Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2010., 22:32   #481
Quote:
pahuljica27 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

imam dvojbe između dvije pedijatrice - dr. ogrizek ili dr. čičak iz doma zdravlja Dugave.
Prijateljica vodi bebača kod dr. Ogrizek, kaže da trpa antibiotike trebalo-ne trebalo. Ja bih ipak pedijatricu koja prvo pokuša na prirodan način izliječit bebicu, naravno, ako je moguće, a tek onda kreće na antibiotike.

Da li netko može reći za dr. Čičak da ima prirodniji način liječenja ili je i ona kao dr. Ogrizek?

Prvo dijete mi je kod dr. Đekić u Sigetu, nismo imali negativnih iskustava s njom, ali preselili smo se u Dugave pa nam je zgodnije tamo u DZ jer je bliže. Starija curica ionako uskoro prelazi kod obiteljskog liječnika.

Unaprijed hvala.....
Frendica je obje male prebacila kod dr.Čičak i puno joj je bolja od dr.Ogrizek.
Eto,ne znam ti više od toga,ali ju mogu pitati ako želiš...
Mi smo baš prije 2 dana bili kod dr.Đekić prvi puta.Nije me baš oduševila jako,ali nema idealnoga...
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 22:43   #482
Smile

Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Frendica je obje male prebacila kod dr.Čičak i puno joj je bolja od dr.Ogrizek.
Eto,ne znam ti više od toga,ali ju mogu pitati ako želiš...
Mi smo baš prije 2 dana bili kod dr.Đekić prvi puta.Nije me baš oduševila jako,ali nema idealnoga...
hvala! nama je đekić bila sasvim ok, ali sad nam je bliže dz dugave pa ćemo onda kod čičak.
pahuljica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 23:09   #483
Quote:
pahuljica27 kaže: Pogledaj post
hvala! nama je đekić bila sasvim ok, ali sad nam je bliže dz dugave pa ćemo onda kod čičak.
Ma nema na čemu.Ma prvi pregled nam je bio..ja u strahu,mala urla.žena ju je pregledala i to je to...nije mi baš sve bilo poslije jasno,ali puno toga nisam pitala jer se nisam snašla...ma samo da mi što manje budemo tamo,i super.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 13:17   #484
Quote:
kismo kaže: Pogledaj post
Mi smo jako zadovoljni s dr. Sekulović. Jako je draga, dobra dijagnostičarka i iam jako ljubaznu med. sestru.
hvala na odgovoru!
jel ona u dz špansko?
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 13:28   #485
Quote:
pahuljica27 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

imam dvojbe između dvije pedijatrice - dr. ogrizek ili dr. čičak iz doma zdravlja Dugave....
toplo preporucam cicak, mi smo kod nje i fenomenalna je.
setzerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 13:37   #486
Quote:
setzerka kaže: Pogledaj post
toplo preporucam cicak, mi smo kod nje i fenomenalna je.
Quote:
pahuljica27 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

imam dvojbe između dvije pedijatrice - dr. ogrizek ili dr. čičak iz doma zdravlja Dugave.
.....


Mi smo kod dr. Ogrizek. Mislim ima i ona bisera, ali mi je ok.
O svemu se mi dogovorimo, što mi je najbitnije.

Par puta sam malu vodila u drugu smjenu kod te druge, valjda dr. Čičak, i ostala sam zapanjena što lošim pristupom, što "neznanjem", mislim, dođem u frci s malom bebom, bebi xyz, pita ona jeli nam to prvo djete, kažemo jest, a ona , meni već mrak na oči.
Pregledava bla bla, pa kaže, ne znam što joj je vodite ju u bolnicu.
Dođemo u bolnicu, pošalju nas doma i čude se kako pedica nije u stanju vidjet neku banalnu virozicu i pelenski osip koji peče.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 15:20   #487
Da, u DZ Španskom. Tel. 3817604.
Radi parni datumi popodne, neparni prijepodne
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru!
jel ona u dz špansko?
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 15:40   #488
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post


Mi smo kod dr. Ogrizek. Mislim ima i ona bisera, ali mi je ok.
O svemu se mi dogovorimo, što mi je najbitnije.

Par puta sam malu vodila u drugu smjenu kod te druge, valjda dr. Čičak, i ostala sam zapanjena što lošim pristupom, što "neznanjem", mislim, dođem u frci s malom bebom, bebi xyz, pita ona jeli nam to prvo djete, kažemo jest, a ona , meni već mrak na oči.
Pregledava bla bla, pa kaže, ne znam što joj je vodite ju u bolnicu.
Dođemo u bolnicu, pošalju nas doma i čude se kako pedica nije u stanju vidjet neku banalnu virozicu i pelenski osip koji peče.
ne znam sta to znaci da si dosla u frci s malom bebom. nama je odmah skuzila upalu uha, a na hitnoj nisu. i nije davala antibiotik, a oni su htjeli. na kraju nije bila bakterija i hvala joj
sto god je pitam, dobijem opsiran odgovor, trudila se sa mnom oko dojenja i poticala me kad nije dobivao.. ne znam, meni jednostavno odgovara.
al sto ljudi, sto cudi.
setzerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 15:45   #489
Quote:
setzerka kaže: Pogledaj post
ne znam sta to znaci da si dosla u frci s malom bebom.
Proljev i nezaustavljiv plač, bez temperature.
Nakon što je vrištala neko vrijeme bez prestanka, otrčali smo kod doktora, a dr. nas je proslijedila dalje.
A malu je samo peklo dupe.
Ali bitno da je ona prevrtala očima što sam ja neiskusna prvorotka i eto za svaku glupost vodim djete doktoru.
Meni je taj pristup jako loš.

Mogla je fino objasnit i podučit, ali ju nije bilo briga "jer nismo njeni".
Nakraju sam od apotekarke u kvartu dobila rješenje za malu.
Ogrizekica je bila na godišnjem, ne znam kako bi ona djelovala.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 15:55   #490
MOLIM VAS HITNO!!!

Dežura pedijatrija, zagreb istok. Jel radi u domu zdravja u gižanskoj? Ako ne, gdje ima najbliža pedijatrija. internet mi je za kurac za inat sad ne radi. i nigdje broja telefna za informacije
mp_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 16:09   #491
vi spadate na rebro
KBC Rebro, Kišpatićeva 12, tel: 2388888

edit: a evo ti i broj od klaiceve
Klinika za dječje bolesti Zagreb, Klaićeva 16, tel: 4600111
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 13:25   #492
Pozdrav,trebam savjet i preporuku u vezi pedijatra. Beba stiže u 11.mjesecu,ali voljela bi se na vrijeme pripremiti. Dali netko ima preporuku za pedijatra na području Novog Zagreba,Utrine? Hvala puno
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:17   #493
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
mi smo kd se malac upisao u školu dogovorili sa pedijatricom da on i dalje ostaje kod nje. Znam da kod nje ima starijih klinaca, nekih 9-10 godina tako da se sigurno može ostati kod pedijatra i nakon 8. godine samo treba vidjeti zašto neki pedijatri ne ostavljaju veću djecu kod sebe- pretpostavljam da su velike gužve pa da bi mogli primati i nove bebače
Zato sto po glavi skolskog djeteta dobiju najmanju kvotu od HZZO-a, a na skolsku djecu najvise potrose, bar je tak nekad bilo, sumnjam da se promijenilo
Samo, nisam jos srela pedijatra koji je imao srca tek tako dijete odj... Ipak vecinu te djece i roditelja poznaju od rodjenja djeteta i vode i mladju bracu i sestre.... Ovo prvi put vidim, iskreno....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:20   #494
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Pozdrav,trebam savjet i preporuku u vezi pedijatra. Beba stiže u 11.mjesecu,ali voljela bi se na vrijeme pripremiti. Dali netko ima preporuku za pedijatra na području Novog Zagreba,Utrine? Hvala puno
DZ Dugave, Dr Ogrizek Elizabeta
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 11:29   #495
Quote:
mareija kaže: Pogledaj post
evo mi bili na Rebru pa evo broj za narucit se ako nekome zatreba

KBC Zagreb (rebro)
ORL ambulanta 2367-367
Rad ambulante: 9:00-13:00

Mandy
, našla sam.

Podižem.


BTW, koji dr. na Rebru?
Neki baš dječji?
Prijazan?
Pristupačan?




Ili da tražim magični štapić?
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 11:32   #496
Ma ja sam prošla otorinaca i otorinaca, gadnih problema sa sinusima imam.

Zato tražim preporuku, jer iz iskustva znam da puno njih pojma nema.
Ovaj moj zadnji koji mi je OK, nije dječji, pa ne mogu malu vodit.

Kažite mi nekoga tko zna malo bolje dijagnosticirat osim uzet skalpel i odrezat mandule.
Pliiiiiz....
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 11:51   #497
dr.Geber ili dr Ajduk, Vinogradska, toplo preporučam.
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 12:21   #498
Mi smo bili 4 puta do sada kod ORL-a, 3 puta kod dr.Tolić u Klaićevoj i jedan put ga je mijenjao drugi dr, nemam sad tu povjest bolesti pa ne znam ime.
Uglavnom, mi nismo zadovoljni dr. Tolićem baš.
Prvenstveno jer je pregledao M dva puta u razmaku od 3 tjedna i nije skužio nikakav konkretan uzrok čestim upalama uha da bi ga doveli na zamjenu (dr. Tolić je bio na godišnjem) i dr na zamjeni ga je tad prvi put sondom pregledao i skužio taj treći krajnik koji nam probleme stvara.
Zašto dr. Tolić nije u svoja dva prijašnja pregleda upotrijebio sondu ali smatram to na neki način propustom. Dalje, svaki put kad smo bili kod njega on je to tako preko k**** radio da mi se ogadio totalno, 15 min bi pričao kako su roditelji neodgovorni, kako se u ambulantama i kod pedijatara propisuju kojekakvi ljekovi bez da se konzultira sa ORL, pa onda se dolazi njemu nakon terapije koju on nije odobrio, pa ovo pa ono. Uglavnom, iz aviona se na čovjeku vidi da je nezadovoljan poslom kojeg radi.
Ok, možda je njemu teško jer mu se pored regularnih pacijenata šalju i oni sa hitne ali to nije razlog takvom nestručnom ponašanju, da ne kažem tračanju i ogovaranju pojedinih pedijatara.
A za svo to vrijeme dok on priča pregledi izgledaju ko kad bih ja uzela instrument i gledala svoje dijete.
Mi zbilja nismo strogi ni zahtjevni i nikad se ne žalimo ni na koga ali on mi je baš ostao kao nestručan.
Pogotovo nakon što su na zamjeni otkrili treći krajnik kojeg on nije vidio. A nije ga vidio jer nije M sondom gledao. I dr koji ga je mijenjao se baš čudio kako da prije nije T to kontrolirao jer se prvo na to sumnja kad dijete ima nekoliko upala uha/grla godišnje.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 16:37   #499
Dali ima netko da mi pomogne, u Zagreb smo se doselili iz druge drzave imam dvije curice od 4 i 6 godina.treba mi pedijatar,inace stanujemo u malesnici. zvala sam dz spansko ali su prebukirani.sta dalje neznam molim vas pomozi te..
GORANODAK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 15:50   #500
pozdrav svima...budući da je dom zdravlja u Dubravi prebukiran upisala sam malca (na slijepo ) u Retkovec kod pedijatrice Andreje Kostinčer Pojić i ponedjeljak idemo na prvi pregled-ima li tko kakva iskustva?
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.