Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2014., 16:38   #21
Ako imate kauc u sobi u kojoj vjezbate puno vam je lakse njega koristiti nego stolicu
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:43   #22
Quote:
Suntastic kaže: Pogledaj post
Ako imate kauc u sobi u kojoj vjezbate puno vam je lakse njega koristiti nego stolicu
a ne bi bas tenisicama po kaucu

plus, kauc je premekan, za stabilnost treba cvrsta podloga
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 22:35   #23
bok, moze mi netko poslati u inbox ovaj program? ne nalazim cijeli na netu, a htjela bi ga malo proucit.. ne bih ga se drzala u potpunosti, ali po vasim komentarima cini se da ima raznovrsnih vjezbi, pa bih rado neke ukljucila u svoj trening. hvala
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 00:19   #24
ja nemam pojma jel ja imam pravu verziju
koliko vaše knjige (trening i prehrana odvojeno) imaju stranica
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 00:39   #25
Poslat cu vam ja svima koji trebate full guideove, samo mi saljite mail adresu u inbox. Ja sam pocela u pon. I mislim da je najbolje tako po njenom sugeriranom rasporedu. Ponedjeljak sam odradila monday week 1 legs and cardio...toliko me bole misici i dan danas vjezbi...guza i noge.jedva sam se micala po kuci... jucer sam za Liss odradila brzo hodanje 6 km, a danas wednesday abs and arms week 1... bilo mi je jako tesko danas jer su me noge jos ubijale...i uopce nemogu radit normalne sklekove, i mountain climbers..tj.polozaj tijela mi vise izgleda ko "downward facing dog " poza....looool

Inace trebam kupit fin sorcic uski za dobre before/after fotke :-)
Danas dobila i uranilo mi 15 dan. Mozda je forsiranje ubrzalo proces :-D
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 01:19   #26
moj workout guide ima 102 stranice, a prehrana 60.
jel to ok?
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 07:43   #27
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
moj workout guide ima 102 stranice, a prehrana 60.
jel to ok?
je
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 08:21   #28
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Poslat cu vam ja svima koji trebate full guideove, samo mi saljite mail adresu u inbox. Ja sam pocela u pon. I mislim da je najbolje tako po njenom sugeriranom rasporedu. Ponedjeljak sam odradila monday week 1 legs and cardio...toliko me bole misici i dan danas vjezbi...guza i noge.jedva sam se micala po kuci... jucer sam za Liss odradila brzo hodanje 6 km, a danas wednesday abs and arms week 1... bilo mi je jako tesko danas jer su me noge jos ubijale...i uopce nemogu radit normalne sklekove, i mountain climbers..tj.polozaj tijela mi vise izgleda ko "downward facing dog " poza....looool

Inace trebam kupit fin sorcic uski za dobre before/after fotke :-)
Danas dobila i uranilo mi 15 dan. Mozda je forsiranje ubrzalo proces :-D
Meni su vježbe za ponedjeljak puno teže od srijede, mislim da je netko vec komentirao da su teži ti dani kad se rade noge i cardio
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 09:26   #29
kaj se tice rasprave kako se izvode vjezbe, evo potvrde da sam bila u pravu, tj. da sam dobro protumacila: vjezbe se izvode 7 minuta, a ovisno o fizickoj spremi svake- neke od ce u tih 7 minuta uspjeti napraviti 2 puta sve vjezbe iz circuita, neke samo jedanput...glavno da se 7 minuta bez prestanka vjezba, i tako 4 puta.

evo citat s njene stranice:

Quote:
the worout is 28 minutes long and consists of two different circuits. You need to complete each of the circuits twice (so 4 circuits in total). The circuits run on a 7 minutes timer each. If you complete the exercises at the set reps, keep repeating them unitl the timer goes off. You should be aiming to do all the exercises 1.5-2 x through per 7 minute round.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 09:27   #30
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Meni su vježbe za ponedjeljak puno teže od srijede, mislim da je netko vec komentirao da su teži ti dani kad se rade noge i cardio
Da jesu...prouzrocile su mi takve bolove da sam jedva odradila srijedu... ponavljanje circuita skoro polovicno
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 10:12   #31
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Da jesu...prouzrocile su mi takve bolove da sam jedva odradila srijedu... ponavljanje circuita skoro polovicno
Bit ce bolje od sljedeceg tjedna
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 10:16   #32
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Da jesu...prouzrocile su mi takve bolove da sam jedva odradila srijedu... ponavljanje circuita skoro polovicno
I prije toga si vježbala? Ako da, što?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 11:08   #33
A danas me ubijaju ruke ramena i ledja od abs/arms workouta... uh uh...
Jel mogu veceras odradit lagani jog umjesto setnje za LISS...
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 11:23   #34
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
A danas me ubijaju ruke ramena i ledja od abs/arms workouta... uh uh...
Jel mogu veceras odradit lagani jog umjesto setnje za LISS...
Mozes sto god hoces

Prvi ti je tjedan, ne treba se forsat previse, pojacat ces treninge s vrememom
I tocnije se pridrzavati rasporeda.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 11:32   #35
Drzim se sugeriranog rasporeda... pon/sri/cet- resistance
Uto/cet/sub- liss i istezanje u subotu
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 11:33   #36
Pardon pet resistance, ne cet.
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 11:39   #37
Ma ok. Samo kazem, ako si u velikim bolovima ne treba se na silu forsat, ja sam tako jednom naglo nakon poduže pauze krenula s jako intenzivnim treningom, i zaradila takvo istegnuce misica da sam 3 tjedna morala mirovat, tak da nije ni to rjesenje. Treba slusat svoje tijelo.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 12:45   #38
A proc ce valjda brzo...pijem osteo bi flex uzet cu tu i tamo magnezij popit...a mislim da trcanje nece skodit..ukratko cucnjevi i sklekovi su me skroz sredili :-D
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 12:56   #39
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
A proc ce valjda brzo...pijem osteo bi flex uzet cu tu i tamo magnezij popit...a mislim da trcanje nece skodit..ukratko cucnjevi i sklekovi su me skroz sredili :-D
Radije hodaj umjesto da trčiš. Stvarno ne trebaš forsirati, a i hodanje pomaže da se mišići zagriju i opuste. Ja sam u početku stalno hodala nakon što bih noge radila. Tek sam nedavno počela s trčanjem i to onak, po 10-15 minuta zasad da ne forsiram.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:32   #40
Nisam baš skužila njen X jumps. Na ytb-u nisam našla ništa što bi odgovaralo njenom objašnjenju
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.