Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 14:56   #461
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Inače stvarno imam naviku čitati stare postove,ali od kad je stigla bebica vremena sve manje,pa vas molim da mi kažete koja je procedura kod odlaska pedijatru prvi puta??

I ako netko ima preporuku za pedijatra u Sigetu??
Da li primaju normalno nove pacijente?'
izaberes nekog pedijatra, nazoves, pitas jel primaju nove pacijente, kazes kad je beba rodjena i onda te naruce na prvi pregled
sa sobom poneses onu bebinu zutu knjizicu i otpusno pismo iz rodilista
kod doktora ce ti dati izjavu o izabranom dotoru koju trebas odnijeti u HZZO
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:59   #462
nazoveš i pitaš da li prima i dogovoriš se tj.naručiš na pregled.mi smo u sigetu i mogu ti dati br.tel od naše pedijatrice.

inače kada dođeš na prvi pregled otvara se karton i sestra uzima podatke,potpisujete papir da će vam to biti pedijatar...

sestra će ti doći u onu malu čekaonu (za zdravu djecu),bebača skineš i daš tetru,sestra bebicu izvaže i izmjeri i onda te pozove u ordinaciju kod doktorice.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:00   #463
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
izaberes nekog pedijatra, nazoves, pitas jel primaju nove pacijente, kazes kad je beba rodjena i onda te naruce na prvi pregled
sa sobom poneses onu bebinu zutu knjizicu i otpusno pismo iz rodilista
kod doktora ce ti dati izjavu o izabranom dotoru koju trebas odnijeti u HZZO
ja nisam ništa nosila.sestra mi dala da potpišem papir i to je to.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:06   #464
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
ja nisam ništa nosila.sestra mi dala da potpišem papir i to je to.
a valjda ovisi od doktora do doktora
mi smo to nosili sami
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:32   #465
Hvala curke...
Čitala sam o pedijatrima u Sigetu,i više manje komentari su ok.
Enigmatic,molila bi te broj od vaše pedice,i ime i prezime.
Jesi ti zadovoljna?
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 11:49   #466
Curke dal tko zna dobrog pedijatra/pedijatricu u istočnom djelu grada? Ja sam na ravnicama, a pedijatrica u kvartu mi je koma pa me zanima dal ima u blizini netko dobar..čula sam za pedijatricu u grižanskoj u Dubravi da je ok..jel tko imao iskustva sa njom?
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 18:45   #467
nama treba neka pedijatrica u zapadnom dijelu grada,mi smo u Španskom i nemamo još svog pedijatra
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 18:56   #468
cure, a jel se može unaprijed prije rođenja bebe predbilježiti kod pedijatra?

cvijetić, hvala.... budem provjerila ovih dana
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 19:20   #469
ZVrksa, mnogi ne zovu pedijatra prije djetetovih mjesec dana, ali ja nisam taj tip i izludila bi čekat mjesec dana pa onda vidjet da me netko ne može primiti. ja bi ti svakako preporučila da nazoveš, predstaviš se i da pitaš da li vas može primiti. ako može to će ti biti neka vrsta predbilježbe tj. sigurnosti, aako ne imat ćeš vremena za druge opcije...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 20:39   #470
Zvrksa, ja mislim da ti to nema smisla
unaprijed samo skupis informacije, slozis listu pedijatara s telefonskim brojevima i jedan dan u roku pola sata ih sve nazoves

koji si dio grada?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 20:42   #471
može i lista, ali onda mora imati listu...ako za sad ima jednog, onda bolje da sazna ima i šanse ili ne...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 15:46   #472
ma za sad me najviše zanima Puževski i ak nema kod nje mjesta onda Lučev, ali koliko sam čula da su dosta zatrpani pa me frka da ne bi bilo mjesta i onda ću morati razmišljati o nekom drugom...
a u biti ne vidim ništa loše u tome da ih zvrcnem unaprijed s jedne strane, a s druge si opet mislim da će misliti da nisam sva svoja kaj ih zovem dok još ni bebu nemam

inače sam u zapadnom dijelu grada, ali ne budem birala pedijatra po blizini jer tak i tak do svakog moram autom, bitnije mi je da uzmem kvalitetnog pedijatra nego to što ću se eventualno 10 min. duže do njega voziti...
__________________
moj dućkas

Zadnje uređivanje Zvrksa : 14.05.2010. at 16:05.
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 15:57   #473
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ma za sad me najviše zanima Puževski i ak nema kod nje mjesta onda Lučev, ali koliko sam čula da su dosta zatrpani pa me frka da ne bi bilo mjesta i onda ću morati razmišljati o nekom drugom...
a u biti ne vidim ništa loše u tome da ih zvrcnem unaprijed s jedne strane, a s druge si opet mislim da će misliti da nisam sva svoja kaj ih zovem dok još ni bebu nemam

inače sam u zapadnom dijelu grada, ali ne budem birala pedijatra po blizini jer tak i tak do svakog moram autom, bitnije mi je da uzmem kvalitetnog pedijtra nego to što ću se eventualno 10 min. duže do njega voziti...
moj savjet: nazovi
nemaju oni kaj mislit jesi svoja ili nisi.
tak mogu mislit i ak nikad ne nazoves, nego samo banes sa djetetom starim 4 tjedna
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 16:00   #474
Quote:
ridikul kaže: Pogledaj post
Curke dal tko zna dobrog pedijatra/pedijatricu u istočnom djelu grada? Ja sam na ravnicama, a pedijatrica u kvartu mi je koma pa me zanima dal ima u blizini netko dobar..čula sam za pedijatricu u grižanskoj u Dubravi da je ok..jel tko imao iskustva sa njom?
tamo su dr. Perić i dr. Španović
patronažna mi je rekla da teško da primaju nove, a ja sam otišla kod dr. Toljanić u Dubec (po preporuci forumašice) i žena mi se čini baš ok
__________________
Moj mis Misic
Styx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 18:12   #475
Imali tko iskustva s dr. Sušac koja ima ordinaciju u domu u Nazorovoj. Sugerirala nam ju je patronažna a nisam uspjela nigdje pronaći ništa o njoj. Anyone? Bili bismo zahvalni.
maremore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 11:01   #476
Do kada dijete može biti prijavljeno kod pedijatra?

Kod zadnjeg posjeta pedijatrici s mlađim djetetom rečenom mi je da trebam uzeti karton starijeg djeteta (8 god) i prijaviti je kod obiteljskog liječnika. Karton sam uzela i više dana pokušavala naći liječnika koji bi je primio. Zvali smo između ostalog i liječnike kod kojih smo suprug i ja, ali i oni su full tako da ni tu nismo imali sreće. Jedna dr koju smo zvali je rekla da nisam trebala uzet karton i da dijete može ostat kod pedijatra do 14 godine. Zna li netko jeli ovo točno?
Inače, jučer sam uspjela naći dr u Prečkom koja je rekla da danas dođemo i da ćemo sve riješti, ali mislim da to nije način kako bi se stvari trebale rješavat - utrapi ti karton, a ti se snađi...
yellowstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 11:53   #477
mi smo kd se malac upisao u školu dogovorili sa pedijatricom da on i dalje ostaje kod nje. Znam da kod nje ima starijih klinaca, nekih 9-10 godina tako da se sigurno može ostati kod pedijatra i nakon 8. godine samo treba vidjeti zašto neki pedijatri ne ostavljaju veću djecu kod sebe- pretpostavljam da su velike gužve pa da bi mogli primati i nove bebače
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 14:48   #478
pozdrav svima!

imam dvojbe između dvije pedijatrice - dr. ogrizek ili dr. čičak iz doma zdravlja Dugave.
Prijateljica vodi bebača kod dr. Ogrizek, kaže da trpa antibiotike trebalo-ne trebalo. Ja bih ipak pedijatricu koja prvo pokuša na prirodan način izliječit bebicu, naravno, ako je moguće, a tek onda kreće na antibiotike.

Da li netko može reći za dr. Čičak da ima prirodniji način liječenja ili je i ona kao dr. Ogrizek?

Prvo dijete mi je kod dr. Đekić u Sigetu, nismo imali negativnih iskustava s njom, ali preselili smo se u Dugave pa nam je zgodnije tamo u DZ jer je bliže. Starija curica ionako uskoro prelazi kod obiteljskog liječnika.

Unaprijed hvala.....
pahuljica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:22   #479
zanimaju me preporuke za pedijatra u dz špansko i dz jarun?
hvala!
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 21:21   #480
Mi smo jako zadovoljni s dr. Sekulović. Jako je draga, dobra dijagnostičarka i iam jako ljubaznu med. sestru.
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
zanimaju me preporuke za pedijatra u dz špansko i dz jarun?
hvala!
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.