Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2010., 12:40   #561
Molim preporuku ili iskustvo za pedijatre u Gorici?
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 13:31   #562
Ima li neki pedijatar-homeopat u Rijeci?
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 22:24   #563
imate li uz redovnog pedijatra možda i privatnika - i možete li mi koga preporučiti - Novi Zagreb bi bio idealan!
polazim od sebe , idem kod priv, ginekologa i nema čekanja, nema gnjavaže, papatest mi pošalju doma poštom - ma milina

a dijete vodim liječniku, čekam po 2 h u prepunoj čekaonici i još brinem hoćemo li šta pokupiti još u čekaonici. kad konačno dođemo na red, posveti nam minutu dvije i pitam se odakle onda tolika gužva i zašto to toliko čekamo!?!? postoje termini za bolesne i zdrave razdovjeno - ali nakraju se svi pobrkaju jer je svima nešto hitno!

mi smo rijetko kod doktora i mislim da nam to ne bi bio preveliki trošak - a onda opet zdravlje nema cijenu!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 00:35   #564
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
imate li uz redovnog pedijatra možda i privatnika - i možete li mi koga preporučiti - Novi Zagreb bi bio idealan!
polazim od sebe , idem kod priv, ginekologa i nema čekanja, nema gnjavaže, papatest mi pošalju doma poštom - ma milina

a dijete vodim liječniku, čekam po 2 h u prepunoj čekaonici i još brinem hoćemo li šta pokupiti još u čekaonici. kad konačno dođemo na red, posveti nam minutu dvije i pitam se odakle onda tolika gužva i zašto to toliko čekamo!?!? postoje termini za bolesne i zdrave razdovjeno - ali nakraju se svi pobrkaju jer je svima nešto hitno!

mi smo rijetko kod doktora i mislim da nam to ne bi bio preveliki trošak - a onda opet zdravlje nema cijenu!

mi smo kod privatne pedijatrice, ali ima ugovor sa hzzo-om
kad je gužva i kod nje se čeka 2 sata. jedino što ima ljepše uređenu čekaonicu punu igračaka, mali stolaca i stolova, sve je šareno, puno dječjih crteža, ima televizor s crtićima i sl.
super je kaj se može naručiti za cijepljenje i pregled i stvarno se ne čeka se, ali kad je gužva je gužva kao i kod svakog pedijatra.
btw nemam preporuku za novi zg, moja je iz zaprešića
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 09:03   #565
Siget - pedijatri - info

Molim info o pedijatrima u Sigetu.
Ima li ijedan da nije sklon davanju antibiotika onako šakom i kapom?

Naime tražim novog pedijatra. Po mogućnosti DZ Siget.



Ako ima ista tema, sljepljujte.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 09:30   #566
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Molim info o pedijatrima u Sigetu.
Ima li ijedan da nije sklon davanju antibiotika onako šakom i kapom?

Naime tražim novog pedijatra. Po mogućnosti DZ Siget.



Ako ima ista tema, sljepljujte.
Mi završili kod dr. Kindy (mislim da se tako piše) jer je naša na godišnjem ( i u drugom DZ, al dobro )
Viroza u pitanju, ali ni spomena antibiotika. Sve u svemu bilo vrlodobro iskustvo. Strašno simpa žemska, i 4. pedijatrica koja je kometirala da imamo dijete "sa karakterom". Sad me već strah
BTW, zašto tu ne pitaš?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=172779&page=26
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 11:22   #567
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Molim info o pedijatrima u Sigetu.
Ima li ijedan da nije sklon davanju antibiotika onako šakom i kapom?

Naime tražim novog pedijatra. Po mogućnosti DZ Siget.



Ako ima ista tema, sljepljujte.
Mi smo pobjegli prije mjesec dana od dokorice Đekić,i njene "predivne"sestre.
Na par tema sam već navela njene propuste,krive dijagnoze...površnost.Eo,ja ti nju ne bi preporučila.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 11:29   #568
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Mi smo pobjegli prije mjesec dana od dokorice Đekić,i njene "predivne"sestre.
Na par tema sam već navela njene propuste,krive dijagnoze...površnost.Eo,ja ti nju ne bi preporučila.


Ta Đekićka je luđakinja.
Mi smo kod Ogrizekice, mislim, ženska je OK, ali brate mili, dojadili mi antibiotici. Ovaj put mi je pun kuki, sad tražim okolo nekog drugog, a kod Đekićke ni za živu glavu





@Modovi, ajte ovo zaljepite više tamo na Pedijatri/preporuke.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 11:36   #569
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post


Ta Đekićka je luđakinja.
Mi smo kod Ogrizekice, mislim, ženska je OK, ali brate mili, dojadili mi antibiotici. Ovaj put mi je pun kuki, sad tražim okolo nekog drugog, a kod Đekićke ni za živu glavu





@Modovi, ajte ovo zaljepite više tamo na Pedijatri/preporuke.
Ajde faala Bogu da se netko slaže samnom za Đekićku.Ja i muž mislili sa mi nismo normalni.
Frendica mi se prebacila kod Čičakice(od Ogrizek),upravo zbog antibioika,i zadovoljna je...
Navodno da u Remetincu ima jedna super doktorica.Probat ću saznati kak se zove!!!
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 13:29   #570
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ajde faala Bogu da se netko slaže samnom za Đekićku.Ja i muž mislili sa mi nismo normalni.
Frendica mi se prebacila kod Čičakice(od Ogrizek),upravo zbog antibioika,i zadovoljna je...
Navodno da u Remetincu ima jedna super doktorica.Probat ću saznati kak se zove!!!
je, je u Remetincu je super dr. Marić, al je prebukirana! A s dr. Grajner sam ja zadovoljna ko ti s dr.Đekić. Isto gledam da se prebacimo.
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 13:34   #571
mi smo kod dr. schwarz, meni je super i ona i sestra, ali nama jos ni nisu trebali antibiotici pa ono
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 13:41   #572
Šta bi sa doktoricom Đekić? mi smo kod nje i nemam neka loša iskustva, a ni sa sestrom U Remeticu dr.Marić ne prima više pacijente, jedino možda ako već imate starije dijete kod nje upisano.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 17:53   #573
I mi smo kod dr. Đekić. Osobno nemam nekpo loše iskustvo. Zna što smo prošli i na moj zahtjev mi da sve što tražim većinom je to uputnice za bolnicu. Ipak mi je zarazna neka veća sigurnost,. Kod Đekićke znam da se opekla s jednoim djetetom i znam i da na hladno puše kao i ja! Mogu reć da mi je Luki jednom život spasila što me je pravovremeno u zaraznu poslala, dapaće hitnu nam je pozvala!
kikac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 18:31   #574
Ne znam....nama je dala dijagnozu(koju je napisala na uputnicu)labavi kukovi,i hitno na uzv.Mi otišli privatno,i veli dr.ooo pa to su kukovi sa otporom.,a ne labavi.

Rekla mi je da mi je dijete dehidrirano,zbog malo udubljene fontanele,na što se dr.na Rebru nasmijao i preokrenuo očima.

Nije nas htjela cijepiti protiv Rota virusa,iako sam joj objasnila zašto to želim,i lijepo je zamolila.Rekla je-ja o ne radim,odite privatniku.

Nikad je neurološki nije pregledala.Njoj je ona bila ok(iako dijete ima distoni sindom)..
POslala nas je na bris nosa u Remetinec,i tvrdila da radi,a radno vrijeme prošlo prije sat vremena.( a ja sa malom bebom na rukama)

A o grubosti i nekulturnosti sestre uopće ne želim pisati.

Nikad me nije pitala što dijete jede,ni riječi o dohrani nam nije rekla...
Ne znam,tek kad smo se prebacili na Kruge kod dr.Vidović smo shvatili koliko su ovi bili loši.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 18:37   #575
Quote:
anse22 kaže: Pogledaj post
mi smo kod dr. schwarz, meni je super i ona i sestra, ali nama jos ni nisu trebali antibiotici pa ono
Meni je njena sestra suuuper.Viđala sam je dok smo čekali.Draga i topla sa djecom
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 19:52   #576
Sestra od dr Đekić je bahata ali ju ja srežem u korijenu tako da je s nama fina. Dr Đekić je i kod nas imala dosta propusta no kad smatram da nešto nije dobro tražim uputnice za specijaliste koja mi ona bez riječi dade. Ni nas nije ona htjela s Pneumom cijepit pa smo išli u Hzjz kod epidemiologa, no ja to pripisujem tome što ona ta cijepiva nema i potrebno ih je naručit( a za to je valjda mutava)!
kikac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 22:40   #577
Quote:
kikac kaže: Pogledaj post
Sestra od dr Đekić je bahata ali ju ja srežem u korijenu tako da je s nama fina. Dr Đekić je i kod nas imala dosta propusta no kad smatram da nešto nije dobro tražim uputnice za specijaliste koja mi ona bez riječi dade. Ni nas nije ona htjela s Pneumom cijepit pa smo išli u Hzjz kod epidemiologa, no ja to pripisujem tome što ona ta cijepiva nema i potrebno ih je naručit( a za to je valjda mutava)!
Još da ti uputnice ne da..e,da ali i takvih ima.

Ma može ona bit mutava do sutra...ali ja sam joj rekla sa ću ga kupiti u ljekarni i donjeti..Samo treba uzeti špricu i dati...ne vidim di je problem.

Odgodila nam je cijepljenje sa 5u1 jer je mala neurorizična,i ok-hvala joj na tome..ali kad sam je tražila da bi je cijepili sa 6u1,rekla je da moram potpisati..
mislim,haaalo.

Ne znam,eto ja je ne preporučam.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 23:15   #578
Quote:
groficaaa kaže: Pogledaj post
Molim preporuku ili iskustvo za pedijatre u Gorici?

Dr. Mikulčić
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 00:13   #579
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ajde faala Bogu da se netko slaže samnom za Đekićku.Ja i muž mislili sa mi nismo normalni.
Frendica mi se prebacila kod Čičakice(od Ogrizek),upravo zbog antibioika,i zadovoljna je...
Navodno da u Remetincu ima jedna super doktorica.Probat ću saznati kak se zove!!!
čekajte zar nisu Čičak i Ogrizek u DZ DUgave?!?!
koj aje razlika u antibioticima kod te dvije?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 09:06   #580
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
imate li uz redovnog pedijatra možda i privatnika - i možete li mi koga preporučiti - Novi Zagreb bi bio idealan!
polazim od sebe , idem kod priv, ginekologa i nema čekanja, nema gnjavaže, papatest mi pošalju doma poštom - ma milina

a dijete vodim liječniku, čekam po 2 h u prepunoj čekaonici i još brinem hoćemo li šta pokupiti još u čekaonici. kad konačno dođemo na red, posveti nam minutu dvije i pitam se odakle onda tolika gužva i zašto to toliko čekamo!?!? postoje termini za bolesne i zdrave razdovjeno - ali nakraju se svi pobrkaju jer je svima nešto hitno!

mi smo rijetko kod doktora i mislim da nam to ne bi bio preveliki trošak - a onda opet zdravlje nema cijenu!
Nije Novi Zagreb, ali nije ni predaleko - Poliklinika za dječje bolesti Dr. Sabol -
Dijete mi ne ide u jasnice pa smo ukupno bili 1 put (zbog bolesti) kod doktora, sad nedavno je imala prvi kašalj (i baš je bio petak), pa smo ju planirali odvesti kod naše pedijatrice ali kad smo vidli da je ispred nas 15 djece samo sam nazvala polikliniku i najavila da dolazimo za 10min
Na red smo došli odmah (jedno dijete je pregledavao drugi doktor i mi), ne mogu se sad sjetit imena doktorice ali jako simpatična , super pristup djetetu, poslušala ju je, pogledala sve, porazgovarali 10-15min i ništa....od tog trenutka nije ni jednom zakašljala
Cijena 400kn....

Imaš i Polikliniku Helenu u Maksimiru, tam smo vadili krv radi kontrole željeza, pedijatar nas je nazvao da nam objasni nalaze (mislim meni je super što imaju takav pristup jer željezo je bilo OK ali me nazvao i objasnio da je sve u redu, nisu samo poslali mailom i bok...pretpostavljam da onda imaju još bolji pristup kad je dijete bolesno)
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.