Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2008., 16:44   #81
pa vjeruj mi znam, imao sam prije sat vremena klijenticu a masom u ribama u 7. samo nije u pitanju bio sjeverni čvor jer on dosta popravlja stvar.

muž alkoholičar, na momente jako ljubazan, kasnije lako eksplodira. slaba volja, ali podmukao.

sa ribama nikad ne znaš ni one ne znaju što žele i nepredvidljive su.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 17:04   #82
onda moram stvarno dobro otvoriti oci da ne bih na kraju ispastala zbog nekog kretena
paola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 17:22   #83
ne pazi .

to ovisi o dispoziciji. pitanje je gdje su ti jupiter i neptun kao vladari riba i to jako mijenja na stvari.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 18:38   #84
jupiter mi je u 9. kuci u biku
a neptun u konjunkciji sa saturnom u jarcu u 5. kuci
paola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 20:11   #85
meni je osmo polje u skorpionu, a u njemu su mjesec, mars i saturn. dosad mi je zivot po pitanju seksa bio kompliciran, prvenstveno na emotivnoj razini.

Mogu se s tobom poistovjetiti
mia07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:02   #86
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

pogodite koja je moja seksualna devijacija?! iako je ja ne smatram devijacijom, neki od vas bi me najradije ubili

, uključujući i jednog vašeg prijatelja wanna be astrologa

Zadnje uređivanje Siobhan : 08.10.2008. at 19:08.
Siobhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:11   #87
joj joj joj.

nadam se , molim boga da nisi homo jer bi to zaista bilo strašno.

Mjesec blizu egzaltacije Urana, već govori o nemiru i promjenama u duši. a sve to 90 mars u vodenjaku. mars je seks vodenjak slobodni seks no ne nužno homo. blizina merkura i marsa pojačava tu opasnost. mars je u svom padu, ali u egazltaciji marsa, dakle vladar ac-a obožava marsa.

ovo bi sve moglo ukazivati na homosex sklonosti, no ima puno ljudi koji imaju takve pozicije a nisu homosex. mars je baš u 5 polju ljubavi.

ne znam brine me sve to i nadam se da griješim.

uočimo još da je mjesec u padu, mars u padu, venera hladna i voli marsa, čak sunce u znaku vodenjako, izgon sunca, najjače dostojanstvo ovdje ima saturn u vagi ali opet u 12.

ne znam sumnjivo mi je to jako sumnjivo, ne znam što bi rekao. zaista je opasna situacija.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:14   #88
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
joj joj joj.

nadam se , molim boga da nisi homo jer bi to zaista bilo strašno.
zašto bi bilo strašno?

kao, ti si neki homofob u 2008. godini?
Siobhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:17   #89
ništa ovo tvoje je dakle klasičan primjer homosexa.

uočiti ćete da jako malo homoseksualaca ima skladne horoskope. Mjesec nikada neće biti u jakom dostojanstvu, mnogo planeta pogotovo onih erotskih u padu, naglašen vodenjak, aflikacija sedmog polja.

Nema čovjeka koji je homosex a da mu mjesec nije oštećen i oslabljen. i to naravno implicira traume i razloge zašto je došlo do problema.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 08.10.2008. at 21:06. Reason: off
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:51   #90
Quote:
mia07 kaže: Pogledaj post
meni je osmo polje u skorpionu, a u njemu su mjesec, mars i saturn. dosad mi je zivot po pitanju seksa bio kompliciran, prvenstveno na emotivnoj razini.

Mogu se s tobom poistovjetiti
pazi ti da ti ne se ne bi dogodile opasne operacije i krvarenja u predjelu maternice itd. to može biit jako nezgodno.

jedan roditelj ovdje je dosta ugrožen.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 08.10.2008. at 20:21. Reason: quote
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 21:00   #91
mene hladi asc u jarcu,vrh VIII u djevici,iako imam mars i lilit u ovnu,kao da mi ovo prvo dvoje dominiraju...od strasti ni traga ni glasa...
andjela pizelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 10:38   #92
A kakva je sexualnost sa marsom smještenim u 5 kući u blizancima na 28 stupnjeva u trigonu sa uranom (4 stupanj) u škorpionu i venerom (21 stupanj) u vagi u 8 kući?
mia07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 10:42   #93
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pazi ti da ti ne se ne bi dogodile opasne operacije i krvarenja u predjelu maternice itd. to može biit jako nezgodno.

jedan roditelj ovdje je dosta ugrožen.
Jel se ovo na mene odnosi?
mia07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 13:53   #94
Quote:
Siobhan kaže: Pogledaj post
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

pogodite koja je moja seksualna devijacija?! iako je ja ne smatram devijacijom, neki od vas bi me najradije ubili

, uključujući i jednog vašeg prijatelja wanna be astrologa
homić garant sunce vodenjak (slobodoumnost, sklonost neobičnom), podznak vaga (dvostruki znak, karakterističan za muške istospolne sklonosti), mjesec škorpion (strastvenost, jak sex. nagon prema svemu i svačemu ).. vladar 7. polja (partnerski odnosi) mars u vodenjaku (opet slobodoumnost, sklonost prema neobičnom), konjukcija merkur (vladar blizanca - isto dvostruki znak, vezan za istospolni nagon), 5. polje (erotika) se proteže iz vodenjaka prema ribama (OPET dvostruki znak).

you're obvious, dude

suspirium, ovo je zanimljivo što kažeš da je kod osoba istospolnih sklonosti nekako narušen mjesec, baš ću razmislit o tome. moguće da se to odnosi na slijedeće: što se baš isključive homoseksualnosti tiče mislim da se radi o tome da je osoba emocionalno zatvorena prema suprotnom spolu zbog toga što joj je od roditelja suprotnog spola narušen emocionalni integritet pa se naučila nesvjesno zatvarati. nešto slično je kod mene prisutno: iako me privlače oba spola, ne mogu ostvariti dubok i trajni emocionalni kontakt sa suprotnim spolom. no opet, postoji i isključiva heteroseksualnost, kod koje je obrnuta situacija: osoba je emocionalno zatvorena prema osobama istog spola jer joj je narušen emocionalni integritet od roditelja istog spola. mislim da bi je najprirodnija verzija emocionalna otvorenost prema oba spola.
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 14:10   #95
polyhmnia neću komentirati ono gore što si napisala, vjerojatno si u pravu u to ne ulazim.

mene je jedino privuklo ono što si ti napisala da je bisex prirodna orijentacija. o tome je i Dupor pisao. Ne znam što da ti kažem, meni je prirodno da se slaže muško i žensko. To je nekakav prirodni tijek, no ne isključujem mogućnost da će daljnja evolucija dovesti do toga.

Vidi, što se tiče uočavanja homosexa u karti je nešto što je vrlo teško utvrditi. Dupor često spominje genetski faktor koji je nekad nemoguće odrediti.

Recimo , jedan poznati srpski astrolog se meni javio preko jednog foruma i tvrdio, uvjeravao mene da sam ja homosex. Na što sam ja pao u nesvijest. Kad je on izložio svoju argumentaciju imala je logike i imala je težinu i kad sam je usporedio sa nekim drugim tekstovima nisu bili daleko od toga.

Međutim ja nisam homosex, niti bi , ja sam čisti straight.

U čemu je bio problem ?

On je zaista naveo Neptun egzaktno na AC, prvi indikator, pa Mars u ženskoj djevici 0 južni čvor pa još 90 Neptun. Pa nježna emotivna priroda Mjesec 120 Neptun. Merkur 0 Pl perverzne ideje.

međutim načinio je i grešku. Utvrditi ćete da 99 posto ljudi koji imaju naglašeno 9 polje nemaju ama baš nikakve sklonosti prema istom spolu. Venera kao vladar sunca u elevaciji i u vagi - nema tu skretanja sa pravog puta.

Moj Mjesec je u Biku, egzaltiran, podržava ac, vladar ac - u strijelcu, sunce i vladar sunca u polju 9 tu nema homosexa.

Još nisam nikad sreo nekoga sa Mjesecom u strijelcu da je homosex bilo muško bilo žensko.

ja sam mišljenja da se to nikada neće sa sto posto mogućnosti moći utvrditi.

Ovo sve što je dotični astrolog u svom fanatizmu meni opisivao bi se jako lijepo moglo opisati samo kao sklonost prema vulgarnim, pomalo droljastim ženama, i eventualno malo starijim. No ništa više od toga.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 14:53   #96
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
polyhmnia neću komentirati ono gore što si napisala, vjerojatno si u pravu u to ne ulazim.

mene je jedino privuklo ono što si ti napisala da je bisex prirodna orijentacija. o tome je i Dupor pisao. Ne znam što da ti kažem, meni je prirodno da se slaže muško i žensko. To je nekakav prirodni tijek, no ne isključujem mogućnost da će daljnja evolucija dovesti do toga.
e baš to, ja mislim da se radi o evoluciji. muško + žensko je što se reprodukcije tiče najprirodnije, no mislim što se emocionalnosti kao takve tiče da je najprirodnije biti otvoren prema ljudima. neovisno o spolu. ali dobro, tko sam ja da to pričam
Quote:
međutim načinio je i grešku. Utvrditi ćete da 99 posto ljudi koji imaju naglašeno 9 polje nemaju ama baš nikakve sklonosti prema istom spolu. Venera kao vladar sunca u elevaciji i u vagi - nema tu skretanja sa pravog puta.
ehm, moja cura ima naglašeno 9. polje (podznak strijelac - što je čest podznak za istospolnost jer se onda DC nalazi u blizancima - sunce u 9. polju, ...), ja isto naglašeno 9., venera mi je vladar podznaka, nalazi se u ribama u konjukciji sa suncem.
Quote:
Još nisam nikad sreo nekoga sa Mjesecom u strijelcu da je homosex bilo muško bilo žensko.
mislim da je ovo ishitreno. tim više što strijelac kao opozitan blizancu nosi ili pak privlači određenu blizanačku energiju. ja ne znam jesam li srela nekog, ali ako sretnem...javim

a što se tiče tvog astrologa, dobro je rekao za merkur konj. pluton, što si i ti sam obrazložio na kraju posta, no krivo je pretpostavio da se to može odnositi na homoseksualnost, jer ona nije ničim a priori vezana uz perverziju, vulgarnost i slično.
a možda si latentnić
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 15:00   #97
nemoj mi reći da si i ti lezba.......ajd please.

ne nisam ja nikakva latentić da jesam , prva sljedeća misao nakon te bi bio metak u mojoj glavi.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 15:09   #98
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
nemoj mi reći da si i ti lezba.......ajd please.

ne nisam ja nikakva latentić da jesam , prva sljedeća misao nakon te bi bio metak u mojoj glavi.
ok s obzirom na ovo zadnje najvjerojatnije jesi opusti se čovječe

ne moram biti lezba da bih bila u vezi sa ženom. svoju "orjentaciju" sam objasnila u postu u kojem sam ti se prvi put obratila oko ove teme
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 16:49   #99
Quote:
Siobhan kaže: Pogledaj post
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

pogodite koja je moja seksualna devijacija?! iako je ja ne smatram devijacijom, neki od vas bi me najradije ubili

, uključujući i jednog vašeg prijatelja wanna be astrologa
Kiron u 8., Saturn u 12., Mars u 5. u kvadratu s Uranom i Mjesecom u Skorpiji, Pluton kvadrat Venera - mazohizam?
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 17:25   #100
čitaj gore.

homosex.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.