Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2004., 18:27   #61
Quote:
margarita kaže:


gdje si kupila i koliko je kostao

ja cu isto ali kad preselimo - sad nemam prostora ni za sto
Pazi ovo
novi Orbitrek Platinum imas na www.thane.ca za narucit, pa vidi kolko kosta skupa sa garancijom i onim monitorom. I shippingom. (300-350 CAD moja procjena)

Ja kupila jucer Orbitrek (bez Platinum- dakle starija verzija) u Zellers-u, na special ovaj tjedan za 179CAD. Ima i garanciju i monitor included.

I nis mu ne fali, osim kaj se ne blesci ko onaj Platinum.
Za mene ko bog. A zakoniti obeco da nece na njega, masina prima do 250 lbs.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 18:50   #62
Quote:
Karakala kaže:
Mislim da nema velike razlike, osim što je dizajn Platinuma oku ugodniji.

Jedino sto treba paziti, kao sto sam napomenuo da je bolje uzeti na lanac a ne na magnetski prijenos.
.

zašto na lanac
Hoću sve znatii jer ga planiram kupiti, ako ne prije kad završi porodiljni...........dobije li se kakve upute kako vježbati?
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 18:57   #63
Quote:
Blue_Sunflower kaže:
Pazi ovo
novi Orbitrek Platinum imas na www.thane.ca za narucit, pa vidi kolko kosta skupa sa garancijom i onim monitorom. I shippingom. (300-350 CAD moja procjena)

Ja kupila jucer Orbitrek (bez Platinum- dakle starija verzija) u Zellers-u, na special ovaj tjedan za 179CAD. Ima i garanciju i monitor included.

I nis mu ne fali, osim kaj se ne blesci ko onaj Platinum.
Za mene ko bog. A zakoniti obeco da nece na njega, masina prima do 250 lbs.
ma ko sisa platinum - ionako ce mi u podrumu stajat

odlicna cijena
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 19:05   #64
Quote:
mimi2003 kaže:
zašto na lanac
Hoću sve znatii jer ga planiram kupiti, ako ne prije kad završi porodiljni...........dobije li se kakve upute kako vježbati?
Ja ne znam jer moj ima lanac , magnet ili koji palac.
Ima neki remen. Ne vidim ni magnet ni lanac.
A koliko sam shvatila Karakalu, za nas zenske koje imamo manje od 100 kg nije ni toliko bitno.
Upute pismene nemam, nego VHS, koji nisam pogledala. Sve je jasno. Popnes se gore i vozis, po meni.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 21:18   #65
Quote:
Blue_Sunflower kaže:
Ima neki remen. Ne vidim ni magnet ni lanac.
same here
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 23:35   #66
jedan ovisnik o tv prodaji

ne mogu vjerovati da se pališ na ta sranja o tv prodaje. može biti da je i dobro, ali tko normalan to prati na tv-u?
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 13:01   #67
Kupila sam ga! Napokon! Vec neko vrijeme razmisljam, ali mi je glavni problem bio nedostatak prostora. Ipak uspjela sam nekako iskombinirati, nije bas jako estetski, ali stalo je u sobu. A i tako mi je lijepi, da mi uopce ne smeta sto je preko cijele sobe, pa ga moram zaobilaziti!
Nisam narucila iz Neckermanna jer se dugo ceka, a ja kad nesto ocu, ocu to odmah! Tako da sam otisla u Euro Bike i kupila ga, a dostavili su mi ga odmah drugi dan. Istina, skuplji je nego onaj u Neckermannu, ali sto ja tu mogu.
Do sada sam vjezbala godinama na sobnom biciklu, po pola sata svaki dan, ali moram priznati da je ovo dosta teze! Jedva izdrzim 10 minuta! Ali se cijelo tijelo pokrene!

Pozdrav
bubica
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 14:03   #68
evo nam jos jednog ovisnika dobrodosla u club


Quote:
skuplji je nego onaj u Neckermannu, ali sto ja tu mogu.
dobra
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 21:11   #69
Haha, imam ga

Nabavila dotičnu spavu za mučenje u onom dučanu od tv prodaje.
I mislim da ima remen.
I izdržim kakvih 25 minuta bez pauze.

Nakon odrađenih 25 minuta...hod lagano otežan, i ne baš elegantan:klap:
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 21:35   #70
hm...sad znate sto znaci sat vremena i to onom na kojem ima par stupnjeva pa vi nastimate na onaj najokrutniji
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 21:45   #71
Bravo Bubica, bravo FannyB....


Ja to cudo koristim da se prilicno zagrijem i razdrmam, a onda se bacim na ostale vjezbe za "toniranje misica" (ak nis drugo ovaj opis dobro zvuci).

Probam i natraske malo, ali mi se cini da je onda bolje ukocit ovo cudo za ruke, jer kad masem rukama i vozim unatrag se osjecam ko bolesna zdrogirana hobotnica. (A i glasam se tak.)
Jel to ispravno za voznju natrag?

Fakat koliko se cesto taj Orbitrek treba "normalno" koristiti?
2-3-4 puta tjedno po 20-30-40 minuta na lagano-srednje-jako teskom stupnju ?

Ajde iskusni, podarite kakav savjet.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 22:11   #72
Quote:
jer kad masem rukama i vozim unatrag se osjecam ko bolesna zdrogirana hobotnica. (A i glasam se tak.)
ti si opicena skroz

Nisam jos vidjela da vjezbaju i rukama kad voze unatraske. Uglavnom ja ne mogu, izbezumim se sva

Nema nista treba. Koliko mozes. Najgore se preforsirati pa onda zamrziti spravu i ne popeti se godinu dana na nju.

Normalno se proudzava vrijeme, ja sam na pocetku 10 minuta i mrtva sad mogu jedno 5-6 puta duze na hm...teskom stupnju.

To je onaj gdje se pedale zaista tesko okrecu, treba snage ali kad se zalaufa - ide. Nekako
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 22:34   #73
Quote:
Blue_Sunflower kaže:

Probam i natraske malo, ali mi se cini da je onda bolje ukocit ovo cudo za ruke, jer kad masem rukama i vozim unatrag se osjecam ko bolesna zdrogirana hobotnica. (A i glasam se tak.)
Jel to ispravno za voznju natrag?

Pa kaj ak si ko pomahnitala oktopusi, kaj te briga. Ja se isto razletim i razmašem ko živinče. Pih, kad je bal.....nek jebal

BTW, orbitrekiram on daily baisis (daklem, svaki dan, već 10 dana odkad nabavih spravu). Poćela sam sa 20 min, sad sam na 25, al mislim da bi sutra mogla odvalit cijeli dnevnik (možda me vanjskopolitička situacija posebno inspirira! )
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 23:25   #74
Quote:
Blue_Sunflower kaže:

Probam i natraske malo, ali mi se cini da je onda bolje ukocit ovo cudo za ruke, jer...
kak mislis "ukocit"? zar se i to moze?
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 00:55   #75
Re: Orbitrek

Quote:
Michelle_24 kaže:
Pozdrav,
imam jednu molbu - da mi odgovorite ukoliko imate iskustva sa korištenje sprave za vježbanje - Orbitrekom, tj. učinkom istoga. Također, bila bih zahvalana na informaciji o tome gdje ga mogu kupiti po razumnoj cijeni.
Hvala!
joj kako mi je fino sjela ova tema, taman uz nuss-nougat milk chocolate
ima moja frendica, tj. njena šogorica, aka. bratova žena, koja živi u istoj kući, ali u odvojenom stanu, inače opsjednuta je celulitom i kilama, a fura se na pamelu anderson, samo nema tak velke sise
e sad...orbitrek:
dobar ti je kao sprava za zagrijavanje mišića, ono 10 min. prije vježbanja da se ne baciš na strunjaču sva ukočena
ali nije sama po sebi dovoljna, nego trbušnjaci, sklekovi, zgibovi, diži nogu, pa guzu, pa kajaznam kaj sve trebaš

dakle, ne nećeš smršavit u samo 5 minuta dnevno na ovoj spravi
i nemreš jesti kao prase ako ju kupiš
ali fora je sprava
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 01:00   #76
Re: Re: Orbitrek

Quote:
messed_up kaže:
ima moja frendica, tj. njena šogorica, aka. bratova žena, koja živi u istoj kući, ali u odvojenom stanu, inače opsjednuta je celulitom i kilama, a fura se na pamelu anderson, samo nema tak velke sise
Koji tok svijesti, ne mogu vjerovat!
Divim ti se!
Fantastično!
Prekrasan talent!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 01:16   #77
Re: Re: Re: Orbitrek

Quote:
walter kaže:
Koji tok svijesti, ne mogu vjerovat!
Divim ti se!
Fantastično!
Prekrasan talent!
ah, ah

pamtim pa vratim
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 01:23   #78
Re: Re: Re: Re: Orbitrek

Quote:
messed_up kaže:
ah, ah

pamtim pa vratim
To ti je bio kompliment. Valjda si skužila. Prepoznajem ženskog Dritu u tebi. Fanstastično! PRedviđam ti sjajnu karijeru na ovim virtualnim prostorima, ukoliko se ostaneš družiti s nama.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 01:27   #79
Re: Re: Re: Re: Re: Orbitrek

Quote:
walter kaže:
To ti je bio kompliment. Valjda si skužila. Prepoznajem ženskog Dritu u tebi. Fanstastično! PRedviđam ti sjajnu karijeru na ovim virtualnim prostorima, ukoliko se ostaneš družiti s nama.
a ono ti je bila zahvala na komplimentu
očito nisi skužio

ali neka, nikad previše objašnjavanja

tnx
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 14:12   #80
Quote:
dakle, ne neceš smršavit u samo 5 minuta dnevno na ovoj spravi
ali ces smrsaviti od sat vremena na toj spravi, ako naravno izdrzis toliko

I ne bi nikome preporucila vjezbanje svaki dan. U svakom centru ce vam reci da misici trebaju dan odmora da bi reagirali kako treba inace se "naviknu" na napor i nelogicno ali istinito - daju manje rezultata nego da ste vjezbali svaki drugi dan.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.