Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 23:35   #8581
e pa da, tako i ja isto. vidjela sam da ozbiljne ženske mojih godina nose čizme, a ja nemam čizme... i šta ću sad, ništa, idem u alpinu kupit najbabastije ikada.. check!
hmmm, nemam baš ni mečing babasti kaput, ne mogu obuć svoje nove čizme i gore sportski skafander. idem ja lijepo u robnu kuću.... o evo ga, klasični crni kaput kakav treba svakoj ozbiljnoj dvadesetogodišnjakinji... check!
...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 04.10.2017., 23:38   #8582
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Frendica i ja smo u jednom trenutku (krajem osamdesetih ili pocetkom devedesetih) zakljucile da se oblacimo ko Kate iz Dear Johna.
Dugacki karirani sakoi i tako to. Bile smo jedva punoljetne. Ako.
Pa smo se same sebi smijale.
Kate

Nadam se da niste imale seksualnih problema.

Da stvar bude gora, tad se to stvarno i nosilo, pa još k tome žuto zlato, starmali izgled, svilene marame...


Ari
zelena truba is offline  
Old 04.10.2017., 23:42   #8583
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Kate

Nadam se da niste imale seksualnih problema.

Da stvar bude gora, tad se to stvarno i nosilo, pa još k tome žuto zlato, starmali izgled, svilene marame...


Ari
Jesmo, jesmo, imale smo seksualnih problema.
Tocnije jedan. "Kad cemo mi vec jednom?"

Edit
Ne zaboravimo velike napadne nausnice i malu bizuterijsku radnju u Teslinoj kod nekog starog striceka.
Hannah 3 is offline  
Old 04.10.2017., 23:46   #8584
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Jesmo, jesmo, imale smo seksualnih problema.
Tocnije jedan. "Kad cemo mi vec jednom?"
Pretpostavljam da ste prije toga morale promijeniti stil odijevanja.


Po pitanju edita, da, točno, velike naušnice iz Tesline i onog malog dućančića iz prolaza koji spaja Pod zidom i Trg.
zelena truba is offline  
Old 04.10.2017., 23:52   #8585
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ste prije toga morale promijeniti stil odijevanja.


Po pitanju edita, da, točno, velike naušnice iz Tesline i onog malog dućančića iz prolaza koji spaja Pod zidom i Trg.
Bome se ne sjecam kak smo se oblacile kad se dogodilo.
Kaj se tice bizuterije, onaj ducan u Harmici je jos ziv. Ne kuzim kak opstaje i jel itko tamo kupuje.
Hannah 3 is offline  
Old 04.10.2017., 23:55   #8586
Bem ti, mozak mi je zablokiran, Harmica, naravno. (Da, onaj prolaz. )

Je, vidjela sam dućan, baš mi je neobično (ali i nekak lijepo) da tako dugo opstaje. Tko zna što sad prodaje. Mislim da biža uvijek dobro ide.

Zadnje uređivanje zelena truba : 05.10.2017. at 00:06.
zelena truba is offline  
Old 04.10.2017., 23:56   #8587
Mislim da jos uvijek imaju isti asortiman kao u kasnim osamedesetima.
Hannah 3 is offline  
Old 04.10.2017., 23:59   #8588
Moram priznati da nisam gledala, ali ne bih se čudila.

U Harmici je, na izlazu koji gleda prema Dolcu, s lijeve strane, bio i Iris, u kojem sam uvijek kupovala nedavno spominjani gel Irel i ruž Samantha 17.
zelena truba is offline  
Old 05.10.2017., 00:00   #8589
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Moram priznati da nisam gledala, ali ne bih se čudila.

U Harmici je, na izlazu koji gleda prema Dolcu, s lijeve strane, bio i Iris, u kojem sam uvijek kupovala nedavno spominjani gel Irel i ruž Samantha 17.
A Samantha nula, bijeli s mentolom?
Hannah 3 is offline  
Old 05.10.2017., 00:03   #8590
Sjećam se i bijelog (bio je sedefasto bijeli, ne kreč bijeli), ali nisam ga koristila toliko često kao sedamnaesticu.

Koja firma i broj je bio onaj koji je bio bjelkast, ali je imao, ovisno o kutu gledanja, roza i plavi odsjaj? Možda isto Samantha?!
zelena truba is offline  
Old 05.10.2017., 00:08   #8591
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Sjećam se i bijelog (bio je sedefasto bijeli, ne kreč bijeli), ali nisam ga koristila toliko često kao sedamnaesticu.

Koja firma i broj je bio onaj koji je bio bjelkast, ali je imao, ovisno o kutu gledanja, roza i plavi odsjaj? Možda isto Samantha?!
Oh, to je vec expert level
Nemam pojma za taj.
Mora da smo krasno izgledale sa sedefastom nulom i crnom olovkom unutar donjih rubova kapaka (tog se sjecam iz 6. osnovne).
Uzas.
Hannah 3 is offline  
Old 05.10.2017., 00:16   #8592
Ja sam crnu olovku počela koristiti tek kad sam krenula u Lap i Jabuku , a ovaj bijelo-plavkasto-roza sjajni sam u osnovnjaku nosila na disko na ledu, na Šalati.
zelena truba is offline  
Old 05.10.2017., 01:00   #8593
Ruz Samantha! Mislim da sam imala 5.
To je bio neki roskasto - boje mesa.
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 08:33   #8594
Samantha disco 05 + ljubičasta olovka. vampir prije vampira.

trubo, mislim da o petici govoriš, ovaj je bio sedefast.
kem is offline  
Old 05.10.2017., 09:51   #8595
Juuj Samantha. Mislim da jebila 21 tko će ga znat više.
Biža na Harmici
Sad ste me vratile u srednju školu. Me no like
Hilda is offline  
Old 05.10.2017., 09:58   #8596
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Sad te zamišljam kao gazdaricu iz Toma i Jerryja, onu kojoj uvijek vidimo samo noge i rub šlafroka.
E, točno tako

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kako izgleda to kupljeno, Cats?
Hlače jedne klasične sive na crtu, lijepo padaju. Druge tamno plave, kroj na 5 džepova ali više kao fine mrvu sportskije baba hlače Tunika duga, ravna, tamno siva s gore nekim bež kao pečatima, bluzica bijelo-modro-roza-nešto, svilenkasta, dugi rukavi, dole na pasicu. Nemam slike, ova tunika je neki talijanski no name a ostalo mala domaća firma koja šiva svoje.

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Mislim da jos uvijek imaju isti asortiman kao u kasnim osamedesetima.
Baš sam gledala kad sam bila zadnji put u Zagrebu i snebivala se
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.10.2017., 11:10   #8597
Ja sam jučer, s obzirom da je bila žuta srijeda, otišla do City East-a i kupila jednu majicu u Esprit-u.
Da vidimo jel ima gdje slika:
http://www.esprit.de/damen-shirts/lo...087CC1K066_297
manekenka na slici mora bit puuno viša jer meni majica dođe do bokova i uža mi je

Oni kaputi su zgodni.
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 19:56   #8598
Vi ste se sve pobabile za na faks, ja sam si kupila nove vansice i adidasku i tako neke sportske majice.
Nona mi je dobila živčani slom kad sam došla s tim doma jer kako ću takva hodat po Zagrebu, vrijeme je da se uozbiljim.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 05.10.2017., 21:38   #8599
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Izgledao je kao Milin brat transvestit.

Nije mi dao da ga slikam.
Isuse, tvoj je lud ko moj. Imam fotke gdje je imao reviju u mojim badicima. Bili smo trijezni.


A davno prije se sam farbao. I dredove nosio. Tak da mu nis nije strano. Sva sreca da sad izgleda ko streber.
Gzena is online now  
Old 05.10.2017., 22:15   #8600
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Vi ste se sve pobabile za na faks, ja sam si kupila nove vansice i adidasku i tako neke sportske majice.
Nona mi je dobila živčani slom kad sam došla s tim doma jer kako ću takva hodat po Zagrebu, vrijeme je da se uozbiljim.
Ja sam kupila marte i adidasice I nekoliko onih sportskih majica ko od trenerke (patent, kapuljaca)
Mater je bolilo sto nisam kupila cesalj jer kako cu nepocesljana pred profesore. Bolje da ne zna kako su ti profesori dolazili pred nas
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.