) tako da će mi jedna sprava u kući biti dovoljna, a i ona se neće kupovati u startu već će se pričekati
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 10:20   #22
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Da, da, nisu ništa službeno rekli, ali su neslužbeno pustili golubove pa čekaju reakcije i onda se čeka reakcija javnosti i nakon toga kao demantiraju da nešto nije točno i da oni nisu ništa rekli. Dobri stari M$.

A kad se imaju čime kurčiti onda to lupaju na sva zvona. Ovaj put je konferencija trajala samo sat vremena i sve je bilo tivi, tivi,tivi,tivi, sports, sport, sport, sport, tivi, tivi, cod.


p.s. da ne bi bilo zabune, imao sam i prvi Xbox, i drugi (čak 4 komada a prvi je kupljen na prvi dan prodaje, putovalo se u Graz po njega). Dakle, nisam nikakav mrzitelj marke, naprotiv.


Ovaj put ću konzolu propustiti. Imam dovoljno godina (čitaj premalo vremena) tako da će mi jedna sprava u kući biti dovoljna, a i ona se neće kupovati u startu već će se pričekati
Ja sam imao i prvi box, a onda 360/PS3. Obje su mi konzole oke, ovaj put nastavljam s Xboxom.

Što se tice glasina, ah, obje firme to rade. U mojim ocima, ni Sony ni Microsoft nisu bitno razliciti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 14:50   #23
phiber, zašto odbacuješ Sony?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 16:41   #24
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
phiber, zašto odbacuješ Sony?
Vise frendova je imalo X360 = vise sam se igrao na njemu. Cisto multiplayer i posuđivanje igrica.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 14:33   #25
http://news.xbox.com/2013/06/main





pucanje u vlastito čelo
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 20:33   #26
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
http://news.xbox.com/2013/06/main





pucanje u vlastito čelo
Pogotovo ovo da ti lik mora biti frend 30 dana da mu das igru.

No, definitivno sranje je ako ja dam Joži igru a on je kasnije ne može dati Peri. No kad pogledam koliko sam su se igrice za X360 trejdale, upitno mi je da li je meni to zapravo problem ili ne.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 08.06.2013. at 11:06.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:30   #27
Do izlaska konzole ce odustati od nekih ideja. Ako ne odustanu, onda su propali. Vec su poceli s promjenama, jer prvotno nije bilo ove mogucnosti razmjene s clanovima obitelji (za to nisam siguran), ali definitivno nije bilo mogucnost traedanja s frendom s liste....
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:33   #28
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Do izlaska konzole ce odustati od nekih ideja. Ako ne odustanu, onda su propali. Vec su poceli s promjenama, jer prvotno nije bilo ove mogucnosti razmjene s clanovima obitelji (za to nisam siguran), ali definitivno nije bilo mogucnost traedanja s frendom s liste....
Uopce se ne cudim da ce na kraju odustati od nekih gluposti. Pogotovo kad ih i sam Sony tim teasa s youtube clipom oko razmjene igara i ostalo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:44   #29
Za odustajanje su imali dovoljno vremena između prvog predstavljanja i konferencije na E3. Odlučili su kojim putem će ići i to je to.


Gledam jučer onog lika što pričao o Forzi... on sam pola stvari ne zna, te radimo najbolju simulaciju, ali nema kiše, radimo najbolju simulaciju, nema noćne vožnje, radimo s McLarenom, vidite kako lijepe reflekcije imamo. Jednu jedinu stazu vrte... kao izbaciti će volan, ali još ne zna čiji. Daj se ubijte
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 16:32   #30
Kad smo već kod simulacija - hoće li na karaju stariji volani raditi na novim konzolama?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 19:19   #31
Vjerojatno ne, osim ako se ne predomisle
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 22:21   #32
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod simulacija - hoće li na karaju stariji volani raditi na novim konzolama?
Koliko znam ne, jedino se nešto spominje Fanatec da bi trebao napraviti neki volan za njih, te se nešto spominje Madcatz...
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 22:22   #33
No, čisto da se spomene ako je netko slučajno planirao kupiti ovo čudo.

Evo popis zemalja u kojima će Xbone moći raditi na day one




Više detalja na: http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/p...one/disclaimer
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 23:44   #34
Svida mi se ova ideja da na konzoli i joysticku imas napisano "day one edition".
Ovo gdje prvo izlazi mi je fail...


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 00:06   #35
Evo i još malo za ove kojima još pada na pamet kupiti ovo

mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 00:51   #36
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Evo i još malo za ove kojima još pada na pamet kupiti ovo
E ovdje se moram sloziti s tobom, zesca retardiranost.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 09:49   #37
Još jedan razlog da NE KUPIM X1.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:04   #38



Koliko će vas prijeći na PlayStation 4?
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:05   #39
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Koliko će vas prijeći na PlayStation 4?
Kako stvari stoje, zbog ovog region locka - ekipa i ja prelazimo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:36   #40
Problem je i "Always online" ograničenje. Znači ako imaš problema s netom i 24 sata nemaš konekcije, više ne možeš ništa igrati. Niti single player. Jer nisi online. WTF!?

Da, u današnje vrijeme nije problem imati pristup internetu, no kad-tad se dogode neki problemi i onda se možeš slikat...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.