Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 19:05   #181
Ispada da su svi do 16 godina neubrojivi imbecili i da trebaju kontrolu. S tom kontrolom koja se predlaže, bojim se da neki i postanu.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:06   #182
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nisam, ali nisam bio psihički nespreman na to

Misliš da je dobro toliko kontrolirati život adolescentima? Vidim da ti nekoga od 14 godina tu uopće ne doživljavaš kao subjekt. Sa slobodnom voljom i tako to. Taj pristup zna donijeti trajnije negativne posljedice po osobnost od veza koje uključuju seks.

super, ti znas kako ja vidim moje dijete i kako cu maloj kontrolirat zivot jer cu je obranit od nekakvog pedofilicara

bolje se brini o svojima, ja im ne bi htjela bit u kozi previse slobode ubija slobodu
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:07   #183
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ispada da su svi do 16 godina neubrojivi imbecili i da trebaju kontrolu. S tom kontrolom koja se predlaže, bojim se da neki i postanu.
ne, ispada da ima brdo kretena koji se hvataju za adolescente.
ne kuzim zasto izvrcete rijeci. dvoje adolescenata nikome nije problem, jedan starkelja i dijete vecini jesu.
al jebiga ako vi ne zelite to vidjet (ili vam je jednostavno tako komotnije)
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:10   #184
Vas dva ste ko bukve. Svaku riječ doslovno shvaćate.
Čuj, imbecili bez slobodne volje.....dajte djeci onda drogu/alkohol...zašto ih u tome kočite?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:46   #185
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
ne, ispada da ima brdo kretena koji se hvataju za adolescente.
ne kuzim zasto izvrcete rijeci. dvoje adolescenata nikome nije problem, jedan starkelja i dijete vecini jesu.
al jebiga ako vi ne zelite to vidjet (ili vam je jednostavno tako komotnije)

Neka mi netko objasni. Zašto je bolje da se dijete jebe s vrašnjakom nego s odraslim.

Koje su prednosti vršnjaka?

Ajmo!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:50   #186
Vidim da neki ovdje stvarno ne znaju o čemu pričaju. Koliko vas ima djecu? Koliko vas je upoznato sa svijetom osnovnoškolaca? Ima ih svakakvih. Jel čitate vi novine? Svejedno je jel se seksaju vršnjaci ili je jedan stariji, 14godišnjaci jednostavno nisu spremni za seks.

Jedino ako vi nazivate seksom pušenje klincu u wc-u da bi ispala cool, snimanje na mobitele(tog istog pušenje između ostalog) i razmjenjivanje slika koje na kraju završe na net-u, davanje analca samo da ostane nevina što duže itd,itd a da ne spominjem neprimjereno odijevanje klinki za koje stvarno ne znaš da ima tak malo godina pa ovi od 20+ mogu nadrljati.

A o maloljetničkim trudnoćama da ne pričam. Ne čitate to, jel? Ne zanima vas još, mladi ste. Kad dobijete vlastitu djecu, naglo ćete promijeniti i mišljenje.
Zakonodavac negdje mora postaviti granicu.

Meni je kćer koja ima 17 godina prije 7 dana rekla da bi kod ginekologa jer misli stupiti u seksualne odnose s dečkom pa bi zaštitu.
Ništa vas ne može pripremiti za taj osjećaj, ali sam u isto vrijeme ponosna jer vidim da sam napravila dobar posao i dobro je odgojila.
A i dečki isto. Zamisli ti frajera od 15 kak mu treba seks. Sav pametan i zreo. Imam i jednog takvog i sasvim mi je svejedno jel muško ili žensko u pitanju.

Koja je razlika između kćeri od 15 koja dođe doma trudna ili sina od 15 kojem cura zatrudni?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:53   #187
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Neka mi netko objasni. Zašto je bolje da se dijete jebe s vrašnjakom nego s odraslim.

Koje su prednosti vršnjaka?

Ajmo!
Nemaju se oni kaj jebat prije 16, bar po meni. A onda mogu s kim hoće.
A da je bolje vršnjak nego stariji, barem u prvih par godina je sigurno istina. Isti strahovi, iste dileme, prvi koraci. Bitno je samo da su odgovorni kod zaštite. A ostalo će sve naučit. Kaj, nabolje bi bilo nekoj od 16 dat odmah nekog iskusnog jebača od 30 pa da ju odmah nauči sve trikove, da se puno ne gnjavi?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:06   #188
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Nemaju se oni kaj jebat prije 16, bar po meni. A onda mogu s kim hoće.
A da je bolje vršnjak nego stariji, barem u prvih par godina je sigurno istina. Isti strahovi, iste dileme, prvi koraci. Bitno je samo da su odgovorni kod zaštite. A ostalo će sve naučit. Kaj, nabolje bi bilo nekoj od 16 dat odmah nekog iskusnog jebača od 30 pa da ju odmah nauči sve trikove, da se puno ne gnjavi?
Prvo razlučimo, uživa li naše dijete u jebačini.
Uživa li?
Želimo li da naše dijete uživa?
Želimo li?
Možemo li prihvatiti tu dječju radost da uživa u jebačini?
Možemo li?

Sad si odgovorite na ova pitanja. Sebi, ne meni. Ja znam odgovore.

Pretpostavimo da želite da vaša kćerkica, vaše čedo, vaše sve, najvaše, svrši u jebačini.

Šta će joj ponuditi vršnjak. Nestrpljiv, neuk. Napoljen do neba, svršit će u trenu. Cura i tako uske pice, bacit ce ga u orbitu za sekundu. "Starac" koji osim što zna kako, osim šta ima strpljenja, otežano svšava. Uskost ce doživjeti kao spas. Dakle, prednost na strani starca.

Polgledajmo sad mladog jebača i ozbiljnu finu damicu.Može mama biti. Ona zna. Ona vodi igru. Usmjerava. Ako treba i za uho ce povući. Ima
razradjenu mašinu čije će prostranstvo amortizirati brzinu i nestrpljenje momčića. Dakle i u ovom slučaju imamo prednost na strani ozbiljne dame.

Dakle, ako vašem dijetetu ne želite užitke u jebu, ako ne želite da vaše dijete svršava, onda mu poželite vršnjaka.

Ajmo dalje!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!

Zadnje uređivanje DEBELKURAC : 23.04.2009. at 20:21.
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:19   #189
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Možemo li prihvatiti tu dječju radost da uživa u jebačini*
Cijeli post očekujem fusnotu, ali ništa
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:19   #190
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Prvo razlučimo, uživa li naše dijete u jebačini.
Uživa li?
Želimo li da naše dijete uživa?
Želimo li?
Možemo li prihvatiti tu dječju radost da uživa u jebačini*
Možemo li?

Sad si odgovorite na ova pitanja. Sebi, ne meni. Ja znam odgovore.

Pretpostavimo da želite da vaša kćerkica, vaše čedo, vaše sve, najvaše, svrši u jebačini.

Šta će joj ponuditi vršnjak. Nestrpljiv, neuk. Napoljen do neba, svršit će u trenu. Cura i tako uske pice, bacit ce ga u orbitu za sekundu. "Starac" koji osim što zna kako, osim šta ima strpljenja, otežano svšava. Uskost ce doživjeti kao spas. Dakle, prednost na strani starca.

Polgledajmo sad mladog jebača i ozbiljnu finu damicu.Može mama biti. Ona zna. Ona vodi igru. Usmjerava. Ako treba i za uho ce povući. Ima
razradjenu mašinu čije će prostranstvo amortizirati brzinu i nestrpljenje momčića. Dakle i u ovom slučaju imamo prednost na strani ozbiljne dame.

Dakle, ako vašem dijetetu ne želite užitke u jebu, ako ne želite da vaše dijete svršava, onda mu poželite vršnjaka.

Ajmo dalje!
Za sve ima vremena, za sve ima vremena.
Užitci su najslađi kad se otkrivaju polako, postepeno i kad smo za njih spremni.
Nije čudo da su mladi danas tak frustrirani kad misle da sve moraju probat do 18, ma kaj 18. i sa 16 već misle da su pobrali svu pamet svijeta. I onda kaj? Gdje je daljnji izazov?
Pa ne traje život 5 godina.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:25   #191
Nema argumenata. Ni jednog jedinog argumenta zasto je bolja opcija vršnjak.
Ali ima argumenata da vi niste spremni prihvatiti pravo vaše kćerkice na jeb (muškići to pravo imaju). Pogotovo niste spremni prihvatiti da vaša kćerkica u tom uživa.

To je poanta cijele ujdurme.
Mnogi roditelj bi bio presratan da kćeri opće nemaju spola, bar dok se ne udaju.

Mračna prijetnja sveopće kataklizme valja se podmuklo. Tutnji iz noći u noć. Uz svaki uzdisaj, đavolji vrisak: Kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!

Zadnje uređivanje DEBELKURAC : 23.04.2009. at 20:30.
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:26   #192
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Za sve ima vremena, za sve ima vremena.
Užitci su najslađi kad se otkrivaju polako, postepeno i kad smo za njih spremni.
Nije čudo da su mladi danas tak frustrirani kad misle da sve moraju probat do 18, ma kaj 18. i sa 16 već misle da su pobrali svu pamet svijeta. I onda kaj? Gdje je daljnji izazov?
Pa ne traje život 5 godina.

Kad si ti presveta svetice milostiva otkirla njegovo veličanstvo orgazam. S koliko godina ?

Gdje je daljnji izazov?
Jel ti ovo pozivaš na kurvaluk, il mi se samo učinilo?
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!

Zadnje uređivanje DEBELKURAC : 23.04.2009. at 20:32.
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:31   #193
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Prvo razlučimo, uživa li naše dijete u jebačini.
Uživa li?
Želimo li da naše dijete uživa?
Želimo li?
Možemo li prihvatiti tu dječju radost da uživa u jebačini?
Možemo li?

Sad si odgovorite na ova pitanja. Sebi, ne meni. Ja znam odgovore.

Pretpostavimo da želite da vaša kćerkica, vaše čedo, vaše sve, najvaše, svrši u jebačini.

Šta će joj ponuditi vršnjak. Nestrpljiv, neuk. Napoljen do neba, svršit će u trenu. Cura i tako uske pice, bacit ce ga u orbitu za sekundu. "Starac" koji osim što zna kako, osim šta ima strpljenja, otežano svšava. Uskost ce doživjeti kao spas. Dakle, prednost na strani starca.

Polgledajmo sad mladog jebača i ozbiljnu finu damicu.Može mama biti. Ona zna. Ona vodi igru. Usmjerava. Ako treba i za uho ce povući. Ima
razradjenu mašinu čije će prostranstvo amortizirati brzinu i nestrpljenje momčića. Dakle i u ovom slučaju imamo prednost na strani ozbiljne dame.

Dakle, ako vašem dijetetu ne želite užitke u jebu, ako ne želite da vaše dijete svršava, onda mu poželite vršnjaka.

Ajmo dalje!
alicee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:32   #194
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Nema argumenata. Ni jednog jedinog argumenta zasto je bolja opcija vršnjak.
Ali ima argumenata da vi niste spremni prihvatiti pravo vaše kćerkice na jeb (muškići to pravo imaju). Pogotovo niste spremni prihvatiti da vaša kćerkica u tom uživa.

To je poanta cijele ujdurme.
Mnogi roditelj bi bio presratan da kćeri opće nemaju spola, bar dok se ne udaju.

Mračna prijetnja sveopće kataklizme valja se podmuklo. Tutnji iz noći u noć. Uz svaki uzdisaj, đavolji vrisak: Kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A gdje si ti iščitao ove nebuloze iz mog posta? Gdje su ti ti argumenti da ja nisam spremna prihvatiti?
Koji je tvoj problem?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:34   #195
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Kad si ti presveta svetice milostiva otkirla njegovo veličanstvo orgazam. S koliko godina ?

Gdje je daljnji izazov?
Jel ti ovo pozivaš na kurvaluk, il mi se samo učinilo?
A tebi je sex=kurvaluk?
A meni imputiraš probleme
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:36   #196
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A gdje si ti iščitao ove nebuloze iz mog posta? Gdje su ti ti argumenti da ja nisam spremna prihvatiti?
Koji je tvoj problem?
Gdje ti vidiš vezu tog teksta i tebe?
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:40   #197
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Za sve ima vremena, za sve ima vremena.
Užitci su najslađi kad se otkrivaju polako, postepeno i kad smo za njih spremni.
Nije čudo da su mladi danas tak frustrirani kad misle da sve moraju probat do 18, ma kaj 18. i sa 16 već misle da su pobrali svu pamet svijeta. I onda kaj? Gdje je daljnji izazov?
Pa ne traje život 5 godina.
Evo, ovdje poentiraš nedostatkom daljnjeg izazova.

Čovječju osjetilnost si svela na izazov, borbu il stanje kad je jebačina sama sebi svrhom. Sorry
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:41   #198
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Gdje ti vidiš vezu tog teksta i tebe?
Sry, fakat, odmah je ispod mog ali nije quotan. A ko bi s tobom znao?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:47   #199
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Evo, ovdje poentiraš nedostatkom daljnjeg izazova.

Čovječju osjetilnost si svela na izazov, borbu il stanje kad je jebačina sama sebi svrhom. Sorry
Ja to tak nisam shvatila, jer da jesam ne bi tak napisala. A uostalom gdje sam napisala borba?
I nisam mislila samo na sex. Valjda toliko možeš shvatiti.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:49   #200
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ja to tak nisam shvatila, jer da jesam ne bi tak napisala. A uostalom gdje sam napisala borba?
I nisam mislila samo na sex. Valjda toliko možeš shvatiti.
Ispričavam se!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!

Zadnje uređivanje DEBELKURAC : 23.04.2009. at 21:05.
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.