Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2017., 16:18   #201
Prvo si sra da ga niko tako ne zove pa kad se javilo par forumaša onda si počeo pričat da ga tako zovu samo dotepenci. Kad se javilo par purgera onda si prešalta spiku na ljevičare pa sad i da su vandali i turisti.
De se prvo dogovori sam sa sobom pa onda počni držat prodike ode
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 02:17   #202
ma potpuno ista šema kao i kad se radio Cvjetni prolaz: prvo su protestirali protiv rušenja kina Zagreb, pa onda zbog rušenja stare tiskare, pa zbog rušenja rodne kuće nekog štatijaznamkojeg pjesnika... bitno je raditi nemir i stalno bučati, boli njih briga za sve osim za sebe
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 02:22   #203
Netko se sjetio našarati neki grafit i sad bi se trebao po H. zvati most, kakve veze ima H. s mostom.
Nicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:00   #204

http://i63.tinypic.com/11iobqw.png
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:20   #205
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ma potpuno ista šema kao i kad se radio Cvjetni prolaz: prvo su protestirali protiv rušenja kina Zagreb, pa onda zbog rušenja stare tiskare, pa zbog rušenja rodne kuće nekog štatijaznamkojeg pjesnika... bitno je raditi nemir i stalno bučati, boli njih briga za sve osim za sebe
Popis je zapravo puno duzi. A gdje su fontane, parkovi, trgovi, obnova ulica, fasada, postaljanje klupica.......svaki puta kada se nesto napravi u Zagrebu uvijek ista ekipa digne buku.
evo sada su osvjetlili ovaj most, nista sto u civiliziranom svijetu nisu napravili ima valjda 100 godina sa svojim mostovima. Medjutim odmah su supci poceli po medijima pljuvati po rasvjeti.


Da sam glup ja bi pomislio da tim ljudima smetaju gradjevinski radovi...




Ontopic....jebe mi se kako ce se most zvati, nisam za to da se pogoduje vandalima i huliganovicima ali nebi se cudio da Bandic u svojoj zelji da podilazi svima i to napravi.....ali sada ovoka svjeze ofarbani i osvjetljen most mi je sjajan, i puca mi pogled na njega. Nadam se samo da ce tako i ostati i da ga vandali nece ponovo upropastiti i prekriti zvrljotinama kako je to bilo do prije koju godinu.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:45   #206
Prosječno razumnom čovjeku smeta ulickavanje jednog mosta nepotrbnim ligt-show điđama miđama dok se odtsli mostovi doslovno ruše.

Taj novac, koji je potrošen na višebojna svjetla je itekako bio potrebniji nužnoj obnovi Savskog i Mosta slobode koji su u kritičnom stanju. AL ne, nama su bitna viđebojna stakalca.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:46   #207
Sve dok netko bude na most keljio natpis hendrix, bit će i ljudi koji će most zvati Hendrixovim mostom. Prema tome gospodo, svi koji ste za Hendrixa, sprej u ruke i u akciju
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:50   #208
mislim da su sada postavili nadzorne kamere, pa ako vas uhvate ocekujte kaznu od +500 kuna
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 00:08   #209
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Prosječno razumnom čovjeku smeta ulickavanje jednog mosta nepotrbnim ligt-show điđama miđama dok se odtsli mostovi doslovno ruše.

Taj novac, koji je potrošen na višebojna svjetla je itekako bio potrebniji nužnoj obnovi Savskog i Mosta slobode koji su u kritičnom stanju. AL ne, nama su bitna viđebojna stakalca.
Ja mislim da prosjecno razumnom covjeku nikada nece smetati da se grad uredjuje.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 00:19   #210
Slažem se

samo je pitanje dali su PRIORITETI razumno ili nerazumno postavljeni

osvjetljeni željeznički most vs obnova starih mostova koji se raspadaju
fontane vs vrtići

ajmo dalje
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 00:29   #211
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Slažem se

samo je pitanje dali su PRIORITETI razumno ili nerazumno postavljeni

osvjetljeni željeznički most vs obnova starih mostova koji se raspadaju
fontane vs vrtići

ajmo dalje
O prioritetima se dade raspravljati...samo onda ces mi morati dati neke konkretne brojke o troskovima pojedinih projekata....primjerice troskovi obnove dva mosta o kojima pricas...koliko kostaju??? .cisto da stvari stavimo u perspektivu. Jer meni laicki iskreno cini da to sto pricas nema veze jedno sa drugim.


Glede vrtica, znam da to nema veze sa tobom ali podsjetio si me na situaciju kada je Kerum u Splitu dolaskom na vlast za mjesec dana rijesio vrtice ...covjek bi ocekivao da ce mu pljeskati. Ne...dakle isti ti medijski supci koji ce popljuvati osvjetljavanje mosta su popljuvali i Kerumovo ekspresno rjesavanje pitanja vrtica u Splitu.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 06.06.2017. at 00:40.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 11:08   #212
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Popis je zapravo puno duzi. A gdje su fontane, parkovi, trgovi, obnova ulica, fasada, postaljanje klupica.......svaki puta kada se nesto napravi u Zagrebu uvijek ista ekipa digne buku.
evo sada su osvjetlili ovaj most, nista sto u civiliziranom svijetu nisu napravili ima valjda 100 godina sa svojim mostovima. Medjutim odmah su supci poceli po medijima pljuvati po rasvjeti.


Da sam glup ja bi pomislio da tim ljudima smetaju gradjevinski radovi...
tu se zapravo se radi o "našima" i "vašima"... ako vaši krenu nešto raditi onda ćemo bučati i raditi nered i svim silama ometati radove,
a ako naši kupe zemljište za nanbudo centar i poslije ga preprodaju za 5x veće novce onda nećemo ni pisnuti, štoviše još ćemo više galamiti o onim drugima e da se ne priča što to mi muljamo skrivećki
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 19:42   #213
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Sve dok netko bude na most keljio natpis hendrix, bit će i ljudi koji će most zvati Hendrixovim mostom. Prema tome gospodo, svi koji ste za Hendrixa, sprej u ruke i u akciju
Pa zar na mostu ne piše: HENDRIX?

Zašto bi itko sprejao?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 20:44   #214
Koliko znam navodno je raspisan natječaj za grafit pa će ipak sprejat. Pod kontrolom.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 04:32   #215
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Sve dok netko bude na most keljio natpis hendrix, bit će i ljudi koji će most zvati Hendrixovim mostom. Prema tome gospodo, svi koji ste za Hendrixa, sprej u ruke i u akciju
pozivas ljude na vandalizam

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mislim da su sada postavili nadzorne kamere, pa ako vas uhvate ocekujte kaznu od +500 kuna
treba dici tu globiu na 5000 kuna!
Bistrooki Mutna Vida is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:14   #216
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Koliko znam navodno je raspisan natječaj za grafit pa će ipak sprejat. Pod kontrolom.
A ostalih 560 grafita koji su se bili nakotili po mostu i koji ce se ponovo nakotiti ...jeli za njih raspisan natjecaj?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 11:56   #217
bome ako će i ostale ići obnavljati onda će to potrajati neko vrijeme...a ako ovo postane trend, jel možemo očekivati preimenovanja još objekata po gradu u "Mamiću odlazi" sportske dvorane i škole?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:32   #218
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
bome ako će i ostale ići obnavljati onda će to potrajati neko vrijeme...a ako ovo postane trend, jel možemo očekivati preimenovanja još objekata po gradu u "Mamiću odlazi" sportske dvorane i škole?
To je urbano kako ne razumijes....a ne ova seljacka rasvjeta sto je Bandic postavio.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:34   #219
pa ne znam, nisam prošao toliko gradova ali ono što sam vidio nigdje nije bilo nasprejanih črčkarija
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 18:27   #220
Neka pati koga smeta...

Strašno je to, strašno...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.