Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 10:36   #6041
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post

Komentar za 5+

A onaj pokusaj sexa, cega li vec i rucice ispod poplona
Zgodno što tu kemije nema ni u tragovima pa sve skup izgleda kao režija produkcije...valjda je zato pužević zanimljiviji...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 20.02.2018., 10:36   #6042
BB bi se trebao izjasniti gdje je zavrsio Miroslav, jel u tajnoj kuci?
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 20.02.2018., 10:36   #6043
Quote:
malamara kaže: Pogledaj post
eeeeee, baš TO si i ja kontam. Koliko jadan moraš biti da pristaješ na ucjenu takvog tipa od dječarca kog poznaš 3 tjedna? Ma da ga poznaš 3 godine, a ne 3 tjedna, da si ludo zaljubljena, daaaaa....ipak postoji nešto što se zove dostojanstvo i integritet, a upravo o njima je znala spredat elaborate. Ne bi joj bilo loše da te elaborate malo primjeni i na sebi samoj
eto kakvi ste vi cinici
ne kužite zaljubljenost
a lijepo je rekla anezi da mnogi ljudi osuđuju vezu kad je takva razlika u godinama, mučenica naša osuđena od društva skoro se sama spalila na lomači ljubavi

#ljubavjeljubav
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.02.2018., 10:38   #6044
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
BB bi se trebao izjasniti gdje je zavrsio Miroslav, jel u tajnoj kuci?
Prošao je gore od Bojane, nadajmo se da ga nije jedna "Ana" dočekala vani.
sretnapcelica is offline  
Old 20.02.2018., 10:44   #6045
Koja večer!!:klap:
Amnezi je do kine podzemno stigla
Luce nemre adrenalinski šut iskulirat,zato hiperventilira.... lavica je to
Dammy is offline  
Old 20.02.2018., 10:46   #6046
Jel ima negdje uzivo sa playa? Da vidim opet miroslava i tomislava.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 20.02.2018., 10:48   #6047
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Jel ima negdje uzivo sa playa? Da vidim opet miroslava i tomislava.
I ja pokušavan naći a ima samo 10 minutni s zadatkom A tila bi vidit Anu kako pjeva pužu
miss busy bee is offline  
Old 20.02.2018., 10:52   #6048
Quote:
bipekicka kaže: Pogledaj post
ma bravo, tocno to
Matija je vrlo pronicljiv momak, a Nikola si sam iskopal rupu, neka mu bas
tocno to. ljudi to nanjuse, da glumata kul tipa a nije to. zato je odbacen, jer nije svoj, vec glumi frajera a to je odbojno svima.
i bas je zasluzio da bude posran, jer je bio bahat bez pokrica, pljuckao sa dudom po matiji, radi njegove vanjstine i feminiziranosti, a ovaj je tako rodjen, ne mozes to promjeniti i ako za to nemas empatije zasluzujes da te pljunu drugi. instant karma!

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 20.02.2018., 10:53   #6049
Fajt jucer i strucni ziri Ribica i Ana2x

Askić is offline  
Old 20.02.2018., 10:58   #6050
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
I ja pokušavan naći a ima samo 10 minutni s zadatkom A tila bi vidit Anu kako pjeva pužu
nego, preko kojih to poslužitelja i kakvih prijemnika gledate tv program? mislim, zar ne gledate unazad program? ne prevrtite nešto usred gledanja?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.02.2018., 11:03   #6051
Amnezija je stvarno fatalna žena. Nakon epske bitke sa onom aždajom onako ranjena se pokušala podati hrabrom vitezu koji nije mogao stati u obranu njene časti jer ga eto pucaju emotivni flešbekovi, a plebejci umjesto da pjesmama slave erektiranje jorgan planine, u pokušaju, slave tu nekog Miroslava The Puža.
#teamzidar
#pastćeLucenijeprozor
#ljubavjeljubav
#animalnipuž
Deadamp is offline  
Old 20.02.2018., 11:04   #6052
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
nego, preko kojih to poslužitelja i kakvih prijemnika gledate tv program? mislim, zar ne gledate unazad program? ne prevrtite nešto usred gledanja?
Ovo je bia live s rtl playa ne može se 'prevritit' ne repriziraju ih, samo DP-e, tamo je upravo DP s večerom Zidara i Luce
miss busy bee is offline  
Old 20.02.2018., 11:05   #6053
Franco koji gifovi
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Old 20.02.2018., 11:07   #6054
Brisanje postova, koji krše neko od pravila foruma, je standardni moderatorski postupak. Svako reagiranje na topicu na moderatorske postupke će biti sankcionirano. Hvala na razumijevanju! Bude li potrebno, ovo upozorenje stavit ću svaki dan.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 20.02.2018., 11:08   #6055
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Ovo je bia live s rtl playa ne može se 'prevritit' ne repriziraju ih, samo DP-e, tamo je upravo DP s večerom Zidara i Luce
aha, pardon ma pitam jer me neki dan frendica blijedo gledala kad sam joj otkrila opciju "pogledajte od početka" pa tako i par dana unazad
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.02.2018., 11:12   #6056
Quote:
Askić kaže: Pogledaj post
Fajt jucer i strucni ziri Ribica i Ana2x
meni su kao ove, pogotovo ribica plava:


iz istog crtića, anezi kao tulava aurora s pripadajućim princem lukom i luce kao legenda maleficent
dee_drah is offline  
Old 20.02.2018., 11:21   #6057
Quote:
Deadamp kaže: Pogledaj post
Amnezija je stvarno fatalna žena. Nakon epske bitke sa onom aždajom onako ranjena se pokušala podati hrabrom vitezu koji nije mogao stati u obranu njene časti jer ga eto pucaju emotivni flešbekovi, a plebejci umjesto da pjesmama slave erektiranje jorgan planine, u pokušaju, slave tu nekog Miroslava The Puža.
#teamzidar
#pastćeLucenijeprozor
#ljubavjeljubav
#animalnipuž


hrabri vitez žuta zuba
amnezijom pogođen
puže
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 20.02.2018., 11:21   #6058
još jedno jutro svanulo , a ništa novo.

zidar nezaustavljivo kroči prema pobjedi
alkatraz123 is offline  
Old 20.02.2018., 11:23   #6059
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
aha, pardon ma pitam jer me neki dan frendica blijedo gledala kad sam joj otkrila opciju "pogledajte od početka" pa tako i par dana unazad
to je aplikacija VIP NOW sve se može gledat tri dana unazad ili snimiti u snimalicu za kasnije
Ter Stegen is offline  
Old 20.02.2018., 11:24   #6060
Ja uopce nemam volje komentirat pokusaj sexova i ručnih radova.
Ono je sramota za "zrelu" osobu poput Amnezije, iskusnu, koja gola snima spotove...
Meni neugodno

Ni malo animalnog poriva i strasti u njoj.
Jbg ipak je ona human
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.