Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 11:44   #5441
Quote:
Shellan kaže:
Premijesni ste. Misicna masa, yeah right. Ipak vjezbam malo duze da znam da je to nemoguce.
Nemoguće je dobiti na mišićnoj masi ako malo duže vježbaš? Ne, draga, ti si presmiješna.
Quote:
Xiang Shi kaže:
Sto ti zapravo zelis cuti?
Ne zna ni sama.
Quote:
Zelim znati zasto se osjecam lakse i ogledalo isto kaze a vaga tvrdoglava? Znam da me vaga ne bi trebala brinuti al jbga zensko
...kao što rekoh...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 14:39   #5442
Hvala svima....
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:22   #5443
Išla sam guglat kako se na hrvatskom kaže condesanding, kaže snishodljiv.

E što mi idu na živce snishodljivi odgovori na ovoj temi, svi sve znamo.

Mene je isto znala iznenaditi vaga nakon dobrih, uglavnom novih treninga popraćenih upalama mišića. Jedan od razloga je i činjenica da upaljeni mišići zadržavaju vodu. To ne traje dugo, kad se tjelo privikne na vježbu i ne daješ mu veći napor bit će i manje zadržavanja vode. Ak ti se da prouči, meni se nije dalo, samo sam potražila teoriju za ono što vidim u praksi:

https://www.livestrong.com/article/4...rcise-program/
di_đej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 01:08   #5444
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Dakle, da li je moguce da u mjesec dana ne smrsam ni grama ali vidim da se stomak smanjio, ruke, noge i da sam puno jaca, izdrzljivija?
Vjezbam T25 jer za drugo zasad nemam vremena ni energije jer radim kod Velikog gazde
Je

Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Zelim znati zasto se osjecam lakse i ogledalo isto kaze a vaga tvrdoglava? Znam da me vaga ne bi trebala brinuti al jbga zensko
I vaga je žensko


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 02:34   #5445
Condesanding. /thread
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:28   #5446
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
mislim da smo ti u nasa 3 odgovora iscrpili sve moguce svjetovne i ne svjetovne razloge. Znaci ili se krivo mjeris, ili si dobila nesto misica, ili se zaista dogodilo cudo. S obzirom da kada se zadnji put dogodilo cudo slicnih razmjera se pojavila i zvijezda repatica na nebu, koje sada nema, ovo trece je nesto manje vjerojatno.

Daklem odluci se, jer cetvrtog nema.


Sent from my SM-A720F using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:00   #5447
možda nekom pomogne skinuti koje kilo....

Zadnjih 10 godina sam nabacio 30 kg sa 87 na 117.... onako pomalo bez nekog naglog debljanja.... prestanak aktivnosti,

Kroz to vrijeme sam barem 8x skinu 8 - 15 kg.... jednostavno bi se izgubio na 4 mjesecu i sve vratio... i to s + 2-3 vise ...

uvijek bi bila kombinacija teretana - kardio + nešto malo hrana.... bio bi onaj prvi hitac 5 - 6 kg i onda ide teže....

odlazak u teretanu uvijek je bio minimalno 3.5h... odlazak, 2h trening, tuširanje i povratak....

s obzirom na obiteljsku situaciju - djeca nije bilo opcije da idem u teretanu na toliko vremena....

ovdje na forumu malo čitao... vidim ljudi peglaju doma orbitrek... što ne pokušati.... pravac inter šport kupiti najveći sto imaju... do 180 kg

Datum 1.12 - 117 kg stanem na vagu....

uglavnom vozim navečer kad djeca legnu cca 21.30 - 22.00h

prve dane je bilo jako teško odraditi treninge preko 500 kalorija....

svake godine u božićno novogodišnje praznike značilo je + 4-6 kg.... odlazak od kuće na 10 dana bili bi ubitačni.... ove godine malo pazio i bilo +2 ..

nakon 10.1 opet se krenilo ozbiljno, kondicija se skupila... sad bez problema ispeglam 1000 kalorija za 80 minuta na levelima između 10 i 20... baš se umorim....

Prehrana je najvažnija.... jednostavno 500 - 700 kalorija primiti u sebe skoro da neznate...

- izbacio sam manistre i rižu, kruh, bilo kakve sokove..... limunada ili narančada cijeđena samo.... s djecom je skoro nemoguće ne pojesti koju glupost...

bitno je napraviti nešto što je održivo... dugoročno jer doći će vrućine i vrijeme kad se neće moći toliko trenirati...

Trenutno sam na 102 kg... znači 15 + 2kg božićna vraćena u 10 tjedana... zadovoljavajuće... 1.7 kg tjedno.... ili nekih cca 7 kg mjesečno....

ako bi uspio izdržati ovaj tempo na 1.4 bi trebao imati 90 kg.... to bi bio cilj te pokušati lagani smanjivati intezitet treninga....

Vaga; čitao sam razne teorije kada i koliko se vagati.... meni svaki - gram daje samopouzdanje i nekako se veselim.... planiram oni... sutra 0,4 manje.... također se vidi kad malo ode u krivo.... tako da se važem ujutro , prije i poslije treninga....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:19   #5448
Gubljenje masnog tkiva

Pozdrav, sretno valentinovo svima!
Imam 19god, 178cm i 74kg. Imam negdje oko 20-22% bf.
Zanima uz pravilnu prehranu kakve i koliko cardio vjezbe da radim? Volio bih ako je moguce u ovih puna 2mj da izgubim sav taj belly fat koji se jasno vidi ali nema ga toliko da sam bas debeo. Pa me zanima koliko bih morao uopce i vremena ulozio za siguran uspjeh i treba li uz cardio raditi vjezbe za trbuh. Cardio mi je najdraze raditi sa vijacom. Molim za savjete i hvala
HorseRider is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:04   #5449
20% BF s 74kg i 178cm? Jbt a...

Mlad si, imao bi solidnije rezultate da uhvatiš malo željeza nekog dizat nego da pumpaš kardio. Osim ako ti je cilj stati u hlače iz Zare...
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 06:36   #5450
To sam pretpostavljao... Izracunao sam i ispalo je 18.3%. Ali i dalje se zelim tog rijesiti. I radim calisthenics 3xtjedno.
HorseRider is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 08:00   #5451
Quote:
HorseRider kaže: Pogledaj post
To sam pretpostavljao... Izracunao sam i ispalo je 18.3%.
A kak si to izračunao?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 08:40   #5452
Vjerojatno neki online kalkulator.

Stari moj, ako nastaviš s kardijanjem, nikad nećeš spustiti taj body fat. Mislim hoćeš, ali za to ćeš morat ići na koncentracijski logor look. Jel stvarno želiš dogurat do 65 kg kako bi došao do 12% bf?
Kombiniraj bodyweight vježbe (sklekovi, plank, marinci, zgibovi, čučnjevi etc.), dizanje utega sa povremenim kardiom. Izgrađuješ mišiće i gubiš salo. Imat ćeš 80 kg sa nižim bf-om nego sada, bez izgladnjivanja i mučenja organizma.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:45   #5453
Ali neće stati u hlače iz Zare....
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:59   #5454
Kakvo je to muško kome je cilj stati u hlače iz Zare? Meni ni listovi ne stanu u njihove hlače, a nije da imam balvane od nogu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:04   #5455
No očito si probavao!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:13   #5456
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Kakvo je to muško kome je cilj stati u hlače iz Zare? Meni ni listovi ne stanu u njihove hlače, a nije da imam balvane od nogu.
To ti i velim....današnja mlađarija.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:33   #5457
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
No očito si probavao!


-Stipe
Jesam, prije 10 godina, kad sam još bio mlad i lud
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:04   #5458
Pomoć oko mršavljenja (gubim li mast ili nešto drugo?)

Pozdrav,

Prije nego počnem, zamolio bi moderatore i admine da mi ne stavljaju post u neki grupni thread, pošto vrlo često takvi postovi ostanu neprimijećeni i ne dobijem odgovor na njih, ako nije problem.

u posljednja 3-4 mjeseca sam skinuo oko 6 kg, nisam se na početku vagao tako da ne znam točno u detalj koliko sam imao, ali znam da je svakako bilo 96+ (96-98 kg). Pošto sam trenutno izgubio dosta kila, trenutno sam na 91 zanima me zašto ne primjećujem baš neke promijene na sebi. Je li to uobičajno pošto se vidim svakodnevno pa je teže raspoznat ili nisam izgubio ništa od tjelesne masti, već vode ili mišišne mase?

Od treninga, trčim 3x tjedno po pola sata nekim umjerenim intezitetom. Oko 4km trčanja ispadne po treningu i 2x tjedno break danceom koji traje oko sat i pol, ali nije onaj najteži intenzitet, već neki lagani do srednji. Oba treninga mogu odradit bez problema, niti ne osjećam nikakve upale ni bolove drugi dan, pretpostavljam da ne gubim mišićnu masu (osim ako sam u krivu )

Od prehrane.. tu je već malo drugačija priča. Poprilično uspješno pazim da ne prelazim 2000 kcal dnevno tako da mislim da sam tu najviše uspio, ali naravno, uvijek mogu biti u krivu s računanjem kalorija. Poprilično je teško to pratit. Nije baš da pazim oko prehrane zna mi se desit neka loša hrana u tjednu, ali trudim se ostat unutar kalorijskog deficita na kraju krajeva. Izbacio sam slatkiše od kojih sam se zapravo i udebljao. Nisam baš neka osoba koja obožava finu papicu pa općenito ne jedem puno dnevno. Najviše sam se udebljao u zadnjih par god odkako je to počelo zbog ogromne količine slatkog dnevno.

Mjesečno vidim da gubim oko 1-2 kg što mi izgleda sasvim ok, ali me muči što ne vidim neke veće promjene na sebi, pa me zanima je li to sasvim uredi pošto se svakodnevno vidim i nije tih 6kg nešto preveliko ili jednostavno ne gubim body fat, već mišiće ili vodu?
Min7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:05   #5459
Samo nastavi tako. Za sada gubiš samo vodu iz tijela.
Tek sad će ići masnoća dolje, probaj pojačati vježbe.
Samo ustrajnosti i cilj je sigurno tu.
black friday is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:21   #5460
Quote:
Min7 kaže: Pogledaj post
Prije nego počnem, zamolio bi moderatore i admine da mi ne stavljaju post u neki grupni thread, pošto vrlo često takvi postovi ostanu neprimijećeni i ne dobijem odgovor na njih, ako nije problem.
Problem je. Da dozvoljavamo osobne topice bilo bi ih gomila i postalo bi sve nepregledno. Uostalom sve što pitaš je već više puta odgovoreno, trebaš samo pročitati do sada napisano.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.