Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2008., 21:14   #1
Asteroidi - Ceres, Palas, Juno, Vesta...

evo upravo sam pročitala na jednom stranom forumu da Juno predstavlja našu srodnu dušu.
njegov točan položaj se može izračunati na astro.com(ode se na Extended chart selection,i dolje lijevo u tabeli additional objects se nalazi Juno).

meni je Juno na 7. stupnju vage u 9.polju i to bi trebalo značiti da mi je neka vaga srodna duša,i da se nalazi u inozemstvu.

kakva su vaša iskustva?
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 16:07   #2
Meni na 26° vage, u sestoj kuci.

Vaga....srodna dusa....pricaju previse...o sebi...NOT
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 16:16   #3
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
evo upravo sam pročitala na jednom stranom forumu da Juno predstavlja našu srodnu dušu.
njegov točan položaj se može izračunati na astro.com(ode se na Extended chart selection,i dolje lijevo u tabeli additional objects se nalazi Juno).

meni je Juno na 7. stupnju vage u 9.polju i to bi trebalo značiti da mi je neka vaga srodna duša,i da se nalazi u inozemstvu.

kakva su vaša iskustva?
moderna "znanost" koja pociva na empirijskim dokazima cesto odbacuje sve ono nevidljivo sto nas okruzuje.posto je svijet sazdan od energije koje je sazdala materiju(a ne obratno kako se to tvrdi),vjerujem da sve u covjekovom zivotu pocinje od njegove ili njezine energije.srodna dusa nam je onaj dio nase puzle koja nam fali na energetskom polju i s takvom osobom je sve u zivotu bolje.takva nas osoba ispunjava i onda mozemo govorit o cjelini.ako pitas da li vjerujem us rodnu dusu,da.nisam siguran da li se to moze izracunat kroz zodijacke znakove ali sam siguran da postoji ono sto mi zovemo srodnom dusom i to za svakoga od nas...
Tokugawa Ieyasu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 16:30   #4
Juno u konjukciji s Pl u Vagi, 05. kuća, kako bi se mogao opisati?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 16:47   #5
19° Strijelac u 7.kuci.
Cisto sumnjam.

I sta bi ta srodna dusa tu trebala imati ...sunce, veneru, mars mozda???
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 18:43   #6
da,srodna duša bi trebala imati sunce u znaku u kojem nam se nalazi juno.

većini nam je juno u vagi,zanimljivo.
inače i meni je malo čudno da mi je vaga srodna duša,nisu mi baš nešto privlačne.
iako su mi u vagi merkur,venera,mars i pluton,sve u konjukciji sa junom.

ovo sam jučer otkrila,pa sam mislila da provjerimo teoriju,da ljudi navedu gdje im je juno i da li ih ti znakovi privlače,kako se slažu s njima i sl.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 18:49   #7
Koliko se sporo(brzo) juno krece?

Jer ako je u rangu npr. saturna sumljam da ima ikakve veze sa icim sto je slicno srodnoj dusi...mozda juno u vagi eventualno znaci naginjanje ka estetici, u kojem aspektu zivota ovisno o kucu u kojoj se nalazi...
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 18:53   #8
evo baš sam pogledala za brata,2 godine je mlađi od mene a juno mu je u biku.
znači brzo se kreće.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 19:02   #9
Ne vidim nikakav znacaj u tome. Negdje sam procitao da je juno uz mars veneru itd. takoder simbol sexualnosti. Dakle juno u vagi - estetika u sexu. To ima neke logike, bar u mom slucaju...
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 20:06   #10
razlika između marsa i venere i juna je u tome što juno pokazuje kakav nam je partner potreban(ne onakvog kakvog mi mislimo da nam treba) i kakvog partnera ćemo dobiti udajom/ženidbom.
dok mars i venera pokazuju partnera za kojeg mi mislimo da nam je idealan.

složila bih se sa ovim,meni bi definitivno idealan partner bila neka vaga(zbog njihove blage prirode i tolerancije),iako ja mislim da mi vaga nije idealan par,a u stvari je.

kasnije ću napisati malo više o junu.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 20:16   #11
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Juno u konjukciji s Pl u Vagi, 05. kuća, kako bi se mogao opisati?
pokazuje da si strastvena osoba i da bi zbog tvoje prevelike strastvenosti moglo doći do prekida braka.
to imam i ja.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 21:42   #12
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
pokazuje da si strastvena osoba i da bi zbog tvoje prevelike strastvenosti moglo doći do prekida braka.
to imam i ja.
Osim ako ne naiđem na jednako strastvenu osobu zbog koje neću imati potrebu raskidati brak?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 00:03   #13
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Osim ako ne naiđem na jednako strastvenu osobu zbog koje neću imati potrebu raskidati brak?
ne,nego osim ako strasti ne držiš pod kontrolom.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 04:50   #14
Dakle meni treba neka blesava povrsna vaga obucena u markice, koja ne moze slozit 5 recenica bez "ja" ili "meni", osoba koju treba gurat da se pokrene? Ne hvala.
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 11:21   #15
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
ne,nego osim ako strasti ne držiš pod kontrolom.
Hm, bojim se da kontrola nije uvijek najbolje rješenje. Kad tada će proizići nuspojave koje nismo očekivali no ipak nas iznenade kada se namanje nadamo. Mudrije bi bilo usmjeriti strasti da se ispolje konstruktivno, da ipak pronađu svoj put prema van. Stvar je čovjekove kreativnosti kada treba pronaći odgovor kako. Kontrola stvara nervozu, napetost, osjećaj sputanosti i loša je i za osobu i za ljude oko nje.
Malo sam krenula u širinu...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 17:27   #16
kud baš moj u jarcu
ne paše mi ova pozicija nikako
još je u kvadratu s venerom
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 22:10   #17
A sto ako je ona meni srodna dusa a ja njoj ni blizu - juno joj je negdje u lavu, raku whatever ?
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 23:19   #18
u svijetu kažu da je juno od iznimne važnosti u horoskopima.
evo malo o junu:

http://forum.astro.com/cgi/forum.cgi...658817/102#102
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 15:12   #19
moj u strijelcu u 4.kuci,nema aspekata
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 14:19   #20
Asteroidi - Ceres, Palas, Juno, Vesta

Izvinjavam se sto otvorim novu temu neznam dali vec postoji il nemogu nigdje da nadjem zanima me nesto o ceres,palas,juno i vesta sta bi to znacilo u kojem znaku i kucu i da napisete ovde tekstovi...hvala
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.