Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2014., 16:30   #81
Onaj tvoj JVC okreni slova JCV pa usporedi sa elektronVoltima eV možda nađeš neki smisao

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 16:48   #82
Nadam se da znaš iz kojeg razloga nateravaju čestice u LHC-u brzinom c?

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 16:51   #83
U LHC ne natjeravaju čestice brzinom c.

Nisi mi odgovorija na pitanje: je li tvoja formula funkcija ili nije?
strange quark is offline  
Old 27.04.2014., 17:07   #84
Prvo je geometrija prostor/vremena (1.044291492e+26m
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 17:07   #85
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Malo nespretan opis pošto sam vani u prirodi sad...
zatrpavate suplju Zemlju ili rudarite na Suncu kristalu?
Quote:
r.o.c.k.y.007; kaže:
Nadam se da znaš iz kojeg razloga nateravaju čestice u LHC-u brzinom c?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 27.04.2014., 17:12   #86
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
U LHC ne natjeravaju čestice brzinom c.

Nisi mi odgovorija na pitanje: je li tvoja formula funkcija ili nije?
Jednostavno iz trodimenzionalnog onda možeš izračunati dvodimenzionalno i brzinu po pravcu

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 17:14   #87
rocky svakim svojim upisom samo više toneš u živo blato, šta god napišeš ja riknen od cereka... mislim ono "natjeravaju brzinom svjetlosti"
ipak, sa prošlog threada imaš greatest hit "ne samo da nije bilo gubitaka nego je dobivena energija veća nego na ulazu", e kad onda nisam pao sa stolice nikad neću

nego rocky, zašto nas uskraćivaš za odgovor na pitanje da li je velebna formula funkcija?

znaš zašto? zato šta duboko in jor gats znaš da šta odgovorija da odgovorija sprema ti se bojevi metak od mene direkt u čelo. znan da bi guze da samo da znaš šta ću te iduće pitat, ali dok ne odgovoriš jeli funkcija ili nije... ništa
strange quark is offline  
Old 27.04.2014., 17:19   #88
Kad ti to skužuš majstore moj starog kova ja ću dobiti još dve nobelove nagrade iz fizike. Skužio si napola da je Zemlja okrugla al da je svemir ravna ploča- nije viruj mi na rič.

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 17:24   #89
Zaboravih napisati "zakrivljena ravna ploča"

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 17:34   #90
Reko bi bogznanić - kako i nebo - tako i Zemlja..." sve je trodimenzionalno a ti Quarče i zecopas pazite da neispadnete iz rama ( ram za sliku) u šupljinu.

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 17:44   #91
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
ve je trodimenzionalno
kako je sada sve trodimenzionalno?
tvrdili ste, u topiku koji je zatvoren, da je sve 1D.
rocky opet ste se pogubili.
ja bih malo drugacije postavio quarkovo pitanje. znate li vi rocky sto je funkcija?
siguran sam da ce goca i na to dati odgovor.
nego rocky, hocete li nam ikad odgovoriti na bilo koje nase pitanje i hocemo li pricati o teoriji polja? siguran sam da goca daje sve odgovore i na pitanja iz teorije polja, kako klasicne tako i kvantne
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 27.04.2014., 18:18   #92
Izgubili ste se vi zecopad, jedan foton je prva dimenzija - razmislite. Ako ništa drugo pročitajte G.O.C.E.

Sent from my E10i using Tapatalk 2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 19:00   #93
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Ako ništa drugo pročitajte G.O.C.E.
nema se tu sto citati, goca je gomila pizdarija. dajte neka je citaju vasi prijatelji.
rocky vi ne razumjete sto je foton, mjerne jedinice vam bas ne leze, o dimenzijama da ne govorimo..., vi nista ne razumijete sto se tice matematike i fizike.

trkeljate o minkowskovom tenzoru, a pojama nemate sto je to. trkeljate o teoriji polja, nabacujete se izrazima koje koji su vama potpuno strani.

dajte rocky odite i zatrpavajte suplju Zemlju, radite nesto korisno, mozete kopati nos i to je korisnije nego goca.

ne znam shvacate li vi da vas ljudi uopce ne percipiraju, tek kad dođemo quark i ja i pocnemo vam propitivati, ljudima postane zanimljivo jer vide kako ste velika neznalica i to im je zabavno.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 27.04.2014., 19:32   #94
Da je stari Albert Einstein bio okružen sa ovakvim stručnim savjetnicima sa materijalno dokazivim znanjem kao zecopac i Quark sigurno bi poživio još koje desetljeće smijanje produžuje život i održava vitalnost .
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 19:44   #95
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
...
Šesta činjenica je da se o gravitacijskim ili o Teslinim nehercijanskim valovima ili kako ih je on tada nazvao skalarni valovi ili površinski val ili stacionarni valovi - ne zna puno ( vjerojatno zbog tolikih naziva za jedno te isto ...)
...
Prema tome ja ne rušim paradigmu nego ju upotpunjujem i potvrđujem - nema tu rasprave ( pa čak ni sa mnom) nego ili ju kužite ili ju ne kužite.
...
Ja ne kužim kako gravitacjski valovi (kao što sam ističeš: detektirani i dokazani) koji se gibaju brzinom svjetlosti, i hipotetički Teslini skalarni valovi koji se gibaju nadsvjetlosnom (ili čak beskonačnom -po nekima) brzinom -mogu biti jedno te isto?
haram is offline  
Old 27.04.2014., 20:16   #96
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
smijanje produžuje život i održava vitalnost .
zato quark i ja pricamo s vama, jer svaka vasa izjava ili tvrdnja izaziva u nas salve smijeha
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 27.04.2014., 20:23   #97

zeco_i_pas uramljeni u prostor/vremenu
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 22:00   #98
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
zato quark i ja pricamo s vama, jer svaka vasa izjava ili tvrdnja izaziva u nas salve smijeha
pa ne znan šta bi reka, moran se složiti s tobon zecopas... naime, već mu je nekoliko nas (budala koji trošimo svoje vrime na pizdarije) ukazalo na problematiku nekonzistentnosti, na izračune koji nemaju veze sa vezom, ali on nikako da svati...

---

rocky, gledaj, ode ima ljudi koji ovo čitaju i koji kad pročitaju tvoje postove pitaju se "da on možda nije kokakolu prolija, a plastičnu bocu poija?" jer gledaj, ne znam kako ti to najbezbolnije objasniti, ali tvoje formule izgledaju otprilike ovako:

brod ima 15 metara, vlasnik ima 40 godina, koliko motor ima konja? onda sam napišeš 650, jer je 15x40=650.

dakle, ne samo da si pomnožija kruške i rj45 konektore, već si i krivo pomnožija

eto, tako otprilike tvoji upisi izgledaju nama, konjima, koji otprilike nešto znamo o navedenoj problematici

napominjem još jednom: fizika nije moje područje, imam znanja koliko sam položio kroz školovanje (dovoljno da pomažem sinu koji ide u elektrotehniku), ali brate u matematici me nemoš jebat

tvoj problem je u tome šta većina ljudi koja je stručna u nekom području prirodnih znanosti, zna poprilično i o "susjednim" područjima, tako da se tvoje prodavanje muda za rodakve može učiniti zanimljivim jedino neukom puku koji ne razlikuje prostor Minkowskog od poslovnog prostora

nadalje, sad ću napisati nešto šta san već nekoliko puta napisa na alternativi, pogotovo prije kad san bija znantno aktivniji: alternativa kao podforum je zamišljena kao mjesto gdje će se raspravljati na kulturan način o alternativnim stvarima kao što su npr. alternativni izvori energije, alternativno liječenje, alternativni odgoj djece, dakle o svemu onome šta je nesvakidašnje, šta ljudski rod još nije provao itd itd. čak i tema o bosanskim piramidama zaslužuje da bude na alternativi (iako je to najveći i najduži vic o bosancima) ali ovo tvoje brate, ja ne znan di bi pristajalo...

i najbitnija stvar, ajde omašio si ceo fudbal, govoriš znanstvene gluposti, ali si kao sugovornik izuzetno naporan i iritantan

ako te neko nešto pita, to je za mečku rodit dok ti daš neki smislen odgovor

primjer:

pitanje: koliko si visok?

Quark: 186 cm.

rocky: ja sam najvisočiji, visočiji sam čak i od onog u ogledalu, a moja se visina jako precizno može izračunati ako se uzme dinamometar i izmjeri razlika potencijala između glave i pete

kužiš?

kužiš ti kurac...
strange quark is offline  
Old 27.04.2014., 22:16   #99

Eto uramio sam te i okačio na zid .
Za humor - čista petica quarče
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 27.04.2014., 22:27   #100
Quote:
napominjem još jednom: fizika nije moje područje, imam znanja koliko sam položio kroz školovanje (dovoljno da pomažem sinu koji ide u elektrotehniku), ali brate u matematici me nemoš jebat
Brate pokočen si u geometriji - ne znaš se orjentirati u prostor/vremenu - izgubljen si - dimenzije te muče
r.o.c.k.y.007 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.