Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2015., 13:29   #1
Tihomir Dujmović - ekstremni HDZovac

Dok hrvatski narod grca u dugovima, stotine tisuća osiromašilo, desetine tisuća odlaze u inozemstvo, Dujmovića muči 1945. godina i Tuđmanov SIS-ovac (Perković).

Po Dujmoviću snaga koja bi provela reforme u Hrvatskoj je: HDZ

Šta mislite da li je ovakvim retrogradnim i desničarskorigidnim snagama konačno odzvonilo sa ovim izborima? Da nikad više neće imati neku veću težinu na hrvatskoj političkoj sceni?
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:32   #2
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
Dok hrvatski narod grca u dugovima, stotine tisuća osiromašilo, desetine tisuća odlaze u inozemstvo, Dujmovića muči 1945. godina i Tuđmanov SIS-ovac (Perković).

Po Dujmoviću snaga koja bi provela reforme u Hrvatskoj je: HDZ

Šta mislite da li je ovakvim retrogradnim i desničarskorigidnim snagama konačno odzvonilo sa ovim izborima? Da nikad više neće imati neku veću težinu na hrvatskoj političkoj sceni?
Baš čudno što si danas otvorio temu o Dujmoviću. Pretpostavljam da te na to ponukala jučerašnja emisija na HRT-u. Također me čudi što ti smeta Dujmović, a ne smetaju ti Markovina ili Mandić

...koji vjetar puše...
Radiobirdmaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:34   #3
Quote:
Radiobirdmaan kaže: Pogledaj post
Baš čudno što si danas otvorio temu o Dujmoviću. Pretpostavljam da te na to ponukala jučerašnja emisija na HRT-u. Također me čudi što ti smeta Dujmović, a ne smetaju ti Markovina ili Mandić

...koji vjetar puše...
Teška desnica je samo zlo donosila hrvatskom narodu.
Pogledati pod 'Hrvatska tijekom 1941-1945'
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:38   #4
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
Teška desnica je samo zlo donosila hrvatskom narodu.
Pogledati pod 'Hrvatska tijekom 1941-1945'
Ma gledaj ja sam samo primjetio odakle vjetar puše. Neću se upuštati u daljnu raspravu s plaćenicima.

Puno se loših stvari događa ovih dana u Europi, a tebi ako se hvataju ustaše po Hrvatskoj uzmi pušku i želim ti sretan lov. Pametni ljudi imaju drugog posla.
Radiobirdmaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:42   #5
Quote:
Radiobirdmaan kaže: Pogledaj post
Ma gledaj ja sam samo primjetio odakle vjetar puše. Neću se upuštati u daljnu raspravu s plaćenicima.

Puno se loših stvari događa ovih dana u Europi, a tebi ako se hvataju ustaše po Hrvatskoj uzmi pušku i želim ti sretan lov. Pametni ljudi imaju drugog posla.

Ljudi su u Hrvatskoj željni posla a ne komemoracija na Bleiburgu, bakćanje sa Perkovićem, lustracijama , traženjem partizana i ostalih ....darija.

I hrvatski narod je to prepoznao, uvidjeo gdje ih Karamarko vodi i u zadnji tren (hvala dragom bogu) spriječio da ekstremna desnica dođe na vlast u Hrvatskoj.

Koja je na užas normalnih ljudi osvojila čak 40% mandata (zajedno sa dijasporom da se napomene)
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 14:22   #6
Ima raznih novinara raznih provenijencija, ima raznih komentara, ima raznih političkih opcija.

Ali ovako bestidno, drsko, lažljivo, promovirati HDZ i to u jednim (nekada) etabliranim novinama nije viđeno još od 1933-1939.
Znamo u kojoj državi i u kojem režimu!
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 14:38   #7
Tip je tako hvalio i Sanadera...

Pametnome dosta...

Neki jednostavn moraju imati gospodara i bez toga se osjećaju izgubljeno...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 14:42   #8
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Tip je tako hvalio i Sanadera...

Pametnome dosta...

Neki jednostavn moraju imati gospodara i bez toga se osjećaju izgubljeno...
A kad je Sanader završio u ćorci onda i Sanadera proglasio komunistom.

Ja ne znam tko je vlasnik Slobodne Dalmacije, niti tko je glavni urednik ali držati ovakvog lika na platnom spisku pokazuje svo dno dna u kojem se Hrvatska nalazi!
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 19:04   #9
Pa Slobodna je napravila radikalan zaokret udesno, sa takvima poput Dujmovića, Višnje Starešine i otprije prisutnih Jovića i sličnih.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 10:10   #10
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
Teška desnica je samo zlo donosila hrvatskom narodu.
Pogledati pod 'Hrvatska tijekom 1941-1945'
Koliko je desnica pobila Hrvata?
Koliko je ljevica pobila Hrvata?

Ljevica je donijela samo zlo hrvatskom narodu od 1941 do danas.
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 10:38   #11
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
Koliko je desnica pobila Hrvata?
Koliko je ljevica pobila Hrvata?

Ljevica je donijela samo zlo hrvatskom narodu od 1941 do danas.
Ako je ekstremna hrvatska desnica navijestila rat Rusiji, Americi i Britaniji 1941. šta se onda žalite na posljedice te odluke, meni nije jasno, što ne stojite iza svojih odluka!?

Ubijali ste bez milosti komuniste 1941-1945 pa šta se onda čudite što su komunisti ubijali vas!?
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:12   #12
'Slobodna Dalmacija' otkinula skroz.
Nevjerojatno. Ovakvo pamfletističko-propagandno-stranačko pisanje viđeno nije još od agitpropa.
Nevjerojatno.

Nu šta Višnja Starešina piše jučer:

Drugi je program razvojni program koji su za HDZ tri godine radili i napravili müchenski IFO institut i profesor Sinn, koji je program održivog razvoja Hrvatske na zapadnim gospodarskim modelima uz maksimalno korištenje prirodnih potencijala i sredstava EU-a. Taj program tek čeka da bude proveden.

Sukladno reputaciji koju u Njemačkoj i svijetu uživaju IFO institut i prof. Sinn (ove je jeseni IFO ponovno proglašen uvjerljivo najboljim ekonomskim institutom u Njemačkoj, a prof. Sinn uvjerljivo najboljim ekonomistom), taj je program po samom potpisu koji nosi kao najnoviji mercedes prema onim kolima bez certifikata koja se od prigode do prigode proizvode u domaćim ekonomskim projektnim radionicama. Naime, i u domaćim radionicama znaju kako bi taj auto trebao izgledati, ali u IFO institutu znaju ga napraviti tako da – vozi.

Taj programski mercedes trenutačno stoji zapakiran u HDZ-ovoj garaži. Nije sasvim izvjesno da bi i u samom HDZ-u, u slučaju da je izborna pobjeda bila uvjerljivija, postojala suglasnost da se taj mercedes stavi u puni pogon. Jer postoje neki naslijeđeni vozni parkovi (čitaj naslijeđeni gospodarski lobiji) koji bi se time našli ugroženi.

U slučaju koalicije s HDZ-om, prednost Mosta kao političke grupacije koja je ključna za formiranje vlade je u tome što može omogućiti da mercedes bude izvučen iz garaže i stavljen u pogon, a da se pritom uopće ne moraju praviti da oni znaju kako se pravi mercedes. Ne moraju ga čak ni kupovati, to je već učinio HDZ. Dovoljno je samo nadzirati da netko u njega ne pokuša uvaliti nečisti benzin ili rezervne dijelove dacije.


U trenucima kada njemačke banke kožu s leđa gule hrvatskim građanima, ova
lakrdija od novinarke piše kako će Hrvatsku iz krize izvući HDZ i njemački institut!
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:16   #13
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
Ako je ekstremna hrvatska desnica navijestila rat Rusiji, Americi i Britaniji 1941. šta se onda žalite na posljedice te odluke, meni nije jasno, što ne stojite iza svojih odluka!?

Ubijali ste bez milosti komuniste 1941-1945 pa šta se onda čudite što su komunisti ubijali vas!?
Tata ti je ubijao.Ili djed.

Mitomane,može li neki link o navještenju rata Rusiji hrvatske ekstremne desnice?

ps,koliko je znam, ekstremna ljevica je rušila američke avione a ne desnica
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:20   #14
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
'Slobodna Dalmacija' otkinula skroz.
Nevjerojatno. Ovakvo pamfletističko-propagandno-stranačko pisanje viđeno nije još od agitpropa.
Nevjerojatno.

Nu šta Višnja Starešina piše jučer:

Drugi je program razvojni program koji su za HDZ tri godine radili i napravili müchenski IFO institut i profesor Sinn, koji je program održivog razvoja Hrvatske na zapadnim gospodarskim modelima uz maksimalno korištenje prirodnih potencijala i sredstava EU-a. Taj program tek čeka da bude proveden.

Sukladno reputaciji koju u Njemačkoj i svijetu uživaju IFO institut i prof. Sinn (ove je jeseni IFO ponovno proglašen uvjerljivo najboljim ekonomskim institutom u Njemačkoj, a prof. Sinn uvjerljivo najboljim ekonomistom), taj je program po samom potpisu koji nosi kao najnoviji mercedes prema onim kolima bez certifikata koja se od prigode do prigode proizvode u domaćim ekonomskim projektnim radionicama. Naime, i u domaćim radionicama znaju kako bi taj auto trebao izgledati, ali u IFO institutu znaju ga napraviti tako da – vozi.

Taj programski mercedes trenutačno stoji zapakiran u HDZ-ovoj garaži. Nije sasvim izvjesno da bi i u samom HDZ-u, u slučaju da je izborna pobjeda bila uvjerljivija, postojala suglasnost da se taj mercedes stavi u puni pogon. Jer postoje neki naslijeđeni vozni parkovi (čitaj naslijeđeni gospodarski lobiji) koji bi se time našli ugroženi.

U slučaju koalicije s HDZ-om, prednost Mosta kao političke grupacije koja je ključna za formiranje vlade je u tome što može omogućiti da mercedes bude izvučen iz garaže i stavljen u pogon, a da se pritom uopće ne moraju praviti da oni znaju kako se pravi mercedes. Ne moraju ga čak ni kupovati, to je već učinio HDZ. Dovoljno je samo nadzirati da netko u njega ne pokuša uvaliti nečisti benzin ili rezervne dijelove dacije.


U trenucima kada njemačke banke kožu s leđa gule hrvatskim građanima, ova
lakrdija od novinarke piše kako će Hrvatsku iz krize izvući HDZ i njemački institut!
Mitomane,a da otvoriš još jednu temu o Višnji Starešini?
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:25   #15
Što nije HDZ program napisan u Prnjavoru, a ne Munchenu?
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:32   #16
može netko staviti link na emisiju Uvijek kontra markovina dujmović :klap:
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:32   #17
Dujmović je totalno izdominirao sve u studiju u posljednjoj emisiji Uvijek kontra...nisam bio oduševljen kad sam vidio da je on gost, ali sad moram naći tu emisiju da opet pogledam zbunjene Markovinine poglede te ušutkanog Mandića.
Dujmović je rekao da je logično da Most koalira s hdz-om jer se taj Most kandidirao protiv sadašnje vlasti. Logika koja drži vodu, sve ostalo rečeno je bilo ne-hdzovsko već istinito, ali Dujmović je na kraju briljirao sa sjajnomo usporedbom obilježavanja obljetnice Jasenovca( u kojem svi drže govore), dok nitko neće držati govore u Vukovaru (opravdanje je da je Vukovar mjesto pijeteta, a ne političkih govora, te se u Vukovaru onda sam pale svjeće i šeće u Koloni sjećanja) - politički kalkulanti se boje reći nešto protiv Srba. Pokretač ove teme za sada je sam vrijeđao Dujmovića, trebao bi biti sankcioniran, ali nema veze ni ako neće biti, simpatično je gledati kada se pojedinci ovako uspjene zbog nemoći da protuargumentiraju.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 11:55   #18
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
Tata ti je ubijao.Ili djed.

Mitomane,može li neki link o navještenju rata Rusiji hrvatske ekstremne desnice?

ps,koliko je znam, ekstremna ljevica je rušila američke avione a ne desnica
hrvatsko baletno društvo u posjeti ruskom
https://www.youtube.com/watch?v=tCPsdlRJkmc

hadžije ovdje rat navještaju americi i britaniji
https://www.youtube.com/watch?v=RIKW_Y0FxPU



I onda kad ih englezi isporuče partizanima govore o 'izdaji'.

Nasljednike takvih 'genijalaca' sad Slobodna Dalmacija stavlja u svoj novinarski izlog!
Nevjerojatno!!!
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 12:03   #19
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Tip je tako hvalio i Sanadera...

Pametnome dosta...

Neki jednostavn moraju imati gospodara i bez toga se osjećaju izgubljeno...


Ovo je odlicno receno. Grozim se koliko ljudi koji vec i sami imaju obitelji, i dalje trebaju vodju, gospodara.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 12:04   #20
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Dujmović je totalno izdominirao sve u studiju u posljednjoj emisiji Uvijek kontra...nisam bio oduševljen kad sam vidio da je on gost, ali sad moram naći tu emisiju da opet pogledam zbunjene Markovinine poglede te ušutkanog Mandića.
Dujmović je rekao da je logično da Most koalira s hdz-om jer se taj Most kandidirao protiv sadašnje vlasti. Logika koja drži vodu, sve ostalo rečeno je bilo ne-hdzovsko već istinito, ali Dujmović je na kraju briljirao sa sjajnomo usporedbom obilježavanja obljetnice Jasenovca( u kojem svi drže govore), dok nitko neće držati govore u Vukovaru (opravdanje je da je Vukovar mjesto pijeteta, a ne političkih govora, te se u Vukovaru onda sam pale svjeće i šeće u Koloni sjećanja) - politički kalkulanti se boje reći nešto protiv Srba. Pokretač ove teme za sada je sam vrijeđao Dujmovića, trebao bi biti sankcioniran, ali nema veze ni ako neće biti, simpatično je gledati kada se pojedinci ovako uspjene zbog nemoći da protuargumentiraju.
Dujmoviću logično da most koalira sa hdz-om?????
Ma koga briga šta je logično jednom teškom HDZ desničarkom ekstremistu!?

The end, finito, game over, konec.

Šta ste krali , krali ste. Nema više!
Ne može pomoći 1000 ovakvih luđaka kao Dujmović!
zho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.