Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.03.2017., 23:29   #1
Question U vezi sa starijim muškarcem - okolina se miješa

Pa ovako,ne znam kome se više obratiti za savjet jer čini se da svi u mom životu imaju mišljenje koje pomalo odudara od mog

Već sam 9 mjeseci u veziji sa starijim muškarcem i zaljubila sam se do ušiju.
Čini se da ima sve što sam ikad tražila u ljubavi i stvarno ne mogu zamisliti da budem s nekim drugim. pa zašto onda ovo pišem?
Jer se naša okolina ( čitajte: moja ) ne slaže s našom vezom. svi daju neko mišljenje kako je prevelika razlika u godinama ( on je '56 godište ja '93 ) iako meni to uopće to nije bitno i osjećam da je on 'onaj pravi' koliko to otrcano zvučalo.
tu se miješaju članovi moje obitelji,od roditelja pa do šire,i moje dugogodišnje prijateljice od kojih sam donedavno bila nerazdvojna

govore kako je on prestar za mene,kako ovo ne može funkcionirati,kako nećemo moći imati djecu ( iako je naš život u spavaćoj sobi odličan ) i kako našoj vezi treba što prije stati na kraj
to me jako boli i svaki put kad mi to kažu briznem u plač i kažem da ne znaju što ja osjećam.
jedino on mi pruža nekakvu podršku, iako vidim da i njega pomalo smeta to što govore. planiramo se useliti skupa i stvarno bih htjela razrješiti ovo da možemo nastaviti naš suživot u miru.

moje pitanje je - kako da se ogradim od ovih ljudi koji ne shvaćaju što imamo? pošto još živim s roditeljima nije da im se samo mogu prestati javljati, a i nisam spremna potpuno otpisati sve prijatelje i prijateljice no opet ne podnosim što se miješaju u našu vezu.
kikica piks is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.